• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
blumi, tebe nakoniec pohlavie vyslo podla toho cinskeho kalendara?
myslim ze mne a zucane nakoniec ano, podla veku..
a ostatym babam? ako?
5. okt 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to nevyslo, podla kalendara mala byt baba, ale podla doktora to bude chlapec :sweat_smile:
5. okt 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podla cinskeho i podla krvi na nete mi to vyslo x;o) ale rata sa moja krv, lebo manzelik je mladsi o 8mes.a 1den, a podla toho to mal byt chlapcek. Ale ako som uz pisala, chcel velmi dievcatko, tak ho aj bude mat x;o)
5. okt 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievcata, chceme sa k vam pridat, mame termin 17.2.2010. ma niekto rovnaky?
5. okt 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja sa ozývam po dlhšej dobe lebo som bola u rodičov.

Vidím že už skoro všetky poznáte pohlavie svojho dieťatka. Tak vám závidím, ale v dobrom. Naše malé je stále otočené prdelkou a mňa to tak zlostí. Aj mu dohováram aby sa otočilo a ono ma flegmaticky odignoruje. Aj mi kceme vecieť čo to budeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Pomooooooooooc.
5. okt 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipriska, ja mám termín 15.2. :grinning:
5. okt 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcence, dlho som tu nebola, ani vas nestiham stale preciatat co noveho popisete. ale som doma na PN a nestiham :slight_smile: to je co?:slight_smile:)) ale ked uz sedim za kompom tak nahanam veci na stavbu, chceli by sme to ma v decembri hotove tak makame o 106. tak nahama co mame a co este treba. a potom som uz unavena tak si idem lahnut.

Zdravim aj nove babenky v teme, a vsetksy pozdravujem a drzim palceky nech vsetko plynie tak ako ma.
Ja idem zajtra na kontrolu k doktorovi, tak so zvedava co mi povie. dufam ze bude vsetko ok.
5. okt 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik a vies co to bude? moj doktor nevie a tak sa pohravam s myslienkou ze to ani nechcem vediet neviem ci to vydrzim :zipper_mouth:
5. okt 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipriska, veď to že chceme vedieť a nevieme :astonished:
5. okt 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik a kedy mas dalsi utz?
5. okt 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz neviem ani kedy mi bude robit dalsie sono. moj muz ma stale upodozrieva, ze ja viem a nechcem mu to prezradit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem 13.10. na 4D a potom koncom októbra do poradne. Logi a ty tiež nevieš ešte pohlavie bábätiek?
5. okt 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ked vam robil utz lekar tak aj vas pootacal? mna krutil podla toho ako chcel babatko mat natocene..raz na pravy bok, potom naspat na chrbat a tak...takze Juli sa krutila, najprv sa ukazala, potom sa otocila ritkou a zasa sa ukazala... :grinning:
5. okt 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá!
Gratulujem loginka - tak krásne vám to vyšlo s tými detičkami.
Pozdravujem aj nové spolubojovníčky :wink: .
Cipriska, ja mám termín 17.2., dokonca sa mi zhoduje aj podľa menštr., aj pohybov a aj dnešného ultrazvuku.

Pochválim sa: poradňa dopadla o.k. a na ultrazv. gynek. nevidel "gulky", tak predbežne je to dievčatko. Nie je to síce na 100%, lebo nebolo ideálne otočené, napriek tomu, že som sa mala aj ja trochu pohýbať, ale nič na ňu neplatilo. A váži 405 g.
5. okt 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrea gratulujem k predbeznemu dievcatku :wink:

som dnes akasi leniva, rano som skoo vstavala kvoli ceste do skoly a dom som sice uz od obeda,ale sa na mne asi prejavuje to vstavanie :unamused:
varila som lečo, to sme uz dlho nemali, tak chodim vyjedať z hrnca stale :stuck_out_tongue_closed_eyes:

na utz idem v stredu podvecer a som straaaaasne zvedava, ci sa dozvieme pohlavie :confused:
5. okt 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zoska, v stredu držím palce.
5. okt 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby tak po dnesnom vypadku som asi prva :slight_smile:
no nic ...mamca mi dnes odisla...som trochu smutna...aj preto ze som si uvedomila ze som daleko a ze nie kazdemu sa chce sem chodit...ale co uz
a citala som vas aj ked moc nepisala....zastihla som vsak jeden prispevok ze niekto pisal ze muz to 'dobre' urobil lebo splodil chlapca a to sa mi dost nepacilo...akoby to ze ked niekto ma dievcatko tak chlap to dobre neurobil...takze k tomu len tak kazde dieta je bozi dar a treba ho milovat rovnako ...
inak gratulujem k vysetreniam a drzim palce nech sa babtka ponatacaju ako maju :sunglasses:
6. okt 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, kde ste? uz to tu ideee :wink:
6. okt 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani no nazdis ja som tu ale idem do obchodu :wink:
6. okt 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj cipriska ja mam termin 17.2.2010

a kočky je to .......................................... chlapec :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. okt 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zabudla som ma 382 gramov
6. okt 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti super gratulujem :slight_smile:
uz sa to zacina vyrovnavat :sunglasses:
6. okt 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak ja som dnes neplanovne bola na sone.... volali mi totiz ze ten zajtrajsi termin pada, kvoli nejakej konferencii lekarov a ze zajtra mi u nas nik sono nespravi....no stres, som obvolavala vsetko co sa dalo a nakoniec nas vzali na take starsie sono, kam nerada chodim....bol so mnou aj manzel, dr. bol fakt super, vsetko poukazoval v ramci moznosti starsej techniky :unamused:
pohlavie nevidel presne, povedal ze to vyzera na 20tt ale ze semeniky zostupuju az v 22tt takze mozno by to mohol byt boy ale ze zatial sa na 75% priklana k dievcatu...tak a teraz si vyber!

na tom starom sone nemeraju celkovu dlzku ani vahu, takze neviem :confounded: .... iba meral stehennu kost a este cosi...inak je vraj vsetko v poriadku ziadne vady :slight_smile:

takze sa chystam o mesiac na 4D, este sa musim objednat

som smutna a nastvana na tych tajtrlikov z toho snatoria ze mi dnes urobili taky poplach...
6. okt 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka,
gratulujem k chlapcekovi :slight_smile:
6. okt 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zosi klud ...tes sa ze si videla babo :wink: a tak drzkam palce aj k chlapcekovi aj k dievcatku :sunglasses:
6. okt 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo zuci ,
ved mne uz bolo jasne ked som zistila na ktore sono idem, ze pohlavie mi nebudu vediet povedat...a tak si este pockam, co uz, ved sa nezblaznim :wink:
6. okt 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj andrea 2603 a mmaarrttiinnaa
vam gratulujem k chlapcekom / aj keby to boli dievcatka gratulujem :slight_smile: /
moj doktor nevedel co to je,
ale podla doktora Jonasa to ma byt dievca?
potvrdila/nepotvrdila som vam niektorej predpoved dr.Jonasa?
6. okt 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci zoska dakujem za gratulaciu sme strasne happy vsetci aj manzel aj dcerka :slight_smile:

cipriska mne vsetky predpovede ktore som si robila ukzovali na chlapčeka
6. okt 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zosi inak tiez ti mohli skorej dat vediet :wink:
6. okt 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtee.......juj man tu od rana necchelo pustit ....som bola smutnaa z toho :slight_smile:
6. okt 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok