Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

cipriska
6. okt 2009

mmaarrttiinnaa, este ake predpovede? porad

komarik
6. okt 2009

ahojte, celý deň mám absťák na koníka. Konečne to funguje. 😀

kristina11
6. okt 2009

Ahoj mile tehulky, ak nemate este postielku a supravu do postielky mrknite do mojho albumu. Mozno vas nieco zaujme. Ponukam vam tovar za rozumne ceny. Su nizsie vdaka tomu, ze nemusime platit najom a predavacky. Prajem vam pekny vecer. 🙂

mmaarrttiinnaa
6. okt 2009

cipriska už neviem na ktorej strane davali kočky linky na dva alebo tri take stranky kde boli take predpovede kočky ktore ste davali tie srranky poradte

zoska
6. okt 2009

cau komarik,
tak aj ja som v klube mamiciek nepoznajucich pohlavie 😒 🙂
ale chystam sa na 4D, zajtra sa chcem objednat, uvidime kedy budu mat volno...

orchidka
6. okt 2009

ahojte po celom nefungujucom dni 🙂

gratulujem k dalsim zisteniam, niekedy sa tie nase deti viac schovavaju, ale je celkom prijemne skor vediet, ci je to chlapcek alebo dievcatko, ale suhlasim so Zuci, kazde mame prijat rovnako, ci uz chlapca alebo dievca (ale priznavam dobrovolne, vzdy ked som bola tehu, dufala som v dievcatko 😅 )

dnes som bola v poradni a na 3D tiez teda zaroven a slecna sa nam pekne ukazala aj tvarickou, tak som sa vytesovala z nej, pekne poprehltala vodu, zamlaskala si a spinkala dalej 😉

Zosi, inak v tomto stadiu sa uz nemeria celkova dlzka, len obvod hlavicky, obvod bruska a dlzka stehennej kosti... u nas podla merani pusunul termin na 20.1., ale to beriem s rezervou, jednoducho to len bude vacsie babo 😉 a kmotnost teda okolo 800g

komarik
6. okt 2009

zoska, tak teda vitaj medzi nami. Tiež idem na 4D a to 13.10. do Heliosu. Dúfam že sa ukážeme.

andrea2603
6. okt 2009

martin, gratulujem k chlapčekovi.
cipriska, ja predbežne čakám dievčatko.

orchidka, to je naozaj už veľké bábo. Tvoje detičky boli veľké, keď sa narodili?
Ja mám panický strach z veľkého dieťatka. Ja som mala pri pôrode 59 kg - taká cintlavka som bola a syn mal pôrodnú váhu 4 kg a 52 cm. Nie a nie ho dostať von, ešteže mi sestrička dopomohla, ináč by som ho nosila doteraz 😀

andy_rs
6. okt 2009

Ahojte babenky, noo aj ja čakám bábo na február 2010, tak sa k vám teda pripájam, takáto téma je aj na stránke mama a ja v diskusiách, 🙂 ale to neva, ja si rada popíšem aj tu s vami 🙂 ba čo viac veeeľmi rada :D

andrea2603
6. okt 2009

andy, vitaj medzi nami.

loginka
6. okt 2009

orchidka, to je riadny kus 🙂
inak baby blahozelam k dievcatkam ci chlapcekom a vitam nove tvare 🙂

mmaarrttiinnaa
6. okt 2009

vďaka andrea ani som si nevšimla až teraz že mame rovnaky datum porodu tešim sa

ahoj andy vitaj
ja pozeram ze si z RS ja som tam blizko chodila do skoly ale to je už 8 rokov

zucana
6. okt 2009

babce myslite si, ze budem potrebovat aj taky fusak do kocika...v januari tu byva 0 stupnov 😒

zoska
6. okt 2009

no zuci ja ako neskusena bezdetna by som pri nule fusak asi pouzivala.... ale radsej nech sa vyjadria skusene maminy 😉

komarik, tiez do Heliosu sa chystam, az na to ako ma dnes nastvali....to si u mna pokaslali..(pisala som na predoslej strane...) ale ja az prvy novembrovy tyzden by som chcela

loginka
6. okt 2009

zuci, ja nebudem zatial kupovat, kto vie kedy pojdeme von, potom uvidime

mmaarrttiinnaa
6. okt 2009

zuci myslim ze hej ja som dcerku mala v decembri ale fusak som pouzivala aspon do marca moj nazor

zucana
6. okt 2009

no budem mat taky teply vak ale nie je to origos fusak tak neviem ci mam aj fusak 😒

andrea2603
6. okt 2009

zuci, asi podľa toho čo jej oblečieš. Ja som vo februári používala fusak. Obečená bola do košielky, dupačky /overal/ a hrubý sveter, perinka, deka a tak do fusaku.

zoska
6. okt 2009

vsak zuci nekupuj dopredu, ak bude treba tak si vyhliadni v obchodoch, kde ake maju a potom kupis ak bude treba...

zucana
6. okt 2009

no ide o to ze tu take nemaju origos :(

loginka
6. okt 2009

ja mam vyhliadnuty kocik co ma fusakotasku, tak mozno bude stacit ale uvidime
ale treba mi pokupit hrubsie veci, a hlavne dievcatkovske 🙂 lebo na chlapceka som co - to dostala, ale aj tak musim podokupovat

zucana
6. okt 2009

nad ruhej strane ten vak je taky do postielky taka sada tak to asi nebudem chciet davat do kocika a spinit ked je to biele....

zoska
6. okt 2009

no ja som objavila u ns v meste super obchody so vsetkym moznym sortimentom a maju tam aj fusaky, vela druhov a farieb a vtedy ma napadlo, ze taketo veci, co si niesom ista ci treba budem kupovat asi az potom, kedze to mam po ruke...

no ale takto ked sa ti to neda zohnat tak neviem, skus sa poradit s mamickami taliankami ak nejake mas v okoli, ze ako riesili zimu 😉

zucana
6. okt 2009

no toto je totiz fusak origos do casualplay kocikov....a tu v IT je to drahsie tak to mozno objednam cez Slovensko....tak proto.... 😉

blumka
6. okt 2009

zuci, zalezi aky budes mat kociar...a jaska ako babo oblecies...ako pise napr. andrejka, moja Terezka tak nebola oblecena nikdy, ani v tej najvacsej zime. Aj ked je babo malinke, netreba ho babusit len preto ze je malinke, jasne ze treba obliect viac ako seba o par vrstiev, ale napr. za vrstvy sa rata aj taska v kociku. V hlbokom kociku je babo viac chranene, si tam nadycha je mu teplejsie ako tebe sa zda. podla mna 0 stupnov nie je teplota na zatepleny vak v kociku, dobre oblecene babo a este aj fusak. No ale to je moj nazor, ja mam dieta otuzile mozno aj preto, ze som ju nikdy nebabusila nejak extremne. 😉

zucana
6. okt 2009

blumka no ked bude po tatovi tak bude otuzile ak po mamine tak zimomriavka 😀
jedna sa o takyto fusak...
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...
a ten vak tam nebudem isto davat lebo je to biele pekne do postielky...tak co do kociara? len deku potom? a ja radsej menej obliect a dat fusak co ty na to? alebo naopak?
blumi ved ja babo este nemala 😎

mmaarrttiinnaa
6. okt 2009

kočky lucim sa dnes mimoriadne unavena dobru idem do postele este pokecat s Mattyaskom 🙂

blumka
6. okt 2009

zuci, takze ak dobre chapem, mas len cisto vanicku a nic? tu sadu vravis ze nechces davat, tak kup fusak, babo menej obliect a pripadne po ruke mat deku 😉

loginka
6. okt 2009

zuci, veru je to dilema, ja som este premyslala nad zimnou kombinezou ci treba, ale tiez asi kupime az potom, asi staci dat dietatko do zavinovacky a nie do kombinezy, ze? a este aj do fusaku? 😅

zucana
6. okt 2009

ja mam tie take kvazi kombinezy...no ale ten fusak fakt neviem.... ☹ to su ine dilemy....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre