Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
6. okt 2009

baby, uz je moj cas, dobruuuuuuuuuuuuu

blumka
6. okt 2009

jaj, andrejka, ani mi nespominaj, my sme to mali presne 3 mesiace..kazdy vecer od siestej do osmej a rano pravidelne o piatej mala problem sa vykakat, takze sme masirovali, rurkovali a tak...
dobru nocku

alex
6. okt 2009

Kočky ahojte, no dnes to bol absťák bez koníka.
Gratulujem všetkým, ktoré sa dozvedeli pohlavie bábätka. A vítam nové tehuľky 🙂

olifcek
6. okt 2009

kde bol dnes konik? napast sa a nazbierat silu na zimu? x;o)

super vysledky, gratulujem x;o)

alex
6. okt 2009

maličký je už druhý večer aktívny. Dúfam, že aj zajtra, keď budeme mať doma tatinka, tak sa bude predvádzať.

martinaj
7. okt 2009

dobre ranko 🙂 dnes poobede idem na morfologicky UTZ, tak drzte palce, nech uvidime co to je 😵 a nech je vsetko OK

andrea2603
7. okt 2009

dobré ránko, martinaj, držím palce,aby bolo všetko o.k. a nech sa bábo ukáže.

alex
7. okt 2009

dobré ránko 🙂

Martinaj držím palce! 😉

lolka
7. okt 2009

dobre ranko 😉
marti, drzime palce, neboj, vsetko bude ok a ukaze co ma medzi nozickami 😉
vcerajsi den bez konika bol naprd......ale zato v praci som toho viac urobila 😀 😀

alex
7. okt 2009

no bolo to naprd bez koníka, ešteže je aj FB 🙂

lolka
7. okt 2009

alex, vcera som ta vykukala na obede, boli sme v Pohode. bola si papat ? ziadnu tehulku som nevidela... 😅

alex
7. okt 2009

nie, nebola som včera. Mala som obed so sebou.
Počuj a na to stretko do Avionu pôjdeš? Mohli by sme ísť spolu, teda ak by si išla priamo z práce.

zoska
7. okt 2009

dobre ranko 😉

orchidka
7. okt 2009

dobre ranko...

tak ja som prave teraz pri tomto babatku riesila, ci potrebujem fusak alebo nie 😉 moja uvaha bola, ze ked porodim zaciatkom februara, tak na regulerne prechadzky sa dostaneme mozno koncom februara, podla pocasia... a to uz bude takmer marec a jar (duuufam) a tak som usudila, ze teplucky overal a taka zavinovacka do autosedacky, pripadne este jedna deka je uplne dostacujuca... no ale nakoniec budem mat aj fusak pozicany od sestry, takze to prezijeme, aj keby bola zima -20C (to si pamatam pri Elinke bolia taka zima bezne -17 pred 4 rokmi a to sme chodili plavat do alvy v tom case 😲 )

orchidka
7. okt 2009

este ste riesili pomoc pri babatku.. tak ja som trosku asi divna, ale ja som nechcela dat dieta, ani prve ani manzelvi na ruky 😨 tak trochu som sukromnicila a vlastne mi to zostalo doteraz, nemam rada, ked mi ktokolvek chce zobrat babatko nieto este prebalovat a kupat 😖 .. zrejme hormony ma totalne zblbnu v tom case 😉 takze ja som ani nechcela, aby u nas boli babky... nejako mi to nevyhovovalo, mala som klud a svoj system 😉

lolka
7. okt 2009

ano pojdem na stretko, mozme ist spolu, jasne 😉
umieram od hladu, idem si kupit do Pohody nieco papat, aby nebola Viki hladna 😉

loginka
7. okt 2009

baby, kedy je to stretko, bud.tyzden? uz som aj zabudla 🙂

alex
7. okt 2009

orchid, ja s manželom ani švagrovcami, kamoškami problém mať nebudem. Ale už teraz sa rozčuľujem, čo so svokrou. A my so svokrovcami bývame a tak sa tomu nevyhnem... No bude to boj.

Ok, lolka, tak sa potom dohodneme ešte 😉

maculik
7. okt 2009

Dobre ranko 🙂
Ani vam nesiel vcera cez den konik? cely den som skusala, a nic. Ale malo to aj vyhodu - tolko som vcera spravila, ako uz dlho nie 😀

tak idem papat a docitat vas
🙂

alex
7. okt 2009

logi hej, budúci týždeň. Ja mám v kalendári že 14.

orchidka
7. okt 2009

alex, s manzelom sa sa uz vyrovnala, ze moze mat dieta na rukach 😀 ale vazne... s tou svokrou to budes mat o dost tazsie, kedze ste spolu...hmmm nezavidim, ale hadam ti mazel s tym pomoze, to vacsinou zabera 😉 On by ju mal 'usmernit'

olifcek
7. okt 2009

ahojte,

mne sa dnes tak moc nechce byt v praci, ble...x;o(

vcera som bola v par sekacikoch, kvoli nohaviciam na zimu a sna di nejaku bundu, abo co...neuspela som, ostala som zufala x;o((( nieco mali, ale bolo mi to akuratne, cize by som uvitala o cislo vacsie, a to 42 resp. 14 x;o( v sekacoch je super, ze je to do 10eur, a vyzerali fakt dobre tie veci, zachovalo. no, nie v kazdom, co som bola, ale zase ich nebolo az tak vela, mali tehu nohavice, niekde mali letne, no a zimne vlastne len v jednom, i to nebol sekac ale tzv. outleet...x;o)

snad na seba kupim x;o( draheho mama, vlastne svokra x;o) mi po muzikovi poslala jedny nohavice, uzasneeeee, krasne sadli, len....su kratke x;o( chjo...nechcme kupovat nove, ved ma vyjdu na 33 eur minimalne...x;o( a urcite mi neostanu, lebo sa mi nicia na vnutornej strane stehien hore x;o(((

zusika
autor
7. okt 2009

ahojte maminky caatelky... 😉
olif..to bolo dobre...ze konik sa vol vcera napast... 😀 😀 😀

Zuci...este sa chcem vratit k tomu "dobre urobenemu chlapcovi" - juj, ved ja nemam nic proti dievcatam - len toto si medzi sebou hovoria chlapi aby si uznali aki su pani tvorstva.... 😀 nebolo tym vobec nic myslene.... kazde babo je predsa na tomto svete vitane bez ohladu na pipika ci nepipika.... juuuj.... ved ja by som tak velmi chcela mat doma aj dievcatko.... takze ziadna drama sa nekona, oki?? 😉

este ste tu riesili aj zimne oblecenie - no ja mam uz aj fusak, aj teplucky overal (album) - ten fusak je aj do sportaku - na zadnej casti ma dokonca otvor na 5-bodove pasy.... ja mam v plane nechat babo v zime uplne v pohode vonku na dvore/balkone - aby sa mu lepsie spinkalo (aj my sme tak odchovani a nebyvame chori) .... a pritom ako sa natahuje teraz leto..moze byt aj predpoklad, ze sa bude natahovat aj zima.... tak myslim, ze sa fusak zide...a aj o rok....

este nieco?

stretko - logi nie ze zabudnes!!!!!! streda - 14.10. 16.30-17.00 Avion

pekny den.... musim makat....

olifcek
7. okt 2009

ved i moj si moze povedat, ze to urobil dobre..chcel dievcatko a ma ho x;o)

boze, aka som len bola zufala vcera v tescu...ked som si uvedomila, ze co vsetko nam treba nakupit, hech...a dnes som nejaka apaticka...zeby sa prejavovali hormony tehu? hmmm

olifcek
7. okt 2009

jj, idem i ja makat...trebam i milion veci do spisov pozakladat

maculik
7. okt 2009

jeej, to stretko vam zavidim, potom nezabudnite hodit foto, aby sme sa aj my ostatne aspon tak zucastnili 🙂 🙂

loginka
7. okt 2009

zusi, uz som si to pre istotu zapisala 🙂 inak my sme odchovani na balkone v zime, ale neviem ako s takymi malinkymi keby boli nahodou trosku skor narodeni to asi nie, ved uvidime...

olf 🙂 veru dobra poznamka, ved uz ten kono musi mat dost z tych babskych reci, potrebuje sem tam oddych, ale ten abstak, no hroza 🙂
ja sa chystam na zimnu bundu nieco vylasovat v maminej skrini, dufam, ze tam nieco bude

inak videla som LIDL letak a od 8.okt je tam detske oblecko, take celkom mile supravicky, hadam to nebude taky shit, lebo oblecko som v LIDL este nekupovala...

granado
7. okt 2009

Ahojte babule ako sa mávate? Ja idem dnes okolo jednej na morfo tak sa srašne teším a zároveň mám také divné črevné pochody. To ja mám vždy keď idem k dokimu. A v pondelok som kúpila aj kočík, zatiaľ ho mám u našich ale foto mám už v albume. Večer sa stavím a podám hlásenie ako sme na tom. A tiež riešim otázku ako obliecť bábo na zimu ale asi nekaý ružovučky overalík si už konečne kúpim/snáď nám doki nenájde niečo ineé dnes medzi nožičkami/ 😀

alex
7. okt 2009

granado pekný kočík, to je Jané?

teuska
7. okt 2009

Ahojte babulky 😀 Tak aj ja sa hlasim zasa na chvilku. Inak aj ja riesim zimne oblecenie, ale zatial len na seba a na babo to budem asi riesit az v nejakom 30tt. Mne narastlo zatial iba brusko a vyzeram smiesne este aj v tehu rifliach. Na brusku su dobre, ale na zadku a na nohach su mi siroke 😅 No hroza a nic ine uz neobleciem.
Teraz na jesen mam ponco, co je vyborne, ale co budem nosit v zime netusim. A po doma chodim v muzovych teplakoch 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre