Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
7. okt 2009

baby, vy ste take zlate...keby mali chlapi trosku zenskeho rozumu..maculik, presne takto som to myslela ako si to ty napisala...dakujem
ziarlit asi neziarli, nema velmi na co, spravam sa k nej stale rovnako, skor by mohlo byt to odkukanie, ma jedneho kamarata trojrocneho a to je poriadny betar, ale asi ju chyta obdobie vzdoru...
kati, mna tiez nenormalne bolia lonove kosti...asi tri dni...normalne ked idem na dlhsiu prechadzku tak uz nevladzem chodit

blumka
7. okt 2009

zuci, ved ja viem...len clovek fakt niekedy nema chut to hovorit, jednoducho cakame ze chlap to spravi sam od seba, ze?

katina2209
7. okt 2009

Ďakujem Maculík za privítanie aj keď som tu neskoro, ale predsa rada sa s vami poradím niekedy je dobrá rada nad zlato a inak baby aké je teraz to skore? Baby myslíte,že je to s tým bruškom pravda,že keď ide viac do bokov,že bude dievčatko mne sa zdá,že mám nižšie bruško ako pri malom. Ale to by vedela poradiť orchidka tá má veľa detičiek či je v tom nejaký rozdiel

zucana
7. okt 2009

katina ja mam brusko uplne dopredu az sa svokra zlakla ze si si ista ze to bude dievcatko?
tak dufam, ze jo 😀 uz mame vela ruzoveho 😀

megg
7. okt 2009

Zucana, obe 😉 A co tak najskor vanicka cervena, neskor sportak zeleny 🙂

katina2209
7. okt 2009

Musím vložiť fotku, len mi to stále vypisuje,že fotka je veľká tak poprosím kolegu či by nevedel zmenšiť blumka a megg som rada,že nie som sama s tými lonovými kosťami , už som sa začala obávať či to nie je niečo vážne,no keď to pôjde takto ďalej neviem či vydržím v práci do decembra...

zucana
7. okt 2009

megg oplati sa mi to spolu a chcem mat set 😉 tak babo rad 😉 🙂
inak blumi ja viem hlavne v tomto obdobi...a vidis niekedy to nechapu ani zeny ako moja segra a mamca 😅
ta kniha ako sa starat o blahomanzela je super tam je to krasne popisane...my zeny sa potrebujeme muzovi vyzalovat a nepotrebujeme radu alebo pomoc len pomojkat a vypocut 😎

blumka
7. okt 2009

zuci, presne..to asi napisem mojmu muzovi a zalepim mu to na chladnicku, na jeho pc, na zrkadlo v kupelni...nech vidi ze nema radit a kecat ale mojkat 😉

zucana
7. okt 2009

aj mna sem tam bolia ale ja chodim tak max hodku dve...zacne ma aj pichat v bokoch...
inak som dala foto tej izbicky ...uz by som nemala menit a bude aj ten luster aj vsetko okrem tej kolisky s baldachynom bude taky kos idem to skusit este z katalogu ofotit tam to lepsie vidiet...
kati fotku si otvor v PAIN (kreslenie) a tam to mozes zmensit...nastroje...

blumka
7. okt 2009

zuci, mne sa viac paci cerveny 😉

katina2209
7. okt 2009

inak zucana nič nie je isté mojej kamoške 3 krát potvrdili na ultrazvuku, že to bude chlapček a pri pôrode šup dievčatko ja som mala pri Markovi bruško úplne dopredu a špicaté, veľmi by som chcela dievčatko inak je to dosť sranda Marko vraví z jednej strany do bruška,že Nelly ako sa máš a Manželík že Maťko čo robíš 😅 takto sa doberajú a ja túžim po dievčatku a mám aj taký vnútorný pocit však uvidíme čo bude zajtra samozrejme sa poteším aj druhému chlapčekovi

zucana
7. okt 2009

😉 katina ani nestras....tak beriem to tak ze som bola na kvalitnom morfologickom a dvakrat to pozrel a to je porodnik a aj moj mi to potvrdil tak uvidime koncom oktobra este...normalne nam ukazal velke pysky a klitoris...
inak som dala foto tej izby 😉

maculik
7. okt 2009

zuci, mne sa paci ten zeleny, cervenych je teraz vela (aj my mame). A toto je taka vyrazna zelena a ked budete mat druheho chlapca, tak mozete pouzit. Vlastne ked tak rozmyslam, tak aj cerveny sa da pouzit pre chlapca, ved aj my tak budeme mat 😅 🙂

blumi, ewe, chcem sa spytat, vam manzel aj teraz pri druhom stale hladka a pusinkuje brusko a rozprava sa s nim? Lebo moj zatial ani nie, sem-tam mi vecer polozi nan ruku, no zatial ho maly este ani nekopol (kedze sme spolu len cez vikendy, tak je to tazke vystihnut), tak to asi este tak neprecituje alebo co, no uz to berie trosku inak, nez pri prvom tehu. Aj ked tesi sa velmi, to je jasne, len asi tak viac vovnutri 😅 🙂

zucana
7. okt 2009

maculik uz sme tu preberali chlapov... 😉
pozri ja tomu mojmu poviem...bav sa s vinkou...a on sa zacne a pusinkuje... 🙂

megg
7. okt 2009

Zucana, no mne sa viac asi zelena paci, je taka svieza, optimisticka. Nuz ale to je na tebe 🙂 Izbicka je pekna, elegantna. Cele to budes mat biele?

zucana
7. okt 2009

stenu dam do kremova nabytok biely...a hracky farebne 🙂

katina2209
7. okt 2009

no zuci, izbička je super ja som už pridala aj fotku do albumu bruška tak vám dám zajtra vedieť či bude niečo vidno na tom morfo. Pekný je aj zelený ale červený je moja farba ja by som volila asi ten....no zuci tak keď boli dokonale vidieť aj pysky aj klitoris tak to bude asi dievčatko 🙂

ewelyne
7. okt 2009

diky za tipy 😉

blumka, normalne, akoby som to ja pisala.... to sa stava, ono tie nase teliatka potrebuju vsetko narovinu a polopatisticky... ako maculik pisala, oni chodia do prace a niekedy si nevedia predstavit, ze my doma mame toho tiez kopec...

katina, vitaj v klube 😉

zucana, cervena sa mi paci. Inak sa mi pacia farby aj oranzova a kremova 😉

katina2209
7. okt 2009

Ja musím tiež mužíkovi povedať poď chytiť bábo kope, a potom ide a aj mi bruško pobozká inak je to s tými nežnosťami po slabšie a o sexe ani nehovoriac bojí sa ,že mi ublíži 🙂 i keď zatiaľ u mňa vyzerá všetko v poriadku a nič mi nebolo zakázané 🙂

ewelyne
7. okt 2009

maculik, obaja to prezivame uplne inak, nie je cas... tak ako pri prvom, ked sme sedeli, hladkali a bozkavali... teraz okolo maleho, umyt, najest, spinkat... a tesi sa, len tie prejavy su ine a je to ine ako pri prvom aj pre mna,... nemam cas na vsetko to iste co pri prvom... este sme nevedeli, tak sme sa prihovarali sem tam vseobecne...a pohladka sem tam ked teda nezaspi hned s malym... a tak... maculik, je to proste ine,
to ci sa tesi a ako to preziva je v jeho vnutri a je to dolezitejsie
😉

katina2209
7. okt 2009

Ďakujem ewe a to skore asi nikto nevie aké je teraz kto vedie?

orchidka
7. okt 2009

Kosti... ja som s tym mala problem od 2. tehu a nikdy som nevedela co s tym, az pri 5. mi jedna zlata dr. poradila dobry uvolnovaci cvik... malu lopticku detsku priemer cca 15cm si das za chrbat v mieste krizov, pritlacis lopticku o stenu tak, ze mas vyrovnany chrbat a snazis sa pomaly kotulat lopticku zlava doprava... naozaj to pmaha uvolnit a zmiernit bolest 😉

orchidka
7. okt 2009

katina.. nevidim rozdiel v tom, ako vyzera brusko 😉 myslim, ze vsetky taketo predpovede 'a la babka, tetka a podobne' zlyhavaju 😉 neverim ani cinskym kalendarom, JOnasovi, ani nicomu podobnemu, ked som si to skusmo kontrolovala, nokdy ( a to ich uz mam na porovnanie naozaj celkom dost) mi to nevyslo 100%tne 😉 😉

blumka
7. okt 2009

maculik, ja to tiez prezivam inak...niekedy si ani neuvedomujem ze som tehotna..az ked Juli kope a manzel tak isto..rozprava sa s babom, ked mu poviem ze kope alebo ked ho vyslovene popytam...

katina2209
7. okt 2009

ďakujem orchidka za tie cviky to určite vyskúšam, no ja si tiež myslím s tým bruškom,že sú to babské predpovede, no ale už sa teším na zajtra už by som chcela vedieť naisto čo to je... aby som už aj ja niečo pekné kúpila..

zucana
7. okt 2009

inak jeden den vypadok a jak to tu ozilo 😀

orchidka
7. okt 2009

zuci, mne sa pozdava cervena 😉 ale to je individualne od vkusu 🙂
a s tymi chlapmi este... ono to naozaj je tak, ze im to musime povedat, nie vzdy to ide priamo, ale niekedy to zabera aj mimo konkretneho problemu... dohodnut si mozno nejaky signal, ktory pochopi, ze aha.. toto je cas ju objat 🙂

maculik, toto som aj ja riesila... moj muz tiez nejako extremne prezival prve tehu a potom sa mi zdalo, ze uz nie a ja som stale cakala to, co bolo pri prvom... ale aj tu plati, ze si to musime povedat.. im to nedochadza, oni to fakt, ale fakt nechapu tak ako my 😎 🙂 🙂 no skratka chlapi... ale verim, z ekazdy jeden z tych co tu mame sa tesi 🙂

maculik
7. okt 2009

ewe, pekne si to napisala 🙂 A mate aj s blumkou pravdu, aj ja to uz prezivam inak, pri Adelke som si kazdy tyzden hladala na tehotenstvoacademy, ako sa babo vyvija a tak, no teraz si ledva stiham uvedomit, ze som v dalsom tyzdni 🙂 Ale presne, tesime sa obaja, to je hlavne, babo to citi/

kati, u nas to bolo so sexom v prvom tehu tiez tak, Vladko sa proste bal, ze sa nieco stane, asi v 7.t som po tom krvacala, tak odvtedy nehrozilo, bal sa a nedal si povedat ani od dr. A ja som taaaak mala chut, hlavne v 2.a 3.trimestri 😀
Zato teraz je to naopak, ja vecer som rada, ze idem spat a on, nech je hocako unaveny, stale nieco zacne 😀

lolka
7. okt 2009

zucana, ja som za cerveny,kedze to bude baba 😉 a izbicku ste vybrali peknu 🙂
mna boleli lon.kosti zo zaciaku, ale teraz to moc necitim.
a co sa tyka bruska, neviem to zhodnit ci je gulate alebo spicate 😅 ono asi zavisi aj od typu postavy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre