Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

ewelyne
9. okt 2009

zucana a takato zavinovacka do autosedacky je super
http://www.maderna.sk/zavinovacky-fusaky/zavino...

maculik
9. okt 2009

alex, tak super, myslela som rano na teba, ze ci ti to nakoniec robia. Cez vikend vela lez, oddychuj a nic nerob 🙂

co sa tyka zavinovaciek, ja si idem kupit klasicku perinku, tu na zaviazanie, zda sa mi, ze lepsie drzi babo. A nasla som na to aj taketo obliecky, takze nemusim mat len bielu http://www.rajdeti.sk/product_info.php?products...

orchidka
9. okt 2009

alex, drzim palce, dobre, ze to uz mas za sebou, nech je to v poriadku veru 🙂

zuci, ja mam tuto emitex zavinovacku http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...

orchidka
9. okt 2009

ewe, tak som dala tiez emitex ako ty 😉

alex
9. okt 2009

no odobrali asi 5 takých malých striekačiek vody a dve mini striekačky krvi.

orchidka
9. okt 2009

ja som kupila zavinovacku na suche zipsy, ael s jednou maslou, presne preto, ze sa mi zda pevnejsia, ked sa este previaze, mam ju v albume, je taka jemnunka, kvetinkova, tak sa mi pacila 😉

maculik
9. okt 2009

tieto zavinovacky do sedacky vidim prvy krat, zda sa to super, ja by som to tiez kupila, len mame k tej autosedacke maxicosi aj taky original fusak, co sa da dokola zipsovat, takze tiez sa da z toho drobec vytiahnut bez zobudenia a je to teplucke. Takze asi by mi to bolo zbytocne, hlavne ked v aute aj tak v tom nebude a vonku to pouzivam minimalne.

pepita52
9. okt 2009

ja som az v marci ale v mojej nik nieje

lolka
9. okt 2009

ahoj alex, tak super, ze vsetko prebehlo bez problemov a Jakubko si urcite veselo kopka 🙂
aj mne sa uz od detstva pacilo meno Jakubko a tak trosku aj podla rozpravky Perinbaba 😀 😀

ja by som chcela taku klasicku zavinovacku, nieco ako ma orchidka v albume, aby mohlo v nej dieta spinkat aj v postielke a potom nejky zimny fusak do kosika co sa dat aj do sedacky.
orchidka, ta emitex zavinovacka moze byt aj ako klasicky v kociku nie ? nebolo by v nej v kociku zima ?

ewelyne
9. okt 2009

orchidka, pozerala som, lebo pri malom sme dostali taku len na suche zipsy a stale sa to rozopinalo, a teraz ked som pozerala, tak uz skoro vseky maju suchy zips a maslu.

a vy mate k maxi cosi autosedacke akoze fusak na autosedacku? spravne som pochopila? som zvedava ako to vyzera.. idem vygooglit 😉

pepita, nepochopila som, akoze mas termin v marci ? Mozes sa pridat kludene, ale ja aj tema Marec 2010 🙂

ewelyne
9. okt 2009

pepita a potrebujes nieco? s niecim poradit? v kazdej teme niekto je 😉

maculik
9. okt 2009

ewe hej, original fusak na autosedacku, je to take akoby zvnutra flisovane, najprv sa mi to nezdalo dost teple, no krasne to hrialo. Ale mala som to len do autosedacky, v kociku som potom mala taky s ovcou kozusinou (v hlbokom) a od februara v sportaku taky, co sa da pouzit do 3 rokov (s tou odzipsovatelnou castou pre nohy).

pepita52
9. okt 2009

ja som tu prvy krat tak ešte tomu celkom nechapem 😕

katina2209
9. okt 2009

olifcek naozaj ja som z Ba ty tuším z Košíc tak tam mám nejakú dvojníčku?

orchidka
9. okt 2009

tu emitex som pouzivala normalne aj do kocika... ako som pisala niekedy namiesto overalu a sup s tym do fusaku, alebo ked uz bolo teplejsie, tak len v tej zavinovacke... do autosedacky mi to rpide uplne prakticke, lebo nemusis nikde nic prevliekat, len priputas...

a ta zavinovacka klasicka, co mam ruzovu, tak ta ma dokonca aj molitan navleceny na spodnej strane (je vyberatelny), teda na zaciatok je to pevnejsie a tiez od spodu teplejsie, teda aj do kocika tiez v pohode... (ale toto nie je ani tak velmi o zahriati vonku... skor vo vnutri.. lebo horne partie su vlastne odokryte...

ewelyne
9. okt 2009

pepita, neviem comu nerozumies, toto je normalne bezne forum, ako aj ine fora na internete 😀 😉
takze ked sa normalne nevyjadris tak ta nepochopia ani iny 😉

loginka
9. okt 2009

baby, uz ani ja nicomu nerozumiem 😉 😲 fusak, zavinovacka do autosedacky, obycajna zavinovacka....no hlavne ze mame taky termin, ze mozno ked budeme chodit von uz sa aj otepli, a ta zavinovacka do autosedacky - nebude to len na cestu z nemocky, prip. k doktorovi? potom uz bude aj teplejsie, no som magor z toho.....

nechcem zbytocne nakupovat nieco, co az tak nevyuzijem, kedze musim nakupovat dvojmo...

loginka
9. okt 2009

pridala som fotecky nasich deticiek 🙂

maculik
9. okt 2009

logi, ono zalezi aj na tom, ci v sedacku planujes deti aj vozit na kociku, alebo len preniest z domu do auta a z auta k dr alebo inde. Lebo na take prenasanie kludne staci dobre obliect a prikryt teplou dekou alebo perinkou, ved to sa lahko pridrzi rukou.
Ja tiez som Adelku v sedacke len vozila v aute a prenasala z auta dnu, takze ten fusak som vyuzila fakt asi len zo 3x, ked sme parkovali prilis daleko. Takze uvidis, asi to zatial nekupuj a mozno v marci uz bude teplejsie (pocitam, ze hned vo februari po porode s drobcami aj tak nebudeme chodit velmi na prechadzky, ak bude prilis mrazivo, a ak hej, tak skor v kociku, ktory je vhodnejsi).

katina2209
9. okt 2009

Alex drž sa určite je všetko v poriadku malý Jakubko bude chlap ako buk...
Maculík ty si tuším písala s tou colou ja mám nízky tlak a gynekolog mi odporučil jednu až dve nesky denne,že lepšie ako kola...
A ja tiež rozmýšlam nad zavinovačkou do sedačky budem musieť kúpiť kombinézku na zimu a fusak mám takže myslím,že kombinéza bude stačiť do sedačky však pod kombinezkou bude mať ešte aspoň 3 vrstvy oblečené...
ewe si písala či som z ba ja by som sa rada pridala,len ja nemôžem 13-14 takže tak možno nabudúce ak sa stretnete,lebo som od rána do večera v práci a školím novú kolegyňu tak som z toho smutná
a olifcek aj ja som mala na bradavke taký vírastok ako keby takú kožičku a samé my to odpadlo,alebo sa mi to nechtiac strhlo podprsenkou a pri malom sa mi vytvorili aj znamienka okolo bradaviek a potom mi to zmizlo časom

zucana
9. okt 2009

baby aj ja uz som z toho jelen 😢
tak kolko zavinovaciek a fusakov mam kupit?????

zucana
9. okt 2009

ak tomu dobre rozumiem tak potrebujem fusak, normal zavinovacku (tu chcem aj na doma) , zavinovacku do auta?? tak?
logi krasne deturence 😉

katina2209
9. okt 2009

áno ja už zavinovačky mám dve pre istotu, keby si náhodou ogrckal,jeden fusak, kombinezku s rukavičkami aj s takými papučkami deku samozrejme čiapočky,zavinovačku do auta asi nebudem potrebovať bude mať kombinezu a deku,alebo keď budete mať kočík na ktorý sa dávajú pásy tak tú hlbokú vaničku môžete dať k sebe do zadu do auta

lolka
9. okt 2009

logi, mali su fesaci, krasne fotecky mate 😉
ja moc neplanujem chodit s autosedackou po vonku, len na premiestnovanie sa, takze asi vystacime so zimnym overalom a dekou, ako pisala maculik. a do kocika riadny, teply fusak. a na domov zavinovacku. no, ale co nakoniec kupime....sa este uvidi 😅

katina2209
9. okt 2009

myslela som bezpečnostné pásy kde sa uchytí kočík vanička

maculik
9. okt 2009

no kocky ja sa lucim, idem pre malu a caka nas 2.5h (teda dufam, ze nie viac) cesta do Bonnu. Tak sa ozvem bud vecer alebo zajtra. Pekny zvysok dna 🙂

lolka
9. okt 2009

macu, pekny vikend a na ceste si davajte pozor 😵

maculik
9. okt 2009

lolka, dakujem 🙂 No ved planujem aj zastavit, lebo Adelka mava olovrant v skolke az pred 4, takze dnes ho nestihne, tak som jej zobrala jogurt a ja si tam niekde dam kavu (resp.mlieko s kavou 😀
tak papa

olifcek
9. okt 2009

kati fakt, i s manzelom sme doma na Teba tu pozerali a velmi sa podobate, este aj uces mate podobny...hech....akurat, ze ta baba rodi asi uz tento rok x;o)

kati jj, to na bradavke je akoby koza, len je dlha asi 2-3mm, a hruba mozno tak 1mm alebo pol mm...a to vedla bradavky je akoby taka slzicka, ale vo farbe ako bradavka avyzera, akoby to bolo z nej, len je to mimo nej...x;O)

orchidka
9. okt 2009

logi, krasni su obaja 🙂

ja nevozim deti v autosedacke bezne, ale ked vynehnem na nakup - v zmysle do nejakeho nakupneho centra, lebo u nas nie su obchody nablizku - tak ak dieta zaspalo v autosedacke, jednoducho som nacvakla sedacku na podvozok a nakupovala som tak, pripadne som zacvakla sedacku na velky nakupny kosik a nakupovala... z jedineho dovodu, aby sa nezobudilo a mohla som co najrychlejsie nakupit 😉 , preto ani vyzliekanie, nic.. len rozvinutie a je to 😉

a okrem toho je dost velka, takze ak ratam, ze na dalsiu zimu este mala nebude chodit (co zrejme nebude) tak sa mi hodi este aj vtedy 😉 , no a okrem toho je fakt, ze som ju uz mala pri dvoch detoch, takze nemusim teraz kupovat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre