Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
9. okt 2009

Ahojky aj mne pri každej prehliadke kontroluje krčok tiež palpačne, a olifček spýtam sa ti na tie bradavky len si myslím,že je to to čo som mala ja ľudovo sa to volá že divá koža keď sa rýchlo priberie tak sa to tvorí hocikde po tele mojej mamin druh je gynekolog tak to máme v rodine 🙂

petuskaxfun
9. okt 2009

Ahojte Lucka tak krcok aj mne dr.kontroluje pri kazdej poradni 😉 sice je mi to uz neprijemne alle urcite je to potrebne aby sme vedeli ci je vsetko ok

katina2209
9. okt 2009

Dnes ide superstar už sa teším ako budú chlapci spievať bude niekto pozerať? Dnes Maťko kope ako o závod tuším to bude futbalista už som pribrala 6 kg akurát som sa vážila baby ako ste na tom?

loginka
9. okt 2009

andrea, no chlapcek sa schovaval za dievcatko, a bol akoby prvy keby isiel von ale panvovym koncom
a idealna poloha? myslim, ze prve by malo byt otocene hlavickou a potom by to slo, idealne keby bolo aj druhe hlavickou

katina2209
9. okt 2009

logi normálne ti závidím že si môžeš schrupnúť mňa to v práci už bralo na spánok no nepomôžem si musím pracovať ale som povedala,že určite pôjdem tých osem týždňov pred pôrodom,lebo tie panvové kosti ma hrozne bolia

petuskaxfun
9. okt 2009

katina ako pozeram tak este neviete pohlavie alebo uz ano ja som bola strasne nedockava a dala som si odobrat krv na zistenie pohlavia a do tyzdna som mala vysledky 😉 je to na 99percent ale nakoniec nam to potvrdil aj 4D uzv 🙂

loginka
9. okt 2009

ja este necitim pohyby, sem tam sa mi zdalo predtym ale nic viacmenej, som sa pytala dr, tak ze je to v poho ked su hrubsie placenty, tak to este tlmia

jasne ze idem pozerat Superstar, len by som tam vynechala par ludi na cele s Maresom 😝

krcok aj mne kontrolovala a asi nebol celkom v poriadku, lebo mi nakazala odpocivat a ziadne cviky ani sex
no kym mozem byt doma je to ok

katina2209
9. okt 2009

petuska vieme včera sme sa dozvedeli bude to chlapček potvrdili nám to na morfo na 100% videli sme aj pipíka aj guľky aj ty čakáš druhého chlapčeka no budeme mať obidve dvoch chlapov ja som si myslela,že to bude dievčatko ale mužík si tvrdil,že chlapec a nejako mu to vyšlo

petuskaxfun
9. okt 2009

loginka gratulujem to je super ze dievcatko aj chlapcek 🙂 Kati jasne superstar pozerame aj s malym zas bude u nas veselo 🙂

katina2209
9. okt 2009

ja idem na kontrolu na budúci týždeň vo štvrtok tak dúfam,že bude všetko v poriadku s tým krčkom,lebo niekedy mám pocit ako keby ma niekto ťahal odspodu 🙂

petuskaxfun
9. okt 2009

viem,ze asi predbieham situaciu ale chcem sa len tak info opytat,ze ci ste uz rozmyslali kam pojdete rodit,cas nam uteka a ja sa neviem stale rozhodnut 😒 a chcela by som ak mate niektora z vas dobre skusenosti s nejakou porodnicou v ba alebo porodnikom ci by ste mi nedoporucili lebo prvy porod no hroza 😨

katina2209
9. okt 2009

My tiež pozeráme superstar celá rodina,len nemám rada celkom tú preafektovanú daru a tem leoš mareš je tiež celkom trhnutý 😀 Ja už mám logi riadne kopance aj mužík cíti keď dá ruku na bruško,ale to bude tým že ty si prvorodička a ja už čakám druhé tak vtedy sú pohyby skôr inak môj malý je podľa ultrazvuku vačší termín podľa menštruácie mi povedal doktor 21.2.2010 a podľa veľkosti 15.2.2010

petuskaxfun
9. okt 2009

katina ahaaa tak super ,ze viete 😉 takze dalsi chlapec hehe ja som tajne dufala kvoli muzovi ze bude baba ale citila som ze to je chlapcek 🙂 ale nevadi hlavne nech su zdravy

katina2209
9. okt 2009

No Petuska ja budem rodiť v ružinove a aj prvé som tam odrodila a dalo sa a aj doktori boli milí a sestričky tiež sa dali len sa treba pekne všetko popýtať oni poradia a pomôžu a dieťatko máš nonstop na izbe

andrea2603
9. okt 2009

Loginka,zaujímavé, že ako sa dve deťúrence takto pomestia v brušku a potom sa dohodnú 😉 v akom poradí von.
Ešte asi majú dosť miesta, tak sa ich poloha bude meniť? Nech sa ale nakoniec pýtajú von hlavičkou. 🙂

katina2209
9. okt 2009

petuska a to pohlavie podľa krvi si si dala kedy robiť v ktorom týždni a aj si za to platila?

petuskaxfun
9. okt 2009

no dara ta sa fakt nejak zmenila,mne vzdy pripadala taka milaaa ale teraz ich tam vsetkych nejak dava dole noo a hlavne tie baby,no o kopancoch ani nemusime pisat cheche nas kope o zivot rano cez den v noci je mu jedno kedy a este mam aj take ako keby stahovanie pupka dovnutra ako keby tahal pup,snuru alebo co 🙂

katina2209
9. okt 2009

A loginka úplne ideálne je že máš párik neboj sa detičky budú pekne poslúchať a pôjdu hlavičkou 😉

petuskaxfun
9. okt 2009

katina no teraz som normalne zabudla ale tusim okolo 18t.t.a nie neplatila som nic je to zadarmo tak som tam vtedy hned aj utekala,lebo pri prvom som sa dozvedela az 2 tyzdne pred porodom

katina2209
9. okt 2009

No mňa tiež ráno o štvrtej začal kopať a hlavne keď je hladný vtedy kope ako keby pýtal papať 🙂 A Petuska odkiaľ si z BA? A Logi ty?

andrea2603
9. okt 2009

logi, teraz som si pozrela aj ich fotečky, krásne ich vidieť. A to že ešte necítiš pohyby, tak to ťa ešte tvoje detičky asi šetria, veď ty si tých kopančekov užiješ dvojnásobne 🙂 .

loginka
9. okt 2009

petuska a kde si mala prvy?
andrejka, este maju dost miesta, takze sa to urcite bude menit

petuskaxfun
9. okt 2009

no aj ja rozmyslam nad ruzinovom ale tam nepatrim,takze jedine ked si zazmluvnim dr.to asi pojde tam ist rodit,ze.....pocula som chvali hlavne na jedneho dr,z ruzinova tak neviem

petuskaxfun
9. okt 2009

prvy bol u kocha no horooor

katina2209
9. okt 2009

No ja som rodila u MuDr. Divekyho a bol fakt super a chcela by som aj teraz u neho rodiť 🙂

petuskaxfun
9. okt 2009

katina ja som z dubravky a ty

petuskaxfun
9. okt 2009

tak presne o nom som hovorila rodila u nho kamoska 2 deticky aj sestra 2 deticky a boli spokojne

loginka
9. okt 2009

katina ja som z Vajnor, a ty? ja rozmyslam nad Antolskou (alebo Kramare) su vobec nejake vyrazne rozdiely medzi nemocnicami? V Ruzinove mi robili cistenie po MA, tak tam sa mi nechce...

katina2209
9. okt 2009

Ja bývam na dolných honoch takže dva konce BA 😀

loginka
9. okt 2009

3 konce BA 😀
uz ideeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre