Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
12. okt 2009

juj zuci to je ale krava...no aspon mate ponaucenie do buducna, ze uz len so zalohou, alebo rovno zmluvu o buducej zmluve podpisovat....
dufam, ze sa moc nenervujes kvoli tomu... jaaaj ludska blbost je nekonecna ☹ 😠

olifcek
12. okt 2009

hmmm... 😠

zucana
12. okt 2009

nenervujem...viete bolo to tak ze aj my sme trochu vahali na zaciatku prave kvoli tehu...a ze sme nevedeli ci bude vsetko ok a ona na nas talcila ze jej mame v tom aguste potvrdit ci ano alebo nie...tak sme potvrdili ano a ona prosila aby sme jej to drzali...no takze tak...a uz budeme mudrejsi ale mna hlavne stve to ze ona este pred 2ma tyzdnami prisla si obzerat co jej nechape a chcela nas nachytat na tych skriniach....ze aby mala dovod ze nesuhlasime s podmienkami...teraz to uz bude riesit realitka lebo aj oni maju skodu z toho...tak som zvedava ci nieco dostaneme aspon na ten najom ...zalohu 😒

zoska
12. okt 2009

zuci tak drzim palce, aby ste z toho daco mali...
asi na vas v buducnosti caka cosi lepsie 😉

petuskaxfun
12. okt 2009

jaaj baby problemy z byvanim to mame aj my zuci ,je to strasnee ako sa miektori ludia vedia zachovat 😠 tak dufam,ze najdete niekoho spolahlivejsieho ako bola ona 😉 drzim prsteky

olifcek
12. okt 2009

v hypernove mozete kupit vankusit pouzitelny aj pre tehu brusko za 270SK, kuknite katalog x;o)

zoska
12. okt 2009

kocky padam ja do skoly, mam pocit, ze chodim do vecernej 😒 aj dnes aj zajtra zacinam o 17tej 😝

my hypernovu nemame, akurat vcera som to spominala ze skoda ze tu nikde nieje nablizku ☹

olifcek
12. okt 2009

zoska ked, tak Ti kupim a poslem postou? x;o)

zucana
12. okt 2009

zosi tak peknu skolu...my tiez nemame hypernovu 😀
peti zosi olif dik ved zas tragicky to neberiem...vsetko ma svoj dovod...moj muz uz od zaciatku vravel ze takym ludom by to ani predat nechcel....lebo tu ziju jeho rodicia a nakoniec to tak aj vyslo....tak uvidime....ale dnes slubil vikinke ze bude mat svoju zahradku aj so psikom 😀

zoska
12. okt 2009

akurat som volala svagrinej ci mi ho nekupi u nich v BA a v piatok ked tajdial pojde muzik nech mi ho po nom posle 😉

ale dakujem olif, si zlaticko 😵

olifcek
12. okt 2009

zuci x;o) a Tebe co slubil za porod? x;o)))

zuci Ty ale nemas take este, ze? x;o) taky vankusik, vsak? ved Ty budes mat narodky v piatok... 😵

zoska za malinko... 😵

zucana
12. okt 2009

olifcek ale az 23.10. a nemvymyslaj 😉
ani neviem aky vankusik 😎
mam dva normalne po stranach...
a nic mi neslubil...teraz musime itak setrit a vikinka je najdolezitejsia 😀

zucana
12. okt 2009

olif a ty mas kedy narodky?

olifcek
12. okt 2009

jj, o tyzden v piatok, viem, viem, viem x;o)))) len mi nedoslo, ze dovtedy je este tento piatok, chi 😵

zuci ja mam narodky v dobe, ked budeme mat vsetky plne ruky prace x;O) 16.03.

zucana
12. okt 2009

sak to je o chvilu 😀
dufam,ze nezabudnem pri tej tolkej praci... 😎

olifcek
12. okt 2009

zuci ale, to je f poho...ja budem rada, ked i po februari si najdeme na seba kusok casu a zideme sa tu, aspon na par pismenok x;o)

zucana
12. okt 2009

babce kde ste vsetky co ste zamrzli?
ja som sa vratila z obchodiku francuzkeho a kupila som si makove bagetky a vyborny francuzsky lekvar a vzdy mi daju nejaky darcek a dnes taky vyborny bananovo cokoladovy chlebik....teraz som ho spraskala a zajtra si ho pojdem kupit lebo nieco lepsie som este nejedla..... 😎

janielah
12. okt 2009

aj ja budem mat narodky za chvilu 🙂 zuzi a co ty dostanes? tiez vsetko pre babatko ako ja? 😀

zucana
12. okt 2009

jani a kedy ty?
ja som vychcana si vypytala darcek pred mesiacom 😀 lebo som potrebovala satku ked zacalo tak jemne pofukovat lebo mam len take hrube 😉
ale vianoce uz len babatkove....napr. si s muzikom chceme darovat napolovicu tuto stolicku 😀
http://www.bloombaby.com/collection/feat.php?sI...

olifcek
12. okt 2009

zuci pekna stolicka x;o)

inak, kto ma kedy narodky vieme i z tabulky v gmaily, ci v tej, co alex tu z nej robi x;o))))

zucana
12. okt 2009

olif neni to tam....len vek ☹

olifcek
12. okt 2009

zuci hmmm....faaakt? tak som to urobila? hmmmmm...

aaaaa, kukla som a je tam i mesiac, den a rok x;o))) kuk do brusiek, nie do my 1.kolo x;o)

loginka
12. okt 2009

feeha zuci, to je iny dizajnovy kusok 🙂

ja som dnes ponakupovala - krasne ruzove dupky, bodinko a teplu kosielku Cocodrillo a este som nakupila plnu igelitku veciciek od jednej panej z Mimibazaru za tu istu cenu 🙂
a este som bola po vysledky a este na kardiologii kvoli buseniu srdca, mam mierne zvysenu jednu hodnotu pri stitnej zlaze, tak asi ma moja gyn.posle k endokrynologovi

lolka, kratku chvilu mozes byt aj v bublinkach, ja som tak bola v Tatrach a super, horuca voda je nebezpecna v 1 trimestri
zusika, joj ako ti zavidim ten bazen, tak by som isla, aje ked teraz je dobre aj doma v suchu

supi
12. okt 2009

maminky aky kocik mate alebo sa chystate kupit? Ja som uz z toho uplne nestastna, 😔 hladama nieco modernejsie (ale nie uplne posledne vystrelky), vacsia vanicka a 4 kolesa...
Dnes bola strasna kosa, premrzla som na kost, zajtra si urobim volno, nepojdem do skoly a budem v posteli 😀 at ma maju vsetci radi...

olifcek
12. okt 2009

logi je mozne na minibazare vyfiltrovat len ludi ponukajucich tovar len z urciteho mesta, ci kraja?

janielah
12. okt 2009

zuzi, ja osemnasteho, my zasa vieme z fb, ze kto kedy, nie? Len tak by the way, co stoji ta stolicka? Je perfektna inak 😉

zucana
12. okt 2009

jj vidim olif ale nie vsetci doplnili 😠
inak ja mam na jazyku uz inak akoze dlhe roky take flaky ktore sa mi povyhadzuju sem tam a obvodak ze to je jedlom....no a dnes take velke mam...aj to stipe...mavate to niektora?
logi gratulujem k nakupu 😉
ja tesim na konies mesiaca...pojdem objednavat uz nabytok a tak 😎

loginka
12. okt 2009

olif, ja som na k tej panej dosla nahodou, hladala som bundicku a z toho, co mi vyhodilo, som otvorila pani z BA a potom som otvorila cely jej album a velkosti 56. A isla som rovno k nej si povyberat. Mala tam aj nenosene znackove veci, takze sa to oplatilo.

zucana
12. okt 2009

jani tak 18teho to si tiez vaha ako ja 😉 ja posledny den...
stolicka je draha....stoji 390 eur a mozno vyhodene peniaze ale je az po 6 rokov....takze ju urcite budeme mat v kuchyni a moze sa pohybovat a proste si myslim ze je to celkom dobra investici alebo tam moze aj spavat ...a dame si to k vianociam takze je to ans darcek 😎

olifcek
12. okt 2009

logi aha...dakujem a gratulujem.

a neboj, ta stitna zlaza bude ok, ved i mne vyslo vyssia hodnota a nakoniec to vyzera tak, ze je vsetko ok x;o) a so srdcom este raz musim ist, chjo, mozno zajtra skocim x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre