Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
12. okt 2009

nekukate dakto superstar? telka nam nejde, na nete sa to serinka...kto vypadol z dievcat?

hajdylca
12. okt 2009

ahojte.. zuci asi ano tehu demencia, co uz... citam co chcem asi... alebo to tym, ze rychlo snazim precitkat a potom citam bludy... blum superstar nepozeravam, tak neviem poradit... olif podla mna sa na mimibazare da vyhladat tak, ze si tam das oblast- a tam si napises mesto... inak gratulujem ku vsetkym dobrym vysledkom a spravam 😉

alex
12. okt 2009

Blumi Láncošová a Adriane Croft 😉

loginka
12. okt 2009

kurna, jak sa ochladilo tento tyzden, ved ja nemam aku bundu obliect, som si myslela, ze to vydrzi kym pojdem k rodicom

zoska
12. okt 2009

ahojkos, hlasim navrat zo skoly 😝

aj ja budem narodky, ale az v novembri, skorpionka som....ale ja som dobra 😀
akurat som rozmyslala co budem kupovat na vianoce a nemam napady ziadne 😒 manzelovi som chcela mp3 a on si ju vcera kupil 😠

supi ja budem kupovat babysmile v-max- je to stvorkolka, vanicka je dost velka... pozri do albumu 😉 zusika ho dokonca uz kupila 🙂

blumka
12. okt 2009

alex dakujem...fajne..tie dve mi neboli sympaticke od zaciatku 😉

katina2209
12. okt 2009

Ahojky tak už som spať, baby chcela som sa spýtať či aj vám padajú tak strašne vlasy ja som si dnes umývala vlasy a je to čoraz horšie a vlasy zbieram po celom byte neviete mi niečo poradiť a ešte som sa chcela opýtať aké vitamíny beriete?

olifcek
12. okt 2009

bru nocku x;O)

a jo veru, superstar nekukam ani ja, ale neboli aktualnosti ani na www.topky.sk? x;o)

blumka
13. okt 2009

dobre ranko, idem na krv tak uz tu strasim tak zavcasu.
katina, padanie vlasov v teu je normalne, ono sa to potom trosku upravi, no budu padat aj pocas dojcenia. Mne sa to ukludnilo niekedy v terezkinom polroku. ja neberiem ziadne vitaminy, len zelezo jem, zistila som ze po tych umelinach mi byva nevolno....tak to nahradzam v strave.

lolka
13. okt 2009

dobre ranko 🙂
to mame dnes ale zimu, ze ? 😖 a zajtra moze snezit aj nizinach, v BA 😒
ja som sa prave natlacila 2 rozkami a Bambinom 😵 ked casto nejem, tak grckam 😖

komarik
13. okt 2009

ahoj katina, ja som zistila že mi enormne vypadávajú vlasy ešte pred potvrdením tehu. Počas tehu mi ich toľko vypadlo že mám z nich len polovicu. A rada od kaderníčky a doktora bola že zatiaľ nemám jesť žiadne vitamíny ale môžem používať brezovú vodu. Nanáša sa na suché vlasy. Zatiaľ zmenu nevidím ale dala som si to len 2x.

kakatka1
13. okt 2009

Dobre ranko! Lolka este stale ti byva zle??? No to teda nie je bohvieco. 😒

supi
13. okt 2009

Ahojte, aj mne od zacatia tehu zostala polka vlasov, a vraj po porode to bude este horsie, teraz sa to trosku ukludnilo. Brezova voda je fajn, aj ja ju mam.

lolka
13. okt 2009

kakatka, no, este mi obcas byva zle, ale to vtedy ked dlho nic nejem. rano si musim dat aspon nejaku susienku a v robote sa normalne naranajkujem. naposledy v sobotu som na to zabudla a medzi ranajkami a obedom som nic nejedla (asi 4 hod.) a obed sa udrzal v zaludku asi 2 minuty 😖 ale uz je to podstatne lepsie ako byvalo 😅

mne zatial vlasy nejak extra nepadaju, tak uvidim ako to bude pri kojeni 😅 aj ked zo zaciatku tehu sa mi to zdalo, ale co so sa dala aj trochu podstrihnut, tak sa to zlepsilo.

zucana
13. okt 2009

dobre ranko som dnes moc nespala...stale myslim na ten byt...ale uz mam predstavu ako to tu prezariadujeme....
dnes idem k dokymu o 6tej a zajtra na ten glukozovy test....
a pojdem do obhcodu lebo som vcera robila poriadky s chladnickou a vyhodila polku veci 😅
inak mne padaju vlasy stale ale zatial vramci normalneho padania ...tak snad sa to nezhorsi...

blumka
13. okt 2009

zuci, keby aj, ono sa to potom zasa zlepsi, neboj...to je normalka...
ja som sa po minulom tehu tiez dala podstrihnut, ale uz to neurobim teraz..ono sa len zda ze po podstrihnuti menej zacnu padat, to vobec nema na to vplyv, len ked su vlasy dlhe, tak ich viac vidno 😉
zuci a co vy s tym bytom? som mierne mimo teraz? nestahujete sa nakoniec, ostavate v povodnom? ci ako?

zucana
13. okt 2009

hej blumi nakoniec sa nestiahujeme...2 strany spat som pisala...takze tak....asi osud...

alex
13. okt 2009

ahojte kočky,
zuci, tak nakoniec zo sťahovania nič nebude... no teda. Ale aspoň bude svokra spokojná, že sa nesťahujete.
Včera Jakubko strašne kopal večer a ja sa z toho strašne teším.

zucana
13. okt 2009

ved jo alex...akurat chcem odpozorovat jak sa zmenia to ma este viac nesere 😠

alex
13. okt 2009

Zuci a ten domček vám kedy postavia?

zusika
autor
13. okt 2009

caute kocky....
pre BA - informacia zo ŠNOP-u.... bazen je od buduceho tyzdna v rekonstrukcii na 2-3 tyzdne.. co ma teda vobec netesi, lebo to uz nebudem v Ba a ani neviem ako, ale vcera som tam bola naposledy a prislo mi to luto... nie je fer.... 😖
v TT nie je ziadny taky bazen..... s cvicenim pre tehule vo vode.....
nejakej kocke som tu videla, ze je z PN.... Granado tusim?? - tam nikto nevie o bazene..cvicenie Hmmm???

inak pekny den!!

Dnes isla moja mami okukat Hainburg, ze kam to budeme chodit na nakupy plienok a detskeho papanicka - Bipa sa to vola.. kolegyna si strasne chvali ovela nizsie ceny ako u nas..... (ale mozno som to uz spominala) ....
viete mi vysvetlit, preco si obchodnici tu v SR musia nadat na vsetko 50-150% rabat?? to je nenormalne!!!

orchidka
13. okt 2009

ahojte... no padanie vlasov, plne suhlasim blumka.. dlhe vlasy len viac vidno vypadane... 😉

preco je taka zima? ja by som taaak rada teplucko, ma hlava boli z toho akurat, brrr, sa mi nechcew ani nos vystrcit do tej zimy ☹

orchidka
13. okt 2009

ja som chodila tiez do Bipa na nakupy aj plienok aj papanicka, prve 3 dni v mesiaci mavali akcie na tieto detske veci a dooost sa to oplatilo 🙂
tak sme si davali s babami z podobneho fora stretko v Hainburgu na nakupoch 🙂

zusika
autor
13. okt 2009

nie zly napad Orchidka...ak sa podari, zavedenieme aj u nas... 😉

inka uz sa na zajtra velmi tesim....ak nas neodfukne cestou... dnes som sla po dlhej dobe autom - a to mam teda take vacsie...a skoro ma sfuklo z D1... sila... zajtra seriozne vazne hlasie snezenie aj v Ba...takze zimne bundy, kabaty kocky!!!
skusala som si vcera svoj satnik, no a o mesiac sa do nicoho uz isto nezapnem.... 😒 ale nechcem kupovat kabat kvoli par tyzdnom .... ako to riesite vy??

alex
13. okt 2009

no asi by som už mala vytiahnuť zimnú bundu, či ju vôbec oblečiem a dať si ju aj oprať. To je strašný skok.

lolka
13. okt 2009

tiez som pocula o Bipe a super akciách v Hainburgu. sefova manzelka tam chodila na nakupy, tak ma hned informoval 😵 ale myslim, ze spominal aj nejaku karticku, ze si treba vybavit....hm....orchidka, je to treba ci nie ?

zusika
autor
13. okt 2009

kuk sem... http://www.anita.sk/sk/sortiment.php?skupina_ID=6

ozik, kolko potrebujem asi tych podprseniek na kojenie? a aky system je najlepsi - idealny?? uz by som si mala aj nejaku kupit, vsak? zatial asi jednu a po skusenostiach uvidim....

a ako zo je, musim ma vzdy podprdu . nestaci mi doma len tielko - su tie prsia take citlive, ze to bez podprdy po dome ani nejde?? poradte...

martinaj
13. okt 2009

ked si vybavis karticku, tak mas vela veci lacnejsie.... v bipe je super a to co das na benzin, tak sa ti to niekolko krat vrati...
teda, my ked chodime, tak vzdy nakupime do zasoby 🙂

maculik
13. okt 2009

ahojte kocky 🙂
tak my tu mame krasny jesenny den, plny slniecka, idem akurat s malou von, nech sa prevetrame, lebo poobede ideme spat do Luxu, takze takmer 3h budeme v aute.
Noc bola hrozna, od pol1 do 3 sme nespali, striedavo plakala a hrala sa, to tie zuby. Takze sme obaja s Vladkom hotovi. 2 uz ma prerezane, ale 2 stale nie.

zusi, ja tiez rozmyslam, ako to budem riesit s bundou. Kabaty teraz zapnem ledva ledva, bundu som neskusala, ale urcite tak isto. A nechce sa mi tiez nic kupovat. Mozno sa spytam svorky, ci nieco nema pozicat, o 4t ideme na SK.

zajtra mam kontrolu u gyn, takze este ostanem doma, ale vo stvrtok dam vediet, co mame nove 🙂

lolka
13. okt 2009

zusika, ja uz som vytiahla taku jesenno-zimnu a este ju zapnem, ale o mesiac uz nie 😅 ale budem musiet si nejaku kupit, ved v com budem chodit ? 😅
alex, idete papat do Pohody ? my sa chystame, tak budem vyzerat tehulku 😵 ozaj, zajtra to plati a pojdeme do Avionu spolu ? ja som za 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre