• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
caves, uz sa velmi tesujem na zaftra! :wink: zus, neboj spozname sa :slight_smile:

inak musim este zajtra nabehnut k dr, lebo vysledky z krvi nic moc, zelezo ubohe a to ho beriem od zaciatku, plus vysoky cholesterol (to nechapem ved jem tak zdravo, zeby tehu sposobovalo?) plus ta stitna :unamused:
13. okt 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ked citam o tehulkach z Piešťan tak veru cvičenia v bazene su neni. Ja ale chodim na cvičenia pre tehulky na fitloptach a relaxacne cvicenie ako brusne tance, take zakladne kroky a pohyby.a to byva vo stvrtok v PN..sa mi to pači lebo je to pod dohladom sestricky z nemocnice a je tam predtym polhodinova prednaska o tehotenstve...a tam sa clovek dozvie veci.....mne zaciatocnicke to velmi pomaha :slight_smile:
13. okt 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lolka, potrebujes karticku, ale uz pri prvom nakupe, ked vyplnis formular, ti daju zlavu :wink: takze je to v pohode

zusi, podprsenku radsej ano, bradavky som mala aspon ja sialene citlive a kazde osuchnutie o tricko dooost bolelo (teda hlavne zo zaciatku), okrem toho tecie mlieko, takze by si mala mokre tricko, a do podprdy si das vlozky :wink: velkost teraz myslim este neodhadnes, takze pockaj a uvidis :wink:, system... mne najviac vyhovovali tak, co sa akoby zhora zacvaknu, ako len hacik, nic komplikovane, aby to slo jednou rukou... okrem toho, ked som v noci kojila, aby som nezabudla, z ktoreho som kojila posledne, tak som si nechavala 'kojacu' stranu odopnutu, len natiahnutu hore :wink: a tak som nemusela vela rozmyslat pri dalsom zobudeni uprostred noci ...

Kati, hned vedla Bipa je KIK a tam maju aj oblecku, vo velmi dobrych cenach a ked trafis aj velmi pekne, kupovala som tam hlavne bodynka a ponozky :wink:

zajtra sa aj ja tesim, ze sa stretneme :slight_smile:
13. okt 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzera to tak, ze budem mat auto, takze budem pojazdna :slight_smile:
13. okt 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, uz viem kde to je :slight_smile: este ze som sa spytala ja by som bludila na opacnej strane :grinning: (vsak nova cast nie :slight_smile: ) a stretavame sa v tej kaviarni, ci pred nou ? zusi na kontroly do nemocnice sa chodi posledny mesiac pred terminom porodu, a tu prehliadku- to asi zalezi od kontrektnej porodnice...
13. okt 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supi, hej, fotili nás Zuzka s Milošom :slight_smile:
13. okt 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej logi, jasne...ved aj teda poznam.... :wink:
13. okt 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babce kde ste?
ja som tak zaspala...od stvrt na tri doteraz...a to tu sviteti slnko jak splasene...
13. okt 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky...niekto sa tu zaujimal o znakovanie batoliat, dnes sa mi podarilo trosku natocit terezku, tak kuknite moje fb ak chcete :wink:
13. okt 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, nestiham vas v poslednom case ale zajtra by som sa k vam v avione rada pridala, vezmete ma???
najskor tam budete o 16.30???
13. okt 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joan ja to sice neorganizujem, ale myslim, ze sa nikto nenahneva ked prides :wink: vsak je to stretko pre vsetkych :slight_smile:
13. okt 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nepuchnu vam nohy? mne strasne :angry:
13. okt 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte babce
marti mne nepuchnu a dufam,ze teda nebudu....
inak som bola pre papier na krv zajtra idem rano na ten glukozovy a na dalsich 10 ampuliek ako kazdy mesiac...
inak som sa dokyho pytala na to pichanie a tahanie a povedal ze to je normalne ze sak mi rastie brucho
a som sa pytala ci mozem spat na chrbte a povedal ze aj na bruchu ked chcem....a moj muz ze aj vo vedlajsej izbe :wink: akoze velmi vtipny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. okt 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, tak ozaj ftipny doktor :wink:
uz aj ja som bola na poradni a pojdem na gluk.test. pytala som sa sestricky, ze ci je to potrebne, na margo toho, ako sa tu spominalo, ze to netreba toto vysetrenie a sestricka povedala, ze je to velmi dôlezite vysetr.nakolko zvys.cukru nemusia predchadzat ziadne indikacie ..
zuzi a aj mna vseliako picha a boli a aj ked kychnem, tak ma tak vlavo dole pichne silno...a tiez povedal doktor, ze je to normalne..
13. okt 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, kedy si bola na poradni?
13. okt 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslite, ze sa moze pocas toho testu pit- obycajna voda? viem, ze rano pridem na lacno pichnu daju sladku vodu a musim v klude sediet a o hodku pichnu a o dalsiu zase, a viem, ze sa nesmie jest, len ci sa smie pit :confused:
13. okt 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex, vcera skoro rano...a bud.stredu tam ideme zasa, kvoli 3D. To nam bude robit ten tvoj :wink: aj naposledy ked sa mala skovavala, tak bol celkom mily..
13. okt 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tam bola tiež. Okolo deviatej. No on keď má dobrú náladu, tak je zlatý.
13. okt 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My máme 3D až 11.11., už sa neviem dočkať.
13. okt 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hajdy, myslim, ze sa nepije nic ... :confounded: uz si to moc nepamatam, ale viem, ze mi bolo zle... zoberte si citronovu kyselku, tu si mozete pridat do toho...
13. okt 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm...tak sme sa minuli, asi o hodinku...
a na poradnu ty kedy chodievas? ja najblizsie zasa 9.nov.
a vy nebudete uz prilis velky 11.teho?
13. okt 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati dik, to si isto zoberiem :wink: mne nozky opuchali len v lete, teraz sa mi zda mi ze chvalabohu vobec, tak snad uz ani nebudu... nemala by si to spomenut lekarovi ?
13. okt 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
škoda...
Poradňu mám 30.10..
No mali sme ísť už 4., ale manžel pracuje a chce si ušetriť dovolenku, tak sme to preložili o týždeň, keď má voľno.
13. okt 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hajdy, nemala by si nic ani pit ani jest...neboj vydrzis...hlavne radsej nikam nechod, radsej si naber kopu casakov a citaj alebo nejaky i pod a pocuvaj si hudbu...ono to prejde..
13. okt 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blum, dakujem, citanie(teda skor ucenie) si isto zoberiem, a nebudem hladna? ale vsak to bude len 2 hodky, to snad zvladnem....
13. okt 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no budes..ale zvladnes..neboj...a ostan sediet v cakarni keby nahodou nieco :wink: ...ale mne nebolo nic...ani hlad sa neohlasil
13. okt 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hajdy aj ty ides zajtra?
13. okt 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumka, tak si sa ukazala tu :slight_smile:
hajdy a ty kedy ides na cukor? (my si piseme stereo :grinning: )
alex, tak kedy sa tam uvidime??? ci az v porodnici :grinning:
mne dnes priletela maminka od sestry zo schweizu a doniesla nam dalsie detske vecicky, tesiiiim :slight_smile:
13. okt 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci ja "az" v pondelok, ale verim ,ze to bude ok.. ja mam od svokra pozicany glukomer, a zatial som nalacno zvyseny nemala, len neviem, ci mi bude stihat to sladke spracovat moj pankreas...
13. okt 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19.10. idem na cukor :slight_smile: 21. 10. na 3D :grinning: jani a kde sa chystate s Alex rodit? v ruzinove? Vy tam chodite niekam k dr. nie?
13. okt 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok