Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
13. okt 2009

caves, uz sa velmi tesujem na zaftra! 😉 zus, neboj spozname sa 🙂

inak musim este zajtra nabehnut k dr, lebo vysledky z krvi nic moc, zelezo ubohe a to ho beriem od zaciatku, plus vysoky cholesterol (to nechapem ved jem tak zdravo, zeby tehu sposobovalo?) plus ta stitna 😒

cibuska
13. okt 2009

Ahojte, ked citam o tehulkach z Piešťan tak veru cvičenia v bazene su neni. Ja ale chodim na cvičenia pre tehulky na fitloptach a relaxacne cvicenie ako brusne tance, take zakladne kroky a pohyby.a to byva vo stvrtok v PN..sa mi to pači lebo je to pod dohladom sestricky z nemocnice a je tam predtym polhodinova prednaska o tehotenstve...a tam sa clovek dozvie veci.....mne zaciatocnicke to velmi pomaha 🙂

orchidka
13. okt 2009

lolka, potrebujes karticku, ale uz pri prvom nakupe, ked vyplnis formular, ti daju zlavu 😉 takze je to v pohode

zusi, podprsenku radsej ano, bradavky som mala aspon ja sialene citlive a kazde osuchnutie o tricko dooost bolelo (teda hlavne zo zaciatku), okrem toho tecie mlieko, takze by si mala mokre tricko, a do podprdy si das vlozky 😉 velkost teraz myslim este neodhadnes, takze pockaj a uvidis 😉, system... mne najviac vyhovovali tak, co sa akoby zhora zacvaknu, ako len hacik, nic komplikovane, aby to slo jednou rukou... okrem toho, ked som v noci kojila, aby som nezabudla, z ktoreho som kojila posledne, tak som si nechavala 'kojacu' stranu odopnutu, len natiahnutu hore 😉 a tak som nemusela vela rozmyslat pri dalsom zobudeni uprostred noci ...

Kati, hned vedla Bipa je KIK a tam maju aj oblecku, vo velmi dobrych cenach a ked trafis aj velmi pekne, kupovala som tam hlavne bodynka a ponozky 😉

zajtra sa aj ja tesim, ze sa stretneme 🙂

loginka
13. okt 2009

vyzera to tak, ze budem mat auto, takze budem pojazdna 🙂

hajdylca
13. okt 2009

dakujem, uz viem kde to je 🙂 este ze som sa spytala ja by som bludila na opacnej strane 😀 (vsak nova cast nie 🙂 ) a stretavame sa v tej kaviarni, ci pred nou ? zusi na kontroly do nemocnice sa chodi posledny mesiac pred terminom porodu, a tu prehliadku- to asi zalezi od kontrektnej porodnice...

alex
13. okt 2009

supi, hej, fotili nás Zuzka s Milošom 🙂

zusika
autor
13. okt 2009

jej logi, jasne...ved aj teda poznam.... 😉

zucana
13. okt 2009

babce kde ste?
ja som tak zaspala...od stvrt na tri doteraz...a to tu sviteti slnko jak splasene...

blumka
13. okt 2009

ahojky...niekto sa tu zaujimal o znakovanie batoliat, dnes sa mi podarilo trosku natocit terezku, tak kuknite moje fb ak chcete 😉

joanna333
13. okt 2009

ahojte dievcata, nestiham vas v poslednom case ale zajtra by som sa k vam v avione rada pridala, vezmete ma???
najskor tam budete o 16.30???

hajdylca
13. okt 2009

joan ja to sice neorganizujem, ale myslim, ze sa nikto nenahneva ked prides 😉 vsak je to stretko pre vsetkych 🙂

martinaj
13. okt 2009

baby, nepuchnu vam nohy? mne strasne 😠

zucana
13. okt 2009

cafte babce
marti mne nepuchnu a dufam,ze teda nebudu....
inak som bola pre papier na krv zajtra idem rano na ten glukozovy a na dalsich 10 ampuliek ako kazdy mesiac...
inak som sa dokyho pytala na to pichanie a tahanie a povedal ze to je normalne ze sak mi rastie brucho
a som sa pytala ci mozem spat na chrbte a povedal ze aj na bruchu ked chcem....a moj muz ze aj vo vedlajsej izbe 😉 akoze velmi vtipny 😝

janielah
13. okt 2009

zuzi, tak ozaj ftipny doktor 😉
uz aj ja som bola na poradni a pojdem na gluk.test. pytala som sa sestricky, ze ci je to potrebne, na margo toho, ako sa tu spominalo, ze to netreba toto vysetrenie a sestricka povedala, ze je to velmi dôlezite vysetr.nakolko zvys.cukru nemusia predchadzat ziadne indikacie ..
zuzi a aj mna vseliako picha a boli a aj ked kychnem, tak ma tak vlavo dole pichne silno...a tiez povedal doktor, ze je to normalne..

alex
13. okt 2009

jani, kedy si bola na poradni?

hajdylca
13. okt 2009

myslite, ze sa moze pocas toho testu pit- obycajna voda? viem, ze rano pridem na lacno pichnu daju sladku vodu a musim v klude sediet a o hodku pichnu a o dalsiu zase, a viem, ze sa nesmie jest, len ci sa smie pit 😕

janielah
13. okt 2009

alex, vcera skoro rano...a bud.stredu tam ideme zasa, kvoli 3D. To nam bude robit ten tvoj 😉 aj naposledy ked sa mala skovavala, tak bol celkom mily..

alex
13. okt 2009

ja som tam bola tiež. Okolo deviatej. No on keď má dobrú náladu, tak je zlatý.

alex
13. okt 2009

My máme 3D až 11.11., už sa neviem dočkať.

martinaj
13. okt 2009

hajdy, myslim, ze sa nepije nic ... 😖 uz si to moc nepamatam, ale viem, ze mi bolo zle... zoberte si citronovu kyselku, tu si mozete pridat do toho...

janielah
13. okt 2009

hm...tak sme sa minuli, asi o hodinku...
a na poradnu ty kedy chodievas? ja najblizsie zasa 9.nov.
a vy nebudete uz prilis velky 11.teho?

hajdylca
13. okt 2009

mati dik, to si isto zoberiem 😉 mne nozky opuchali len v lete, teraz sa mi zda mi ze chvalabohu vobec, tak snad uz ani nebudu... nemala by si to spomenut lekarovi ?

alex
13. okt 2009

škoda...
Poradňu mám 30.10..
No mali sme ísť už 4., ale manžel pracuje a chce si ušetriť dovolenku, tak sme to preložili o týždeň, keď má voľno.

blumka
13. okt 2009

hajdy, nemala by si nic ani pit ani jest...neboj vydrzis...hlavne radsej nikam nechod, radsej si naber kopu casakov a citaj alebo nejaky i pod a pocuvaj si hudbu...ono to prejde..

hajdylca
13. okt 2009

blum, dakujem, citanie(teda skor ucenie) si isto zoberiem, a nebudem hladna? ale vsak to bude len 2 hodky, to snad zvladnem....

blumka
13. okt 2009

no budes..ale zvladnes..neboj...a ostan sediet v cakarni keby nahodou nieco 😉 ...ale mne nebolo nic...ani hlad sa neohlasil

zucana
13. okt 2009

hajdy aj ty ides zajtra?

janielah
13. okt 2009

blumka, tak si sa ukazala tu 🙂
hajdy a ty kedy ides na cukor? (my si piseme stereo 😀 )
alex, tak kedy sa tam uvidime??? ci az v porodnici 😀
mne dnes priletela maminka od sestry zo schweizu a doniesla nam dalsie detske vecicky, tesiiiim 🙂

hajdylca
13. okt 2009

zuci ja "az" v pondelok, ale verim ,ze to bude ok.. ja mam od svokra pozicany glukomer, a zatial som nalacno zvyseny nemala, len neviem, ci mi bude stihat to sladke spracovat moj pankreas...

hajdylca
13. okt 2009

19.10. idem na cukor 🙂 21. 10. na 3D 😀 jani a kde sa chystate s Alex rodit? v ruzinove? Vy tam chodite niekam k dr. nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre