Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
13. okt 2009

jani a zajtra na stretko nejdeš?
Kde sa ty chystáš rodiť?

alex
13. okt 2009

hajdy ja sa chystám rodiť na Antolskej, ale možno aj Ružinov, ale Antolskú mám bližšie.

zucana
13. okt 2009

juj no tak ja mam tiez strach...prave som dojedla sladke kornfleky s mliekom tak to snad nebude mat zajtra nejaky vplyv....jani daj foto 😉
ideme za chvilu kukat kung fu panda 😀

hajdylca
13. okt 2009

zuci neboj, uvidis bude to v poriadku

janielah
13. okt 2009

alex, ja ruzinov, tak potajme dufam, ze aj ty 🙂
hajdy, ano, my s Alex chodime do ruzinova k jednemu doktorovi 🙂

alex
13. okt 2009

No Jani ale ty máš aj tak skôr termín, takže skôr by sme sa tam asi nestretli, ako hej, aj keď nikdy nevieš 😉

A čo to stretko zajtra, ideš?

hajdylca
13. okt 2009

ja chcem tiez do ruzinova... nepoznate nahodou dr. Šimka ?

alex
13. okt 2009

hajdy nepoznám.

Inak kočky, netečie vám niektorej z pŕs. Lebo mne hej, resp. z jedného. Asi budem mať veľa mlieka.

blumka
13. okt 2009

jani, ved mne to neda obcas tu neskocit k vam a kuknut ako sa mate 😀

janielah
13. okt 2009

to je dobre blumik, 🙂
alex, mne netesie nic, ale bolia stale, i ked trosilinku menej, ako tie prve mesiace...
ani toho dr. Simka nepoznam, ty Hajdy sa k nemu chystas rodit, alebo?
alex, jedine ze ja by som neskorsie a ty trosku skorsie..az teraz som si vsimla, ze sme rozdielne naprogramovane 🙂 i ked podla Mileho mam termin 7. a nie 3. ako tu...tak neviem, neviem 😀

alex
13. okt 2009

mňa nebolia, len mi to jedno tečie. Nie veľa, len kvapka, ale skoro každý deň. Ale pamätám si, že aj mojej segre takto tieklo ešte pred pôrodom.

No ja by som rada rodila 4., keby sa dalo vybrať, to má manželík narodeniny. Aj keď možno porodím skôr, ale až o toľko dní nepredpokladám.

Ok, idem už dohajan. Čítame sa zajtra, pa pa pa maminky! 🙂

ewelyne
13. okt 2009

Ahojte baby, to stretko v podstate nikto neorganizuje, 😉
Len sme sa dohodli vsetky nejako na termine a mieste, takze kto zajtra BA a okolie moze, pridte, dame mini pokec a kolacik 😉

Blumka, jejej znakujete?
My sme s malym znakovali od malinka a pekne sme sa dopracovali az k rozpravaniu ale sem tam mi znakuje aj teraz, ked chce byt potichu 😉 rozkosny je, lebo ked nevedel rozpravat, vela krat mi ukazal, vo vchode ze obut a topanky a ja som zistila, ze on je v papuckach... no a ciapku my vzdy pripomenul, ze sme zabudli, a castokrat si vsimol take veci, co ja som ani nevidela a chcel mi to povedat, tak zaznakoval, je to super vedc., my sme chodili aj na tie stretka atd... naozaj napomocne, baby urcite si to pozrite a znakujte 🙂

blumka
13. okt 2009

ewe, ja som zacala s terezkou zhruba v 9 mesiacoch, prve uspechy prisli asi v 10-11 mesiacoch, teraz uz Terezka aj keca ale velmi sa jej pacia tie dvd co mame doma a ona okrem toho ze to zaznakuje tak si to slovo aj povie, no zlata je...je to isto super vec...mne tiez kolkokrat terezka ukazala ze jej mam dat ciapku, alebo sa postavi ku chladnicke a ukaze ze chce syr...proste uz taky maly drobcek si vie povedat svoje 😉

ewelyne
13. okt 2009

blumi, my tiez asi tak v 9 mes. 😉
pocuj, vy mate rodinu vo Svidniku? Lebo ja inak pochadzam z SK ale po 18 r. sme sa odstahovali. a pozerala som, ze na FCB mas par friends odtial, napr, Kamil a Ivana Borsovsky, ja som byvala hned vedla a chodila do skolky a skoly s ich sestrickou.

hajdylca
14. okt 2009

dobre ranko, hej hej chcela by som ist k nemu, alebo na kramare, este uvidim... inak ja mam od lekara tiez termin na 7.2. tak mozno sa stretneme 😀 pekny den

lolka
14. okt 2009

dobre ranko 😉
ja sa tiez chystam rodit v Ruzinove, aj ked tam nikoho nepoznam 😅 a mozno sa aj stretneme, lebo podla poslednej kontroly bolo babo vacsie o cca 5 dni.

martinaj
14. okt 2009

baby ja som rodila v ruzinove a nikoho som tam nepoznala, podla mna su tam velmi dobry doktori asi vsetci.... ja som bola velmi spokojna... aj teraz sa tam chystam rodit 🙂

hajdylca
14. okt 2009

ja len dufam, ze tam nebude natresk... marti nevies je v ruzinove nejaka predporodna priprava?je toto este aktualne http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=76 ? dakujem

martinaj
14. okt 2009

ja som chodila do ruzinova na predporodnu, ale viem, ze to sa uz prestahovalo niekam.... ale nechodila som na tuto co si hodila.... teraz sa uz asi nechystam chodit 🙂

blumka
14. okt 2009

ewe, no ten svet je malyyyyyyyyyy 😀 My byvame v Kosiciach, ale manzelovi rodicia a stari rodicia pochadzaju z Ladomirovej, takze tam travime obcas vikendy, No a Ivanka, Kamil a Olinka su vlastne sesterky a bratranec po druhom kolene mojmu manzelovi 😀

mmaarrttiinnaa
14. okt 2009

dobre ranko opat sa raz hlasim len som sa dnes zle vyspala celu noc strane fukalo a rano zacalo snezit ja este chcem slniecko ☹

ewelyne
14. okt 2009

Blumi, to je sranda 😉 , aj manzel je odtial? Ja mam v Ladomirovej kamosky 😉 a tiez sem tam zajdem, lebo v Sk ma manzel jednu sestru, inak vsetko pri BJ a my sme sa z SK prestahovali do Kosic a potom do BA 😀 😉 no sranda...
ten svet je ozaj maly, jedna baba z PO odisla do Australie a tam sa zoznamila s chalanom od PO... 😀
a tak sa vzali 😉

martinka, tu je taka zima... brrrrr, tesim sa, ze ideme prec aspon na par dni, a tam svieti vraj slniecko a je 18°C, takze fajn.

blumka
14. okt 2009

ewe, manzel sa narodil uz v KE,ale v ladomirovej byval casto, aj minuly vikend ked ja som zurkovala na stretku, tak tam boli 😀

alex
14. okt 2009

Ahojte,
dnes je teda riadna kosa, ale aspoň tu teda nesneží.

andrea2603
14. okt 2009

Ahojte.
Dievčatá ako ste na tom s pitím kávy? Môže ju tehotná alebo nie? Ako sa ochladilo, tak mi začala celkom chutiť.
Môj gyn.je zásadne proti - to si pamatám ešte z 2.tehot.

Včera ma napadlo, že marhulka /ona čaká trojičky?/ sa dávno neozvala.

U nás je tiež obrovskáááá zima
😖 .

andrea2603
14. okt 2009

Len tak zbežne som dočítala zameškané.
Dnes je v BA to stretnutie? Škoda, že Zámky nie sú trocha bližšie k BA.
Ale budem na vás myslieť.

alex
14. okt 2009

andrea slabá káva 1-2 denne sa môže.

mmaarrttiinnaa
14. okt 2009

andrea mne lekar kavu povolil kedze ja mam strasne nizky tlak a na kavu som bola zvyknuta bez nej sa mi este znizil tlak a strasne sa mi tocila hlava takze podla mojho lekara kavu mozem ale ja si davam len jednu denne neprehanam to

inak aj ja som uz na marhulku myslela dufam ze su v poriadku

janielah
14. okt 2009

ahojte, aj mne lekar povedal, ze ked chcem, tak jednu kavu si dat mozem...ale mne teda vobec nechyba, tak ju ani nepijem, skor si dam niekedy taky slabsi cierny caj...to sa moze?
baby, a na co je ten tehotensky pas, co to tu po boku reklamuju? to je nam treba, ci nie?
hajdy, a v ruzinove je nejaka priprava, teraz mi davala sestricka aj cisla, ze sa tam mam prihlasit, dokonca bazen...ale ja sa este nechystam, az neskorsie, nech si o mne nezacnu mysliet, ze na co sa tam trepem tak skoro 🙂
hen, zuzka nam este asi spinuska v taliansku 😉

katina2209
14. okt 2009

ahoj andrejka ja pijem denne jednu dve kávy ako kedy ale len nesku s mliečkom a gynekolog mi to sám povolil,pretože mám nízky tlak
fujj zima je strašnáá dnes som si normálne musela dať do práce kabátik
inak chcela som sa opýtať kedy sa musí ísť na ten glukozový test v ktorom týždni,pretože ja som pri prvom vôbec nebola ani ma naň nevolali?
inak dnes som bola na wc a nemohla som a už zase mám problémy s hemeroidmi má to z vás niektorá kočky?
a čo na to môžeme v tehotenstve?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre