Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

andrea2603
14. okt 2009

aj som si myslela, že 1 káva mi hádam neuškodí - teda bábätku 🙂 . doteraz mi ani na rozum neprišla, ale teraz keď si ju kolegyňa zalieva, tak ma už tá vôňa láka dať si aspoň 1 šálku.

katina2209
14. okt 2009

martinaj ja budem tiež rodiť v ružinove tak sa tam možno stretneme máme podobný termín 🙂

martinaj
14. okt 2009

kati to by bola sranda 🙂

mmaarrttiinnaa
14. okt 2009

katina ja idem na tehotensku cukrovku na buduci tyzden to budem v 24 tt doktor mi povedal ze od zacateho 24 sa ma chodit tak nech sa objednam hned spolu s tym aj na interne vysetrenie
ja mam tiez mensi problem s hemeroidami zatial som to neriesila lebo to nieje az take vyrazne ale v poradni to uz spomeniem

zusika
autor
14. okt 2009

ahojte....
tak ja vas ôprave pri salke kavy citam.... 🙂 pijem, niekedy kazdy den, niekedy si nedam.... chuti mi a vonia...a tiez lekarka povedala, ze jedna slaba mlieckova neuskodi.... aj cierny caj si obcas dam.....
kolegyna si mi ale smeje, ze budem mat nespave dieta..... ale ved existuje aj makovy odvar, no nie? 😀 😀 (to akoze forik)
nemyslim si, ze treba brat vsetky zakazy a prikazy strasne vazne... treba si dat, na co mate chut a na co sa citite.... aby bolo aj babo a vy spokojne.... 😉

juuuj, ja sa dnes taaak tesim... skoro som zabudla doma fotak - lebo som vcera nechala u nasich mobil a v nom aj pripomienku ... ale rano ma osvietilo, lebo som si spomenula, ze som zoske slubila poslat spolocnu foto....

ale dufam, ze si povieme aj skutocne mena.... lebo tie prezyvky mi vela nenaznacuju.... 😉
a nezabudnite na cerveny karafiat vo vlasoch!!!! 😉

zusika
autor
14. okt 2009

aha...a ten tehotensky pas.... no su aj take ze spodna bielizen - ze vraj na krize...ale toto, co je zvonku na tricku je skor podla mna imidzova zalezitost..... nie nutna..... ale mne sa to paci.... hoci nemam.... pride mi to prakticke, ze aj ked mas kratrie tricko, tak ti to pekne zakryje brusko a udrzije v teple, aj chrbatik.....
mate iny nazor??

alex
14. okt 2009

zusika, lepšie by som to nenapísala s tým pásom 😉
Super že máš foťáčik. Nám dosluhujú baterky, tak musíme kúpiť nové, tak ja som nebrala.

martinaj
14. okt 2009

jej baby tesim sa na fotky..... normalne ma lame, ze by som prisla 😅 ide niekto aj s detmi? malej uz nadcha ustupila... len je trochu zachripnuta....

zucana
14. okt 2009

cafte baby zuzka v taliansku nespala ale bola na tom glukozovom teste...
teraz uz len vysledky...najprv mi zobral 9 ampuliek z jednej zobral a vravi no najprv skontrolujem ci je glicerin vobec v poriadku a ked ano dam ti vypit ten glukozovy sirup a ja ze a ked nebude? tak pojdes hned k dietologovi...tak ale bol ok tak mi dal vypit sirup (celkom mi to chutilo- sladke jak tie sladke sirupy pre babatka) a potom som hodku cakala a zobral mi 10tu ampulku takze som odstavena...teraz uz sa len modlim nech su dobre vysledky 😵

andrea2603
14. okt 2009

hemeroidy - tak tie zatiaľ nemám, ale som pripravená aj na to, že sa časom objavia ☹ . Pre mňa sú to už ako "staré známe", keďže som si ich už 2krát užila ☹ .

zusika
autor
14. okt 2009

Matiiiiii priiiiiiidi...aj Ecka ide s drobcom....a vlastne vsetky berieme deti, no nie?? 😀
ale tam sa ma kde zabavit....

zucana
14. okt 2009

hemoroidy som mala na zaciatku....teraz nie a dufam,ze to tak ostane...inak sa moze dubova kora

zusika
autor
14. okt 2009

a preco ja nemam Alex na FCB?? ☹

janielah
14. okt 2009

ten pas akoze pod tricko, sveter a tak, a to potom vykuka? a nebude svrbiet z toho brucho?
a tie hemoroidy baby, to ako je? to same zmizne pocase, alebo sa to vracia?
zuzi a kedy budu vysledky?

andrea2603
14. okt 2009

janielah, mne časom zmizli, ale vždy až po pôrode.

alex
14. okt 2009

zusika??? musíme to napraviť 😉

zucana
14. okt 2009

jani no vysledky uz kukam...mohla by som ich uz mat dnes...tak uvidime...ci budu na nete...
hemoroidy same zmizny zavisi ake mas...ja som mala len na zaciatku sem tak ze som si vsimla na papieri...ale vraj pri porode dorazia take brutalne....niekomu 😔

alex
14. okt 2009

zusika, už som ti poslala žiadosť na FCB 🙂

zusika
autor
14. okt 2009

nie, nie Jani - ten pas - to su dva druhy.... bud taky upletovy na tricko...ale to akoze spodna bielizen je akoby tielko...ten sa neukazuje.... ten ti ne na chrbatik - keby ta akoze mal bolievat...je to skor take elesticke..... ale myslim, ze ked mas tehu gate.... tak netreba ten pas... lebo brusko aj krize ti to kryje....
kamaratka mala ale raz taky pekny sivy vlneny.... a to vyzeralo naozja velmi pekne...tak na jesen - a elegantna bola... 🙂

http://www.spodne-pradlo-eshop.sk/tehotenska-bi...
http://www.maderna.sk/vsetko-pre-tehotne/spodne...

andrea2603
14. okt 2009

zucana: také "brutálne" - to je slabé slovo, ja som po 2. pôrode skoro vykotvila na chirurgii, našťastie po 6 týždňoch zmizli.

zucana
14. okt 2009

k tym pasom baby...ja som si take nohavky kupila a aj som ich vratila lebo ta guma ma tlacila take nepohodlne to bolo...a v jednej knizke bolo ze je to na krize...a ze nie na celodenne nosenie tak nac budem mat take nohavky ked to cely den mat nemozem...kupila som si take bez pasu 😉
tod moj nazor....

katina2209
14. okt 2009

no len ja mám problémy s tými vnútornými hemeroidmi a neviem či na to sa používa dubová kôra ty si mala aké zuci?

hajdylca
14. okt 2009

jani a kedy sa tam treba objednat? ako to, ze mne este cislo nedali? no budem sa musiet v pondelok opytat...

zucana
14. okt 2009

kati nie vnutorne...a na vnutorne asi nejaka mast ...myslim ze aj tehu mozu...skus sa spytat v lekarni alebo lekara

katina2209
14. okt 2009

no ja som bola akurát na obedíku a dala som si kurací zapekaný medajlonik so syrom a broskyňou s ryžou mňam dobré to bolo, no zuci skúsim sa opýtať na tú masť a čo si dnes varila?

zucana
14. okt 2009

prave robim cestoviny so spenatom a porom a smotanou...vecer urobim hovadzi e 😉

petuskaxfun
14. okt 2009

ahojteako sa dnes mate v tomto zimnom pocasi 😎

petuskaxfun
14. okt 2009

a kolko vas ide na streeetkooo 🙂 inak chcem sa opytat,ide niektora z bab na ten test gtt v utorok 3.11.?do karlovky na 7:00rano?

lolka
14. okt 2009

baby, bola som sluzobne vybavovat a skoro ma odfuklo, a to som presla len z auta do budovy. hnusne pocasie je vonku....brrrr 😠
ten tehotensky pas som okukovala aj ja, sa mi pacia take, kde je bud nieco napisane alebo len otlacok noziciek 😉 a je to viac-menej esteticke alebo ked su nizke nohavice, aby to chranilo brusko a chrbat.
hemeroidy ma nastastie obchadzaju (klop-klop) 😅
a na tu predporodnu pripravu do Ruzinova sa chystam (dve kamosky tam chodia a su spokojne), len je este skoro myslim
😅

katina2209
14. okt 2009

no mňam zuci a chce sa ti toľko variť? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre