Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

ivet123
30. jún 2009

dobre ranko tehulky, moja dcera dnes zacala den uz o pol siestej ☹ , co narobim heh, aspon dlhe dobedie. Pekny den 🙂

riamim
30. jún 2009

Ahojte!
Dnes ráno som sa zobudila bez tehu príznakov - ani zle mi nie je, ani prsia ma nebolia. Veľmi sa bojím, aby to nebol MA. ☹
K doktorke idem až zajtra a dovtedy je dlhooo... Mali ste niektoré niečo takéto???

cukruska1920
30. jún 2009

Ahojte babulky.... dnes je slnieckovo tak dufam ze aj tak zostane...
ria... neboj sa... mne neni od zaciatku nic, teraz mi zacalo byvat zle len ked som hladna inak absolutne...tak sa neboj 😉 mozno sa pri das ku mne bez uzivania si grckajucich dni 🙂

kakatka1
30. jún 2009

Neboj, urcite je vsetko Ok 😉 Zusika aj my sme boli v maji v Hurgade, bolo super a moc moc teplo. Akurat manzu faraon neobisiel. Do akeho hotela idete?

kakatka1
30. jún 2009

Cukruska, nechapem mame rovnaky termin ale iny tt 😕

cukruska1920
30. jún 2009

katka...to si nevsimaj.. ja este nemam datum od lekara... ja to mam len podla menstruacii...a zalezi aj od toho aky dlhy cyklus si mala... inak som v 9tt

blumka
30. jún 2009

ahojteee...klop, klop..dnes mi este nie je zle 😀 ani vecer mi nebolo 😀
ria, bud rada ze sa budis bez tehu priznakov....to nemusi nic znamenat... 😉

cukruska1920
30. jún 2009

ahoj blumi...co este nechrapes 😀 😀

blumka
30. jún 2009

jaaaj, cukru, ja mam zivy budicek...sice poslusny, lebo vstava az medzi siedmou pol osmou ale niekedy je aj to malo 😀

cukruska1920
30. jún 2009

no to hej.... ale zas je vyhoda ze sa nevybiju baterky 😀

riamim
30. jún 2009

Vďaka za povzbudenie, ale ja som práveže doteraz mala aj nevoľnosti, aj citlivé prsia a zrazu nič, preto sa mi to zdá čudné. 😨
Vo štvrtok ideme s drahým na dovču, tak snáď bude všetko o.k.

blumka
30. jún 2009

😀 😀 hej...len to nemuseli byt duracelky, tie baterky 😀 😀

cukruska1920
30. jún 2009

ria.... neboj...je to ok... inak ak chces mat pokoj v dusi urob si test

blumka
30. jún 2009

ria, mne tiez byva zle a dnes mi zatial nic nie je..neboj, to nic neznamena..mozno to znamena len tolko, ze uz ta nevolnosti presli a odteraz si budes uzivat pohodove tehu

alex
30. jún 2009

Dobré ránko tehuľky 😵
Mne tiež zatiaľ nič nie je, klop klop. Jediné je to, že mi nechutí jesť. Jeden jogurt už jem hodinu.

zusika
autor
30. jún 2009

ahojte!
riamim, neboj....mna prsia intenzivne boleli asi tyzden-dva...a zle mi bolo asi tyzden.....potom uz je to OK....takze sa nicoho nemusis bat, naopak, bud rada ze patris k tym stastnym!!! Ja sa tiez citim relativne dobre, vcera vecer som trochu citila prsia - som nemohla spat na bruchu a rano mi bola zase chvilu tak zvlastne...ale dve susta musli tycinky a trocha vody a bolo to Ok..... takze pokojneeee!!!
ozaj cukruska, ty mas tiez Peta? ja som tiez zhanala darcek na poslednu chvilu, mala som objednany parfem z Rakuska, ale nakoniec neprisiel ten co som chcela - ale nastasie som vybrala iny - Armani....pekne vonia a aj mm sa paci + krtkova torta..... 🙂

olifcek
30. jún 2009

riamim: urcite je to Ok x;O) uvidis

cukruska1920
30. jún 2009

zusi...hej...aj ja mam Peta 😀 moj je zberatel slonov tak som mu kupila z takeho dreva...sa velmi potesila a studenstku pecat k tomu

zoska
30. jún 2009

Ahojte,
tak mam dnes veget, drahy odisiel na sluzobku do finska, takze som slamena vdova...
Ja som mala vcera tiez meninky, ale darcek som nedostala, kedze je prec ☹ ale ja som si dala sama sebe- urobenu skusku 🙂
Nejak mi je divne dneska, taky zaludok na vode, uz nech to prejde 🙄

Zusi a ktory parfem aqua di gio? ten je super 🙂

blumka
30. jún 2009

zusi, moj manzel miluje vonu do Armaniho Mania..a ja samozrejme tiez ked je na nom 😀
mne este stale nie je zle 😀 ...ale okrem krajca chleba s maslom som nic nejedla, len vodu pijem

cukruska1920
30. jún 2009

zoska...tak ty si Peťka? dobre vediet,... 😅 tak dodatocne vsetko najlepsie

zoska
30. jún 2009

cukru dakujem 😵 Ink mohli by sme do tabulky dat nase krstne mena, pri niektorych nickoch sa to neda ani odhadnut 😀

A vsimla som si ze niekto chce pomenovat dievcatko Petra, myslim ze to bola ivet 😵 som sa potesila 🙂

zoska
30. jún 2009

blumka a pri prvom tehotenstve ti byvalo zle?

cukruska1920
30. jún 2009

zosi..niektore baby s inych mesiacov maju aj meno otca aj mamy 😉

blumka
30. jún 2009

zoska pri prvom tehu som pregrckala cely 4. mesiac...ale predtym ani potom nic...a myslim si ze to bolo sposobene trosku aj zmenou prostredia a stravy, lebo sme sli z SK do USA...
ale taketo stavy ake mavam teraz nepoznam

cukruska1920
30. jún 2009

blumy...a ake mavas stavy???

zoska
30. jún 2009

blumka- ja sa len preto pytam, ze ci sa to opakuje alebo je to vzdy ine...len pre zvedavost do buducnosti 😀 sesterka mala pri prvom nevolnosti, pri druhom jej bolo este viac zle a pri tretom nevladala ist ani na wc, mala vedro pri posteli 😅

cukru- to je tiez celkom fajn, treba navrhnut olifke, ja sa do toho montovat radsej nebudem, lebo by som to pokazila celu krasnu tabulku

baby mam taku netaktnu otazku...nemusite odpovedat... ja len ze ci sa vam podarilo otehotniet hned ako ste chceli, alebo to trvalo dlhsie akoby sa vam pacilo?

zusika
autor
30. jún 2009

blumka, presne...Maniu som kupila....nepoznala som to, ale je dobra.... no a aka cena.. 100ml za 35€

cukruska1920
30. jún 2009

zosi..preco kazit tabulku?? 😕 😕 no nam sa prvykrat podarilo po roku..potom som v 7tt potratila a teraz sa nam podarilo po styroch mesiacoch

zoska
30. jún 2009

no ja taky technicky typ...ked teraz uz vyzera tak dobre a viem si tam vkladat udaje, ale urobit novy stlpec...neviem ci som opravnena 😀
inak nam to vyslo po polroku, ale myslela som ze to pojde skor 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre