Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
16. okt 2009

olif, tak to neviem presne, lebo som si to nemerala, v podstate je to tak, ako pise blumka, ale cez pupok neviem. Ja som do cca 7mes mala uplne mini brusko, a potom zrazu "zo dna na den" uplne vyhuklo, take bandero som mala 😀 Ale vtedy mi to bolo jedno, lebo bolo leto, takze som si dala lahke tricko alebo saty a bolo. Teraz tiez neviem, ako to vyriesim potom neskor s bundou - a do kelu, akurat mi napadlo, ze som zabudla VLadkovi povedat, nech mi donesie bundu, lebo tu mam len kabaty 😒 No tak buduci vikend, budem musiet pockat...

janielah
16. okt 2009

ahojte babky. Tak my sme boli vcera na vylete vo Wiedni, mysleli sme si, ze uz si tam vyberieme a kupime kocik...ale bohuzial...nevybrali sme si, mali vseliake, myslim, ze na Slovensko v zivote nedorazi tolko druhov a prevedeni, ale potom tie ceny...pre nich to nie je vela zrejme, ked zarabaju tak tri krat viac...ale mne sa zda 1000 eur za kocar velmi vela..
a tych mini veciciek, oci som si isla vyocit a smiali sme sa, ze tam keby zavital aj chlap sam bez manzelky, tak by nakupil 🙂
Kocky, ktora to tu spominala, ze boli pozriet v Polsku? Asi tam aj my nakoniec skoncime...

granado
16. okt 2009

Ahojte babelky akurát som vás pustila a čítam že lolke bolo ráno špatne tak aj ja sa pridávam. Ja neviem, myslela som že už je to za mnou ale teraz sa utvrdzujem v tom že je to iné čakať dievča. Som zvedavá ako sa dnes prestravujem 😝

janielah
16. okt 2009

granado, nestazuj sa, ved toto sme ti vyvestili, tak pst 😀

granado
16. okt 2009

ja viem a pre to sa iba na tom smejem, ako ráno vyhadzujem chlapov z WC. Dnes som myslela že si to odnesie predavačka v obchode 😀

janielah
16. okt 2009

😀 😀 tak to by bolo vesele....

zucana
16. okt 2009

grandako ty sa stazujes? chces chlapceka ?? 😀
juj idem varit nieco...este neviem co idem pozriet co je v chladnicke...niezeby som toho vela mohla jest zejo?
jani aj ja bych sla na vylet do viedne 😉 a aky sa ti naviac pacil nehladiac na cenu?

granado
16. okt 2009

Nie nie my chceme Nelinku. Beriem to tak, že aspoň nepriberiem, že malá sa stará o to aby som nebola ako slonica takže ja jej vlastne musím poďakovať 😉

zoska
16. okt 2009

baby dakujem, nebudem si s tym lamat hlavu teda 🙂

granado a tebe byvalo zle na zaciatku, potom to prestalo a teraz zasa zacalo?

maculik
16. okt 2009

jani, tak 1000 je fakt vela... Myslim, ze si spominala, ze druhe babo uz asi nebudete mat, tak si zober, ze by si to uz ani nevyuzila.
Inak, koncom roka by mali mat zlavy na starsie modely, my sme tak kupili min.rok na SK Peg Perego, ktory bol zlacneny o 150Euro len preto, ze to bol model 2008 a nie 2009. Tak ked tak pockaj dovtedy, mozno sa ti nieco zapaci.

granado vidis, a u mna to bolo naopak - pri Adelke by som nebyt brucha ani nevedela, ze som tehu, a teraz pri chlapcekovi mi byvalo zle skoro do 5.mes 😝
Veru, kazde tehu je ine 🙂

lolka
16. okt 2009

granado, nase baby sa dnes rozhodli v bruskach buntosit a my aby sme zachod zhanali 😀
vratila som sa z obedu, dnes to stalo za prd....ale aspon daco som zjedla.

macu, my tiez rozmyslame pockat na vianocne akcie a zlavy. dovtedy si nejaky vyhliadnem a budem dufat, ze ho zlacnia 😀

zuzulik
16. okt 2009

ahojte, tak mi mame po utz a po poradni, vsetko dopadlo vyborne. Pani doktorka povedala, ze by sme mohli chodit na vyuku, krasne videla aortu,chlopne, branicu...zrenicky,chrup 🙂 ...Babatko ma cca 25 cm a 447g ,tak sa vytesujeme 😵 , dalsia kontrola o mesiac a 18.11.mame 3D 😵 😵 😵
juuuj ja som stastna ako blska 😵 😵

zuzulik
16. okt 2009

a inak aj ja som dnes rano v auticku vracala 😀 po dlhej dobe 😉

zoska
16. okt 2009

zuzulik velka gratulacia k super vysledkom 😵

zuzulik
16. okt 2009

zoska dakujem, som velmi stastna 😵

zucana
16. okt 2009

zuzulik aj ja gratulujem...a co cakate neviete ? 😉

zuzulik
16. okt 2009

zucana dakujem 😵
nevieme, pockame si na 3D 😉

lolka
16. okt 2009

zuzulik, super spravicky, babo ako lusk 🙂 zeby to bolo dievcatko, ked ai aj ty dnes grckala 😀 😀
doki pohlavie nevidela, ci sa babo zle otacalo ? to by uz v 21tt mohlo byt vidiet....

zuzulik
16. okt 2009

babatko sa mrvilo a davalo si rucku medzi nozicky, hanblivka 😉 napina nas 😵
no, mozno je to dievcatko 😉
alebo chlapcek 😀 ...viac moznosti nie je 😀 😀

janielah
16. okt 2009

zuzi, ja sa v tych kocaroch nevyznam, mne sa pozdaval ten chicco, co som ti aj posielala, hlavne kvoli tym malym koleckam a ze sa to nacvakavalo na seba. potom sa mi paci ten, co mas ty v albume, co som ti tiez pisala, ale ten mal uz kolieska vacsie...
maculik, ved to, ze my ho uz potom nevyuzijeme...a bojim, ze u nas tie zlavy ani na vianoce nebudu, lebo take tie super vypradaje a zlavy na slovensku este stale nie su az take zauzivane...tusim prvy krat teraz v lete to bolo take viditelnejsie, kvoli tej krize, ale inak nic take vyrazne...
a hlavne, oni sa na nas v viedni furt kukaju trosku ako na chudakov, tak neviem, ako im tam vysvetlovat, ze taky a taky by sme mali predstavu, ale nie za astronomicku sumu... 😒

zucana
16. okt 2009

jani a nerozmyslala si teda nad nejakym z bazaru? maju aj celkom take co vyzeraju ako nove ....

granado
16. okt 2009

Aj ja by som ti odporučila neaký použitý, je to úplne zbytočné kupovať nový. Ak natrafíš na mamičku, ktorá sa o kočík dobre starala 😉 Ja som už poučená 🙂

olifcek
16. okt 2009

dakujem baby

gratulujem k skvelym vysledkom x;o)

zoska
16. okt 2009

jani inak to je fajn napad, v bazare maju niekedy kociky malo pouzivane za fajn ceny...

tiez som chvilu rozmyslala nad kocikom z bazaru, ale kedze my chceme 2 deticky, tak dufame ze posluzi aj dalej a nakoniec sme vybrali aj tak znacku, ktora nie je prilis draha...

ale napr. pozri toto 😉

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6412927

zuzulik
16. okt 2009

jani, ja som z tych kocikov tiez hotova, neviem si vybrat a kazdy den zahlasim manzelovi, ze uz viem ktory chcem a ze mam v tom jasno..a na druhy den, je to uz uplne iny kocik 😀 😝 😀
ach jaj 😉 je to cela veda..

petuskaxfun
16. okt 2009

jejej to je ten kocik co ma tusim zucana v albume ten sa mi paci 😉 fuu som sa tak napraskala ze ledva fuciim,teraz este len rychlo vyvesat pradlo,povysavat,umyt kupelku a podlahu a ist do obchodu s pre maleho do skolky

petuskaxfun
16. okt 2009

uz sa chcem inak dlhsie opytat baby ze kolko ste pribrali od zaciatku tehu lebo mne tie kilecka na vahe za necele 2mesiace paradne vyskocili 🙂

zucana
16. okt 2009

zosi no to je ten co chcem ja 😉
ale toto mako vraj je male...len do 4roch mesiacoch sa tam zmesti male...ze lepsie je to playmoon....

zucana
16. okt 2009

peti ja som pribrala z 55 kg na 63 kg
inak rozmyslam ze idem do ikea kupit krabice .... tie snad zladnem dat do auta ved krabicove skatule nie su tazke nem?

petuskaxfun
16. okt 2009

takze 8kg,tak to som asi este v norme 😀 ale citim sa ako take slonica hehehe no podla mna krabice ak sa citis dobre tak urcit zvladnes 😉 a este nemate teda kupeny kocik lebo z tych fotiek som pochopila,ze heej 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre