Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

petuskaxfun
16. okt 2009

nespim ja nechodim tak skoro spat unavena aj som teda ale cim viac tym tazsie sa mi zaspava a cakam na muzika a dufam,ze mi natre chrbat konskou mastou hehe

petuskaxfun
16. okt 2009

a ty preco nehajas???

petuskaxfun
16. okt 2009

ako pozeram tak aj v inych temach im to ide 🙂 aj o takejto hodine

petuskaxfun
16. okt 2009

si tu este????

katina2209
16. okt 2009

ja napríklad neviem kde sa zapisuje veľkosť bruška ja mám 93 cm no ja som dnes spinkala skoro do deviatej tak sa mi ešte nežiada,ale za chvíľku pôjdem hádam o dvanástej ma zlomí a mužík ma nočnú? To by som aj ja potrebovala takú masáž 😉

katina2209
16. okt 2009

áno ešte som peti

katina2209
16. okt 2009

pozerala som si na mimibazáre majú také pekné teplé zavinovačky to nám tiež chýba,pretože marko je aprílový a to už sme nepoužívali fusak máme ale teplú zavinovačku nie a inak chcela by som kúpiť aj takú peknú deku makkučkú,len neviem kde by bolo najlepšie

petuskaxfun
16. okt 2009

nie nie nema nocnu ale isiel pozriet kamarata,ktory odchadza na tyzden na skolenie a on nema nikoho tak mu musime chodit zalievat kvetiny heh 🙂 no ta masaz to on o tom este nevie takze ho sokujem no ja nemam po malom nic vsetko som rozdala kedzesom stale tvrdila,ze ja uz dieta nikdy nechcem 😀 a pozri na mna 😀

petuskaxfun
16. okt 2009

deky sice maam ale tie nas Davidko neda povedal,ze tie su jeho ked sa on nqrodil a bracekovi mame kupit nove 🙂

katina2209
16. okt 2009

no vidíš tak to budeme musieť nakupovať Marko sa na bračeka veľmi teší stále mi hladká bruško a niečo tam šušká 🙂 a kočík už máš vybratý?

katina2209
16. okt 2009

a druhé ste plánovali alebo sa pošťastilo my sme na druhom pracovali rok 🙂

petuskaxfun
16. okt 2009

no aj Davidko sa tesi velmi tak som zvedavaci mu to vydrzi ked sa babenko narodi kociky sa mi pacia viacere no len tie ceny...rozmyslam nad tako jumper x ma dobru cenu aj vybavu

petuskaxfun
16. okt 2009

no na prvom sme aj my pracovali asi rok je vytuzene dieta a toto nase dalsie baby sa zadarilo 🙂

petuskaxfun
16. okt 2009

ale je to psychika podla mna vsetko ked to necakas tak to asi pride,sice my sme sa vyslovene nikdy nechranili

katina2209
16. okt 2009

no ja tiež hovorím tie ceny kočíkov sú hrozné inka zucana má pekný kočík v albume a ten tako jumper x ako vyzerá? máš niekde fotku? ja by som chcela nejaký ľahký a s ktorým sa dobre manipuluje aby bol taký odpružený nech môžeme bábo aj hojdať

katina2209
16. okt 2009

petuska inak idem si už lahnúť,lebo ma hrozne bolia tie lonové kosti dobrú nôcku a pekné sníčky 🙂zase sa ozvem 🙂

petuskaxfun
16. okt 2009

oki ten kocik si mozes pozriet na e kociky tak dobru dosiel mi muzik tak idem ho nahovorit papa 😉

olifcek
17. okt 2009

o com je to cievkovanie? glg

hehe, baby, dakujem, ked vravite, ze pochudnem i ja, tak verim x;o)

inak i mne sa sem tam valila krv z nosa, ale ja mam tlak bud ukazkovy alebo nizky alebo malilinko vyssi, tak neviem, neviem...x;o)

baby, vyprazany encian si dat mozem????

supi
17. okt 2009

Ahojte a dobre rano.
Vcerajsie nakupy nic moc, boli sme len v Ba -Aupark, Avion, Tesco, vsetko prebrane a dost drahe. Tak sme kupili len blbosti, same body ktorych mam uz pomaly na kojenecky ustav...
Dnes pojdeme skusit stastie k susedom do Viedne.

Kocik tako jumper mam aj ja v albume, chcela by som sice nieco kvalitnejsie ale nic sa mi z tych drahsich nepaci, ale uz sa mi prestava aj tako pacit, tak som zase tam kde som bola 😀 uz chcem mat kocik z krku...

Inak ja tiez beriem femibion 400 a zatial som este vobec nebola chora ani prechladnuta co je u mna neuveritelne.
A uz asi 2 mesiace mam upchany nos a tiez mi tecie krv, vraj je to preto ze sliznica v nose je kvoli tehotenstvu viac prekrvovana a preto napuchnuta a preto aj ta krv.
Alex ked prideme hodim do albumu aj ten zoznam.
Zatial pa a pekny vikend 😵

olifcek
17. okt 2009

juj, do viedne by som sla kuknut...ach...ale nie na nakupy. tam je uzasna vianocna atmosfera...chjo...

zucana
17. okt 2009

dobre ranko babky peknu sobotu zamracenu prajem...zima v byte 20 stupnov...hlasim sa po ranajkach muz spi od vcera od 9viatej 😎
konecne mam krabice takze ideme na preriedovanie veci v celom byte a na organizaciu 😉
inak som si kupila vyborny ovocny caj tak sa zohrievam a idem varit karfiol tak si zakurim sporakom 😅
olif sa by som ho nejedla aj ked sa vravi ze sa to nici pri vareni ta listerioza ale je to plesnivy syr tak neviem 🙄

zucana
17. okt 2009

baby a kedy hodlate zariadovat izbicku????

olifcek
17. okt 2009

zuci manzelik sa deli o unavu v tehu? x;o)))

jo zuci, kaslem na to, velmi by som si dala vyprazany encian, ale tak...dam si klasicky syr radsej x;o)))

zariadovat detsku izbietku? netusim x;o((( zatial sme si kupili len manzelsku postel s matracmi a rostami...babatku kupime len postielku, ine nic...bude s nami v izbietke a az po dvoch, troch rokoch snad uz vo svojej izbietke, ktora uz samozrejme zariadena bude x;o)

katina2209
17. okt 2009

cavte,olifcek to cievkovanie mi robili po pôrode keďže sa mi nedalo cikať...
my sme dnes tiež spinkali do pol desiatej, ja som si už prikúrila i keď je to drahé, ale predsa tu nepomrzneme minulý rok sme doplácali 16000 Sk skoro ma vystrelo a to máme tie merače

petuskaxfun
17. okt 2009

ahojte no katina ta to ste si pospali teda my uz od 7.30 sme hore a varime a varime no uz sa mi chce inak zase spat 🙂

zucana
17. okt 2009

my mame kompromis ze ked bude v nutri 18,5 stupnov tak zapiname ale asi to posuniem na 19 😝
co uz bude o chvilu lebo tu je teraz 20 🙂

olifcek
17. okt 2009

katina jj, to som citala, ale neviem, ako ake cievkovanie prebieha....vygooglim, ci napises? x;o)

zuci 🙂

u nas ani neviem kolko vo vnutri je, ale som oblecena, chi...teplackove pyzamko a hore tricko plus mikina x;o)

ivush
17. okt 2009

Ahojte kočky, tak sa vám hlásim po dllllhom čase 🙂 Nuž počasíčko sa zhoršilo a tak je pri pobyte doma trošku viac času i na comp 🙂

Máme sa fajn, medzičasom už vieme, že čakáme pre Samiho sestričku, tak sa veeeľmi vytešujem, že budeme mať párik a ak by som sa už z nejakého titulu náhodou neodhodlala mať tretie dieťatko tak budem mať aj synčeka aj dcérku 😵 😅 Už som totiž bola takmer rozhodnutá, že ak to bude chlapček (samozrejme by som sa mu tešila) tak by som asi do roka a do dňa chcela predsalen skúsiť popracovať aj na dcérke 🙂 🙂

Vidím, že vo veľkom riešite kočíky a zariaďovanie izbičiek - nuž veď to k tomu patrí...ja si hlboký kočiar + vajíčko nechávam po synčekovi, máme značku bebe confort a boli sme s ním max. spokojní...až potom po lete budem riešiť nový športový....
Jedine uvažujeme nad kúpou novej postieľky, pre Samiho sme mali takú obyčko, na ktorej sa nedala ani stiahnuť bočná strana a hoci prvé mesiace mi to absolútne nechýbalo, potom neskôr - keď trošku podrástol tak áno....

katina2209
17. okt 2009

olifcek to ti do močovej rúry zavedú takú hadičku,aby z teba mohli prepraviť moč inak nič moc strašne to štípe,ale pri tom čo si prežiješ pri pôrode je to taký slabší odvar takže už ti to príde jedno...
ahoj petuska ja chvalabohu dnes nemusím variť mamička nás pozvala na plnenú papriku tak za chvíľku odchádzame a čo Davidko skoro vstáva?
nemám rada zimu ja znesiem minimálne 22 v byte...

petuskaxfun
17. okt 2009

auau ta hadicka 😒 ty sa mas,ze nemusis no jasa zacinam citit ako v zavodnej jedalni alebo ako restika na menu 😉 hm a to musim varit nam zvlast amelemu zvlast no katina Davidko vstava kazdy den okolo tej pol osmej niekedy aj skor,no ale teraz som si akurat povedala,ze dnes pojde pekne spat ked doje

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre