Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
19. okt 2009

teuska dnes mam dovcu, lebo menia stupacky a zajtra...rano snad konecne od konca augusta vybavim srdciara, chi...paq samozrejme praca, ale budem davat bacha x;o)

alex
19. okt 2009

ja som sa konečne objednala k zubárke, takže 2.11. sa mi pozrie na zúbky... A na osmičke mám kaz, takže sa ,,teším,, 😒

maculik
19. okt 2009

dobre ranko prajem

zucana
19. okt 2009

tak som sa vratila z krvi...uvidime co ukazu vysledky...mna inak cez vikend tiez pobolieva a tlaci na pravej strane od pupku ako obvykle...ale potom prejde...
vidim ze rozoberate aj stolicu a hemoroidy 🙂
tak ja cely vikend davam strasne smradlavych piratov....vcera ranko po 2 dnoch konecne som trosku to a teraz som dala actimel, kinder mliecny rez a cerealie s jogurtom zapisanm to pomarancovym dzusom a cakam kedy to na mna pride...
teuska nestras s potratmi to tam akoze takto bolo napisane naozaj ze pozor na potraty? to je dost sila....ja uz takym veciam neverim a nechcem verit po jednej skusenosti....

zusika
autor
19. okt 2009

Ahojte krasavice!!! Aky ste mali vikend?? co nove??
my sme po 3D - piatok - 100% potvrdeny chlapcek - zdravy ako buk, veeelkyyy - 760g - takze zase dalsi Dr. mi povedal, ze to bude skor vonku - termin uz dokonca 30.1. - tak ja teda neviem - nakoniec to bude na silvestra 😀
a uz sme sa dohodli na mene - teda dufam - podla vsetkeho to bude DOMINIK.... tak si pomaly zvykam - nechala som rozhodnut draheho a ten zo zoznamu 11 mien vybral prave toto... tak som suhlasila, nech ma aj on pocit, ze je zapojeny.... ved je to aj jeho dieta 😉

vcera uz vymaloval detsku izbu - pomalicky to uz u nas zacne vyzerat... fakt sa uz neviem toho drobca dockat - DVD z 3D je neuveritelne a chcem ho uz drzat v rukach...

a vy co? ste vsetky v poriadku??

zucana
19. okt 2009

alex a dnes mam nieco s dasnom ☹

maculik
19. okt 2009

zusi, pekne meno, mne sa tiez paci, ale manzelovi nie 😒
my sme mali super vikend, v sobotu prisiel znamy z Bruselu, lebo zenu s babom ma u rodicov v Taliansku, tak sme stravili pekny den. Vcera sme boli u mojich byvalych domacich na brunch, tak som sa najedla na prasknutie, pokecali sme, Adelka sa pekne zahrala s ich 3r dvojickami, no pohoda.
Vladko dnes leti na 4dni na sluzobkku do Svajc., tak akurat mi napadlo, ze si dam doniest cokoladove fondue, tam maju vynikajuce, mnam 😵

a ozaaaaj, Adelka uz konecne zacala trosku chodit! 😵 Sice sama sa este nepusti, stale radsej po kolenach, ale ked stoji a zavolam ju k sebe, tak krasne spravi aj 8-10 krokov, a vcera sa jej aj zakrutu podarilo vybrat 😀 Tak sa tesim, ale zaroven viem, ze ked zacne naplno, tak uz to bude u nas rusnejsie 😝 🙂

zucana
19. okt 2009

zusik super gratulujem 😉
potom daj link....
ja som vcera robila akurat navrh detskej a celkom som spokojna 🙂
malovat nastastie nemusime ale uz mam detske bordury nakupene 😎

katina2209
19. okt 2009

zusika gratulujem...
ja sa musím tiež objednať u zubára a ten glukozový test neviete ako prebieha u nás?

zusika
autor
19. okt 2009

juj Zuci, tak to akurat este nemam - tie bordury - dnes by to mal ist drahy kupit, dufam, ze trafi aspon trosku to co chcem... 🙂
a aky link?? snad foto ked to bude hotove - mame tam skrinu a komodu z Ikea + bude tam docasne darovana koliska - ak ju teda dostaneme - a nejake police.... uplne minimum... nechcem to nejako velmi zapratat - ved aj tak tam toho este vela netreba....
a este mam vyhliednuty pekny koberec v Ikea - tak si to tak nejako poskladam casom - podla toho ako sa vyvinie situacia... 😉

Maculik, no tak teda prve krocky - to je nieco - to uz aby si zacala davat vsetko z jej dosahu prec.... ja mam v byte vela dekoracii, tak ich budeme potom musiet stiahnut z dohladu a dosahu 😀

alex
19. okt 2009

Zusi krásne meno ste vybrali, to sa aj nám páči, ale kamoška už má Dominika, tak sme nechceli opakovať.
Fotečky z 3D budú?

zucana
19. okt 2009

zusika aky koberec? lebo aj ja hladam koberec ;)

maculik
19. okt 2009

zusi, no tu v Luxe nastastie nema velmi co pozhadzovat, aj ked uz som trosku dala veci z dosahu, ked zacala este davno chodit popri nabytku.
Ale ked sa vratime do Bonnu, tak to bude horsie, lebo tam toho mame velmi vela, hlavne manzel svoje auticka, hudbu, aparaturu, tak uz sa cez vikend vyhrazal, ze jej vyhradi ohradku, v ktorej bude 😀 Tak som ho opravila, ze riesenim by skor bolo spravit si poriadok vo veciach a trosku tie zbierky (hlavne auticok) "upratat" niekam do pivnice 😀 😀

zucana
19. okt 2009
andrea2603
19. okt 2009

zusika, gratulujem k Dominikovi. Ten posunutý termín neber veľmi vážne. Ja som mala pri Lenke termín 3.3., potom zač.februára mi ho posunuli až na 10.3., lebo že je taká menšia. A narodila sa 19.2. a vôbec nebola maličká: 50cm, 3,20kg. Tak ja tie termíny beriem s rezervou. 😉
Ale podľa váhy vyzerá skutočne na valibuka 🙂 .

zusika
autor
19. okt 2009

alex, budu... ale trosku neskor.... drobec bol zatlaceny tvarickou do placenty, tak nie su take uplne ze jasne tie fotky...ale uz vidno, ze bude mat moje pery 😀 ale na tom DVD je to pekne

a zuci - taky iba na stred izby - hraskovo zeleny - kedze cela izba bude tak do zelenkavo-zlta ... a taky vysoky vlas.... asi 3cm.... uzlikovy.... http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/1012...

zucana
19. okt 2009

pekny ja milujem zelenu 😀

zucana
19. okt 2009

ja hladam nieco farebne lebo vsetko bude biele 😎

martinaj
19. okt 2009

mne ten treti 🙂

zusika
autor
19. okt 2009

no mne sa pacia tie kvetinkove - bez inych obrazkov . to je mileee
najviac ten prvy

maculik
19. okt 2009

mne prvy a tiez ten treti 🙂

katina2209
19. okt 2009

mne prvý...

zucana
19. okt 2009

babce a posledny sa nikomu nepaci ??? lebo budem mat takuto bordudu
http://www.babyeshop.sk/detail.php?zbozi=1161518

andrea2603
19. okt 2009

zucana, peknú si vybrala 😉 . Milé, farebné, Viki bude určite spokojná.

zucana
19. okt 2009

no musim to trochu dofarebnit lebo muz mi vcera povedal ze bude vsetko biele ako v nemocnici 😎
ale ja mam rada ciste linie a potom dofarbit inymi vecami nech to zassa neni precackane a prefarbene 😅

teuska
19. okt 2009

jeeeeee mne sa paci prvy, ten by som brala pre dcerku. Ale pre babo by sa mi pacil ten posledny. Ten je mily.
a Zuci ta zelena je super. Moja dcera zboznuje zelenu.

zucana
19. okt 2009

babce a kedy zacinate zariadovat?

zucana
19. okt 2009
zusika
autor
19. okt 2009

zuci, ano - ty k bielej mozes vymysliet cokolvek - ale zelena ma obmedzene moznosti... 😉
a kedy zariadovat? ked uz budem doma - teda nebudem riesit oracu - potom mizem vymyslat - a hlavne aj drahy musi mat cas... a co dost velky problem - nechcem ho zbytocne tlacit....aby nebol nervozny...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre