Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
19. okt 2009

blumi a kam sla?
super nie?
peti tak oddychovat musis aspon trochu 😉

lenica81
19. okt 2009

Ahojte,
ja som sa dnes konecne odhodlala pripojit sa... 😅
na margo sucasnych tem 😉

najedena som statocne... vcera som piekla ceresnovu bublaninu... mnami...
a moj maly kope tiez statocne... najlepsie ze o pol desiatej vecer... som zvedava, aky bude mat normalny rezim... 😎

janielah
19. okt 2009

blumi a ona ma uz aj priatela nejakeho? to neni nejak skoro?

olifcek
19. okt 2009

leni odkial si? x;o)

olifcek
19. okt 2009

predpokladam, ze priatela priatela, a nie priatela ako priatela x;o))))))))))))))))))) chapes? ved je vydata, ciiii jaq?

zucana
19. okt 2009

olif aj mna prava a tiez sa neviem narovnat niekedy hlavne sobotu a nedelu 😒

blumka
19. okt 2009

zuci, k priatelovi...
olif, ona je zena, ktora sedela od svojej svadby s mojim svagrom na riti a starajte sa o mna. Svokra im chodila upratovat, varit..starala sa jej o deti, manzel makal jak fretka a ona bola doma...ved ok, najpr s detmi, lenze tie deti uz teraz maju 14 a 9 a ona sa az po smrti svojho muza pre rokom a pol zamestnala...cakala ze sa vsetci budeme o nu starat...nielen pomahat, to bolo z nasej strany automaticke ze jej pomozeme, ale ona cakala ze sa vsetci o nu postaraju a ona bude behat za frajerom...deti sa vychovavali v podstate po smrti ocka same, ona mala svojho priatela, a deti co?...teraz sa bude starat sama...prvykrat v zivote...vela stastia jej prajem

andrea2603
19. okt 2009

pekný večer, dievčatá.
vitaj medzi nami leni a kedy máš termín?

blumka
19. okt 2009

jani, priatela si nasla 3 mesiace po smrti svojho manzela... 😔

janielah
19. okt 2009

no ved to som sa pytala blumi, ze ako moze mat uz priatela, ved je to len rok a pol po....
otrasne, len nech sa stara, aspon ta prestane vytacat aj s tymi jej detmi, ktore za to chudata ani nemozu...
a vy sa kedy budete stahovat do hradu???????? 😎

lenica81
19. okt 2009

Pekny vecer tiez... a dakujem 😉

som povodne z KE, teraz som v BA... a termin je zatial 19. februar...

andrea2603
19. okt 2009

blumka, to teda dlho smútok nedržala.

andrea2603
19. okt 2009

leni, pekný dátum 😉 , mne sa vtedy narodila Lenočka.

zucana
19. okt 2009

leni nastav si v nastaveniach infosky 😉
blumi takze obe deti berie? no tak gratulacia....dufam,ze ju da ten jej priatel do poriadku ale pochybujem asi dava ona jeho...a svokra tiez...ze chodila
inak baby ja som zjedla jednu porciu gnocchov s rajcinovou a teraz som si dala taku mini porciu s lekvarom aby som nechala muzikovi lenze mne tak chutia...ked ich zjem a spravim muzikovi miesto toho cestovinky nenahneva sa ze ? 😀

lenica81
19. okt 2009

hadam poslucha... 😉

ale je to v podstate jedno, kedy to bude... len nech to nie je na valentina... ale vraj pri prvom dietati to nebyva zvykom, aby sa narodilo nejako skor... teda ak je vsetko v poriadku... co chvalabohu zatial je... 😀

a na tu sladku vodu sa uz tesim aj ja... buducu stredu... 🙄

olifcek
19. okt 2009

zuci a boli to pri chodzi? az tak, ze to nuti krivat? len nech viem....lebo ak ano, tak to asi nie je u mna nic strasne, z coho by som mala mat obavy x;o)

blumka wooow..tak to som zvedava, ci jejt o s vychovou pojde...i ked vlastne...uz su deti velke, takze sa i same o seba postaraju...hrozna zena..naozaj hrozna....brrrr...3 mesiace po smrti manzela si nasla frajera???? neverim, ze ho nemala uz pocas manzelstva..kym sa muz staral, ona mala dost casu...divna zena x;o( lubila vobec svojho manzela??? chjo...nastastie ju ale nemusime riesit x;o)

zuci manzelik zrejme zboznuje cestoviny, bude len rad x;o)

lenica81
19. okt 2009

moj mangel si zobne odo mna vsetko... 😀 uz ma aj pochvalil, ze vraj varim lepsie ako moja svokra... ale ta vari sakramentsky dobre... tak hadam ma nezavadza... 😎

co sa tyka toho pichania... mna pobolievalo vcera na pravej strane bruska... nie ako je slepak, skor niekde pod pecenou asi... lepsie to nepopisem... ale uz to preslo... moj doc mi povedal, ze obcas nieco pobolieva, picha, ale ked to bude fakt ze zle, tak sa mam ist ukazat do nemocnice... ale zatial je to v poho... 😅

petuskaxfun
19. okt 2009

olifcek ja uz ani neviem kde ma co picha no hruza 😖 ale teraz mi skor tak skamenie cele brucho az pod prsia,a je tio ako taky krc,krize bolia ako pri poslickoch a tiez uz nevladzem dlho chodit lebo ma zacne pichat,ale mam zapal takze som dostala od dr.nejaky vag.krem vola sa,ze Dafnegin,citala som letak a tam pisu,ze pre uzivanie v tehotenstve musia byt obzvlast zavazne dovody.Tak ja neviem ci si to mam vobec davat ☹ baby nepoznate to niektoraaaaa?????Zucana oddychovat no keby sa tak dalo pri tom mojom sinterovi 🙂 a manzelovi hehe kto by sa o nich staral

zucana
19. okt 2009

olif no nekryvala som este ale ked ma to boli radsej si sadne a nechodim aby to nebolelo...povedz to dokymu ale moj povedal ako lenicin ze moze boliet ved rastie nrucho...a leni kde je pecen teraz?

blumka
19. okt 2009

olif, jej nikdy neslo o vychovu deti...podla toho co vidim a zazivam jej na detoch nezalezi..vlasstne na nikom, len na sebe...chudak jej manzel...asi to panboh tak zariadil aby zomrel aby sa nestalo este horsie 😔

zucana
19. okt 2009

petud lepsie ich naucit teraz sa postarat ako ked by si mala byt horsie ns yom.. 😉

andrea2603
19. okt 2009

petus, naozaj by si sa mala šetriť, ak máš zápal a chlapci nech sa trochu učia starať aj sami o seba. Veď keď to poriadne nepreliečiš, ešte vykotvíš v nemocke a to by určite nechceli.

petuskaxfun
19. okt 2009

nooo Davidko uz zacina chapat,ze uz nemoze byt uplne vsetko ako predtym,ale urcite mu to vsetko dlho potrva lebo som tu bola len prenho a coskoro sa bude musiet o maminku delit,ale tak ako je sinter je aj srasne citlivy a rozumny 😉 no s muzmi je to tahsie oni nejsu tehu,nedokazu pochopit

petuskaxfun
19. okt 2009

zuzanka a andrejka dakujem za podporu a tie lieky nikdo teda nepozna,leboked tam hento pisu tak bojim aby nebolo horsie 😖

lenica81
19. okt 2009

hadam je ta pecen na tom spravnom mieste... 😀

inak my v praci mame tiez kolegynku, co stale tutuli mutuli ohladom detureniec a mangela a pritom mala milenca... keby to aspon nejako tajila... ale sak kazdy sme nejaky, ale co tie deti a muz... to su vam take tazke temy... 😔

co sa tyka tych vselijakych kremov a cipkov... a vlastne aj antibiotik... tak skoro na vsetkych je ta poznamka o "obzvlast zavaznych dovodoch"... takze hadam ten doktor nie je tuk, aby ti daval nieco co nemozes... ja som tiez brala nejake cipky a tiez antibiotika, bo som bola chora a nevedela som sa z toho dostat... 😕

andrea2603
19. okt 2009

petus, s mužmi je to ozaj ťažšie, keď neboli tehotní.
Mne sa dneska susedka pod nami ponúkla, že nabudúci týždeň,keď mám upratovanie spoločných priestorov v paneláku, tak poupratuje ona a ja nech oddychujem. Manžel len nahodil taký divný výraz 😖 ., miesto toho aby povedal, že nemusí susedka, že poupratuje on 🙂 . To by som asi veľa chcela, pravda? 😉
Darmo, aj susedka je mamička 2 malých dievčatiek a na rozdiel od chlapov vie, čo je to byť tehotná.

blumka
19. okt 2009

andrea, no teda, to mas super susedku 😉 a manzela nerieeees...oni to v zivote nezaziju, co je to citit sa ako velryba 😀

olifcek
19. okt 2009

mna ale nepicha...je to skor take...ako modrina, na ktoru riadne tlacite....a obmedzuje ma to i pri chodzi a niekedy sa mi ani postavit neda ako to boli....ale jasne, v stredu spomeniem lekarovi...a mozno ma uz aj konecne vypise, hehe....tam sa s nim ale chcem dohodnut o nastupne na MD 8t pred porodom, nie 6....tak uvidime...

andrea2603
19. okt 2009

Ešte doplním, aby som môjmu drahému len nekrivdila, doma bežne umyje riad a keď má chuť tak aj povysáva. 🙂

petuskaxfun
19. okt 2009

tak tak andrejak velmi presne si to napisala 😉 co uz ako som si ho naucila tak mam alebo nie??,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre