• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
adi super susedka x;o)

mne za smamka cely bytik po malovke upratala....vravela, ze to bola hroza ako tam ti predozli ludia zili...steny mastne, co ocovi stazovalo malovanie, nastastie prisiel pomoct aj bratranec...radiatory ze v zivote umyte neboli, tak i to dalo zabrat....chi...fakt super upratala maminka...my uz len nabytok nakupime a donesieme...predtym este raz pozmyvam a paradicka x;o)

ale manzelik by i sam upratovat chcel, ale....asi by to nebolo tak ako mamka ked urobi...ked to urobi zena x;o)
19. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi jj, moj mily by len upratoval a mna setril x;o)
19. okt 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, ja si myslím, že keď povieš gyn. že chceš ísť 8 týžd. pred pôrodom na MD, tak by nemal byť prečo proti, veď ty najlepšie vieš ako sa cítiš.
19. okt 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi jo...v decembri uz nechcem byt v praci...i ked to asi bude aktualne az od 07.12, co este neviem, ci je vratane alebo nie, ale 8.12 tam uz byt nechcem urcite...ale potesilo by ma, keby ma i skor vypisal x;o) mne nastup na MD vychadza na 1.1.2010 ale keby to bolo 8 tyzdnov, tak v polovicke decembra, vzala by som si este 5 dni dovolenku, co mam a tyzden PN alebo ani by mozno nebolo treba...x;o)

fakt zacinam citit, ze nevladzem uz tahat to v praci...
19. okt 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi obdivujem mamicky, co sa uz min. o jedno babo starate...hech...najma ked maju deticky male odstupy...i ked...s nimi sa aspon da na chvilku lahnut, ze? x;o)
19. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem za pochvalu susedky. Nás je tu 8 rodín, všetci sme podobné ročníky, tak si aj veľmi fajn rozumieme.
Ja som napr. zvykla strážiť oproti susedinho synčeka, keď sme v noci veľmi plakali, susedka pod nami hneď ráno prišla, že či nepotrebujeme odviezť k lekárovi /ja auto nemám, tak preto/ a pod.
Dobrí susedia sú na nezaplatenie :wink: .
19. okt 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi zavidim takych susedov...ani my nemame auticko a ani mat nebudeme...je moc vela vydavkov okolo...a starosti...x;0) i ked je to iste fajn komfort mat auticko...tak ale...nie je nevyhnutne k zivotu, ze? x;o)
19. okt 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nestraste...nic sa nam nestane, ziadna nemocnica, ziadne krce ani nic! lebo sa aj ja zacnem strachovat, ja som sa vcera a dnes strasne rozrusila, hrozne som plakala a tak a tiez mam obavy, ci som tomu dietatu nejak neublizila...vsak nie, ze?
19. okt 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiez chcem dohodnut s mojim doc... po novom roku valit do prace sa mi urcite nechce... :sunglasses:

a mam este nejaku tu dovolenku... a v decembri mame uzavierku, cize nudit sa nebudem... :rolling_eyes:

niekedy mam pocit, ze som uplne grogy... a najhorsie na tom je, ze spim na fazy... vcera som napr. vstala pred 8mou... a uz som nevedela spat... a potom som som o pol dvanastej na 2 hodky zadrichmala jak sirota... moj muz ma so mnou riadnu trpezlivost...
:grinning:

ale asi mu to aj vyhovuje... obcas si iba tak vyvalovat sunky... :wink:
19. okt 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, s mojou Lele neležíme od jej 1 1/2 roka, pretože od vtedy jej stačí spať len v noci. Ona funguje na také mimozemské baterky, ktoré sa vybijú okolo 21.00 a o 7.00 normálne fungujú znova :grinning: .
Chodí do škôlky a zatial predpokladám, že aj počas MD bude tam. Ona je tam veľmi spokojná.
19. okt 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani neboj...ja som tiez plakala v sobotu a nervim sa :wink: citala som ze babu to neskodi len bude trosku nervoznejsie ked sa narodi....takze tak
a nemocky nespominajte...
moj muz sa mi vratil z fotbalu poraneny noha vyklbena clenok uz druhykrat po sebe a nemoze chodit...a nechce na pohotovost...
a petus presne ako sme si naucili tak mame....to aj mame vravim ....
19. okt 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, mne auto nechýba. Bývame v meste, na všetky strany to máme pešo do 1/2 hodiny a keď treba tak využívame taxi. A odkedy som čítala, že človek by mal denne mať 1 hod. chodze ako prevenciu proti infarktu a pod. tak už auto vôbec neriešim. Zatiaľ :wink: , kým mi nohy slúžia :slight_smile: .
19. okt 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule ja chcem ísť tiež na materskú osem týždňov pred pôrodom,ledva chodím do práce tie panvové kosti ma bolia a aj dnes v podbrušku som mala také pocity akoby mi malý skákal po vaječníkoch nič moc :frowning2:ale teraz som sa dobre najedla dala som si šalátik s mozarellou a hneď za tým čokoládu najhoršie je že ma to chytá hlavne večer tie chute
a petuska ty sa určite lieč, chlapi to musia nejako zvládnuť sami a doktor by ti nedal niečo čo nemôžeš oni majú v tom prax a hlavne keď ti to tal gynekolog
19. okt 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, a to je naozaj potvrdene, ze baby bude nervoznejsie? to by bola skoda, zeby sa to takto prenasalo...ma to bude mrziet ako slak... :pensive:
baby, neviete mi prosim poradit, aspon priblizne, co stoji kaciar peg perego centro? aspon cca..zuzi? ty si taky odbornik :wink:
19. okt 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati ta mozzarella by sa moc nemala :wink:
inak cely den kllud s vetrami a teraz opat...asi po hrozne...uz nejedm hrozno a muzik sa tu zadusi...dufam,ze vikine sa nic nestane...lebo prdy su toxicke nie ? :slight_smile:
19. okt 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucana, to neviem či sú toxické, ale ani to by nebolo dobre, kebyže ich nemáš vôbec :slight_smile: .
19. okt 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kati no tak mam obavy,niekto mi hovoril,ze pri druhom uz strach nebudem mat no ja mam pocit,ze mam este vacssi
19. okt 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja jem asi fakt vsetko ako predtym ani bryndza atake veci by sa nemali ale mne tak chuti
19. okt 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petus, tiež si myslím, že keď ti to dal gyn. tak to môžeš.
19. okt 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby tak vyskusam uvidim dufam,ze to zaberie
19. okt 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janielah urcite to je pravda o tej nervozite no bude nekludnejsie preto sa ja terazvelmi snazim nerozculovat sa ale staleto nejde byt len v klude
19. okt 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež jem všetko inak vraj je pravda,že keď ti niečo nechutí tak to nie je dobré ani pre bábo ja som bola hrozný kávičkár a prvé tri mesiace som kávu nemohla ani vidieť, aj naše mamy jedli všetko a aké sme zdravé :slight_smile: inak podľa mňa v malom množstve nič nezaškodí a petuska ja mám rovnaké pocity ako ty niekedy sa prichytím pri tom,že si nahováram úplne blbosti s tým pôrodom pri prvom som nevedela do čoho idem tak asi preto som sa nebála,ale určite budem chodiť na tú predpôrodnú prípravu aby som vedela tlačiť :slight_smile:
19. okt 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja na dnes končím, tak pekné sníčky, dievčatá. :slight_smile:
19. okt 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je pravda ja som niekedy taká nervozna,že nezladam ani domace ulohy s malým musím sa ísť ukludniť do inej miestnosti to budú tie hormony...
19. okt 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
i ja sa pomaly ale isto rozlucim...rano vstavam o 6.oo lebo o 7.oo musim byt u srdciara, nech ma tie babky a dedkovia nepredbehnu a ja sa na vysetrenie vybodnem, lebo pol dna sa mi tam nebude chcicet cakanim stravit...

a uz aj manzelik by mal dojst konecne...fakt neviem ako vydrzim tych 17 dni co bude vo svajciarsku...asi sa zblaznim
19. okt 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no olifcek to ti verím tak dobrú noc vám tehuľlky
19. okt 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je to ineee kati akedy nam staci zacat chodit na tu pripravu
19. okt 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olifcek no budes to mat tazke ja som si stale za osem rokov nezvykla ze muz je od rana do vecera v praci :slight_smile:
19. okt 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ked su s nami, idu na nervy, ked su neni pri nas, tak chybaju...je to normalne? :grinning:
19. okt 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani mne este ten moj na nervy nezacal liezt, chi...mne stale len chyba a chyba a chyba....tak...sme spolu dva rocky no x;o)
19. okt 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok