Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
20. okt 2009

kati ja chapem ale ked si niekto kupi lnka za 50000 eur tak nech pohnu ritami a dojdu vybrat ten po...suflik na co cakame 2 tyzdne a nemozem sa tam hybat a potom ma boli cely chrbat lebo ked umyvam tak sa tam nacahujem jak debil....juuuj sorry ale som vytocena straaasne

blumka
20. okt 2009

ahojteee...hadzem nejake uplne nove veci pre deticky za dobre peniazky do inzeratov ak cete kuknite 😉

matka331
20. okt 2009

ahojtee,,,,ja soms aprave napapala ...
olif tu bolest co opisujes mam aj aj take neico a vcera som to spomenula doktorke a ona mi povedala ze sa posuva maternica tak preto to tak je ....mna to niekekdy boli aj cely den alebo znicoho nic ked sediim aa ked sa postaviim tak citim tu bolest

katina2209
20. okt 2009

no tak to musí byť iná linka za 50000Eur Zuci daj nejaké fotky

zucana
20. okt 2009

katina mam tam jednu foto v satach pred nou ale je mala a poviem ti ze za take peniaze by som mala inu linku...ale je to znacka a moj muz je velmi dizajn takze preto ta cena....a je tam taky barovy pult s takym sklom...

zucana
20. okt 2009

a ked som sa nastahovala tak uz bol byt zariadeny 😎

matka331
20. okt 2009

baby moj priatel mi bol vybrat lieky v lekarni a amame tam jednu znamu a ta mu poradila ze nemam brat actiferin ale mu poradila ze nech mi kupi acidofolan ze je to lepsie a sa to lepsie vstrebava .nemate neiektora skusenosti s acidofolan???beriete ho niektora?

zucana
20. okt 2009

mati neviem ti poradit...

zusika
autor
20. okt 2009

ahojte kocky, tak ako sa mame??
aj vy mate taky problem sediet ako ja.... lutujem ze nemam v praci fitloptu, leto toto je uz fakt neznesitelne....

katina2209
20. okt 2009

zusika ak myslíš tie lonové kosti tak mňa to hrozne bolí....

katina2209
20. okt 2009

zuci a kto zariaďoval tvoj manželík? inak je krásna tá kuchyňa inak taká lesklá asi sa to aj stále musí čistiť nie je vidno na tom veľmi prach?

zucana
20. okt 2009

no je vidno ked muzik neotvara za rucky...ale da sa 😉
hej on zariadoval a co sa dalo som trosku prezariadila 🙂
ale byt je hypermoderny preto chcem menit ked mala zacne chodit resp. behat lebo tu je vela skla a rohy a speci rucky ktore nebudem vediet zakryt 😒

katina2209
20. okt 2009

no tak na to daj pozor,lebo sklo sa raz dva rozbije a hlavne nakúp také špecialne vklady na rohy aby si maličká hlavičku nerozrazila keď bude vo výške stola my máme stôl drevený a malý si aj tak rozrazil pusinku ako sa šmykol o stôl, ale zahojila sa no kde to už je keď bol taký maličký akurát som si tak minule spomenula ako si vymýšľal prvé slová a ako to rýchlo utieklo už má 7 a bude veľký brat 🙂

zucana
20. okt 2009

ved to...my mame nizky jedalensky stol a mame taku skrinnu resp.na tanire a pribory taku ruzovu mozno je na nejkej foto a tam su drziaky take vypukle ze by si hned spravila zle...takze isto musime menit ...

blumka
20. okt 2009

zuci, moja svagrina mala okolo stola kym boli deti male taky bumper, aby sa neudreli, vyzeralo to smiesne ale malo to svoj ucel...my sme nemali nic, terezka sa naucila chodit popri tom co bolo...ona bola z tych opatrnejsich deti, ani raz sa netresla do rohu stola alebo krbu alebo o nejaku rucku..chvalabohu...

zucana
20. okt 2009

no blumi len ten stol je zo skla a tie rucky su take puntiky ze ja sa do toho bucham a o kuchyni ani nevravim... 😔 😔

blumka
20. okt 2009

tak to hej, sklo to je nebezpecne...a na tie puntiky si daj uz chranicky teraz aby si sa nebuchala aj ty aj viki potom :D

zoska
20. okt 2009

ahojky 😉
ja uz zase doma, dnes sme skoncili neplanovene skoro, ale mne to vobec neva 😀

ako hovorite o tom buchani sa do nabytku... no ja som asi take teliatko, aj teraz mm mega modrinu na pod kolenom, co som sa tresla do stolika v obyvke 😅

zucana
20. okt 2009

zosi a na ktorej nohe? ja mam na lavej pod kolenom...buchla som sa do bidetu.... 😀

zoska
20. okt 2009

tak ja pre zmenu na pravej 😀

zucana
20. okt 2009

tak supis...inak ja sa bucham do vsetkeho a strasne sa mi rychlo robia modriny...
inak mam zatial parcialne vysledky krvi tej pecene a to co bolo vyssie uz kleslo...tak este pockam na zvysok ale snad to bude oki.... 😎

zoska
20. okt 2009

zuci tak to sme na tom rovnako, ja niekedy aj zkrutu zle vyberiem a tresnem sa do rohu nabytku, alebo steny... 😀 ono to asi do smiechu nieje, ale vsak len sebe skodim...masochistka som asi 😅 a modrinu mam tak do troch hodin od narazu, no uzas proste 😝

tak super ze vysledky su nizsie, verim ze&aj zvysok bude v poriadku...drzim palce 😉

zucana
20. okt 2009

dik dik..ja ked sa buchnem tak hned viem aku budem mat modrinu 😀 mna muzik len ked chyti za roky tak normalne mam odtlacene prsty a myslia si ze ma tyra 😀 a raz ked ma buchol pri tom...po zadku tak som mala celu ruku odtlacenu normalne si mohla prilozit a pristy ti sedeli....
inak moj muz volal tym z kuchyne a ze uz nemoze cakat ze nech mu vysvetlia po telefone ako to ma dat prec a tak to robil a cele to dolamal asi tak volal uplne skaredo uz im vynadal ze nech okamzite pridu tak zajtra rano...takze to vidim tak ze isty cas budeme bez suflika teraz sa neda uz ani napolku zavret a k umyvadlu sa uz nedostanem...takze vecer aj napriek diete dam pizzu (ved raz za tyzden mozem...)

andrea2603
20. okt 2009

Ahojte. zoska, zucana ja sa k vám pridávam, keďže mám ten najsvetlejší typ pokožky, tak aj na mne je modrinka hneď vidieť. 😒
Mne posledné dni býva dosť nevoľno, keď zjem trošku väčšiu porciu (už sa mi 2x stalo, že som sa muselala ísť vyvracať). Asi už mám maternicu vysoko a začína tlačiť na žalúdok, tak slabšie funguje. Na obed sme mali špagety a ešte teraz ich tam cítim, tak chvíľu počkám a prípadne pôjdem objať záchodovú misu ☹ .

zoska
20. okt 2009

😀 tyrana mas doma a teraz nemoze teba tak sa vybil na sufliku 😀 😀
ale nieee- pre ostatne baby-precitajte si nas dialog vyssie 🙂

no jasne ze raz za cas mozes, ved po case sa aj tak budes musiet vratit k "normalnej" strave , mozno si aj ja dam pizzu na veceru, nechce sa mi varit ked som sama, ale muzik isiel nastastie len na otocku, dnes isiel, zajtra pride, takze pohoda

a inak ked sme este trenovali obaja tak sme z trningov chodili obaja dotlceni, niekedy sme cvicili spolu a to dopadlo asi tak, ze on mi rozbil usta a ja som urobila monokel...romantikaaa 😀

zucana
20. okt 2009

andri chuda...ja stale bojujem s tymi smadlavymi plynmi ☹

andrea2603
20. okt 2009

zuci, to tiež nezávidím, ale aspoň to máme spravodlivo rozdelené 😉 .

zoska
20. okt 2009

adi, dohovor babatku nech netlaci a vsetko poslusne prijima od teba 😉
snad sa ti polepsi coskoro

andrea2603
20. okt 2009

zoska, snáď bude aj lepšie, ale po predošlých skúsenostiach tomu nedávam veľkú nádej na zlepšenie. 😖

loginka
20. okt 2009

cafte, dlhsie som sa tu neukazala, boli sme u rodicoch, min.stvr som bola na 3D tak potom hodim fotecky drobcov, boli herci vsetko ukazali a mali po 420 gr cca
inak som bola v RV aj u doktora, lebo som mala divne tlaky, a je to z placenty, ktoru mam nizko, neodporucal mi uz cestovat, takze uz to bola moja posledna cesta, uz sa budem len doma grulit

co je tu nove? asi to nezvladnem vsetko precitat, lebo ako vas poznam urcite ste sa cinili 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre