• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
:frowning2: olifcek, nie prave na tych nejde bocnica dolu... ani na alexinej a aka je kraasna.
asi nebudem vymyslat, ale bolo obdobie, ked ma fakt bolel chrbat a ta bocnica by mi pomohla, ked bol vasci a ja som stiknute nervy ci co a tak vseobecne... ked to mozes vysunut a pripojit k posteli a mas babo po ruke... ako pisala blumi... ach jo....
21. okt 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex ale myslim, ze da s ai bez bocnic, ktore lezu dolu x;o) 

videla som totiz v carrefouri postielku za 33eur...drevenu...a v celku pevna mi prisla...

alex a matrac si za kolko kupila? za 100eur? ci da sa aj menej?

ewe jj, ja osobne nemam potrebu a ani zbytocne financie vyhadzovat peniazky na nie nevyhnutne vymozenosti...snad to nevyznelo zle teraz...x;O)
olif, mne hovor daco o smrdkajucich detskych hovienkach...u nas musi prebalovat manzel :grinning:
ewe, my kupujeme na ebay v usa ale s tym ze nam to potom posle manzelov svagor...tak za to sa pytam, lebo viem ake je to vyhodne na ebay kupvat...ja mam stadial tiez kocik aj autosedacku :wink:
olifcek, to mozes kombinovat v pohode.
jj, alex ma krasnu postielku, som kukala v jej albumiqu pred par minutami...ma smrnc..x;o)

ewe aha...safla....tak snad budeme mat stastie a kupime nejaku vo fajn cene a postasti sa i s posuvnou bocnicou x;O)
21. okt 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ..aj sa sa pridavam....tiež budem mamičkou vo februári 2010...ale to je ešte ďaleko......
21. okt 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewe dakujem za odpoved...ja len preto, ze som citala pribalovy letacik a tam cosi aj o vitaminoch spominali...ale moj lekar vie, ze beriem na stitnu zlazu lieky a mal aj informaciu, este davnejsie, ale mal, ze beriem aj vitaminy, tak snad by varoval, keby bolo treba x;o)))

blum fiiiha....zeby som to i ja tak skusila mat zariadene? :grinning:
olif, matrac stál 30 eur, je kokosový, 7cm výška. Tiež sme ho kupovali v tom Alltoysi.
olifcek, ved ani my, mame toho vela a uvidis, aj ten prispevok odleti tak rychlo ako pride a je kopec inych vydavkov... ako monitor- ja si tiez myslim, ze nie je taky potrebny napr. a elektricka odsavacka- staci rucna a aj ruka je dobra :wink:

blumi a aky kociar- budes mat po tete?
21. okt 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, no na vyber nema, lebo kym by som terezku prebalila, tak by som si parkrat grcla :grinning: :grinning: teraz uz je to lepsie ale zo zaciatku tehu to bol horor...
mariangela vitaj :wink:
21. okt 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex uhm...dakujem...aspon mam predstavu, ze za kolko mozem najst a nebudem davat viac x;o)

ali aaaa ten kokosovy...to ma nejaku vyhodu? priznam sa, nepatrala som este po tom...ja sa dost ucim tu od vas, ale ak o tomto bola rec, len som to prebehla...
21. okt 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Olifcek, ide len o to, ze vela sa ti ich moze vyplavit a telo to neprijme, lebo magnesium potrebuje zelezo , ine zasa tuky, niektore je potrebne brat pred jedlom, ine po... je to take komplikovavne niekedy, ze?
21. okt 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, že taký väčšina kupuje, tak aj ja som taký zobrala.
21. okt 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewe, hlboky mam este po neteri Junior z Polska a sportovy aj so zaklikavacou autosedackou mam Peg perego pliko
inak baby ak by sa vam pacilo nieco na strankach UK, tak moja sestra moze objednat a poslat.
to len tak btw. :wink:
ewe aaaa..rucna ozaj staci? niekto mi kedysi pisal, ze trva dlho s rucnoy mliecko odsat, ze elektricka je pohodlnejsia, len zase ten cenovy rozdiel...no neviem....

monitor ani ja nekupim, ani o nom neuvazujem...x;o) verim, ze neolutujem...ale proste..nase mamky to nemali a sme tu...

blum hech...zavidiiiim a tajne dufam, ze i mne to tak vyjde...ja mam na take citlivy zaludok...ja viem, ze to bude nase babatko, ale itak...bude to pre moj zaludok tazke...
21. okt 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi a co hacienda a stahovanie? som pisala dve strany dalej :wink:
21. okt 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewe veru, tie na stitku brat na lacno a az o pol hodku je idealne jest....vitaminy a to magnezium sucasne s jedlom alebo tesne po...hech...

ali aha, dakujem, tak i ja taky budem hladat x;o)

ewe ale ba...maju i postielky? :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi a ja som nevidela fotkyyyy tej haciendy
21. okt 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechcela som ja ist spat?

ewe a uz aj viete kedy pridete na daleky vychod? x;O)
21. okt 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olifcek, pozri, mne to slo aj rukou a je to v poho a vacsinu co poznam, maju rucnu- Mandala je super.
a v pohode. Aj nase mamy mali len ruku na odsavanie :wink:
viem, ze olinka tu pisala, ze si ju nevedela vynachvalit a ako to slo rychlo... ked mas mliecka vela, ide to rychlo aj tak.a svagrina mala mliecko pol roka od nej kupovala nemocnica a odsavala rucne.. a este aj pekne zarobila na plienky atd...
21. okt 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewe, myslis nas dom? to az o rok v lete sa budeme stahovat...olif na fb mam fotky
21. okt 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewe jj, i moja segra mala dost mliecka, i moja mamina....verim, ze i ja budem mat x;o) a pamatam, ze moja maminka sa doslova ,,dojila,, x;o) mliekco vystriekavala z prsnika priamo do flasky, ci nadobky a tej liala do flasky...toto uz presne nepamatam, ale pamatam, ze to robila rucne...
21. okt 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blum ale ja nemam fb...a zatial ani nechcem x;O)
21. okt 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olifcek, utekaj uz spinkat, :wink: nech si oddychnuta. ja som spala s malym poobede, tak ficim...

vidis, maju maju, kukneme a napiseme, tha ne?
inak nevieme este kedy prideme, ale na sviatky urcite aspon na par dni, lebo je velka oslava narodenin.
21. okt 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewe oukej x;) ved ked, tu si iste napiseme paq x;o)) 

jj, idem uz...len sam i nechce...lebo fakt ma neznesitelne boli v podbrusku na stranach, najma na pravej...a zacalo sa mi prdkat...tak nenapadko...snad nebude smrdko...x;O) 

sladke snicky baby x;o)

P.S.> uz i na moje zastupovanie asi mame vybratu babu, mala by nastupit 2.11, tak snad jej stihnem vsetko poukazovat, lebo od ......7.12.uz asi nebudem v praci...x;)
21. okt 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, tak zajtra hodim jedno foto tu na mk ale musis hned pozriet, bo to sa podla pravidiel nesmie a ja ho potom hned zmazem...
21. okt 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewe, kociky kukam na inete, tiez nechcem drahy, mam vyhliadnuty espiro air vector, lebo je velmi lahky. ale je to z tohto roku a zatial nie je o nom vela popisane. vlastne si ho chvalia, az na maly kosik. ale je k nemu ruksak. paci sa mi aj baby smile twister,ale je dost siroky...
21. okt 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej blumi, asi sa mi marilo, ze si tiez pisala, ze sa stahujete, tak som myslela, ze do tej novej haciendy a ze kde to je, a kde ste stavali a ci aj teraz ste v domceku. ci v ke ci pri KE.
aj ja chcem mini domcek, a detom by sme spravili ihrisko :slight_smile:

olif, super:slight_smile: bru.

joana, inak ja som za velky pevny nakupny kosik-veeeelka pomoc :wink: a ked je stabilna konstrukcia, ten nas sportiak ma-tak vesiam nakup aj na rucky :wink:
21. okt 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby vy ste sa teda rozficali s tym pisanim hehe ako citam tak uz vo velkom planujete,nakupujete a zariadujete no teda :grinning: ja sa bojim ye je to este skoro
21. okt 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok