Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

ewelyne
21. okt 2009

☹ olifcek, nie prave na tych nejde bocnica dolu... ani na alexinej a aka je kraasna.
asi nebudem vymyslat, ale bolo obdobie, ked ma fakt bolel chrbat a ta bocnica by mi pomohla, ked bol vasci a ja som stiknute nervy ci co a tak vseobecne... ked to mozes vysunut a pripojit k posteli a mas babo po ruke... ako pisala blumi... ach jo....

olifcek
21. okt 2009

alex ale myslim, ze da s ai bez bocnic, ktore lezu dolu x;o) 

videla som totiz v carrefouri postielku za 33eur...drevenu...a v celku pevna mi prisla...

alex a matrac si za kolko kupila? za 100eur? ci da sa aj menej?

ewe jj, ja osobne nemam potrebu a ani zbytocne financie vyhadzovat peniazky na nie nevyhnutne vymozenosti...snad to nevyznelo zle teraz...x;O)

blumka
21. okt 2009

olif, mne hovor daco o smrdkajucich detskych hovienkach...u nas musi prebalovat manzel 😀
ewe, my kupujeme na ebay v usa ale s tym ze nam to potom posle manzelov svagor...tak za to sa pytam, lebo viem ake je to vyhodne na ebay kupvat...ja mam stadial tiez kocik aj autosedacku 😉

ewelyne
21. okt 2009

olifcek, to mozes kombinovat v pohode.

olifcek
21. okt 2009

jj, alex ma krasnu postielku, som kukala v jej albumiqu pred par minutami...ma smrnc..x;o)

ewe aha...safla....tak snad budeme mat stastie a kupime nejaku vo fajn cene a postasti sa i s posuvnou bocnicou x;O)

mariangela
21. okt 2009

Ahojte ..aj sa sa pridavam....tiež budem mamičkou vo februári 2010...ale to je ešte ďaleko......

olifcek
21. okt 2009

ewe dakujem za odpoved...ja len preto, ze som citala pribalovy letacik a tam cosi aj o vitaminoch spominali...ale moj lekar vie, ze beriem na stitnu zlazu lieky a mal aj informaciu, este davnejsie, ale mal, ze beriem aj vitaminy, tak snad by varoval, keby bolo treba x;o)))

blum fiiiha....zeby som to i ja tak skusila mat zariadene? 😀

alex
21. okt 2009

olif, matrac stál 30 eur, je kokosový, 7cm výška. Tiež sme ho kupovali v tom Alltoysi.

ewelyne
21. okt 2009

olifcek, ved ani my, mame toho vela a uvidis, aj ten prispevok odleti tak rychlo ako pride a je kopec inych vydavkov... ako monitor- ja si tiez myslim, ze nie je taky potrebny napr. a elektricka odsavacka- staci rucna a aj ruka je dobra 😉

blumi a aky kociar- budes mat po tete?

blumka
21. okt 2009

olif, no na vyber nema, lebo kym by som terezku prebalila, tak by som si parkrat grcla 😀 😀 teraz uz je to lepsie ale zo zaciatku tehu to bol horor...
mariangela vitaj 😉

olifcek
21. okt 2009

alex uhm...dakujem...aspon mam predstavu, ze za kolko mozem najst a nebudem davat viac x;o)

ali aaaa ten kokosovy...to ma nejaku vyhodu? priznam sa, nepatrala som este po tom...ja sa dost ucim tu od vas, ale ak o tomto bola rec, len som to prebehla...

ewelyne
21. okt 2009

Olifcek, ide len o to, ze vela sa ti ich moze vyplavit a telo to neprijme, lebo magnesium potrebuje zelezo , ine zasa tuky, niektore je potrebne brat pred jedlom, ine po... je to take komplikovavne niekedy, ze?

alex
21. okt 2009

ja viem, že taký väčšina kupuje, tak aj ja som taký zobrala.

blumka
21. okt 2009

ewe, hlboky mam este po neteri Junior z Polska a sportovy aj so zaklikavacou autosedackou mam Peg perego pliko

ewelyne
21. okt 2009

inak baby ak by sa vam pacilo nieco na strankach UK, tak moja sestra moze objednat a poslat.
to len tak btw. 😉

olifcek
21. okt 2009

ewe aaaa..rucna ozaj staci? niekto mi kedysi pisal, ze trva dlho s rucnoy mliecko odsat, ze elektricka je pohodlnejsia, len zase ten cenovy rozdiel...no neviem....

monitor ani ja nekupim, ani o nom neuvazujem...x;o) verim, ze neolutujem...ale proste..nase mamky to nemali a sme tu...

blum hech...zavidiiiim a tajne dufam, ze i mne to tak vyjde...ja mam na take citlivy zaludok...ja viem, ze to bude nase babatko, ale itak...bude to pre moj zaludok tazke...

ewelyne
21. okt 2009

blumi a co hacienda a stahovanie? som pisala dve strany dalej 😉

olifcek
21. okt 2009

ewe veru, tie na stitku brat na lacno a az o pol hodku je idealne jest....vitaminy a to magnezium sucasne s jedlom alebo tesne po...hech...

ali aha, dakujem, tak i ja taky budem hladat x;o)

ewe ale ba...maju i postielky? 😀 😀

olifcek
21. okt 2009

blumi a ja som nevidela fotkyyyy tej haciendy

olifcek
21. okt 2009

nechcela som ja ist spat?

ewe a uz aj viete kedy pridete na daleky vychod? x;O)

ewelyne
21. okt 2009

olifcek, pozri, mne to slo aj rukou a je to v poho a vacsinu co poznam, maju rucnu- Mandala je super.
a v pohode. Aj nase mamy mali len ruku na odsavanie 😉
viem, ze olinka tu pisala, ze si ju nevedela vynachvalit a ako to slo rychlo... ked mas mliecka vela, ide to rychlo aj tak.a svagrina mala mliecko pol roka od nej kupovala nemocnica a odsavala rucne.. a este aj pekne zarobila na plienky atd...

blumka
21. okt 2009

ewe, myslis nas dom? to az o rok v lete sa budeme stahovat...olif na fb mam fotky

olifcek
21. okt 2009

ewe jj, i moja segra mala dost mliecka, i moja mamina....verim, ze i ja budem mat x;o) a pamatam, ze moja maminka sa doslova ,,dojila,, x;o) mliekco vystriekavala z prsnika priamo do flasky, ci nadobky a tej liala do flasky...toto uz presne nepamatam, ale pamatam, ze to robila rucne...

olifcek
21. okt 2009

blum ale ja nemam fb...a zatial ani nechcem x;O)

ewelyne
21. okt 2009

olifcek, utekaj uz spinkat, 😉 nech si oddychnuta. ja som spala s malym poobede, tak ficim...

vidis, maju maju, kukneme a napiseme, tha ne?
inak nevieme este kedy prideme, ale na sviatky urcite aspon na par dni, lebo je velka oslava narodenin.

olifcek
21. okt 2009

ewe oukej x;) ved ked, tu si iste napiseme paq x;o)) 

jj, idem uz...len sam i nechce...lebo fakt ma neznesitelne boli v podbrusku na stranach, najma na pravej...a zacalo sa mi prdkat...tak nenapadko...snad nebude smrdko...x;O) 

sladke snicky baby x;o)

P.S.> uz i na moje zastupovanie asi mame vybratu babu, mala by nastupit 2.11, tak snad jej stihnem vsetko poukazovat, lebo od ......7.12.uz asi nebudem v praci...x;)

blumka
21. okt 2009

olif, tak zajtra hodim jedno foto tu na mk ale musis hned pozriet, bo to sa podla pravidiel nesmie a ja ho potom hned zmazem...

joanna333
21. okt 2009

ewe, kociky kukam na inete, tiez nechcem drahy, mam vyhliadnuty espiro air vector, lebo je velmi lahky. ale je to z tohto roku a zatial nie je o nom vela popisane. vlastne si ho chvalia, az na maly kosik. ale je k nemu ruksak. paci sa mi aj baby smile twister,ale je dost siroky...

ewelyne
21. okt 2009

hej blumi, asi sa mi marilo, ze si tiez pisala, ze sa stahujete, tak som myslela, ze do tej novej haciendy a ze kde to je, a kde ste stavali a ci aj teraz ste v domceku. ci v ke ci pri KE.
aj ja chcem mini domcek, a detom by sme spravili ihrisko 🙂

olif, super🙂 bru.

joana, inak ja som za velky pevny nakupny kosik-veeeelka pomoc 😉 a ked je stabilna konstrukcia, ten nas sportiak ma-tak vesiam nakup aj na rucky 😉

petuskaxfun
21. okt 2009

no baby vy ste sa teda rozficali s tym pisanim hehe ako citam tak uz vo velkom planujete,nakupujete a zariadujete no teda 😀 ja sa bojim ye je to este skoro

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre