Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
21. okt 2009

ewe..dobre si citala..stahujeme sa ale o jedno poscodie vyssie nad svokru..byvala tam svagrina ale odisla, tak ideme hore namiesto nej. Teraz sme v KE v Krasnej, a tu aj staviame ale na opacnom konci ako je svokra 😉

alex
21. okt 2009

no idem ja už do hajan. pa pa pa

blumka
21. okt 2009

dobru nocku 😉

ewelyne
21. okt 2009

petuska, to len piseme, este nekupujeme, teda my 🙂

dobru nocku baby ak idete hajat.

ja sa idem najeeeeest.... 😉 a urobit extra super nalet na chladnicku 🙂

blumi, jaaaj inak ta svagrina, to je ako vydata do rodiny,alebo sestra manzela? no co som citala,
tak pekny ulet zenska, ale uz budes mat klud a a pokoj a to je hlavne. 😉

blumka
21. okt 2009

ewe, bola to zena manzelovho starsieho brata...on zahynul pri autonehode minuly rok.

ewelyne
21. okt 2009

😔

blumka
21. okt 2009

no idem uz aj ja spinkat...zajtra budem doma sama, tak aby som vladala 😀 dobruuuu

kakatka1
22. okt 2009

Dobre ranko! Vy ste sa vecer ale rozkecali 🙂 Ja uz som v praci, ale dnes mam akusi smutnu naladu. Co to? ☹ Ewe, urcite sa stane ze aj ja pri menach deti posuslem, ale tomu ze pri ohlaseni pridu obidvaja neverim 😀 Ja uz ani neviem co je to plienkovat(snad som to nezabudla),Simi bol sikulka, od 16m sme boli bez plien pocas dna a presne od 24m v noci. Pekny den tehulky 😵

andrea2603
22. okt 2009

Dobré ránko. Kakatka aj ja som už v práci od 7.00, ale ešte neprecujem 😨 ,lebo som chcela dočítať včerajšok 🙂 .
Blumi, aj moja Lele sa naučila na záchod asi v takom veku. Ale v noci ešte máme plienku doteraz 😖 . Detská doktorka hovorí, že to môže byť nejaká porucha zadržiavania vody v organizme a to sa rieši na nefrológii, ale až po 5.roku. Tak ešte máme pár mesiacov, v horšom prípade budeme museť začať s liečbou.

vevoncek
22. okt 2009

dobré ránko tak po dlhej dobe som sa tu aj ja ukázala nejako mám stále doma veľa roboty a vôbec vás nestíham sledovať samozrejme ma to mrzí, lebo vôbec neviem o čom tu kecáte a nie som v obraze, ale fakt neviem ako si to mám zariadiť aby som mohla byť na nete a ešte aj všetko ostatné stíhať keby som sa tak vedela rozdvojiť 😀

alex
22. okt 2009

Dobré ránko,
joj mne sa dnes snívalo o ultrazvuku... už mi z toho šiši. Najlepšie je, že za doktora bol v mojom sne, môj šéf 😖

andrea2603
22. okt 2009

vevonce, ja síce stíham, ale len vďaka tomu, že v práci mám prístup k MK a doma má syn zapnutý počítač a ja vždy nakuknem a napíšem 😅 .

lolka
22. okt 2009

dobre ranko 😉
vcera toho zasa kooooopec popisala....aspon som sa pri tom citani naranajkovala 😀
vevoncek, ja v robote este kona ako-tak sledujem, ale doma az tak pri compe nesedim.

alex, ty mas teda riadne nocne mory 😒 niekedy sa to v snoch vsetko tak premiesa, ze len pozeram co a s kym sa mi snivalo 😅
a na ten obed mozme do Pohody hocikedy skocit 😉

lolka
22. okt 2009

v sobotu sa chystam do obeda s tehu kamoskou obzerat kociky do Babymarketu a do Raja pre deti, tak si konecne obzriem kocare "aj na zivo" nie len cez net. som zvedava aj na tie ceny 😕

joana, 18.11. sa chystam na prednasku na Kramare o odbere pupocnikovej krvi, tak ak by si sla, mozme sa stretnut 😉 co sa tyka tej pripravy, rada by som sla len uvidim ako budem s casom. je fajn, ze tam mozes ist aj ked tam nechces rodit.

katina2209
22. okt 2009

dobré ránko,no dievčatá takú nočnú moru ako ja ste určite nijaká nemali ☹ to som sa včera zobudila s plačom sa mi snívalo,že som musela malého maťka porodiť lebo bol choručký a keď som porodila povedali mi,že bol zdravý ale mi zomrel no nejako sa neviem ešte dnes z toho spamatať ☹ ☹ ☹

alex
22. okt 2009

kati, uff, to sú sny. Ale našťastie to bol len sen.

lolka
22. okt 2009

jooj kati, to bol priserny sen 😖

katina2209
22. okt 2009

no chvalabohu normálne ráno som sa zobudila a chytala som si bruško či tam Maťko je ☹ už nikdy nechcem taký hnusný sen prečo sa nám takéto alex sníva myslíš,že preto lebo máme obavy?

blumka
22. okt 2009

kati, hrozny sen ☹ nejedla si vcera na noc vela? mne sa take bludy snivaju ked sa prejem...

lolka
22. okt 2009

kati, ja som mavala dost casto hororove sny ohladom babetka, este ked som nebola tehu.... 😒 tiez neviem, preco sa mi vtedy take skarede veci snivali 😖

ewelyne
22. okt 2009

dobre ranko babulky,
v akej faze je teraz mesiac? mozno to suvisi s tym, aj ja mam posledne 3 hnusne sny... to sa tu neda ani napisat...
sama smrt, vrazdy, potraty... a pritom mne sa nezvykne snivat a pozeram filmy len romanticke a komedie a ani spravy nepozeram a nic skarede necitam a nepocuvam.... no nechapacka baby...

ewelyne
22. okt 2009

a dnes som sa normalne zobudila spotena a bol to hnusny strasny sen... 😠

katina2209
22. okt 2009

ewe tak moja to aj teba ľutujem to je normálne zúfalstvo aj aj som vravela,že keby som pozerala nejaké horory alebo niečo podobné tak nepoviem že sa mi také bludy snívajú

katina2209
22. okt 2009

lolka to bude tým,že aj keď myslíme pozitívne tak v podvedomí sa bojíme o naše zlatíčka a potom sa nám bludy snívajú

maculik
22. okt 2009

Dobre ranko 🙂
tak ja som musela ostat neplanovane 2dni doma, lebo mala ochorela, v pond.mala v skolke trochu zvys.teplotu, v noci dusivo kaslala a sopliky, tak v utorok nam dr povedala, ze ma infekciu hornych dych.ciest ☹ Nastatie nic vaznejsie, staci davat kvapky do nosa a sirupy, zda sa, ze uz to zabera. Dnes je uz v jasliach, tak uvidim, aky bude den.

a vy mate co nove? idem vas zbezne docitat 🙂

zusika
autor
22. okt 2009

ahojte kocky..... vcera som vobec nemala na MK cas... uslo mi nieco zasadne - dolezite rady do zivota??

Ewi - reakcia na FCB - ze Kindervajce?? pobavila si ma.... aby ostatne boli v obrzaze - sme vraj sladkost s prekvapenim 😀 🙂

pekny den vam - zajtra sa mi konecne konci 3-tyzdnovy maraton - tolko som tu sama v praci... 😒 a uz mam dost... 😖

ewelyne
22. okt 2009

Zusika a baby- 😉

no mne moj drahy hovori stale, aj pri prvom- ze Kinder vajicko 😀
a ked o mne niekomu rozprava, sem tam povie, ze Kinder vajicko a uz sa kotula 😀
lebo ze prekvapenie, sladke ako cokolada a hracka 😀
tot vysvetlenie 🙂 tak aj ja teraz volam tehulky sem tam, ze kinder vajce 🙂

zusika
autor
22. okt 2009

pozeram, ze nocne mory boli... no u mna to bolo minulu noc - taky strasne zivy sen - ze som mala babatko - dievcatko 😉 - zrazu som ho mala v rukach a celu noc som tiesila kojenie a prebalovanie a stale som si vravela, ze mi to v porodnici nikto neukazal a aj neviem co mam robit... 😎 to mam za to, ze som citala Mama a ja - clanok o tom, ako vyzeraju babatka hned po porode... 😀

katina2209
22. okt 2009

áno áno kinder surprise aj so mňa si robia aj v práci tak srandu 🙂 🙂môj muž mi niekedy povie,že maminka ty si za chvíľku ako Gloria ak niekto videl madagaskar tak to je tá hrošica 🙂

zusika
autor
22. okt 2009

no to ja zase pocuvam popevok..... ked ma zbada moja povolicka ... ze.."kouleli se-kouleli" .... a moc sa mi to nepaci... 😠 ☹ na bambulku sa uz momentelne nehnevam... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre