• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
autor
ahojte.....
specialne zdravim oslavenkynu!! :slight_smile: zelame vsetko naj!! :wink:
23. okt 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko aj ja sa prípájam všetko najlepšie Zuci, mne sa každé ráno horšie vstáva a to som už od pol ôsmej v práci Petuška vylieč sa čo najskôr aj davidko je chorý? Tak to si s ním doma ani do škôlky asi nešiel? Peťuška a nemal aj Davidko teraz niekedy narodky či to sa mi zdá?
23. okt 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:
vsetko naj, naj, naj oslavenkyni :wink:
23. okt 2009 o 09:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, aj ja sa pripajam ku gratulaciam - krasny narodeninovy den prajem a este krajsi cely nasledujuci rok :slight_smile:
23. okt 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem krasne za priania baby :slight_smile: vcera muzik cakal do polnoci aby ma mohol prekvapit aj ked som dostala uz satku som vedela o pyzame lebo sme ho kupili spolu tak to dole balil....
na krabici bolo napisane MAMMA IN (znacka pyzama) on preskrkol INN a dopisal vsetko najlepsie MAMMA lubime ta neno a viki ... take zlate to bolo...no a samozrejme tam bola dalsia skatulka.....
idem kupit nejake ryby mu urobim super veceru so svieckami a tiramisu :sunglasses:
juuj jak by som vas vsetky pozvala :dizzy_face:
23. okt 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati, aj ja uz odmietam vstavat, cim blizsie je koniec tyzdna - tym horsie... :frowning2: ale uz len tyzden a potom ziadne vstavanie!!! teda aspon nie pred 7.30 :slight_smile:

kocky, mne je dnes nejako divne.... akoby sa mi drobcek posunul az uplne dolu..a tlaci ma to ked sedim, vadi mi ked chodim... uplne nepohodlne to je.... a mam pocit, ze sa tam stale nieco deje - mota sa... a to bol cely tyzden taky pokojny..... :unamused: najradsej by som lezala doma v posteli...
23. okt 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zusi aj mne sa tam niekedy posunie uplne mi tlaci na mechac... :wink: skus sa poprechadzat...
23. okt 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz chodia v TV vianocne reklamy....aj s pesnickami... ?!?!? :astonished: :zipper_mouth: :angry:
23. okt 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu nie ...este
23. okt 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuci...zlaty je ten tvoj manzel.... :wink:
no a poprechadzat sa... teraz sa mi neda, vela prace... :frowning2:
23. okt 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aspon na wcko sa chod prejst....
23. okt 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj hajdy vsetko dobre k vyrocku nech vam to vydrzi dalsich 50 rokov minimalne :sunglasses:
inak musim cakat jedneho cloveka tak snad potom este budu ryby...
23. okt 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, aj ja sa pripajam k blahozeniam............................

mna tiez tlaci dole,aj ponozky si ledva navleciem...citim sa jak korytnacka :sunglasses:
23. okt 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zusika, to ti verim ze sa ti nechce vstavat. ja vstavam o 7, musim maleho vypravit do skoly ale niekedy sa veru supnem este do postele...ale radsej nejdem provokovat :wink:
23. okt 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci a ako budeš robiť tie ryby? no to bolo od neho krásne ja by som sa aj rozplakala :slight_smile:zusika to myslíš kôli zmene času? :grinning: No ale zase o 17,00 už bude tma také deprimujúce a ja sa teším ako si na vianoce všetko pekne prichystám len ešte vôbec neviem aké darčeky budeme kupovať nemám nápad čo komu ja budem chcieť asi iba nejakú kozmetiku a knižku oblečenie nechcem až keď schudnem :slight_smile:
23. okt 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a moje srdiečko v brušku dnes malo štikútku asi sa napil veľa plodovej vody tak štikútal pravidelne o stošesť sa mi len bruško natriasalo :slight_smile: a konečne som sa objednala na ten glukozový test tak idem vo štvrtok dúfam,že to tam prežijem tú sladkú vodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati no v trube nie lebo nemame :wink:
urobim pre muzika surove syby ako predjedlo....a lososa na panvici s cherry rajcinkami, cesnakom a olivovym olejom a bazalkou...
inak ja uz mam vianoce viac menej vybavene...
segra dostala injekciu teda 3 proti HPV...mamina si vybrala koberec a este nejaku drobnostku...s muzikom si davame tu supis stolicku pre viki a svokrovci to kupim nieco talanske... :sunglasses:
23. okt 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby inak v aladdinovi v hlohovci maju original fusaky casualplay v akcii teraz za 40 eur :wink:
23. okt 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jani, nemdrazdi!!! ja vstavam striedavo o 5.20 alebo o 6.00

kati - nie kvoli casu.... ale od novembra uz budem robit z domu, takze uz ziadne skore vstavanie, ziadne cestovanie (iba vo vynimocnych a nutnych pripadoch) ... viac volna a hlavne pohody... konecne si mozem citat tehu knizky a ked bude zlozena detska, tak mozem aj poprat vecicky a pomalicky nachystat co treba :slight_smile: jaj, sama sebe zavidim.... :grinning: ale cim je to blizsie, tym dlhsie to trva
23. okt 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj zusika ty sa teda máš ja som myslela že kôli zmene času budeme o hodinu dlhšie spať relatívny pojem :slight_smile:
23. okt 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, aj ja sa pridavam ku gratulacii, pekne si to uzite s drahym :slight_smile:

ja sa budim pocas celej noci, muz do mna ze nechrap a ja sa s nim hadam, ze nespim :slight_smile: ale uz som si kupila sprej do nosa, tak uz to hadam bude lepsie :slight_smile:

objednala som si z mimibazaru zimne ciapocky :slight_smile:
dnes som bola na odbere na hematologii, v po mi daju vediet ci nebude treba chodit na injekcie
ale mala som dost ambulancia bola na 3.posch a bez vytahu, ja nalacno, no ledva som sa tam vystverala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, všetko len to najlepšie a najkrajšie a najzdravšie k dnešnému sviatku :slight_smile: .
Na fotke v albume Ti to pristane.
23. okt 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

zuci všetko najlepšie prajeme! Krásne to s mužíkom oslávte.
Ja som dnes nešla do práce, písala som kolegyni, že si beriem dovolenku a pred pol hodinkou som vstávala :slight_smile:
23. okt 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sa niekto ma, vsak Alex....

ozaj, nezacneme planovat dalsie stretko v BA?? na november?? ja viem, ze staci tak dve tyzdne pred... ked uz budeme vediet, ako mame poradne, ale mohli by sme.... hmmm??
23. okt 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som za :wink:
23. okt 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Zuci- všetulinko najlepšie prajem, hlavne zdravíčko a nech si šťastná :slight_smile: krásne narodeniny!

vrátila som sa od kaderníčky, bola som na melíre tak mám dnes krajší den ked som aj ja krajšia :grinning:
23. okt 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babyyyyy... teraz som si vsimla to moje cislo - fuuuu... ze 26tt.... az strach.... este nejakych 10tt a ja mozem aj rodit.... :astonished:

zoska, nie je lepsi pocit a "cerstve vlasy" - pripadne dobra kozmetika...
ja teraz tuzim po masazi.... uz ste boli niektora aj s bruskom??
23. okt 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zusi, ja nie, ale chystam sa. Lebo su aj speci masaze pre tehotne, tak sa tesim, ja zboznujem masaze :dizzy_face:
a tyzden uz ma krasny, ja zacinam 26.zajtra, akurat som vcera rozmyslala, ako to leti :slight_smile:

oki, idem papat, dobru chut aj vam :slight_smile:
23. okt 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zusika letí to, ani si to nestačíme uvedomovať.
23. okt 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babce uz som spat...no hroza akoze ti ludia nepracuju????tolko ludi a nedalo sa parkovat...mala som svoje auto a som zvyknuta na mensie sikonvejsie a ze sa s nim dostanem vsade...tak som dala na zakaz s blikackami a bez pokuty juuj asi lebo mam narodky :wink:
inak som bola hladat leginy tehu a ze vypredane tak pojdem do H&M neviete ci by tam mohli mat?
dakujem este raz za gratulacie idem robit gulasik
23. okt 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok