• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
inak ja bych mala zacat v nedelu ze 27tt.... :astonished: v utorok mam gyndu tak uvidime ako sa ma mala...dufam,ze je vsetko oki :sunglasses:
23. okt 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex tebe je dobre ty spachtoška :slight_smile: zusika na stretávku by som aj ja išla supiš :slight_smile: ja som sa akurát naobedovala obrovský kurací vyprážaný rezeň s majonezovým šalátom a kurací vývar ledva fučím
23. okt 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no masaz by mi bodl teraz, vcer ma neuveritelne boleli kríže :frowning2:
ale este som u nas v meste nevypatrala kde robia aj pre tehule :unamused:

tak sa chystam aspon na masaz tvare na kozmetiku :wink:
23. okt 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som prave dovarila kapustnicu, taku s udenym maskom, mnam ...len este je horuca....do Vianoc sa mi nechcelo cakat :grinning: a na Vianoce robim aj tak trosku inaksiu (bez maska a s hubami)
23. okt 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex, tebe je teda dobre.....a ja sa mozem obzerat, ci ta v robote nevidim :grinning:
haldyca, pekne oslavne vyrocie :wink:
ja som sa prave vratila z obedu....dnes mi zasa nechuti, rano som opat grcala (aj vcera) - dufam,ze sa mi nevratia tie stavy co na zaciatku tehu :confounded:
dnes je to v robote ako za trest - blbo od zaludka, hlava ma boli, spat sa mi chce..... :unamused:
zosika, ty sa mas, ze o tyzden uz budes domenko, brala by som
zuci, ved by sa opovazili dat tehule nejaku pokutu !!
:sweat_smile:
ja som si kupila take obycajne leginy a su super, gumu mam pod bruskom a tym, ze nie je silna, tak to ani necitim. este by som si chcela nejake dokupit.
23. okt 2009 o 12:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lolka :sweat_smile: no som sa uliala dnes...

a ty vlastne čo robíš?
23. okt 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex, IP :wink:
23. okt 2009 o 13:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som odpísala :wink:

ja akurát pozerám kde by nás vyšiel najvýhodnejšie kočík. Zatiaľ to vychádza na ten Hlohovec.
23. okt 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex a aký si si vybrala?
23. okt 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi zostanem pri mojom úplne prvotnom výbere a bude to X-lander XA. Len mi ho musí mužík odsúhlasiť.
23. okt 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtee.....zuci vsetko naj naj naj k narodkaam :slight_smile:
somsi objednala tehotensky pas co bezii tu na boku ....s takymi nozkami a z napisom :pozor nechytat ,kopem ! :wink: :wink:
23. okt 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, matka, tak daj potom vediet, ako sa to nosi :wink:
alex, das link na ten hlohovec? uz som zvedava, lebo kazdy ospevuje hlohovec a ja o tom nic neviem a len sa trapim, co sa kocara tyka a po vcerajsku maximalne.. :frowning2:
lolka, ty moje chudatko, ty si taka grckava mamina :slight_smile: , uz by ta to mohlo prejst...i ked ja som sa dnes prvy krat za tehotenstvo zobudila tiez s bolavym zaludkom...
zosi, vcera sme boli uz len kustik od teba :slight_smile: v BB. A co tvoja diplomovka? Ja sa musim pochvalit trosku a vyprovokovat ta k praci, ze ja uz som zacala a maaaaam uz aj osnovu :grinning:
23. okt 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, lolka, zuci - dakujem :slight_smile:)))))) janulik v HC je bud aladin http://shop.aladdin-kociky.sk/ alebo http://www.babymania.sk/
23. okt 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ten aladdin je super a ma dobre ceny :wink:
23. okt 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hajdy moja, dakujem :slight_smile: a uz sup sa ucit! :grinning:
zuzi, prave pozeram, tie ceny su pri niecom lepsie, ako cez internet...nechapem...fiiiiha....
a nevie niekto nieco o kociaroch bertoni? kujeeem
23. okt 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani v praci sa to vobec neda :unamused: a okrem ineho sa mi vobec ani neche.. jani my sme chvilku pozerali bertiny.. bertony neviem ani ako vyzeraju...
23. okt 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja by som chcela zuzke popriat vsetko naj, aj ked sa este ani dobre nepozname.
U nas to zatial vyzera na kociar camareloQ12. Ale este uvidime. No a nejake vecicky pojdeme pokupit na Ukrajinu. Chodi tam niektora z vas? Ja som tam este nikdy nebola
23. okt 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani inak on vie urobit dobru cenu a da sa to aj cez net objednat ;)
idem hladat leginy...
inak som dostala fotak od svokrovcov lebo nas sa nam pred mesiacom pokazil :sunglasses: som sa od dojatia rozplakala ked svokra ze sak malu budeme musiet nafotit :wink:
23. okt 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem zuzi, utekaj si kupit nejake a to od svokry je veeelmi ale veeelmi mile, fakt :wink:
23. okt 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule...tak uz som dostala menzes...som volala sestricke kedy mam prist ..takze 9.novembra mam prist...doktor mi poberie stery a urobi sono a spise naco vsetko mi treba vziat krv a potom sa so sestrickou dohodneme kedy pridem ...bojim sa ale myslim pozitivne...len nech uz viem vysledok...dufam ze mi budete drziet palce
23. okt 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky zucana :wink:

som si prečítala tvoj príspevok na cmv vírus vo fóre snažilky , bola si aj na infekčnom tu v KE na Rastislavke? mne v nemocke robili odbery a cmv pozitivny, aj na infekčnom som bola kde zisťuju či je vírus prítomny, v pondelok sa dozviem bojím sa ako čert kríža :pensive: no z tych papierov sa nevyznam čo mam z nemocky nejaka avidite, potom nejake protilatke pozitívne no hruza. Vďaka ti za odpoveď :wink:
23. okt 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ja som kočík pozerala na tom aladdin, ale aj v babymanii vyjde lepšie ako inde na nete.
23. okt 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano alex, kukam to, uz som tam aj napisala :slight_smile: aj ty si budes vyberat odtial? sa mi zda, ze prvy obchodnik, ktory nechce iba bohapusto zarobit, a da normalnu marzu, cim prilaka kopec mamiciek :slight_smile:
23. okt 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky este skuske kocikovo.sk- to je v Ivanke, tam tiez nemaju draho- teda ak maju dobru akciu :slight_smile: letim ja...
cukru jasne ze Ti drzime palce a prajem z celeho srdiecka aby Ti cim skor zistili cim to je a vyriesili :slight_smile: prajem len vsetko dobre :slight_smile:
23. okt 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani asi si objednám z tej baby manie. Pôjdeme ho pozrieť nikde tu do BA a ak sa pre neho rozhodnem, tak si ho objednám a za dodanie sa nič neplatí, takže super.
23. okt 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukru držím palce, nech sa konečne dozviete príčinu a nájdete riešenie a aby si už čoskoro bola opäť tehu! :slight_smile:
23. okt 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby keď budem kupovať bavlnené plienky, tak aký rozmer 70x70 alebo 80x80? Ktoré je lepšie zobrať?
23. okt 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukru drzim palce...
garonka tebe som napisala do IP. ja som CMV prekonala a mam protilatky tak ako aj ine tehulky co poznam a momentalne virus nepritomny...a ked mas protilatky tak by si to uz dostat nemala...horsie je keby bol pritomny...to znamena ze si ho prekonala len teraz a este ho mas v tele...dolezite je ale ci 6 mesiac pred tehu lebo cim skor tym mensia sanca prenosu na plod...tak drzim palce
babce tak ja idem pripravovat veceru :sunglasses:
inak som bola v H&M na tie leginky a kupila som si take dlhe pletene tehu saty a samozrejme nejake vecicky pre viki :slight_smile: mali 50% zlavu...a viete co som tu nasla v obchode? ze BAKE ROLLS sila uz som ich skoro cele spapala :astonished: :sweat_smile:
23. okt 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, preboha, to co je CMV ????? a ako sa to vysetruje?
23. okt 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani nestras sa...to je cytomegalovirus...uz sme to tu davnejsie rozoberali...vysetruje sa to z krvi....ako toxoplazmoza....mozno to mas aj v knizke...ale na slovensku to asi vsetci neberu....
napr.ale olifcek to ma tiez zapisane v knizke...
23. okt 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok