Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
23. okt 2009

inak ja bych mala zacat v nedelu ze 27tt.... 😲 v utorok mam gyndu tak uvidime ako sa ma mala...dufam,ze je vsetko oki 😎

katina2209
23. okt 2009

alex tebe je dobre ty spachtoška 🙂 zusika na stretávku by som aj ja išla supiš 🙂 ja som sa akurát naobedovala obrovský kurací vyprážaný rezeň s majonezovým šalátom a kurací vývar ledva fučím

zoska
23. okt 2009

no masaz by mi bodl teraz, vcer ma neuveritelne boleli kríže ☹
ale este som u nas v meste nevypatrala kde robia aj pre tehule 😒

tak sa chystam aspon na masaz tvare na kozmetiku 😉

zoska
23. okt 2009

ja som prave dovarila kapustnicu, taku s udenym maskom, mnam ...len este je horuca....do Vianoc sa mi nechcelo cakat 😀 a na Vianoce robim aj tak trosku inaksiu (bez maska a s hubami)

lolka
23. okt 2009

alex, tebe je teda dobre.....a ja sa mozem obzerat, ci ta v robote nevidim 😀
haldyca, pekne oslavne vyrocie 😉
ja som sa prave vratila z obedu....dnes mi zasa nechuti, rano som opat grcala (aj vcera) - dufam,ze sa mi nevratia tie stavy co na zaciatku tehu 😖
dnes je to v robote ako za trest - blbo od zaludka, hlava ma boli, spat sa mi chce..... 😒
zosika, ty sa mas, ze o tyzden uz budes domenko, brala by som
zuci, ved by sa opovazili dat tehule nejaku pokutu !!
😅
ja som si kupila take obycajne leginy a su super, gumu mam pod bruskom a tym, ze nie je silna, tak to ani necitim. este by som si chcela nejake dokupit.

alex
23. okt 2009

lolka 😅 no som sa uliala dnes...

a ty vlastne čo robíš?

lolka
23. okt 2009

alex, IP 😉

alex
23. okt 2009

už som odpísala 😉

ja akurát pozerám kde by nás vyšiel najvýhodnejšie kočík. Zatiaľ to vychádza na ten Hlohovec.

katina2209
23. okt 2009

alex a aký si si vybrala?

alex
23. okt 2009

Asi zostanem pri mojom úplne prvotnom výbere a bude to X-lander XA. Len mi ho musí mužík odsúhlasiť.

matka331
23. okt 2009

ahojtee.....zuci vsetko naj naj naj k narodkaam 🙂
somsi objednala tehotensky pas co bezii tu na boku ....s takymi nozkami a z napisom :pozor nechytat ,kopem ! 😉 😉

janielah
23. okt 2009

jeeej, matka, tak daj potom vediet, ako sa to nosi 😉
alex, das link na ten hlohovec? uz som zvedava, lebo kazdy ospevuje hlohovec a ja o tom nic neviem a len sa trapim, co sa kocara tyka a po vcerajsku maximalne.. ☹
lolka, ty moje chudatko, ty si taka grckava mamina 🙂 , uz by ta to mohlo prejst...i ked ja som sa dnes prvy krat za tehotenstvo zobudila tiez s bolavym zaludkom...
zosi, vcera sme boli uz len kustik od teba 🙂 v BB. A co tvoja diplomovka? Ja sa musim pochvalit trosku a vyprovokovat ta k praci, ze ja uz som zacala a maaaaam uz aj osnovu 😀

hajdylca
23. okt 2009

janka, lolka, zuci - dakujem 🙂)))))) janulik v HC je bud aladin http://shop.aladdin-kociky.sk/ alebo http://www.babymania.sk/

zucana
23. okt 2009

jani ten aladdin je super a ma dobre ceny 😉

janielah
23. okt 2009

hajdy moja, dakujem 🙂 a uz sup sa ucit! 😀
zuzi, prave pozeram, tie ceny su pri niecom lepsie, ako cez internet...nechapem...fiiiiha....
a nevie niekto nieco o kociaroch bertoni? kujeeem

hajdylca
23. okt 2009

jani v praci sa to vobec neda 😒 a okrem ineho sa mi vobec ani neche.. jani my sme chvilku pozerali bertiny.. bertony neviem ani ako vyzeraju...

selyma
23. okt 2009

Aj ja by som chcela zuzke popriat vsetko naj, aj ked sa este ani dobre nepozname.
U nas to zatial vyzera na kociar camareloQ12. Ale este uvidime. No a nejake vecicky pojdeme pokupit na Ukrajinu. Chodi tam niektora z vas? Ja som tam este nikdy nebola

zucana
23. okt 2009

jani inak on vie urobit dobru cenu a da sa to aj cez net objednat ;)
idem hladat leginy...
inak som dostala fotak od svokrovcov lebo nas sa nam pred mesiacom pokazil 😎 som sa od dojatia rozplakala ked svokra ze sak malu budeme musiet nafotit 😉

janielah
23. okt 2009

dakujem zuzi, utekaj si kupit nejake a to od svokry je veeelmi ale veeelmi mile, fakt 😉

cukruska1920
23. okt 2009

Ahojte babule...tak uz som dostala menzes...som volala sestricke kedy mam prist ..takze 9.novembra mam prist...doktor mi poberie stery a urobi sono a spise naco vsetko mi treba vziat krv a potom sa so sestrickou dohodneme kedy pridem ...bojim sa ale myslim pozitivne...len nech uz viem vysledok...dufam ze mi budete drziet palce

garonka
23. okt 2009

ahojky zucana 😉

som si prečítala tvoj príspevok na cmv vírus vo fóre snažilky , bola si aj na infekčnom tu v KE na Rastislavke? mne v nemocke robili odbery a cmv pozitivny, aj na infekčnom som bola kde zisťuju či je vírus prítomny, v pondelok sa dozviem bojím sa ako čert kríža 😔 no z tych papierov sa nevyznam čo mam z nemocky nejaka avidite, potom nejake protilatke pozitívne no hruza. Vďaka ti za odpoveď 😉

alex
23. okt 2009

jani ja som kočík pozerala na tom aladdin, ale aj v babymanii vyjde lepšie ako inde na nete.

janielah
23. okt 2009

ano alex, kukam to, uz som tam aj napisala 🙂 aj ty si budes vyberat odtial? sa mi zda, ze prvy obchodnik, ktory nechce iba bohapusto zarobit, a da normalnu marzu, cim prilaka kopec mamiciek 🙂

hajdylca
23. okt 2009

kocky este skuske kocikovo.sk- to je v Ivanke, tam tiez nemaju draho- teda ak maju dobru akciu 🙂 letim ja...
cukru jasne ze Ti drzime palce a prajem z celeho srdiecka aby Ti cim skor zistili cim to je a vyriesili 🙂 prajem len vsetko dobre 🙂

alex
23. okt 2009

jani asi si objednám z tej baby manie. Pôjdeme ho pozrieť nikde tu do BA a ak sa pre neho rozhodnem, tak si ho objednám a za dodanie sa nič neplatí, takže super.

alex
23. okt 2009

cukru držím palce, nech sa konečne dozviete príčinu a nájdete riešenie a aby si už čoskoro bola opäť tehu! 🙂

alex
23. okt 2009

Baby keď budem kupovať bavlnené plienky, tak aký rozmer 70x70 alebo 80x80? Ktoré je lepšie zobrať?

zucana
23. okt 2009

cukru drzim palce...
garonka tebe som napisala do IP. ja som CMV prekonala a mam protilatky tak ako aj ine tehulky co poznam a momentalne virus nepritomny...a ked mas protilatky tak by si to uz dostat nemala...horsie je keby bol pritomny...to znamena ze si ho prekonala len teraz a este ho mas v tele...dolezite je ale ci 6 mesiac pred tehu lebo cim skor tym mensia sanca prenosu na plod...tak drzim palce
babce tak ja idem pripravovat veceru 😎
inak som bola v H&M na tie leginky a kupila som si take dlhe pletene tehu saty a samozrejme nejake vecicky pre viki 🙂 mali 50% zlavu...a viete co som tu nasla v obchode? ze BAKE ROLLS sila uz som ich skoro cele spapala 😲 😅

janielah
23. okt 2009

zuzi, preboha, to co je CMV ????? a ako sa to vysetruje?

zucana
23. okt 2009

jani nestras sa...to je cytomegalovirus...uz sme to tu davnejsie rozoberali...vysetruje sa to z krvi....ako toxoplazmoza....mozno to mas aj v knizke...ale na slovensku to asi vsetci neberu....
napr.ale olifcek to ma tiez zapisane v knizke...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre