Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

janielah
23. okt 2009

jaj, tak ja to ani nejdem zistovat, ved by mi hadam doktor povedal, nie? nebudem sa stresovat, lebo este zistim aj to co by som nechcela 😉

zucana
23. okt 2009

presne jani 😉
povedal by ti keby nieco zle zistil...neboj

zoska
23. okt 2009

ahojky,
cukru tak super, kto by to bol, povedal ze niekoho menzes potesi 😉 teraz uz len silno drzim palce, nech vsetko dobre dopadne 🙂
jani 🙂 ja som vcer skolu vynechala, takze som v BB nebola... inak obsah mam uz aj ja, aj ked este neuzavrety ale tym moja diplomovka konci zatial...juj neviem kedy chcem zacat, neviem sa prinutit 😒

janielah
23. okt 2009

zosi, dobre to poznam...prinutit sa a zacat...ach jaj..
baby, to je neuveritelne...fakt, mne uz teraz idu tie vianocne reklamy na nervy...toto bude oblbovat az do decembra...

teuska
23. okt 2009

caute babenky
Hlasim sa vam len takto na chvilku, lebo sa mi zle sedi za PC. Brusko ma bolelo aj v stredu, tak som isla vo stvrtok k lekarovi. male je o.k., krcok maternice vraj tiez, ale predpisal mi magnezko 3krat2. A ked nepomoze, tak budem musiet ist do nemocnice. No vo stvrtok bolo vsetko v poriadku, ale dnes mi bolo dost na figu. Tak dufam, ze maly tam ostane co najdlhsie. Ta nemocnica mi nevadi, len aby bolo male v poriadku. Ale kopka o stosest. Drzkajte mi palceky babenky. Diky.
Beriete este niektora magnezko? Mne sa to zda strasne vela, ze 6 tabletiek denne, ked je vsetko v poriadku. Bolieva Vas podbrusko, tak ako ked som dostala menzes?

zoska
23. okt 2009

teus,
drzim moc palce, ale snad budes o.k. ved ked je aj maly aj krcok v poriadku tak hadam to bude fajn 🙂 Snad ti uz bude coskoro lepsie, verim ze je to len prechodny stav 🙂 Drzkaj sa nam....
ja magnezium nemam, ale myslim ze vas je tu uz dost co ho uzivate

selyma
23. okt 2009

Aj mne dr. predpisala, vravela som jej, ze mi parkrat len stvrdlo brusko, ale len na kratucku chvilku

loginka
23. okt 2009

neboj teus, tehulka moze brat dost magnezia, nech to len pomoze, drz sa!
mna predtym sem tam bolelo, a min tyzden trosku, ale to moze, nesmu to byt silne krce

selyma
23. okt 2009

Musim priznat, mna niekedy boli brucho a hlavne vtedy, ked mi treby na zachod

zucana
23. okt 2009

babce kde sa flakate?? dala som foto jak som varila 😎

zucana
23. okt 2009

babce ze zobereme medzi seba aj garonku...aj ked tu teraz nik nie je tak ja ju uz vitam.... 🙂

garonka
23. okt 2009

zuci ja som už tu 🙂 a veľke ďakujem za privitanie 😉

zucana
23. okt 2009

garonka nedakuj...len sa pridavas ked je trochu ticho tu...a hlavne aj cez vikend...najbusy je pondelok 😉
tak nam napis nieco o sebe...uz vies co cakate?asi chlapceka?

zucana
23. okt 2009

a garonka asi uz aj hajaju...ja uz tiez pojdem o chvilku 😎

garonka
23. okt 2009

ja visím na koníkovi stále 😀 som doma na PN potrapil ma na začiatku tehu vysoky tlak som ležala v nemocke a skačem od jednej diagnozy do druhem no som rada, že tlak je ok 😉 klop klop nech nezarieknem
čakame prvé a vytužene babo 😉 na morfo utz mi lekar vravel, že to bude chlapček a ma veľké chodidla 😀 tak ma po kom po mužovi ten meria vyše 1,92 m 😀

a v pase si nemala že si z Košic? fiha do Talianska by som šla hneď 🙂

garonka
23. okt 2009

ešte tu chvíľu pobudnem čakam draheho ide zo služobky domov, som mala fajront 😀 a dovolenka sa mi skončila 😀 pozriem si rozpravku kym príde domov 😉

zucana
23. okt 2009

nie ja som origos z BA 😉
aj my cakame vytuzene....a vlastne kazde je vytuzene....
a meno mate vybrate?

garonka
23. okt 2009

jaaaaaj a ja že z KE a je tu niektora tehuľka z KE? som zvedava ako typicky blíženec 🙂

ach s tym menom bol najväčší problem, veľmi sa mi páči Tobiás, drahy nakoniec pristupil aby sa maly tak volal, lebo on chcel aby sa volal po ňom Miško ale kvôli svokre som to zadrhla, ona môjho muža vola Mišuliiiiiiiii, a mňa ide odrovnať od zlosti tak som si povedala keby tak mala menovať naše dieťa asi by som neprežila 😀 tak puntíka v brušku volame Tobi ale ma obrateny režím viac je aktívny v noci 🙂 a ak by to bolo nahodou dievčatko tak Vikinka alebo Klaudia, ale kuk že ty čakaš Viktóriu 😉

zucana
23. okt 2009

hej hej...
su tu baby aj z kosic neboj ved pokecate este 😉

garonka
23. okt 2009

tak sa teším že poklebetíme 😉

garonka
23. okt 2009

zuci idem kuk rozpravku na dobru noc 🙂 prikvitnem sem zajtra a na všetky babenky sa teším , dobru nockuuuuuuuu 😉

zucana
23. okt 2009

😎 dobru idem zobudit muzika co pri mne spi uz hodinu ze ideme spat do postielky

petuskaxfun
23. okt 2009

katina no sice az takto neskoro ale predsa.No Davidko este dnes bol v skolke,kaslal tak trochu,takze sa este dalo uvidime ako sa mu to vyvinie cez vikend ale nasadila som mu uz cemibion,pre istotu a bola som v lekarni a tam mi odporucili taky sirup aj pre deti a tehu na kasel takze ten uzivam aj ja,tak uvidime,ked neprejde do pondelka ideme k dokimu.A ano ano dobre si postrehla mal 6rokov v pondelok,zajtra mu robime aj rod.oslavu takze sa tesiiime 🙂

petuskaxfun
23. okt 2009

baby vas zase docitat no toto 😀

petuskaxfun
23. okt 2009

spachtosky 😉

petuskaxfun
23. okt 2009

Vitaj garonka 🙂

mmaarrttiinnaa
24. okt 2009

ahojte dobe ranko jaj od stredy som sa sem vobec nedostala

vitam nove tehulky

teuska aj ja mam take bolesti v podbrusku tiez som bola u lekara tiez mam magnezium aj nospu ale aj vaginalne tbl. lebo mi urobil pre istotu aj vyter amala som nejaku bakteriu vo stvrtok idem na kontrolny vytrer tak uvidime

mmaarrttiinnaa
24. okt 2009

selyma vitaj konecne niekto aj s mojho okresu myslim ze od Prešova tu asi nikto nieje

andrea2603
24. okt 2009

Dobré ránko. Dnes to v NZ vyzerá na upršaný deň 😒 . Tak budem len tak doma vegetiť. Samozrejme, že pred tým niečo uvarím, upečiem.

blumka
24. okt 2009

dobre ranko,
garonka ja som z Ke..teda povodne az z Oravy ale som sa vydala za Kosicana 😉 aj olifcek je z KE a este tusim niekto ale uz neviem kto 😀
baby, u nas zacal smutny vikend..v noci zomrel manzelov krstny..sam v nemocnici..nemal ziadnu rodinu, tak teraz manzel aj so svokrou bezali do Svidnika vybavit vsetko okolo rozlucky s nim 😢
tak si teraz s terezkou kralujeme same, je nam tu trosku smutno ale obcas vas pridem kuk a zdvihnut si naladu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre