Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

janielah
26. okt 2009

zosi 🙂 ano, ano, pridavaj 🙂

petuskaxfun
26. okt 2009

ewelyne tie leginy v auparku v HM,C&A a esre Breshka 😉 coooooo no pekne tak to by som skrachovala tu 😒 a ze morfo 220?tak to nem normalne ja som platila za 4D uzv 70euri a uz to sa mi zdalo dost ☹ no pekne nakladne tehotenstvo maaas inak som ti napisala odkaz na FB 😉 hehe

andrea2603
26. okt 2009

zuci, na ultr. v 20.týždni nebolo bábätko dobre otočené. MUdr. bol trpezlivý, a aj po dlhšom čakaní, či sa lepšie neukáže, len skonštatovol, že guľky nevidí, tak predbežne dievča, ale nech to neberiem na 100%. Dnes som pozeral nejaký ten čínsky horoskop počatia a tam mi vychádza chlapec. Ale aj to tesne, lebo som si brala vek, kedy som počala 29r., ale si 1-2 týždne na to som už mala 30 r. a to by už malo byť dievča. 🙂 A keď mi niekto povie, že veď na ktoré moje predchádzajúce tehot. sa podobá toto, tak ťažko odpovedať. Ja mám zatiaľ všetky 3 tehu až na nejaké mini detaily rovnaké.

petuskaxfun
26. okt 2009

no inak baby ja zajtra tiez uz zacinam 27tt.a teda tych skoro 8kg sa mi zda dost brucho mama obrovskeee 😀 no slonica co vam povim musim pofotit,inak som doficala z lekarne,tak kupila som vitC 500mg,stodal sirup,panthenol sprej do nosa s eukalyptom,a este tie vonne oleje tak sa idem poctivo kurirovat aj maleho 😉 a ewelyne tie kvapky to prir.atb nemozu tehule ani deti zevraj a este som si kupila lipovy caj tak dufam,ze ten mozem

mmaarrttiinnaa
26. okt 2009

andrea ja mam tiez problem (okrem bruska) s prsiami pred tehu pekne B-čka a už teraz sa ledvy spracem do D - čka neviem neviem fakt co bude ked sa mi naleju mliekom 😒

ewelyne
26. okt 2009

petuska, dikesko, pocuj a tie leginy chcem ja ale tehu, a berschka a hm v auparku nemaju tehu modu... a v c a som bola a leginy nemali...mna tie klasikus fakt tlacia na bruchu aj ked su pod bruchom... ja nechapem , to tak uuuplne zdola rastie, ze fuuuuhaaaa...
a tie kvapky to som bola v lekarni pri poluse a rozpravala sa s tetou lekarnickou farm. ze kapucinku urcite aj deti aj tehu, tie kvapky sice obsahuju aj alkohol, ale malinkoko a davas ich len malinkoko max. 20 kvapiek aj to kazdych 6-8 hodin..., teraz som kukala na pribalovom, letaciku a je tam aj dospeli aj deti. to nie je akoby si vypila pol litra salvioveho caju. ..
niekedy ti v lekarni fakt na prd poradia...casto sa mi stava, ja som najspoko v tej lekarni pri auparku, tam mi vzdy poradia odobrne , ochotne a super... fakt... a ako je to s ostatnymi neviem, najdem obmedzenia byliniek v tehu,ale ja mam od jedneho uja bylinkara kopec cajov, co sa mozu v tehu...
zasa polozim si stale otazku, co je lepsie pre deti a tehu? bylinky alebo ATB? ci je to taka dvojsecna zbran? fakt neviem... ale som tu aj maly a nic sa nam nestalo a nemyslim si , ze by sa nemohli..

ewelyne
26. okt 2009

petus, lipa, cierna baza, majornakovy cajik-urcite, malemu aj salviu po duskoch,, tebe v tehu nie...

andrea2603
26. okt 2009

martinka, no budeme ako Samanta Fox 😀 . Na rozdiel odo mňa,môjmu drahému sa to páči, že čo sa sťažujem, niekto musí ísť pre väčšie prsia na plastiku a mne stačí otehotnieť. Len čo potom, keď to sfúkne 😒 .

mmaarrttiinnaa
26. okt 2009

presne to iste mi povedal aj ten moj on sa vobec nestazuje 😀

petuskaxfun
26. okt 2009

ewe ciernu bazu u nas v saratku nemali,tak som kupila lipku ,no ked ta take legins tlacia tak neviem 😖 lebo ja som kupila L,teraz ked pojdem tak asi uz XL 😀 a ked tlacia tak ja vyberam gumu odtial

andrea2603
26. okt 2009

ewelyn, keď si tu. čítala si o tom maliníkovom čaji?

petuskaxfun
26. okt 2009

andrea no inak ten mi dnes ponukali v tych sypanych cajoch to je inak u nas ostruzina malinova

ewelyne
26. okt 2009

andrea čo myslíš, tú tému, či som niečo prehliadla tu? 😕

ewelyne
26. okt 2009

heeehee baby, a moje prsa nic, sa im nechce raaaaast 😠

andrea2603
26. okt 2009

petus, díky. Aj som sa k tomu nejak dopátrala, len pre istotu , či je to ozaj tá ostružina, aby som potom v predajni nevyzerala za blbú 🙂 .

ewelyne
26. okt 2009

cize petus ty mas klasikus leginy, hej? ja vyberem gumu a spadnu 😀 inak som tak prestrihla gumu ked sme boli v ITA a tlacili ma teple spodne pradlo ako muzske CG a zistila som, ze mi to bolo prd platne, lebo gumu som sice prestrihla, ale ta bola obnitkovana a prichytena dookola na fest a nic sa nezmenilo a tak som si len dodrbkala a rozparala ☹

petuskaxfun
26. okt 2009

nebooj nebudes 😉 ale ten cajik nam staci tusim od 34ci 36tt???moc som to necitala ze kedy len viem ze nam este neni treba 🙂

ewelyne
26. okt 2009

andrejka ano ostruzina, ja som si nevsimla, ze si sa pytala , prepaaaaac 😕

petuskaxfun
26. okt 2009

anoo klasikuus 🙂 mne v poho nevadi mi to bez gumy,sice tak som nosila este po suknicku hehe tak skus pokukat na nete 😖

zucana
26. okt 2009

ja som si legyni tehu kupila v H&M za 15 eur... 😉

mmaarrttiinnaa
26. okt 2009

kočky ja to dnes balim ideme spinkat zajtra rano do skoly tak a musime vyspinkat zatial sa majte dobru nocku 😉 😉

petuskaxfun
26. okt 2009

noo aj u nas maju tehu modu al leginy tam vtedy tehu nemali to bolo asi 3t.dozadu tak posli ewe nejake z italy 😉

andrea2603
26. okt 2009

ewelyn, áno tú tému, ja som ju zbežne prečítala a dlho som nevedela, že čo je to ten malinikový čaj 😖 , až tam niekto konečne spomenul tú ostružinu 🙂

petuskaxfun
26. okt 2009

mataa pa dobruu 😎

petuskaxfun
26. okt 2009

jajaaaj uz ma maly vyhana od
compu si tu nasiel na nete hru ze scooby doo tak mi neda pokoj a stale by len hral booozee zblaznim 😅

andrea2603
26. okt 2009

petus, áno, že to stačí začať piť až v 34.-36.tt.. Asi sa na to potom dám.

zoska
26. okt 2009

malinikovy caj aj ja zbezne čítam 🙂 tiez nad tym rozmyslam, ted uz som rozhodnutá, ze si ho kupim 😉 ja cajiky mozem
rozmyslala som aj nad epi-no, ale to asi bojkotujem 😅

zucana
26. okt 2009

ja pijem take ovocne....take s kuskami ovocia a to si luhujem...teraz mam lesne ovocie...to mozem niie??? 😅

zoska
26. okt 2009

zuci mozes 🙂 ja tiez pijem, ale bez kuskov ovocia, lebo take nemam 😀

lenica81
26. okt 2009

no... ako som si tak na to klikla, tak si obstaram i ja... ten caj z ostruziny... preco si nepomoct pravda... 😅 je teraz dost tazke si vybrat, co si mozem dat na pitie... ale rano si musim dat jeden cierny s cukrom a citronom... ked uz som kofein zrusila... 😕
co sa tyka bruska... no rastie teraz ako z vody... kolegynka nebola tyzden v praci a dosla za mnou, ze mi za ten cas riadny bambuch narastol... 😀
a dnes ste este preberali, ze kolko ste pribrali... no to ja uvidim v pondelok, idem do poradne... doma nastastie vahu nemam... ale mangel ma este nejako dvihne a vravi, ze zatial asi ani velmi nie... ale kedze bambuch rastie, tak uz sa to asi zacne nabalovat...
a strasne ma svrbi brusko... mazem jak blba... ale ked mam cez neho tie teho nohavice s elastickym pasom, tak ma ide porazit od kusania... tak doma iba pekne bavlnene tricko...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre