• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
dobre ranko pracantky :slight_smile: som sa napapala a zaroven vas aj docitala :wink:
petuska, teba sa ta hnusna choroba este stale drzi ? :confounded:
ewe, pekneee brusko a teda, riadne ti podrastlo od vtedy co sme sa videli na stretku :dizzy_face:
ja som si vcera fotila panderko, tak vecer vlozim fotecku.
27. okt 2009 o 08:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko prave sme sa vratili z obchodu :grinning: malemu som musela vychadzku spravit vstali sme uz o 7 :frowning2: a to by som ja este spinkalaaaa

pisali ste o tej welede oleji na masaz hradze ja som ju pouzivala ale aj tak ma nastrihli za co som im bola vdacnááá potom mi sestricka hovorila ze budem mat "novú" a tak aj bolo :grinning: :grinning:

petus skoro sa uzdav :wink:
27. okt 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj martu tak to je podla mna individualne koho nastrihnu a koho nie ja som tiez citala o tom a zeny pisali ze tiez ich nastrihavali,maloktoru nie myslim z tych co pouzivali pred porodom weledu na masaz hradze :unamused:
27. okt 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranko dievcata... celkom dobre sa mi vstavalo... len ako dlho to potrva... :pensive:

petus, drz sa a setri... ja chvalabohu nejake problemy nemam, ale v lete som kvoli klime musela hltat ATB, a teda, nebolo mi vsetko jedno... teraz chrumem vitaminy aj zive aj mrtve a k tomu echinaceovy sirup na imunitu... je to sice zbrnda sladka, ale maly ma cuca... :grinning: a v tej MHD to nie je ziadna slava... este cakam, kedy sa to obdobie kychania, soplenia a kaslania rozbehne naplno... :confounded:
27. okt 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, my sme si dnes znova pospali do osmej... :grinning: uz som to potrebovala si tak dobre oddychnut, bola som dva dni sama na terezku...uff..obdivujem mammicky, co musia byt s detickami same doma a nema im kto pomoct..Nam bol ocino prec dva dni a uz som miestami nevladala :wink:
27. okt 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
blumka, tak to ti zavidim, Adelka buntosila od pol7 a v noci bola hore kazdu 1.5h. Este do 7.15 sme sa hrali v posteli, no nakoniec som sa akosi vyhrabala a v skolke uz bola kratko po 8 a ja v praci o pol9.
O pol10 mame zase akusi nudnu poradu, az do 11, vobec sa mi tam nechce ist, no ale co uz...

idem vas trosku docitat :slight_smile:
27. okt 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumka... ako to zvladas... ja rozmyslam, zeby som mala dve baba po sebe... stale vaham... sak uvidim, ci vobec po prvom porode budem druhe chciet... :grinning:
nasi aj svokrovci ale byvaju na vychode... a tu v BA nemam okrem kamosiek zial nikoho... :frowning2:
27. okt 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maculik, Adelka je este malicka, mne v jej veku Terezka vstavala rano okolo siestej, pol siedmej, v noci tiez spavala kadejako. Mne sa zda ze cim su tie deticky starsie tym lepsie spavaju :wink:
baby, este k tomu malinikovemu caju...to kupim v lekarni? a je to sackovy ci sypany? a to sa tak aj odborne vola, ze malinikovy? lebo ako poznam niektore lekarne, ked tam nabehnem ze chcem malinikovy caj, tak budu na mna cumiet, ze co chcem... :grinning:
27. okt 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,
ewe ty kde si nabrala také bruško, fííí, však na stretku si skoro žiadne nemala. Ako ti zrazu vyskočilo :slight_smile:
27. okt 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby to sa zvladne :slight_smile: ja som sama doma kazdy den s malou, niekedy aj cez vikendy.... moj MM chodi az po 19.00 vecer domov :angry: sranda bude, ked budu 2 deturence :slight_smile:
27. okt 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, zatial to zvladam v pohode. Ja tiez v podstate nemam nikoho na pomoc, nasi su na Orave, svokra sice byva s nami od jula (teda my u nej), sice pomoze tym ze aspon navari ale viac sa viem zorganizovat, ked sme s Terezkou same. Ocino nam od rana siedmej do siestej pracuje na stavbe a ked tu svokra nie je, tak stiham vsetko, aj navarit, poupratovat aj poprat aj s Terezkou sa pohrat aj s nou ist von..a dokonca stiham aj vysivat (ja som maniak na vysivanie :grinning: )..Uz mam proste svoj zabehnuty system, ktory funguje, ale akonahle uz nie som sama, tak uz neviem co kde a tak....kazdu chvilu by sme sa mali stahovat na horne poschodie, takze znova budeme cely den same..tak sa tesim :wink:
A terezka je uz predsa v takom veku, ze uz sa vie aj sama pohrat, takze uz je to lahsie :wink:
Ja som chcela deti po sebe aby neskor neboli medzi nimi nejake velke rozdiely, zo zaciatku to bude tzsie pre mna ale potom to budeme mat vsetci lahsie :wink:
27. okt 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti, ved ked musis, tak sa zvlada, len ked si clovek zvykne, ze ten ocino je kazdy den aspon o tej siestej doma a trosku aspon na tu hodinku odbremeni maminu ze sa s malou posali, tak uz je to ine :wink:
Nasa mala ma asi v sebe hodinky, lebo aj vcera pred siestou, prisla ku mne, dala mi dolou okuliare a povedala "salit" :grinning: to vzdy robi s ocinkou... uz vie ze chodi okolo siestej domov, a ze sa s nou posali a pohra :grinning:
27. okt 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi presne :slight_smile:
27. okt 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko dievcence... tak ja dnes spravila doma poplach- nastavila som na druhom telefone budik na 5:45- len tam este bol stary cas :grinning: ale sme potom este zaspali dalej, a on za 10 minut zase zvonil :confused: ale nakoniec sme vstali a dosli aj normalne do roboty :slight_smile: ale to co je v poslednom case na cestach, normalne nechapem... katina a Ty chodis kam k lekarovi??
27. okt 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Skocila som Vas kuk, ako sa mate? My sme Ok, len spanku by mohlo byt o tosku viac, ale to je asi len sen v nedohladne. :unamused: Dnes si musim zavolat o vysledky z cukru, dufam ze nebudem musiet dietovat. :sweat_smile:
27. okt 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumka, no to dufam. Aj ked to zase budem mat dalsieho drobca, co bude vstavat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

ten caj kupis v lekarni, ja som si zvykla kupovat sypany, mam take radsej. To by mali urcite poznat pod tymto nazvom, ked tak im povedz, ze z malinovych listov. Ale ja som hovorila malinikovy a vedeli. Asi je to ziadane tehulkami :wink: :slight_smile:

ja brusko pridam zajtra, uz je odfotene, ale dnes som dala fotak do jasli, kedze je to Adelkin posledny tyzden, nech jej spravia zopar foto na pamiatku.
27. okt 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macul, neboj...ono sa to same tak akosi zariadi :wink: Ja sa niekedy tak strachujem dopredu ze co sa bude diat, a vzdy sa to tak nejak same vyriesi... :wink: najdeme si system aj s dvoma detickami :wink: Moja svagrina ma tri..prva ma 3 roky a druhe su rocne dvojicky...a zvlada :wink:
27. okt 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumka, ten čajík malinikový je čaj z ostružiny.
27. okt 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si kazde rano, ked horko-tazko vstavam do prace vravim, ze o par mesiacov budem hore kazdu chvilku :unamused:
nic - moc predstava, ale babetko za to stoji :wink: ved si nejako zvyknem....
27. okt 2009 o 09:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá, ja si myslím, že dve detičky zvládnete ľavou zadnou :wink:
27. okt 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hajdylca chodím na Bajzovú a rodiť chcem v ružinove aj s prvým som tam rodila a bola som spokojná :slight_smile:
27. okt 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejka ty si tuším včera písala že podľa toho čínskeho kalendára ti vyšlo dievčatko mne tiež a budem mať chlapčeka takže to nesedí možno do tretice, keby som vedela že tretie bude dievčatko možno by som sa na to ešte dala :wink: i keď v 3 izbovom byte 3 deti máte to takto niekto?
27. okt 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katina, práveže mne podľa toho kalendára vychádza chlapec, ale tesne, lebo 1-2 týždne po počatí som mala už 30r. a to by už mala byť baba. No tak sa z toho vysomár?
My bývame v 3 izbovom byte a prinajhoršom spálňu časom necháme najstaršiemu synovi a my si posteľ dáme do obyvky, veď je dosť veľká a nejak to tam pooddelujeme.
27. okt 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to máme podobné podmienky, no mne tam práveže v kuse 5 mesiacov vychádza dievčatko,lebo ja mám 33 a keď som počala tak som mala 32 :slight_smile:
27. okt 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katina ja som myslela, ci nahodou nechodis na ucitelsku-teda teraz na lotysku... kati my sme byvali u nasich tak, a v pohode sa to dalo :slight_smile:))))) inak som nasla ten cajik ze ho aj v lekarnach by mali predavat- http://www.mojalekaren.sk/hil-ostruzina-malinova-30g-list/
27. okt 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, a v Ruzinove si mala nadstandart ? moze tam byt cez den muzik so mnou ? teda na tom nadstandarte.
27. okt 2009 o 09:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a u koho si rodila... ja chodim k divekymu do sukromnej ambulancie, ale on ma ja porody v ruzinovskej... tak uvazujem nad ruzinovom... ale antolsku mam blizsie... takze dilema u mna...
my mame napr. 2garzonku... a to sa tam budeme nejako musiet zorganizovat... planujeme nejake upravy, ale az ked bude maly na svete... teraz v zime je to nerealne a treba este nejake tie papiere vybavit...
27. okt 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, ja som nemala ale volala mi známa sestrička po roku čo som porodila,že či sa nechystám ísť znova rodiť,že už majú nadštandard a aj moja kamoška tam rodila bola na nadštandarte a boli dve na izbe čiže keď si mužík zaplatí môže tam byť s tebou myslím,že sa platí na deň 20 Eur a za kamoškou chodil mužík aj s dvoma deťmi a v pohodke tam boli spolu nemusela chodiť na chodbu a dieťa by bolo iba za sklenenou stenou takže asi takto je to na nadštandarte
27. okt 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenica u divekyho a bola som veľmi spokojná aj teraz by som chcela u neho rodiť možno by sme sa tam stretli máme podobný termín :slight_smile:
27. okt 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :slight_smile:
zosi ano silvia :slight_smile:
ewe a z tej weledy sa objednava, ci je to ta z Polusu ako si pisala? inak pekny rozdiel to tvoje brusko pred 2 tyzdnami nic a teraz je uz riadne
ozaj a caj z tej maliny to si mozem aj listky z riadnej maliny obtrhat?

jeee uz mame vymalovane je to mile taka fialkova s oblackami :slight_smile:
27. okt 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok