Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
28. okt 2009

lolka nezabudla som 🙂
viem že ideme ja, ty, potom kamoška, tiež je tu na koníku (liluska) a ešte jedna kočka tiež z koníka (kika25).
No a potom sú tam ešte dve miesta, neviem či sa obsadili.

katina2209
28. okt 2009

baby a vy máte 4D ultrazvuk v pohybe natočený lebo ja len fotky ☹

maculik
28. okt 2009

kati, tak to mas 3D 😉

alex
28. okt 2009

kati ja mám len video. Ale kamoška bola v Gyn-five a má aj foto aj video.

janielah
28. okt 2009

🙂)))) ja si to musim rozmysliet...ak mi manzel siel na futbal, tak ano....dam vediet..oki?

alex
28. okt 2009

jani, pozerala som a už je plné to cvičenie.

matka331
28. okt 2009

baby ktora z vas si chce dat pichnut pri porode epi?
ja som rozhodnuta ze si ju dam pichnuuut... 😀 😀

zucana
28. okt 2009

loli som si nadspavala 😉 zajtra skoro vstavam a dnes poobede sa pustim aj do toho zehlenia 😀 ak ma to neprejde 😨

alex
28. okt 2009

matka ja si to dám pripraviť, a uvidím podľa bolestí 🙂

matka331
28. okt 2009

alex no ved mas pravdu uvidis podla bolesti....ja uz zacinam mat strach z porodu fnuuk ☹ ale bude pri mne aj moj priatel....takze budem mat podporu 🙂

lolka
28. okt 2009

tu epiduralku si treba dopredu zaplatit, ze ? aby boli nachystaní.....a ked ju nevyuzijes, tak mas smolu, peniaze nevratia 😒 kamoska ju mala zajednanú, ale nakoniec mala rychli porod, tak jej ju ani nestihli dat 😅

katina2209
28. okt 2009

alex a ty si kde bola? lebo ja v gynaexe a som myslela,že to je 4D lebo tak to tam bolo napísané ja epidurálku určite nie lebo kamoška bola a nevedela kedy má tlačiť,vraj necítila tie tlaky 😒

katina2209
28. okt 2009

a pri malom som rodila,tiež bez epidurálky takže to vydržím aj teraz a blbý pocit aj z toho,že ti to pichnú do chrbtice

lolka
28. okt 2009

ja by som to chcela zvladnut bez epi, ale neviem ake to su bolesti....tak radsej si ju zaplatim a uvidm 😅

maculik
28. okt 2009

kati, no ja to iste, tiez som kvoli epi necitila tlaky, takze som malu nevedela vytlacit. Ale to preto, lebo mi to pichli znovu, v podstate si to nemusis uz dat znovu pichnut, ked si velmi otvorena, len nie vzdy sa to vie odhadnut.
Takze ja som tiez teraz rozhodnuta nedat si to (aj ked pri Adelke som tiez bola, no tie bolesti ma tak dorazili, ze som nevydrzala 😅

matka331
28. okt 2009

lolka nikde si ju treba objednat a niekde nemusiis.....
kati mozno nevedela ona kedy ma tlacit ale to budes pripojena na neaky pristroj a tam na monitore ti bude ukazovat kontrakcie ....takze to ze nevedela kedz tlacit je podla mna blbost
a najprv ti to miesto umrtvia a potom ti tam pichnu epi

katina2209
28. okt 2009

no ja som vydržala pôrodné bolesti som mala 7 hodín dúfajme,že pri druhom to bude lepšie ja som sa pri prvom vôbec nebála,pretože som nevedela do čoho idem, teraz sa bojím 😒

maculik
28. okt 2009

matka, ale fakt to nevies, oni ti sice hovoria, ze tlac (vidia to na tom pristroje, ako idu hore kontrakcie), ale to nie je to iste, ako ked to citis. Mne to hovorili, aj som tlacila, a nic, nevedela som ju vytlacit. Tak museli Adelke pomoct vakuovou pumpou, za hlavicku 😒 Pritom som tam mala super atmosferu, ziadne kriky na mna, ako niekde pocuvam, ze ked zena nevie tlacit, tak na nu hukaju, ze co nespolupracuje, mna len povzbudzovali, ukludnovali, pomahali, a nic.
Asi zalezi od zeny.

maculik
28. okt 2009

kati, to iste - pri prvom som nad tym ani nerozmyslala, ze co bude, a pri tomto rozmyslam uz teraz 😝 😀
oki kocky, idem ja von, chcem pozriet malej nejake oblecko, obed dnes vypustim a dam si len cerstvu tuniakovu bagetu so zeleninou a vecer si nieco uvarim (su Zufalky a ja rada papam pri telke 🙂

Tak dobru chut aj vam 🙂

matka331
28. okt 2009

aasi mas pravdu ze zalezi od zeny a aj ta epi nie na kazdu zenu rovnako posobiii

lolka
28. okt 2009

kati, nestras, ze vies do coho ides a bojis sa 😅
ja radsej na porod este nemyslim.....a kazda sme ina a inak to znasame......tak budem dufat, ze to nebude take hrozne 😨

katina2209
28. okt 2009

ja tiež dúfam,lolka ja nechcem strašiť proste to tak blbo cítim taký čudný strach 😝 práveže ma to už chytá nejako skoro 🙂

katina2209
28. okt 2009

musíme si hovoriť bude to super nech to máme rýchlo za sebou a teraz mi akurát sesternica hovorila,že jej sestra rodila a že to mala tak rýchlo za sebou,že malého skoro nestačili chytať,že to išlo skoro samo 🙂takéto pozitívne reakcie mám rada 🙂

selyma
28. okt 2009

ahojte baby. Tak mam po zubarovi, nic netreebalo robit, vsetko ok. No a co sa tyka zavinovaciek a periniek, ja radsej tavinovacku, lebo sa mi paci. A tie perinky a zavinovacky maju aj svoju funkciu, ak neviete, to kvoly chrbtici, aby bola rovna.
No a aj ja si dam pripravit epi, neviem si bolest pri porode ani predstavit, tak preto. Ja som na bolest velmi citliva. Ale uvidim, ci to aj tak nebude treba, male ma zatial nedobru polohu, aspon naposledy bolo panvou. Uvidime, ci sa to zmenilo za ten mesiac.

katina2209
28. okt 2009

maculík dobrú chuť ja som si dala také kuracie na zelenine a nič moc nejaký mám v poslednej dobe zlý výber 🙂budem si musieť variť sama

selyma
28. okt 2009

Inak mate ake velke bruska

katina2209
28. okt 2009

selyma bábatko sa ešte v brušku krúti a vrtí aj kotrmelce robí takže ešte nestrachuj aj mesiac pred pôrodom sa začína otáčať hlavičkou dolu 🙂

selyma
28. okt 2009

JA sa tak strasne tesim, kazdy vecer aj rano si predstavujem, ako ho, ju budem stiskat, chytat za drobnu rucicku. A ako sa hybe, to mozno uz je na mieste. Niekedy sa tak zaprie, ze az citim, akoby som ju celu drzala v rukach

matka331
28. okt 2009

baby a co pupocnikova krv?

loginka
28. okt 2009

caute kocule 🙂 ja som dopapala plnenu papriku - varila som ju prvy krat 🙂 sice omacka redsia ale bola dobra

no ja mam podedene nejake 4 zavinovacky, z toho su 2 take s tou kokosovou vlozkou co je dobre a este 2 klasicke perinky, ale chystam sa vyuzit viac tie zavinovacky, zdaju sa mi prakticke

zosi, krasna dievcicka, gratulko, fakt ten nostek ma zlaty, ja som uz hovorila ze mala ma nos po mne ale mama mi povedala, ze to sa este neda vidiet ale ja to vidim 🙂

jani, no v podste som teraz rada, lebo drahy ma vozi po doktoroch a stara sa o mna, cize je to aj vyhoda, len tie financie, hypo a pod.uz to zacina horiet, uz aj ja chcem kociikovat plysovu ovecku (aj mam taku ako vankusik 🙂 )

prisli mi z mimibazaru 2 zimne ciapocky bile, zlate su

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre