Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
29. okt 2009

maculik nadavat budu paq, az tam nebudes 😀

maculik
29. okt 2009

leni, no ved by si dovolili, posledne 2t som porobila toho tolko, ako davno nie, vela projektov som skoncila, takze kolegovi na rok 2010 ostava miesto 25 uz asi len 6 🙂
tak ja idem a ozvem sa.

alex
29. okt 2009

lolka aj môj malý na cvičení cvičil so mnou a potom doma oddychoval 🙂

garonka
29. okt 2009

ahojte tehuľky 😉

nestava sa vam aby vam tvrdlo bruško? mne začalo trocha tvrdnuť asi predvčerom len tak na 5sekund buď v podbrušku alebo keď sa maly rozťahuje. Vraj v 6 mesiaci je normalne keď pocitíme tvrdnutie bruška 😒

lolka
29. okt 2009

garonka, mne tvrdne brusko aj 7x denne na par sekund. do cca 10x denne je to v norme, to sa pripravuje maternica 😅 ja sa to snazim rozdychat a prejde to 😉

garonka
29. okt 2009

lolka len sa pytam lebo zas nechcem volať doktorke stále a ju otravovať, inač švagrina mala v 6 mesiaci bolestive tvrdnutie bruška mne sa len trocha napne a za 5 sekund je oki ale ako maly sa rozťahoval na ľavej strane taka tvrdu vypuklinka bola 🙂

maculik
29. okt 2009

garonka, to by malo byt zatial v pohode, ako pise lolka, do tych 10x denne je to v norme, len ak by ti zacalo castejsie a na dlhsie tvrdnut, tak treba sa na to spytat dr. Ked tak si daj magnezko, ak by ti to vadilo.

tak sef aj kolega ma pochvalili, ze su prijemne prekvapeni, kolko som toho dokoncila a ako malo im nechavam. Este mam dnes napisat nejake listy a maily a trochu dat do poriadku skrinu, to sa mi velmi nechce, ale co uz, musim 🙂

Dnes pojdeme s kolegynou na obed do super talianskej pizzerie, lebo pride pozriet byvala kolegyna, co je na materskej v Cechach, tak sem dosli a dali sme stretko aj s jej muzom a malou. Tak posedime, uz sa tesim, dam si nejaku dobru polievocku a asi pizzu s vela, vela cesnakom, sice mi potom bude zle, ale ked ja tak zboznujem cesnak na pizzi 😵

alex
29. okt 2009

maculik tak super, taká pochvala padne dobre 🙂
Joj pizzu by som si dala 🙂

maculik
29. okt 2009

tak ked budem jest, budem na teba mysliet a mozno sa ti ta chut prenesie, chi chi 😀 😀

hej, dobre to padne, hned je krajsi den 🙂 Ale moj sef (teda ten priamy, nie ten, co je moj hlavny sef) je celkovo v pohode, za nim sa da s hocicim ist, pomoze a vzdy mi hovori, ze mam mysliet hlavne na seba, aj ked som musela ostat tyzden doma, tak mi potom povedal, ze Komisia existuje vyse 50r a bezomna nespadne, existovat bude stale 😉 🙂

alex
29. okt 2009

ja budem mať na obedík kurací gyros v pita chlebe, dúfam, že bude dobrý.

lolka
29. okt 2009

alex, ideme prave na obed....tiez rozmyslam nad tym kuracim gyrosom

macu, sikulka si 😉

maculik
29. okt 2009

lolka dakujem 😀

tak my ideme papkat, budeme asi trochu dlhsie, nez zvycajne, ale ved treba si dopriat. Dobru chut aj vam 🙂

alex
29. okt 2009

babyyy, volala som na tú genetiku, zajtra si ideme po výsledky, ale je to v poriadku. Ja som taká happy 😵 😵 😵

alex
29. okt 2009

idem aj ja na obedík. Sama... sakra keby som vedela, že kolegyňa nepôjde, tak sa pripojím k vám lolka.

lenica81
29. okt 2009

ja uz som po obede... slivkove gule... 😵 za posledne mesiace som ich tolko pojedla, ako nie za cely zivot...

ja mam pizzu tiez rada, ale moj muz az tak nie... ale musi byt dobre spravena...

a macu... mozes byt aspon spokojna so sebou... no nie... lepsie sa takto odchadza, ked na teba budu len v dobrom spominat... 😎

a co sa tyka toho tvrdnutia... ja vlastne neviem, ze co akosi pri tom treba citit... zatial som si to u seba nevsimla... 😅 skor to beriem, ze maly sa tam sali...

kakatka1
29. okt 2009

No ja prave rozmyslam co by som si dala 😕 Mam chute ako tehotna 😀

alex
29. okt 2009

aj ja som už po obede. A aj moju dávku Mila rezov mám už v sebe.

lenica môj muž miluje pizzu, on by ani nič iné jesť nemusel. Ale nie každá je dobre urobená, to je pravda. My máme pár pizzeriek, kde chodíme a vieme, že tam majú dobrú pizzu.

hajdylca
29. okt 2009

alex gratulujem, viem si predstavit aka stastna si 🙂 leni ja tiez neviem ake je to ked Ti brusko tvrdne, ale asi ked Ti nejako strpne, ale neviem, ci som uz take mala... ale zato palenie zahy poznam az moc dobre 😠 😠

alex
29. okt 2009

hajdy, no šťastná som veľmi, preveľmi. Ale verila som, že to bude ok. A celkom rýchlo prešlo to čakanie. Ani som nebola taká nervózna, až dnes, tak som im tam radšej zavolala.

Inak tiež neviem, čo je to to tvrdnutie, či som to už mala, alebo nie. Možno aj hej, ale nejako to ešte neviem rozoznať. A pálenie záhy tiež nepoznám.
Ja mám také bezproblémové tehu, až sa mi to zdá podozrivé 😀

lolka
29. okt 2009

alex, supeeeeeer, velka gratulacia 🙂 to musi byt radosti... 😵
a ten obed, no, skoda, ze si nedala vediet skor, mohli sme ist spolu 😉 inak, ten gyros mi moc nechutil 😖

pizzu mooozem, ale co som tehu, tak mi vadi cesnak, takze ak si ju dam, tak bez cesnaku. my mame v dome pizzerku a prve mesiace som chodila okolo so zapachanym nosom - tak mi to smrdelo 😖

lenica, slivkove gule.....joooj, dala by som si, mnam. musim povedat svokrovi nech urobi 😵

alex
29. okt 2009

lolka no nabudúce sa budem kolegyne pýtať skôr, či ide na obed, aby som vedela.
No mne celkom chutil, aj keď mohli aj viac soli dať.
Inak aj slivkové gule ja môžem. Vlastne slivky milujem a odkedy som tehu, som ich pojedla strašne veľa. Určite aj Jakubko ich teda bude mať rád, keď bude veľký.

lenica81
29. okt 2009

lolka... ze svokrovi... waw... by som nemyslela, ze sa nejaky chlap s takou piplackou bude zaoberat... 😀

mna palila zaha zatial len raz... ale bolo to krute... uz som stala aj na wc misou, ze co ma prist nech pride... 😅
dala som pohar mlieka a zabralo... ale slzy sa mi do oci vtisli... ☹

napr. ja nemozem udeny syr... dost mi to vadi... a tiez take udene rebra... pokym sme uvarili minule sosovicovu, som skoro umrela... 😕

alex... gratulacie k vysledkom...

lolka
29. okt 2009

sliviek som sa tento rok aj ja poriadne najedla, z nich mi nebolo zle, tak som to musela vyuzit. citrusove ovocie, broskyne a pod....mi nerobili dobre 😒

zucana
29. okt 2009

cafte baby....ja som od rana behala...
najprv alex velka gratulacia ;)
🙂
objednala som stolicku tu hypermodernu .... co som davalalink...pride na vianoce...je to nas darcek pod stromcek...
bola som pozriet kocik...finalne som teda rozhodnuta ze chcem vintage...ale mi zadala cenu ze 820 eur tak ho kupim cez net za 690...
bola som aj objednat izbicku ale nepacil sa mi pristup ani cennik mi neukazala...a vymyslala si tam ceny takz eidem este niekde inde musim zistit kde predavaju tu znacku a pojdem overit ceny...
a v ikea som bola...kupila krasny malicky stolicek so stolickou nemohla som odolat 😀
a spanielko taliansko- najviac pripadov chripky...kazdt treti co ma teplotu ju ma takze fasa super....

zucana
29. okt 2009

inak tie slivkove gule by som si straasne dala....

olifcek
29. okt 2009

ahojky zuci

alex paradicka x;o)

zucana
29. okt 2009

ahojky olif...som pisala aj ja komarikovi...inak nechapem ake su tie znaky na morfo...v 20tt ti povedi ze je vsetko ok a potom o 2 tyzdne na to ti urobia znova morfo a ze nie je....aj to NT bohvie kto jej to meral....ach jaaj jak mi to je luto...si zober ze po 6 rokoch sa im to podarilo....

alex
29. okt 2009

zuci, olif ďakujem.

Zuci tak keď je tam toľko chorých, tak sa dopuj vitamínmi, pi čajíky preventívne a čo najmenej chodiť medzi veľké davy ľudí.

olifcek
29. okt 2009

zuci ale vies ako sa teraz i ja bojim? no verim, ze to 3D robene 2x, jedno v 16tt a druhe v 20tt, by ukazalo vsetko zle, co malej hrozilo ☹
myslim, ze si neviem ani predstavit ako komariku je x;o( chjo...

zuci abo pod k nam, hm? mame trojizbaaaaaak a dva o tri roky bude jedna izba k dispozicii x;o)

olifcek
29. okt 2009

i ked mne NT vyslo fajne...i dalsie meranie paq na 3D vyslo fajne...mna triple potrapili...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre