Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
2. nov 2009

deda, vy ste naraz so sestrou tehu? super 🙂

maculik
2. nov 2009

ani ja som nebola na ekg

zucana
2. nov 2009

tak neviem preco tie ostatne baby chodia...
inak ja mam taku chut na detske vyzivy...kazdy den jednu ....som tu aj videla reklamu na tie talianske co ja jem...mellin...bananove su najlepsie 😀

katina2209
2. nov 2009

no mňam zucanka to by som si dala my sme mali vyprážané rezníky z karé a ryžu a včera som robila fazuľovú s údeným tak dnes som si vzala aj do práce a večer neviem tiež by som si dala pizzu 🙂

deda
2. nov 2009

mi sme mali na obed rajčinovú polievočku so syrom a kuraciu pečienku na štave s haluškami,ale ja som jedla iba polievočku......moj mai ma prave štikutku...to sa mu v poslednom čase stava často a kope o stošesť

lenica81
2. nov 2009

ja sa obavam cesty cez sorosku... nie je to sice sturec, donovaly ani certovica... ale smyknut sa tam da... 😒

andrejka, sak si uzi slobody a zajtra, ked ti vsetci ti loptosi dojdu, tak sa potesis... 😎

moj mangel ide buduci tyzden na 3 tyzdne na prac. cestu... do ciny... co vam poviem... budem zasa slzit... ☹

deda
2. nov 2009

sestra ma termin o 2 tyždne skôr ako ja,ma už dcerku Lauriku ma 2 roky a 4 mesiace mam jej foto aj v albume a teraz čaka chlapca,takže moj mali bude mať seberovneho bratranca,tak sa vytešujeme...

maculik
2. nov 2009

deda, tak krasne vam to vyslo, joj, ja som sestru nahovarala, nech otehotnie, aby Adelka mala niekoho blizkeho a teraz aj maly, ale nechcela, ze najprv si chce aspon rok uzit volno po vyske, potom svadbu a az potom babo... No skoda, tak ale aspon budu tito dvaja mali vekovo blizki a dufam, ze si budu rozumiet.

maculik
2. nov 2009

tu sa prave rozprsalo, aj vtaciky nam zmokli, zabudla som na ne, ze su na balkone 😅

zucana
2. nov 2009

deda super to budeme mat v rodinke 😉
kati ja vyprazane nemozem ani moc mastne takze robim take zdravsie veci...v piatok idem zasa na krv tak dufam,ze to bude oki a v norme ako minule (tie pecenove)...
inak sa normlane bojim ist na krv lebo tu sa chodi do nemocnice na odbery kde chodia na odbery vsetci (a bohvie aj kvoli comu a ci nemaju chripky) ... tu totiz neberu krv obvodaci ani gynekolkog resp. sestricky ale lekari v centrach na odbery.... 😒

lenica81
2. nov 2009

deda, to je aka nahodicka... jedine zeby ste sa dohodli... 😉

ja mam tri take kamosky, co budu mat teraz november/december babo... tak sa tesim, ze budem mat s kym poklebetit na prechadzke... 🙂

zucana
2. nov 2009

idem ja povesat pradlo som zvedava ako sa mi tu v tej vlhkosti uschne ... a zacnem trochu poriadky robit ...o 16:00 mam jednu show co pozeravam takze tu budem... 😉

deda
2. nov 2009

to je ta sranda,že nedohodli...ja som jej volala že laura bude mat bratranca alebo sestranicu a ona že super aj bračeka alebo sestričku.tak to bola celkom sranda

zoska
2. nov 2009

deda tak to je super nahoda 🙂
mam kamošku co caka babo v januari a jej segra vo februari...ale nedohadovali sa tiez 😀

pridala som prve ružove vecičky do albumu 😉

selyma
2. nov 2009

Zusika, strasne, ale poucim sa. Aj ja pijem pomenej, lebo necitom potrebu.
Co sa tyka toho EKG, ja som tiez este nebola, ale Dr mi vravela, ze ma tam posle. Ale neviem kedy, len ze tam pojdem.
Deda, to je super, ze to so sestrou takto zdielate. Je to take mile.
Inak, dens idem varit jeden recept z casopisu - zemiakove potesenie. Ja zboznujem zemiaky.
Inak ja som tiez tento posledny mesiac pribrala 3 ci az 4 kila, ale neva.

lenica81
2. nov 2009

zoska, milunke veci... jak tak kukam tie vase albumy, uz by som si i ja mala odfotit brusko... sice moje segry ma s tym furt otravuju, ale ma to nikdy nenapadne...

a to pitie... mna zacne priserne boliet hlava ked nepijem... ale je pravda, ze v praci, ked toho mam vela... co nie je dnesny pripad... 😀 tak zabudam... a potom ma na wc vykruca... 🙄

zoska
2. nov 2009

baby konecne som sa dovolala zubárke..viete kedy mam prísť?
14.januára 😀 😀 to jej tam rovno porodím od strachu 😝
no koniec...cakala som ze to nebude skoro, ale ze to bude az buduci rok! to som nečakala

zoska
2. nov 2009

leni no pofoť čosik, nech pokukáme aj tvoj album 😉

lenica81
2. nov 2009

zosi, ja idem buduci tyzden... moj zubar ma taku husu sestricku, ale ked som povedala, ze som tehotna, tak hned zmakla a objednala ma na termin, ktory som chcela... 😀
inak mi vypadla plomba... tak som zvedava, ze co s tym urobi...

katina2209
2. nov 2009

zuci neboj určite tie krvné testy budú dobré keď tak zdravo varíš ja som mala aj ten cukor dobrý a to myslím,že často papám sladké ,zosi ten overalík je krásny to je taký mekučký že? Ja si neviem predstaviť,že by môj manžel chodil na také dlhšie služobky lenica nezávidím ti ako to zvládaš máš aspoň niekoho kto je s tebou doma?

deda
2. nov 2009

zoska pozerala som a pekny overal aj ja som tam teraz hodila par foto,neska som tam konecne nieco dala do albumu lebo som sa k tomu nemohla dostať aj brucho som si neska odfotila...pozri

selyma
2. nov 2009

Ja mam asi tyzden po navsteve zubara, ale tiez som mala termin objednany asi 3 tyzdne. MAju teraz toho vela. Preventivne.
Zoska, krasne vecicky. Ake malilinke. Teplucke

selyma
2. nov 2009

Deda, spaci vak je mily, a ja tiez chcem kupit, myslim si, ze je dobry na spanie, aby bolo babo prikryte

deda
2. nov 2009

dakujem selyma,v obchode sa pohybje okolo 500 korun ale u nas v trnave som objavila jeden sekáč ale su tam veci zo zahranicia uplne jak nove alebo aj nove,strasne krasne.tam som dala za neho 150 korun a aj ten overal a tie chlpate dupačky som tam kupila, a tu bundičku za 40 korun,tak sme trošku ušetrili

zoska
2. nov 2009

deda pekne vecičky 🙂 inak pekna fotka s bruškom 😉 možno by som si aj ja take podobne asi 2 alebo 3 urobila ak by sa podarili nejake pekne ciernobiele a dala by som manželovi na Vianoce ako bonus 😀

spaci vak sme teraz jeden dostali , je po dvoch detoch ale stale pekny a funkcny, este jeden nahradny chcem kupit (ak by sa tento pokakal, zaspinil...) od skusenych mamiciek viem ze je to super vec 😉

a teraz zhanam zimnu zavinovacku do autosedacky od emitexu...tiez myslim ze je to dobra vec...len hladam kde ich maju za lepsie ceny...asi kupim v ČR

deda
2. nov 2009

dakujem zoska,to som fotila neska, som sa nudila,manžel bol v robote,bracho mi dal taky novy program na upravu foto tak som sa hrajkala

maculik
2. nov 2009

kocky, pekne fotky 🙂
ja mam tiez nachystane foto bruska do februaroviek, len asi az zajtra, akurat idem doplnit obvod, lebo uz som 3t sice merala, ale nedoplnila.

spaci vak je super, ja som sice zacala pouzivat neskor, ale teraz urcite kupim hned od zaciatku. ked su drobci mali, tak sa nemusime bat, ze sa dostanu pod deku/paplon, a ked su uz vacsi, tak ze sa odkopu 🙂

inak, ja som si vcera dala asi decko bieleho sladkeho vinka, a este som ho ani nedopila, a zacali ma hroooozne svrbiet cele ruky az na ramena, tak manzel hovoril, ze to asi pecen reaguje... Tak som ani nedopila, pritom to bolo moje oblubene, ale nechapem, lebo asi 2dni predtym som mala to iste, a nic. A bolo to drahsie vinko, takze ze by to bolo z nekvality, to nie... Tak neviem, ci som nieco vcera zjedla, co s tym zle reagovalo alebo co 😒

zucana
2. nov 2009

babce ake pekne fotky mate...inak supis napad ja poprosim segru nech mi urobi take ciernobiele koncom novembra a dam to muzikovi tiez pod stromcek lebo nemozme uz nic kupovat...mame stolicku...
inak deda tu deku s hrackami mas odkial?ta je krasna? kde by som to mohla kupit?

zucana
2. nov 2009

maci to moze byt fakt pecen....preto aj mna kontroluju kazde 3 tyzdne ...povedz nech ti zoberu aj pecenove testy... 😉

deda
2. nov 2009

Zucana tu deku s hrackami mam od susedy ale možem sa jej opytať kde to kupovala,a moja sestra je gucz chodi na temu január 2010 kam chodiš aj ty

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre