Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

cukruska1920
1. júl 2009

blumi... chi...jasnacka... boze ja som uz sicnuta... som napisala do inej temy co som chcela sem 😀

cukruska1920
1. júl 2009

aka tabulka?? aj ja chcem tabulku

olifcek
1. júl 2009

cukru : posli mi svoj mail x;O) i Ty si v tabulke, len tam niesu doplnene udaje Tebou x;O)

olifcek
1. júl 2009

blumi: jo, dobre ste to vymysleli x;O)

cukruska1920
1. júl 2009

ofi...poslem ti ho do IP? a ako sa dostanem do tej tabulky?

olifcek
1. júl 2009

cukru : posli a ja Ti potom na mail poslem link, cez ktory vies do tabulky vchadzat x;O)

cukruska1920
1. júl 2009

ofi...a preco ju mame taku skrytu? sak nech aj ostatne vedia ako rastieme... 😀

olifcek
1. júl 2009

no, neskor sa to zmeni, neboj x;o)

zucana
1. júl 2009

aj ja som doplnila udaje 😉
inak olif mne prave v min.tehu objavili v cyto HPV virus co som mohla len od manzelika chytit lebo predtym som to nemala a som zaockovana proti tym 4rom zlym a podla vysledkov to je len prvy stupen a jeden z nie zavaznych ktory moze aj sam zmiznut tak sa tiez modlim .....cim viac sa clovek o seba stara a boji tym je to horsie...
juj baby my mame teraz inu dilemu...chceme predat byt a kupit domcek ale nevieme ci sa teraz zadlzit ked aj babo pride...ale zasa taka moznost mozno uz nepride...

zucana
1. júl 2009

cukrus lebo my sme tajne agentrky februar 0010 😀

zoska
1. júl 2009

caute vsetky, ale vas tu je 🙂
babyyy vy ste zapisali 4 strany...blaznive 😀 😀 😀

inak tiez nosim sosovky...to by som este chcela vediet ze ako pri porode, poznam babu co s nimi rodila, ale nikomu to nepovedala, no neviem ci je dobre to riskovat 😕 Nemam nejake extra diptrie ale ked nemam sosovky alebo okuliare tam vyidim ostro asi meter a pol pred seba 😅
inak rodit chcem tiez s epi a chlap ide k porodu aj keby neviem co...nech to pekne vidi co sposobil 😀

blumka- gratulujeeem 😵

hajdylca
1. júl 2009

zucana- ja som Ti potom slubila naskenovanu knizocku, len 10. idem k dr. a 20. si dat snad ukoncit PNku, tak najskor ak vsetko bude ok, az 21.7. ...

moj drahy prave isiel mi kupit pizzu, som dostala chut....

inak ja som tiez povodne z Ba, len sme sa prestahovali mimo... kazdy den dochadzame do Ba, nasi aj svokrovci su z petrzky, doktora mam v Ba, len nie som rozhodnuta, ze do kt. nemocnice pojdem... asi tam kam mi poradi moj Dr. ..
kokso inak Vas docitat...

alex
1. júl 2009

aj ja som z BA z Petržalky. K lekárovi chodím do Ružinova, ale rodiť budem na Antolskej asi.

Cukru tú tabuľku ja okopírujem a vložím aj sem, len stále to je také nečitateľné, tak sa s tým
musím pohrať. Neboj.

alex
1. júl 2009

olifcek aj mladšia je tu medzi nami, než som ja. hajdylca má 22 😉 A keby nám to vyšlo ako sme plánovali, tak máme bábo už skôr 😉 ale tá správna chvíľa prišla až teraz. Keď sa nám bábo narodí ja budem mať 25 a manžel 29.

alex
1. júl 2009

blumka gratulujem k srdiečku 😵

olifcek
1. júl 2009

alex: itak obdivujem, ze si tak materinsky typ. ja som babo nechcela, az kym som nestretla mojho draheho. ale i to...on chcel uz kusok skor...

dufam len, ze uz som skutocne pripravena x;o)

alex: jo, dnes som si vsimla, ze si druha najmladsia x;o) chi

alex
1. júl 2009

oli my sme s mužom v máji oslávili 10. výročie čo sme spolu a v júni 2. čo sme manželia. K deťom mám celkom vzťah, lebo moja sestra má dcéru, tá sa narodila keď som mala 15 a ja som jej s ňou dosť pomáhala a aj s manželom sme ju strážili dosť často. Veľa krát s ňou zostal aj muž sám a zvládol to v pohode. No a ešte mám aj mladších súrodencov, s ktorými som tiež musela chodiť von a občas pomôcť mamine prebaliť a tak.

riamim
1. júl 2009

Ahojte, všetky!
Prišla som sa s vami rozlúčiť... 😔
Bola som na ultrazvuku - a bábo sa nevyvíja - missed abortion. ☹ Zajtra idem na zákrok.
Tak si ma aj vymažte z tabuľky. Ale sem-tam sa na vás prídem pozrieť, že ako sa vám darí.

😔

alex
1. júl 2009

riamim 😢 😢 😢

olifcek
1. júl 2009

alex: no ja mam sestru, ktora ma 4 deti, ale nejak... ja som velmi nemusela deti v mojej blizkosti x;o) bratovu malu som zatial nevidela, a to uz ma 10 mesiacov. hmm..akosi nikdy nebol cas a byvaju na opacnom konci. ja som kazdy den mala nejaku aktvitu...ved po svadbe uz budu vsetci vediet, ze cakame babatko, tak paq uz aj ponavstevujem rodinku. ja som nejak nikdy nenavstevovala rodinku...ani neviem preco...

ale na babo sa tesim a velmi, len dufam, ze to zvladnem, lebo nemam skusenosti s malym babom. surodenci ktorych mam troch, su mladsi, ale tak...to je ine x;o)

alex
1. júl 2009

oli určite to zvládneš, každá žena to má v sebe zakódované.

hajdylca
1. júl 2009

alex tusim mame rovnaky vkus, ja by som tiez chcela Alexandra- moj muz za nic nechce pocut, tak asi bude Samko, ak bude chlop.. a kocik sa mi paci tiez co mas v albume, kde si ich nasla? celkom podobny je chicco trio tour 4 ..

olifcek
1. júl 2009

riamim: juj, tak to ma ale mrzi x;o(

hajdylca
1. júl 2009

riamin to ma velmi mrzi... drzim Ti palceky aby bolo vsetko ostatne ok ... 😢

blumka
1. júl 2009

ria 😔 😔...drzkaj sa

olifcek
1. júl 2009

alex : jooo, duuuufam. ved uZ len to, ze som pocitila potrebu babatka, je prijemna zmena. nasi sa uz bali, ze ja nebudem mat babatko, lebo vzdy som mala cas 😉

blumka
1. júl 2009

olif, u kazdeho sa ta potreba prejavi inokedy 😉 ...u mna aj bola skor ale ten pravy prisiel neskor 😀

zucana
1. júl 2009

ria to jemi luto...velmi...v ktorom tyzdni sa prestal?
a to som si myslela ze nas februar bude bez zlych sprav..
ja teraz riesim ci si dat tie kvapky ocne alebo nie lebo je tam napisane ze sa moze v tehotenstve ale to zlozenie 😖

olifcek
1. júl 2009

blum: chi...ja som hlavne potrebovala u muza citit istotu a porozumenie 😎

olifcek
1. júl 2009

zucana: ja mam na lekara mail, tak ked cosi mam, pisem mu, chi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre