• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
no ja som tiez cakala na toho praveho... :wink: sme spolu vseho vsudy 3,5 roka a uz cakame druhe babo... :grinning: :grinning:
zuci aj mna Juli kope do mechura..prijemny pocit :confounded: :sweat_smile:
6. nov 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumka ,dcérke skoré uzdravenie. To je dobre, že jej chutí spať, rýchlejšie aj lieky zaberú. Na sono prsníka som bola pre 3/4 rokom a o.k., najbližšie tak o 1 rok.

ahojte nové februárovky.
Je nás pekná kôpka na február - máj bol ozaj mesiac lásky :wink:

Dnes som už neodolala a kúpila 1.súpravičku pre bábatko, radšej zatiaľ neutrálnu farbu. Kuk do albumu.

Baby ja má 30 r. a budem mať už 3 bábo, však soc. poisť. sa vždy sťažuje, že populácia starne, tak im tú štatistiku vylepším :wink:
6. nov 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme v nedeľu 12.výročie sobáša a predtým sme chodili spolu 2 roky. Starý manželia :grinning:
6. nov 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejka tak gratulujeme, pekne to uz spolu tahate :wink: my sme taky rychlici s manzelom, vsetko rychlo, rychlo, pozname sa len od 2006, tak ked mi budeme oslavovat 12.vyrocie tak uz budeme mat mozno 10 deti :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na sone prsnika nebola este...ale mi ich prehmatavaju :sweat_smile: snad to staci...ja mam podla mna ale take ze sa daku dobre prehmatat.. :sunglasses:
moja 21rocna segra zato uz bola 2krat lebo ma cysty...aj moja mamca :unamused:
6. nov 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasnee oriesok mmas pravdu kazdy by mal mat babo vtedy ked sa na to ciiti ...
zuci ajmna niekedy kope nad bruskom a inokedy zase dole...aked kope do mechura tak je to dost neprijemne vsaak?
ja som ani na toho praveho este ani necakala prisiel tak necakane :grinning: :grinning: :grinning: ale som rada ze ho mam...chi chi
6. nov 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati no tak ten moj prisiel tiez velmi necakane...to som nechcela vtedy ziadneho chlapa..ale prisiel ked som mala 26 nie 19 :wink: :grinning:
6. nov 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozme sa tesit, ze mame drahych co nas lubia a tesia sa s nami na babatka, ved nema kazdy take stastie

ja som bola pred 2 rokmi na utz prsnikov (to ma posllala moja predchadzajuca gynek.) a odvtedy mi ziaden dr neohmataval :sweat_smile: , ozaj niekde som citala, ze je dobre robit taku pripravu prsnikov na kojenie, nejako ich ohybat (bradavky) ci ako, myslite ze nieco treba robit?
6. nov 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blum i ja a moj manzelik sme spolu dva roky a mesiac, chi...veeelmi sa lubime a preto nam pekne vsetko vychadza :slight_smile:

na sone prsnikov som bola i ja asi pred pol rokom...i ked...mozno to bude uz aj rok...mne tak rychlo cas bezi...
6. nov 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis ako dlho si muselaa cakat a trapit sa s ostatnymi :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
glg, manzelik uz ma byt na zemi, no oba mobily vypnute...snad len ma vybitu bateriu na orange, lebo na tmobile tusim nema roaming
6. nov 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je dobre logi ich mastit kremom alebo ojecekom ale moc si ich nevzrusujte lebo som zasa citala ze tie hormony potom vyvolavaju porod :grinning:
a veru ja som velmi stastna a tesim sa ze si ma ten talan v Blave nasiel :grinning:
moja mama mala 19 ked ma mala a vydavala sa kvoli mne a do mojich 20tich rokov sa teda moc zo zivota netesila...
takze mati prajem vam vela stasticka a na veku vooobec nezalezi ale na ludoch :sunglasses:
6. nov 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeej, tmobile zvoniiiii, juchuuuu
6. nov 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati ale co si ja som sa netrapila....mala som dost dobre vztahy a zo vsetkych som si nieco odniesla...ale ten pravy prisiel teraz...s tymi predtym som nemala pocit ze by som mohla mat babetko a pritomto to prislo (ten pocit) po 4 mesiacoch a z jeho strany to iste....
6. nov 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif nemstresuj a bud silnucka :grinning:
moj ide do Lybie...koncom novembra...co je horsie????
6. nov 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci obe cesty su hrozneee...obaja budu daleko od nas, fnuk...teda, ten moj uz daleko je...ale tesim, az sa vrati x;o)
6. nov 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ich mastim, olejcekom na strie, ten je dobry
6. nov 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oriesok a suhlasim s tebou...tiez som pobehala viac menej cely svet a ziskala vela skusenosti...dokoncila skolu (teda uz pred piatimi rokmi) a teraz budem bohu vdacna za babenko....kazdy mame svoj osud...ale zasa moja mama so mnou vystudovala...takze da sa naozaj vsetko :wink:
6. nov 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci mame naozaj stastie ze smesi nasli takych chlapov....ci vlastne oni nas si nasli..... :grinning: :grinning: no ja mam 19 ale moj milacik ma 28 :wink:
6. nov 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a babenky ktore cakate dvojicky logi som nasla kociarik sami paci tak posudte sami >
http://www.kocikovo.sk/product/bumbleride-indie-twin-807/
6. nov 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumka, veď domček budete mať, tak kľudne aj 10 detí by sa tam pomestilo, nie?
6. nov 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, som si prave dala tresku s chlebikom x;o) mnam
6. nov 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka, to je moj favorit :slight_smile:
6. nov 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaam olif nerob chutky tu nehrozia take veci :frowning2:
ja som robila svieckovicu na grile take steaky so zeleninou dusenou a teraz som si dala milku :grinning:
nemam este vysledky krvi tak este pokusam :sunglasses:
6. nov 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci no a teraz si tomu dala...odolala som keksiku mila, no po tom, co si si dala sice cokoladu ale s pobodnym nazvom...neviem, neviem, ci si nedaaaam....
6. nov 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuziiiiik, ano aj ja mam toho praveho, vsak ty vies :wink:
a my sme spolu od leta 2007, takze este menej ako ty blumik :grinning:
ale o to viac sa lubime a nevieme byt bez seba :slight_smile: to proste som citila, ze je MOJ MUZ :slight_smile:
a velmi to dobre padne citat, ako ste tu vsetky baby spokojne so svojimi muzmi, ja som doteraz mala skor kamaratky, ktore sa kvoli zlym chlapom trapili... takze supiiis :slight_smile:
6. nov 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja a moj najdrahsi sme spolu od 7.10.07, chiii...i ked uz asi dva mesiace predtym sa mi dvoril, no ja nie a nie uverit, ze je skutocne tak perfektny, ako je...a JE x;o)

jo janka, ako pises, je to uzasne...byt s muzom, ktory je nam oporou, je tu pre nas, my prenho...proste....citime, ze su to ti pravi ;)
6. nov 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
logi aj mne sa velmi paci ten kocik keby ze cakam dvojicky taksi ho kupim
6. nov 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak preto sme to dotiahli na modreho konika :grinning:
my sme spolu od 31.3.2007 :sunglasses:
olif daj si tu milu ja som si dala este keksiky lebo ta milka bola ta s tymi bublinami a nechutila mi moc :astonished:
6. nov 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatuzila som po lete a mori, tak som si vymenila fotku :slight_smile:

inak je super, ze sa tesime z muzikov, dieta bude dalsou previerkou vztahu, dufam, ze nas to nejako neohrozi, lebo moj nema rad, ked som nervna a kricim, ale ked budem unavena z deti a ma rozculi, tak neviem, neviem
no budeme sa ucit novej ulohe, doteraz klidecek, tabacek, vyletiky, dovolenky a coskoro sa to zmeni
6. nov 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok