Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

janielah
6. nov 2009

oli, my sme presne od 25.septembra 2007, ale tiez mi basnicky uz pol roka vypisoval na mobil... (to sme sa s maminou 😀 aj s babami strasne smialy 😀 )
a svadbu sme mali tiez 25. - teho, ale aprila 🙂

olifcek
6. nov 2009

zuci, ked ja sa bojim, ze chytim cukrovku paq...

zucana
6. nov 2009

oli si ty normalna??? to nezavisi kolko sladkeho ale ako tvoje telo dokaze cukor absorbovat...to aj potom dieta je ze bez sladkeho ked telo nie je schopne to spalit....

olifcek
6. nov 2009

logi jj, kukam, kukam, ze nova fotka x;o)

jani no my ako som pisala...oficialne sme spolu od 7.10.07, o babatko sme sa pokusili 13.05.09, co vyslo, hech, no a svadba 19.9.09....a jo, zasnuby boli...musim kuknut...x;o)ale tusim 02.06.09 😉

zucana
6. nov 2009

ja si prave myslim,ze cim viac sladkeho si jedavala tak tym tvoje telo sa naucilo lepsie cukry spracovavat...ja jem sladke kazdy den a po kazdom slanom a videla si moje hodnoty....

olifcek
6. nov 2009

zuci noooo...saq to..co ked si moje telo povie: no a stacilo uz, uz to nespracujem...? x;o)

andrea2603
6. nov 2009

logi, v to máš pravdu, že dieťa je previerkou vzťahu. Svätá pravda.

janielah
6. nov 2009

olif nechytiiiis, neboj, ved sme uz pred finale, takze ak si ju nemala doteraz, tak by sa to nemalo stat...oki?
logi, ja sa tiez obavam toho, ze ako sa to medzi nami zmeni...nemam sa ani koho opytat, lebo taky vztah plny lasky okolo mna nema nikto, ktoby cakal prve babatko...
tak si to len tak predstavujem, ze ako sa to zmeni medzi nami...
co vsak viem urcite, ze malu bude manzel lubit najviac na svete, lebo som mala moznost vidiet, ako lubi malu mojej segry...a tato bude nasa, cize este viac... 🙂

zucana
6. nov 2009

olif....akoze fakt nebud smiesna 😀

zucana
6. nov 2009

pamatas jak ja som si nechcela davat tie kinder coko fresh a jani mi prikazala a vsetko je oki 😀

janielah
6. nov 2009

andy vidiiiiis, ty by si nam vedela povedat...pamatas si to este??? ze ako to bolo pred prvym babatkom a ako tesne potom, hm?

loginka
6. nov 2009

no ved to vidim na dvojiciach, ktore potom riesili medzi sebou len deti, na seba nemali casu, zena frustrovana, no ale to patri k tomu, ja sa na tu novu ulohu tesim

andrea2603
6. nov 2009

baby, nemajte výčitky kvôli chuti na sladkosti, počkajte ešte, keď budete kojiť, ja by som kvôli kocke cukru vraždila 😕

olifcek
6. nov 2009

jani presneee...drahy bude malu lubit moc moc moc...a kolko sa jej len bude venovat... ved i ked ideme k nasim, co sice nie je casto, ale sem tam sa stane, a je tam moje krsniatko, alebo i jej bratia, hned ide k nim a bavia sa spolu...je v nom tolko lasky a rozumu na rozdavanie...vsetko to cakalo na mna a na nasu malicku, juchu x;O)

zuci joj, no...a uz mam keksik zasebou, chi..

janka dakujem za mile slova...x;o) no sestricka nevolala, tak som asi v poho...asi sa mi aj boli volat, lebo naposledy som sa skoro zosypala 😔 mozno az tam pride, mi oznami tu vec s obvodakom a chripkou, hehe, nech ma nevyplasi..lebo oni volaju len ked cosi nie je ako ma byt 😀

janielah
6. nov 2009

zuuziiiii, jou - jou 😀 ja davam prave ze deli hrozienkove, na tom teraz ficiiiim 😀 a toffifee na pockanie cele zjem 😀

loginka
6. nov 2009

co ked sa koji sa nesmie sladke?

zucana
6. nov 2009

akoze andy a ked kojis tak nemozes sladke???

olifcek
6. nov 2009

adi ked ja nemam nutnu potrebu sladkeho, len som niekedy pazrava...ale inak ako vzdy...sladke mi nechyba, len potom akoby som potrebovala doplnat par dni a paq je zase pokoj x;o)

loginka
6. nov 2009

mna tie sladkosti nejako neberu, kolace a zakusky to ano 🙂

zucana
6. nov 2009

logi a kolace zakusky su slane ?? 😅 😀
ja tu rozmyslam ci dojem tie keksiky kurnajs tak su dobre...ja by som zo sladkeho vyzila 😎

olifcek
6. nov 2009

jani jaj....zasnuby boli 5.6.09 .... 2.5.09 som drahemu oznamila, ze sa mu to podarilo na prvy krat x;o) no a 09.06.09 sme si vybrali termin svadby, chi x;o)

blumka
6. nov 2009

jani, ale my uz cakame druheeeeeeeeeeee 😀 😀 😀
a nebojte sa, ak sa lubite, tak babatko vas viac este spoji...my sme taka silna trojka ze az...a ked vidim ako nas ocko lubi tak je to super...

andrea2603
6. nov 2009

jani, to je nadlho takáto téma. Pravda je taká, že 90% hádok medzi nami je kvôli deťom, ja si niečo vo výchove predstavujem inak, drahý inak, ja niečo zakážem, on dovolí. Niekedy sa vytočím do nepríčetnosti a to keby že mi niekto v tú chvíľu dá na stôl žiadosť o rozvod, okamžite podpíšem 😀 . Ale vždy si spomeniem ako šialene som ho ľúbila a od 1. momentu som vedela, že jeho chcem. A potom, existuje nejaký ideál? Veď ani ja nie som bez chýb.

olifcek
6. nov 2009

ja kolace a zakusky nemusim...x;O) ja ked, tak len mila keksik, tatiana dezertik, ci taka mala tatiana tycinka, ferrero roscher, raffaelo, milka coko, ta dvojfarebna, a horke cokoladky...x;o))) ale ako som pisala...nepotrebujem to casto...nastastie 🙂

olifcek
6. nov 2009

adi kraaasne napisane x;o)

olifcek
6. nov 2009

a ja si dam este jendu milu... 😵

loginka
6. nov 2009

zuci, mame rovnake otazky, ale ziadna odpoved zatial 🙂
kolace, zakusky jasne ze slane 😉 no tie nejem nejako casto, ale chut by bola
ale sem tam si dam trochu coko a ine blbosti, ktore moj drahy laduje

andrea2603
6. nov 2009

sladké môžte pri kojení, ale na jednej strane chcete vylepšovať postavu, že zdravo sa stravovať a na druhej strane neviete sladkému odolať. My keď sme nemali doma žiadnu sladkosť,tak som si aj za lyžicu kryšt.cukru dala a bolo super.Na chvíľu 🙂

olifcek
6. nov 2009

bleee, ja cukor uz od maleho mala nemusiiiiim, bleeeee.....x;) snad mi to ostane x;o))))) 

sladke ked sa koji asi netreba vela kvoli babatku tiez, ze? aby nemalo presladende mliecko....salko, hehe 😵

andrea2603
6. nov 2009

pri kojení sa asi spaľuje rýchlo cukor, veď vtedy sme ako výrobňa mlieka. A ešte neskutočne smädí.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre