Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
6. nov 2009

blumi je ale faktom, ze...ja ked som chodila do skoly, tak som stihala ju, pracu, denny trening i chodit von, na kurz angliny a hlavne....spoznat manzelika a najst v nom svojho Anjelika...a teraz? chi...mam pocit, ze nestiham nic x;o)

blumka
6. nov 2009

to je podla mna vsetko o rezime a o zorganizovani casu, jednoducho, ked musis toto vsetko stihnut tak to jednoducho stihnes 😉 😉

andrea2603
6. nov 2009

samozrejme olif, ja keď šľapem z posledných síl, tak ich poslem s manželom na víkend k svokre, samozrejme, že večer už revem, že mi chýbajú. Ale oddych perfektný 🙂 .
A to zase nie vždy toľkoto musím zvládať, ale manžel má teraz 3 nočné 12hodinové služby a chcem aby si cez deň oddýchol, tak má odpustené nákupy aj varenie, len dcérku má na starosti do a zo škôlky.

olifcek
6. nov 2009

blumi ale mam strach, ci zvladnem babo...nemam ziadne ale naozaj ziadne skusenosti...myslim obkukane aspon...i ked ma segra 4 deti...nevidela som ani jedno vyrastat vlastne...ani ich prebalovat, ci kupat, hech...

a na nejake prednasky zatial nemam cas chodit x;o(

adi achaaaa....ale je super, ze manzelik tak krasne pomaha x;o) je to dolezite, ze, jo?

lolka
6. nov 2009

cafte 🙂
dnes sme mali poradnu, mala je v poriadku, je to super ju vidiet na sone - na to sa vzdy najviac tesim 🙂 cukor je ok, tak cukrovna nehrozi a asi sa aj zelezo znormalizovalo, lebo doki nist nevravela.
vravela som jej o tom tlaku pod bruskom, co mam aj na pohlad opuchnute, tak vravela, ze su to asi cievi - ze na ne mala tlaci. kukla aj na opuchnute nohy a dohodli sme sa na 2t PN- ze ma oddychovat a potom opat kontrola.
takze od pondelka sa vyspim a bude leharo 😀 pytala som sa jej, ci mam hlasit obvodacke, ze som tehu alebo nieco podobne...tak ze netreba.

olif, neboj, zvladneme nasich drobcov a tiez mam pocit, ze baby co maju viac deti to zvladaju nejako lepsie - alebo uz maju svoj system a vedia co a ako ....ze andrejka, blumka 😉

zucana
6. nov 2009

babce no potvrdzujem famy o talianskych manzelstvach....tu po sebe manzelia namiesto rozpravania kricia ale to je vlastne rozpravanie...napr.moji svokrovci a vela dalsich...moj muzik tiez si zakrici a ja som sa bohuzial tiez naucila (mamina mi vzdy nadava, lebo nechape ze to sa nehadame len rozpravame zvysenym hlasom) ale uz to krotim...uz ucim muzika kludne sa rozpravat 😉 ide mu to tazko ale vidim vyrazne zlepsenie 😀 inak sa hadame len kvoli blbostiam a moooc sa lubime...ale obaja sme velmi tvrdohlavi a ambiciozni... 😎

andrea2603
6. nov 2009

olif, neboj to príde samé, až sa budeš čudovať, že ako ti to ide samo.
manželík pomáha, ale koľko driny mi to dalo naučiť ho, že by mal manželke pomáhať a ako. On vyrastal s rodičmi, so sestrou a so starou mamou, tzn. že pri troch ženách nemusel ani prstom pohnúť. On hádam nevedel, ani kde má ponožky uložené 😀

olifcek
6. nov 2009

lolka super, ze vsetky vysledky su fajn x;O)
a dakujem za povzbudenie x;o)

olifcek
6. nov 2009

adi 😀

andrea2603
6. nov 2009

lolka, nohy vyložiť a vychutnávať si ničnerobenie.
olif 😀 , teraz už vie odkiaľ ponožky si má vybrať.

dievčatá, tak ja na dnes končím, treba aj trochu pospať. Dobrú noc.

lolka
6. nov 2009

andrejka, to si dobre urobila.....treba si muzikov naucit co a ako 🙂 ja mam super svokru, co mi furt hovori, ze
si muza nemam rozmaznat a ze nech sa do vsetkeho zapaja. musim ho pochvalit, ze pomaha, upratuje, ale aj tak sa mi zda, ze co sme spolu, tak "zlenivel" 😀 😅 ale nestazujem si, nemenila by som ho za nikoho ineho 🙂

olif, o par mesiacov si budeme dodavat silu a energiu - aspon na dialku 😉

idem spinkat, lebo ani nevidim
dobru noc a pekny vikend 😉

olifcek
6. nov 2009

adi tak to je dobre veru x;o)

lolka je super, ze by sme ziadna nevymenila toho svojho za ineho x;o)

sladke snenie x;O)

hajdylca
6. nov 2009

olif hej hej, manzel je ako sa tomu teraz hovori, pedagog na SS... moj drahy mi tiez zo vsetkym pomaha, teda nemal problem este pred tym nez som bola tehu riad umyt, na nakupy chodi vacsinou on, a vari velmi rad... jedine sa s prackou nekamosi 😀 ale zase vyvesat a zvesat nie je problemik.... inak ja mam zasebou uz aj "siestu" od pol 17 do 19 som sa vyspinkala do ruzova, tak teraz plna energie 🙂 lolka tak pekne oddychuj... idem ja teda skusit hajat... dobru

olifcek
7. nov 2009

bre ranecko x;o)

janielah
7. nov 2009

dobre ranko babky 🙂
chcem sa spytat, cesnak mozme jest? lebo ja som ho prave tolko pojedla, ze ani dracula by sa za mna nehanbil 😀
nic sa malej krpke nemoze stat, vsak? lebo cesnak je vlastne prir.antibiotikum, a po vcerajsich uradoch som ho cielene zaradila do stravy 😒

olifcek
7. nov 2009

jani nie, cesnak je v pohode, aspon ja tak viem x;) mne osobne ale nerobi moc dobre, co som tehu, fnuk...

janielah
7. nov 2009

kujeem oli 🙂
sme tu dnes prve dve opustene...same 🙂 a ty uplne...si vo vasom novom byte uz, vsak? co budes robkat dnes cely den? pustis sa do niecoho sama?

mmaarrttiinnaa
7. nov 2009

jani cesnak papam aj ja len teraz pomenej lebo mam nizky tlak a cesnak este znizuje a kedze nepijem kavu tak mi nema co zdvihnut tlak a strasne sa mi toci potom hlava asi by mi trebalo niekoho kto by ma nastval a trocha zdvihol tlak 🙂 🙂 🙂 🙂

mmaarrttiinnaa
7. nov 2009

aj ja som tu len varim tak sa prilis este nezapajam musim dovarit

olifcek
7. nov 2009

jani jj, sama....no, potrebujem, aby mi drahy poslal nejake peniazky, len na hoteli je net, za ktory treba platit, tak som mu pisala, nech sa na nich vybodne. mozno pojde do prace, tam net je, a posle mi peniazky, za ktore pojdem kupit par veci, lebo poobede pride bratranec a otec, alebo namiesto oca bratrancov kolega a postavia skrine, plus namontuju skrinku v kupelni i zrkadlo...len...drahy mi chcel uz vcera peniazky poslat, no povedala som, ze v pohode, nebudem potrebovat, chjo...

takze som sa naranajkovala a kukam herkulesa na jojke x;o) 

olifcek
7. nov 2009

mati juj, kava...idem si urobit, taku chut som na nu dostala...x;o) 

janielah
7. nov 2009

tak ti to aspon rychlejsie prejde oli 😉
matka a co tam vyvaras takto zranka ?
baby, ja keby som na niekoho teraz dychla, tak asi odpadne...fuuu 😀

olifcek
7. nov 2009

aspon keby som nezmenila TB na VUB...hech...s jednou kamaratkou sme si bezne takto peniazky posielali, kedze v tej istej banke je to za par minut...x;o) neva...uvidime, ako sa osud rozhodne x;o)

olifcek
7. nov 2009

jani nevadi, hlavna vec, ze upiri nemaju sancu 😀

blumka
7. nov 2009

olif, ja som nemala absolutne ziadne skusenosti s detickami...mam len starsieho brata, ziadne male deti v rodine..tak sa neboj, postupne sa naucis ako a co...a mozno je aj dobre, ze nemam take predosle skusenosti, lebo som si pri Terezke vsetko odskusala prvykrat a nemam v sebe nejake stereotypy, co sa moze, co nie a tak...musela som sa spolahnut na vlastnu intuiciu 😉
jani, cesnak, je fajn, len ja ho nemam rada a fakt neviem co by spravil s mojim nizkym tlakom....a viem ze pri kojeni vela detickam nevyhovuje, lebo maju potom velmi aromaticke mliecko a nemusi im chutit 😉

zucana
7. nov 2009

dobre ranko tak ja som sa akurat dobre vytocila hned z rana...lebo som poslala muza na ryby (teda do obchodu kupit ryby) popisala som mu ze ma kupit vykostene filety bielej ryby a ze ked nebudu mat nech nekupuje nic ze nech urcite nekupi celu rybu a hadajte co mi doniesol domov?celu rybu....
no a potom ze klud 😠

olifcek
7. nov 2009

blum x;o)

olifcek
7. nov 2009

zuci, hech, neva, nech zbehne kupit este jednu x;o)

mmaarrttiinnaa
7. nov 2009

jani robim hovadzi vyvar s rezancekami hovadzie masko a zemiacky manzelovi a sebe zemiacky zo zeleninkou ja dnes nejak na masko nemam chut dcerka bude mat len vyvar lebo ma dietu od lekarky (ma crevnu chripku uz zas) ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre