Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
8. nov 2009

zuci ako robíš koložvársku?

zucana
8. nov 2009

katina robila som prvykrat...oprazila kapustu,urobila ryzu, podusila na cibulke mlete maso s paprikou cervenou a korenim a vsetko na plech postupne najprv kapustu, maso, ryzu a zaliala jogurtom (lebo kyslu smotanu nemame ) moze sa dat aj klobaska ale nemam ani tu 😀

katina2209
8. nov 2009

a dávaš do koložvárskej kyslú kapustu to máte v taliansku? a čo chutilo mužíkovi?

katina2209
8. nov 2009

niekedy mi musíš poslať recept na lasagne strašne mám rada len to neviem sama urobiť už som si kúpila aj to cesto 🙂

zucana
8. nov 2009

kyslu mam v takej plechovke som objavila 😀 estelen ideme jest ale velku sancu tomu nedavam 😅

andrea2603
8. nov 2009

ahojte a dobrú chuť k obedu.
Manžel je zase v práci, tak ja s deťmi sme už o 11.30 spapali polievku a teraz sa dogrilovalo kuriatko, tak idem naservírovať.
Olif, to ti verím , že ti ten čas pomaly ubieha.

katina2209
8. nov 2009

Andy manžel ti pracuje aj v nedeľu to teda nič moc ☹ a olifcek tiež ľutujem,že má mužíka na služobke, my ešte musíme spraviť domáce úlohy malému sa strašne nechce

olifcek
8. nov 2009

zuci a vidis? chlebik vo vajicku nie je zly napad..tak o hodku si to asi urobim, chi...ale v sprche som si spomenula, ze mame v mraznicke aj mrazenefilety, mnam...x;o)

zuci to bude chutit x;o)

adi mnam kuriatko...kebyze niesom tak leniva tento vikend, aj by som zasla k nasim na obedik, byvaju od nas asi tak...2km? samozrejme, ze tam ide aj bus...ale nechce sa miiii....x;o)))

jo, ten cas sa vlecie....dufam, ze v praci to pojde chytro chytro x;o) a vlastne...ked nam dojdu tie skrine namontovat, tak i doma to pojde chytro...poskladam veci...chcem milacikovi urobit prekvapko v podobe uprataneho bytu a vybalenych krabic...ale samozrejme, tie skrine sa musia postavit x;o)))))

skoda len. ze nebudem s manzelikom na jeho narodky 17.11 ....chjo

olifcek
8. nov 2009

kati al eje super, ze tu mam vas x;o)

zucana
8. nov 2009

no muzik to zjedol...on moc kapustu nemusi ale zjedol tak potesil 🙂
ideme kukat film...prsi tu dobru chut 😉

selyma
8. nov 2009

Katina, aj my sme dnes mali paradajkovu polievku. Dala som si. V detstve som ju neznasala, tak sme ju dlho nemali a teraz mnam.
A kolozvarsku mam tiez rada.
Inac u nas poprchava. Takze nuda.

olifcek
8. nov 2009

jj aj v ke prsi uz druhy den, tusim...mam zatiahnute zaluzie tak sudim len podla bubnovania na okna x;o)

katina2209
8. nov 2009

No tu doobeda krásne svietilo slniečko a teraz je zamračené takže bude asi pršať taká nuda paradajková je mňam aj so strúhaným syrom 🙂 tak som chcela ísť poobede na prechádzku ale v takom počasí čo ja viem či sa nám bude chcieť olifcek s tým upratovaním pomaličky veľmi sa nepreťažuj..
Ja som dala doobeda prať a mám vyžehliť asi 3 pračky a nechce sa miiiii....
inak tú čiaru na brušku mám už aj ja a malý ma včera tak silno kopol v brušku že som až zvreskla bude to asi futbalista také dáva výkopy 🙂

matka331
8. nov 2009

ahojte ..aj u nas prsiiiii ☹
tu ciaru nadpupkomaj pod pupkom mam aj ja a doktorka sa smiala pretozesomjej povedala ze som citalana internete ze to po porode zmizne a ona povedala ze mozno po dvoch rokoch 😀 😀 😀 😀 😀

andrea2603
8. nov 2009

aj u nás prší ☹
matka, tá čiara zmizne, síce si nepamätám kedy. Teraz ju ešte nemám.

matka331
8. nov 2009

a ste spominali ze aj vase babetka ssu posledne dva dni lenivee aj mojebabetko sa dajako menej hybe asi to takma byt hm?

olifcek
8. nov 2009

kati jo budem to robit pomalicky, i drahy si to zela. i ked on by bol najradsej, keby som nerobila nic, je zlaty, nechce, aby sme potratili x;o) samozrejme, ze o skriniach nevie a ani o tom, ze ich poskladam, to bude fakt prekvapko c;o)

juj, ja este zehlit nemozem, lebo nemame zehlicku, ale to co sa nevidiet zmeni, chi, paq mi to uz neda nepozehlit..

mati no moja oliv s aasi hybe za vsetky babatka tieti tri dni, hech x;O)

martulanr
8. nov 2009

ahojte
moje babo je nejake hyperaktivne ale to bude tym ze stale beham okolo maleho

olifcek
8. nov 2009

ja si len sedim a lezim a itak kopka a stucha do mna a tak, chi...

lienka2
8. nov 2009

olif, tak to by som aj ja chcela mat take aktivne babo 🙂
dala som si kolacik, vraj sladke pomaha, a trocha sa drobec rozhybal, ale uz zase je klud..

olifcek
8. nov 2009

lienka no...ono je super, ze o malej viem, ale na druhu stranu...uz to prehana...ale asi to robi preto, ze citi, ze sme same, ze je mi kusok smutno...a tak, ked ma kopne, hned zabudam na smutok a len si prajem, aby nekopla do rebier, nakolko to vraj riadne boli x;o))))

i studene pomaha x;o)

lienka2
8. nov 2009

studene? to som este nepocula.. ja si este dam dnes pomarancovy dzus, ten urcite pomaha.. to mam vyskusane.. nech sa trocha ukludnim, ze je maly ok 🙂

olifcek
8. nov 2009

lienka urcite je x;o) o chlapcekoch sa vo vseobecnosti vravi, ze su lenivejsi ako dievcatka. i po narodeni....maju dokonca cas i so zacatim chodenia, ci rozpravania...ale jasne, daj si dzusik, ked Ta to upokoji

baby Kosicanky, a my stretko ziadne nezorganizujeme? haaa? i Po to ma blizko x;o)

lienka2
8. nov 2009

to som este nepocula, ze su vraj lenivejsi.. akurat to, ze skor citi zena pohyby pri chlapcovi a to pri mne platilo urcite, lebo uz v 16tt som ho citila 🙂
ja by som stretko prijala, ale som na PN , takze obmedzene vychadzky.. 😖

olifcek
8. nov 2009

lienka a na akom sidlisku byvas, ha? x;o)

lienka2
8. nov 2009

olif, na furci 🙂

olifcek
8. nov 2009

uff, ja na kvp...opacny koniec, chi...x;o)

lienka2
8. nov 2009

no to ano.. ☹ ale keby ste sa dohodli na nejakom stretku tak mi daj vediet do IP, ked budem moct tak by som prisla..
ideme s manzelom zehlit, tak papa 🙂
snad ti coskoro pridu ostatne kocky aby si mala s kym pisat.. neviem kde vsetky zmizli.. zeby spinkali pri tomto pocasi? 🙂 😅

olifcek
8. nov 2009

ja si idem itak urobit chlebok vo vajicku a paq si kusok lahnem tiez x;o))) 

iste dam vediet, ak by sa nejake stretko i tu na vychode podarilo...mozno az v decembri, ked pride aj ewelyn, xhi

zucana
8. nov 2009

olif aj ja by som si dala ale nemozem mastne 😢 tak pijem cajicek a narobili ste mi chute s tou rajcinovou tak si spravim na veceru so syrom 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre