Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
8. nov 2009

ja si ju urobim asi az zajtra x;o) dnes uz nikam nejdem...kezde som doteraz ani nikde nebola x;oD

janielah
8. nov 2009

oli, tak eva je z kosic nakoniec?? a byva tu len cez tyzden v bratislave, tak nejak, ze?

olifcek
8. nov 2009

jani ewe zila v ke tusim, v decembri idu za rodinkou, preto tu bude 🙂

janielah
8. nov 2009

oli a co robis, stale nic 😎 ? my sme dnes tiez NIC nespravili...iba telka, nejaky ten film, papat a tak to striedame dokola 😀
a rano mala tak kopala, ze to bolo vidiet aj volnym okom, ako sa mi vlni brucho. aj manzelik to videl az od stola, ako sa mi to tam vlni 🙂

olifcek
8. nov 2009

jani no tak to dnes robime podobne cinnosti...x;o)) papame, kukame telku, pijeme vodicku, lezime a taq dookola...aleeee bola som aj v sprske a umyla som si aj vlasky...x;)

loginka
8. nov 2009

kuki 🙂
ja som teraz dopapala mandlovy puding s piskotami, co urobil moj drahy, nemame uz chleba na veceru, uz rano sme dojedli take odrezky, lebo som si myslela , ze mame v mraznicke a surprise - nebol, drahy je nejaky nachcipany, takze nema ist kto kupit
zuci dobry tip ta kolozvarska

ja tu ciaru na brusku mam uz dlho aj pupok vystrceny a tiez sa tesim, ked na mna drobcekovia reaguju, zlati su, lebo v noci ma nechaju spat (aspon zatial) 🙂
ja som si tiez dala cesnak, je to dobre v tomto obdobi a papam citrusy dost - preco by sa nemohli?

tesim sa na segru co mi pride zajtra na navstevu aj s malym 15 mes krpcom

blumka
8. nov 2009

logi, tie citrusy sa velmi neodporucaju v tretom trimestri, lebo su to silne alergeny pre deticky...ale ja som jedla a jem aj teraz...tak mozno treba trosku obmedzit 😉

olifcek
8. nov 2009

logi citrusy maju cervenu az ked budeme kojit, kvoli alrgiam, ale teraz je to v pohodenke x;o)

loginka
8. nov 2009

ved aj ja si myslim a ked mi smakuje, tak telo vie co robi, no nie?
inak fakt zachvilu uz 3 trimester, to ide, bude sranda, ked si budeme pisat kto rodi 🙂

olifcek
8. nov 2009

ja som uz v tretom tusim, ze jo? x;o)

blumka
8. nov 2009

olif, od 28.tt zaciname treti 😉

olifcek
8. nov 2009

blum aha....lebo mam taky papierik, kde mi pise, ze od 27tt sme uz treti tyzden...ten papierik ale rata so 40tt c;o)

olifcek
8. nov 2009

nie treti tyzden, ale treti trimester x;o)

blumka
8. nov 2009

olif, kukni na tehotenstvo. academy.sk a tam ti napise kedy presne zacinas..ja to ratam, spatne...od 40 - 36 je 9. mesiac, od 36-32 osmy, od 32-28 siedmy...ale je rozdiel normalne mesiace a lunarne... 😉

zucana
8. nov 2009

cafte babce my sme sa prave vratili boli sme na vikendovom dome zobrat zimne periny a odniest moje svadobne saty nech mame viac miesta.....v aute mi bolo dost zle...takze uz som po sprche a ideme pokracovat v tom co vy dnes 😉 muzik robi spagety a ja kaslem dnes na pecen (snad sa mi nic nestane) a idem si urobit vajickovy chlebik 😵
inak ja som dnes zacala ze 29 tt 😲

olifcek
8. nov 2009

blumi ja mam take to pocitanie, co najdes i na nete, taky panacik s bruskom a tabulke vedl aneho rozdelena na tri velke casti...x;O)

tam sa pise, ze :

one 1-4
two 5-8
three 9-13

four 14-17
five 18-21
six 22-26

seven 27-30
eight 31-35
nine 36-40

x;o))

olifcek
8. nov 2009

zuci ja som uz papala chlebik vo vajicku, ale idem si este urobit x;o))) si mi zase chute narobila, hehe

zucana
8. nov 2009

papas jak ja s kepucom? 😎
muzik robi spagety s morskymi jezkami takze odmietam a po chlebikoch budu s grankom 😀 on to nechape ze cestoviny na sladko 😀

olifcek
8. nov 2009

ani ja nepapam cestovny na sladko, bleee..x;O) napriklad cestoviny s lekvarom som este nepapala...x;o)) )

a jo, chlebik s kecupikom, mnam, mnam...drahy miluje kecup a i ja som uz nan celkom navyknuta x;o)

olifcek
8. nov 2009

zuci a este na vrchu lubim ked je polozeny platok syra, on sa tak fajne rozpusti x;o) chi

hajdylca
8. nov 2009

olif ja este lubim ked je dobre potrete cesnakom 🙂 mnaaaaaaaaaam 😀

katina2209
8. nov 2009

no ja som už späť predstavte si,že sa mi naskytla príležitosť a bola som na 3D pozrieť ako sa má malý Maťko tak je všetko super len keď sa fotil tak skoro vykopol doktorovi sondu to bol taký rachot 😀 tak sme sa dozvedeli,že je už pekne otočený hlavičkou dole tak že na 90% mu tá poloha zostane lebo,že bábo sa pretočí asi 3 x za tehotenstvo a potom sa už len otáča takže sa prevaluje zboka na bok,ale hlavičkou je už nasmerovaný dolu...
keď ho chcel doky odfotiť tak si dával ruky na tvár a potom vyplazil jazyk som sa smiala až sa mi bruško natriasalo a že chlapci sú kľudnejší môj teda kope jedna radosť
olif včera som ja dostala ten kopanec do rebier až som zvískla..
A už som hrozne hladná mužík akurát robí pečené zemiačky so slaninkou a s masielkom takže žiadna dieta a vy čo porábate?

olifcek
8. nov 2009

hajdy hmmm...najblizsie vyskusam 🙂

kati jj, dufam, ze mna mala kopanca do rebier usetri...staci, ze rada kopka do stredu bruska, co je tiez dost neprijemne 😕

i oliv bola naposledy dolu hlavkou, tak snad jej to ostane, lebo predtym bola vzdy zadockom 🙂

a bru chut

zucana
8. nov 2009

jaaaj baby to ste mohli skor tie tipy dat uz to mam v brusenku 😀

zucana
8. nov 2009

kati daj foto 😉 moja mala bola krizom...a teraz citim dole tak bohvie ako je ponatacana....

hajdylca
8. nov 2009

olif mnam to je... vyskusaj 🙂 inak tu ciarku na brusku mam aj ja, ale aj nad aj pod- a len taku slabunku... ja mam pocit, ze ma maly v poslednej dobe zacal viac kopkat, comu som nesmierne rada, lebo doteraz skoro vobec... manzel ma ide von vyvencit 😀 (od piatku som len doma bola) tak pekny vecer 🙂

olifcek
8. nov 2009

hajdy tak si to uzi x;o) mna nema kto vyvencit najblizsich 14 dni, chjo...a ani objat, bleee...aleeee....paq sa to zmeniiii x;o)

zoska
8. nov 2009

ahojte kočky,
tak sme doma...
dočítala som vas, aby mi nic neuniklo 😉

olifcek
8. nov 2009

zoska no vitaj medzi nami x;o)

zucana
8. nov 2009

no nazdis zosi ako bolo?
inak muz mi nadaval za tie grankove cestoviny a povedala som ze aj viki take bude a on ze sa rozvedie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre