• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
zuci hehe...x;o)
8. nov 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne sa mi podarilo vložiť fotku Maťka v tom 19 t. ho bolo podľa mňa lepšie vidno ako v 26. :slight_smile:
ahoj zosi ako bolo?
8. nov 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hech baby...ja nemam este ani jednu fotku malej...ale len preto, ze si stale myslim, ze sa na seba tie babatka stale podobaju x;o)
8. nov 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci
aj moj muž si dava cestoviny s grankom, ale vacsinou len vtedy ked sa minie omacka a ostanu cestoviny tak si ich posype grankom a da maslo... :wink: ale viem si predstavit zepre taliana je to nepredstavitelne :grinning:

inak bolo fajn...muzov bratranec ma 2 chlapcov vo veku 5 a 3...su to riadni zbojnici a davaju zabrat, ale bol to vcelku pohodovy vikend :slight_smile:

a kupila sim si zimnu bundu, takze mam radost a este k tomu v nej vobes nevyzeram ako vo vreci... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

olif vidim, ze statocne zvladas chvile odlucenia :wink:
kati pekne fotrcky obidvoch deticiek :slight_smile:
8. nov 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci ze pre taliana, ani ja si to neviem predstavit, chi...mozno niekedy vyskusam cestoviny s grankom a maslom x;O)

jj, i ja mam zimnu bundicku..jednu kupenu od jednej baby a druhu pujcenu od mamky...akurat, ze v nich velmi nevidno, ze som tehu, chi...

no...snazim sa...ale itak si pripadam ako ufnukanec...x;O)
8. nov 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda tam malo byt na zaciatku zoska nie zuci x;o) 
8. nov 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile: ja odbehávam keď je prestávka pozerám superstar :slight_smile:
8. nov 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj olif som si aj myslela :wink:

ja som bola hotova ked mi manzel odisiel na skolenie na 6 tyzdnov do francuzska, to bol este v byvalej robote, boli sme spolu vtedy asi 3 roky a ja som prvy tyzden komplet cely prerevala....

ale sme spolu uz 7 rokov, jeho terajsie sluzobky trvaju cc 3 dni, tkze uz to zvldam o.k. az na to ze nervozita z lietania sa prejvije aj u mna :frowning2:
8. nov 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som mala trosku s masielkom nam to maminka robievala ked sme boli male a cele vzdy zaspinene :grinning:
a gnocchi s cokoladou a slahackou sa robia u nas aj v testike a v taliansku by ta za to do basy dali a nehovorim o ryzovom nakype :grinning: asi ho zajtra spravim :grinning:
8. nov 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zoska jj, to lietanie je najhorsie...paq to, ze sme same...ono...myslim, ze je to tazsie o to, ze teraz cakame babatko...a aspon ja by som to bez manzela nezvladla...x;(

chyba mi po kazdej moznej stranke...

nam mamina tiez robievala cestoviny na slakdo ale ja som ich nikdy ani neochutnala vraj...
8. nov 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som so svojím mužíkom už 16 rokov z toho 9 sme manželia a 7 sme spolu chodili tak to je už večnosť :slight_smile:
bol to môj prvý chalan a ja jeho prvé dievča no to sa už často nestáva my sme ako z inej doby :grinning:
8. nov 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati :slight_smile:
8. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Som sa takto vecer dostala k netu. Vidim, ze sa nenechate zahanbit. Nestiham ratat stranky.
8. nov 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
selyma nerataj, citaj x;O)
8. nov 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No myslela som, ze pozeram stale, na akej strane som naposledy citala a nikdy si nezapamatam. A niekedy sa vraciam aj 3 -4 strany dozadu ako je momentalne.
8. nov 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
selyma ale jo, Ty sem chodis pomenej x;o) ja som len srandovala x;o)
8. nov 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olifcek a ty nepozeráš superstar? to som tu jediná puberťáčka :grinning:
8. nov 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati mam pocit, ze som jedina, co to nediva, hehe...uz ide nejake uzsie finale? to by som mozno este kukla..;o)
8. nov 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz spievajú madonu a michaela jacskona už sú len ôsmy
8. nov 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja pozeram, vlastne pocuvam a pritom sa potulkujem po internete
8. nov 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a olifcek už máš telku alebo môžeš pozerať iba na notebooku?
8. nov 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja odbehávam a maťkovi už začína kopacia doba začína dávať poriadne výkopy bude to tuším futbalista,Marko chodí na plávanie a toto bude určite futbalista :grinning:
8. nov 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AJ mne teraz zacinaju kopky. Zlatucke. Doteraz spalo
8. nov 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati my sme nemali telku a ani mat nebudeme...pekne cez netik len x;o)) ale je to rovnako kvalitneeee...x;o) 

moje neprestava kopat, hech x;o) dava mi zabrat veru x;o)
8. nov 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati a kolki vypadnu?
8. nov 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif a cez co pozeravas cez net???
8. nov 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci my mame provaidra, ktory ma net telku...antik.sk

x;o)
8. nov 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz by mal vypadnúť iba jeden a to vypadávajú vždy v pondelok a olifcek kedy začínaš zajtra pracovať a zuci ty si doma na rizikovom? až do pôrodu?
8. nov 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, no mozem pristr medzi 7.00-9.00 ale rada by som dosla okolo 7.30, nech odidem najneskor o 16.00, lebo bratranec pride okolo 17.00, mozno o hodku neskor, este da vediet, ale ja nechcem riskovat, ze bude moct prist skor i s kolegom na tie skrine, lebo pridu robit tie skrine...a cez obed skocim do hornbachu kupit nejake veci este - srubky, hmozdinky a pod. x;O)
8. nov 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napisala som to ako tatar, hehe x;o)
8. nov 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok