Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

granado
9. nov 2009

vidíš ten sa stará 😉 Ja mám inak dnes dobre besnú náladu čooooooooo? 😒

olifcek
9. nov 2009

baby, tie, ktore uz mate kupene postielky, ake su velke? ja mam moznost kupit za 2000SK ...

Predám krásnu veľkú detskú postieľku,spolu s kvalitným matracom,ktorý je bez poškodenia a pridám aj dve napínacie plachty. Poťah z matraca sa dá odzipsovať a vyprať. Vhodná pre dieťatko od narodenia až do troch rokov vďaka rozmerom 130x70. Rošt je polohovateľný do troch polôh.Veľmi zaujímavo riešená,na jednej strane má kovové nožky stočené do špirál a okienko,kupovaná v Drevone ako časť zostavy do detskej izbičky. Vďaka plným častiam je ťažká,takže by bol lepší osobný odber,príp.odvoz,poštou sa to poslať nedá lebo má nad 30kg,jedine kuriérom. PC bola 7tis.+matrac.

poradite?

olifcek
9. nov 2009

este je jedna...

http://deti.bazos.sk/inzerat/2433969/Predam-pos...

poloha postielky sa da polohovat len o jedno poschodie dole a taka poloha ako je sfotena bocnica nie je na postielke.

olifcek
9. nov 2009

no nic, idem si ja lahnut x;o)

andrea2603
10. nov 2009

dobré ránko.
Olif, ty ešte o polnoci riešiš postieľku? Ináč vyzerá fajn, ešte som takú v skutočnosti nevidela, nemôžeš sa ísť na ňu pozrieť osobne? Kuk do albumu, dala som tam moje výtvory zo servítky.

katina2209
10. nov 2009

dobré ránko andrejka to sú inak veľmi pekné veci z tej servítky ty si aká šikovnica 🙂ako ste sa vyspali? Ja by som ešte pospala.
Olifcek tak som sa včera rozprávala s gyndom a povedal mi,že 8 týždňov pred pôrodom sa počíta presne od termínu pôrodu 8 týždňov tak mi to vychádza na 25.12.2009 to je sobota🙂 ešte že mám týždeň pred tým dovolenku tak pracujem do 15.12.09 už aby to bolo🙂

olifcek
10. nov 2009

adi kuknem i osobne, je ta moznost x;o)

idem kuk albumiq

olifcek
10. nov 2009

katina kedy mas termin porodu? 21.02.2010? tam 8 t je 21.12.2009 x;o)

a ano, presne od porodu x;p

maculik
10. nov 2009

dobre ranko 🙂
olif, tie postielky vyzeraju super, ta za 2tis sa zda dobra, my mame rozmer 140x70, takyto som este nevidela, ale urcite je v poho. Super, ze ti da aj plachty, lebo vacsinou kupis plachty bud 120x60 alebo 140x70.
Za tu cenu sa urcite oplati 🙂

alex
10. nov 2009

Dobré ránko 🙂

olif pekné postieľky. My máme tuším 120cm/60cm.

lenica81
10. nov 2009

ranko kocky... vyspinkane... ja som sa v noci 4x zobudila... takze ziadna slava... sa mi zda, ze ten moj synator je nejako malo akcny... tak este vyckam, ci sa nieco bude diat... 😒

inak ja mam termin 19teho februara... a podla mojich vypoctov v kalendari, by som mala nastupit na MD 8.1.... ci... inak olif, tu tabulku co si spominala ohladom datumov neviem na stranke soc poistovne najst... nemas niekde link nan... 😉

co sa tyka postielky, my mame vybranu bielu hensvik z ikey... velmi sympaticka sa mi zda... a myslim, ze ma 120 na 80...

blumka
10. nov 2009

ahojky...aj ja mam rozmer 140na 70... olif a da sa dat dolu bocnica? u mna toto bolo velmi dolezite 😉

katina2209
10. nov 2009

olifcek mne dal termín 20.2.2009

olifcek
10. nov 2009

maculik dakujem za radu x;o)

lenica nascanujem a poslem mailom? ;o) ked, tak sup mi mail do IP x;o)

blum zistiiiiim x;o)

lenica81
10. nov 2009

co je ip... sorry... som rada, ze stiham to forum... 😀

alex
10. nov 2009

katina ty keď máš termín 20.2., tak ti nástup vychádza na 9.1. ( 6 týždňov) alebo 26.12. ( 8 týždňov ).

alex
10. nov 2009

lenica IP je interná pošta. Klikni na obálku so šípkou, pri olifcek a píšeš jej internú poštu.

janielah
10. nov 2009

alex, oli, este raz vdaka za vcera, ste tu najzbehlejsie co sa tohto tyka 🙂

alex
10. nov 2009

jani, nemáš za čo. Gapa sa ti neozvala? Mne písala.

janielah
10. nov 2009

veru ze nie, mne neodpisla...ale tak uz teda viem, ze sa s normalnou mat.mozem rozlucit...
skusim este sa popytat na tu moznost, co si mi ty radila a ked to nepojde, tak som v tahu...co uz....

olifcek
10. nov 2009

😀 lenica IP je interna posta

olifcek
10. nov 2009

jani v poho...x;o) a inak...paq si skuste s manzelikom poyiadat o prispevok na byvanie a ine ulavy...chodte a zistujte. ved jeden je nezamestnany a druhy na PN onedlho na MD, iste vam cosi vyjde...nech sa postaraju i o bielych, SAKRA!

lolka
10. nov 2009

dobre ranko 😉
ja mam postielku od svagrinnej a rozmery su myslim 120x60, taka klasika. ale na prve 3-4 mesiace mame kos na kolieskach, tak si budem malu tahat so sebou 😀
chystam sa zehlit, tak som si pustila v telke klasiku - S tebou mne baví svet
😉 strasne mam rada tento film

olif, pekne postielky 😉 dobra kupa vzdy potesi

zusika
autor
10. nov 2009

ahojte,,
olif ja mam 120x60 - 3 polohovu,nema stahovaciu bocnicu,ale 2 vyberatelne tycky na boku..takze babo si pekne vylezie von ked uz bude lozive... 🙂
mna dnes zobuduli robotnici co nam na panelaku rekonstruuju balkony..... tak trieskali uz od 7.30 ze som az nasr....
este niky tak skoro nezacali..a ja mam rada pomale pokojne prebudzanie....a to este musim pocuvat tie ich blbe reci.... pomooooc....do konca mesiaca to maju robit.... ☹

zusika
autor
10. nov 2009

lolka,ide ten film, ci mas DVD??

lolka
10. nov 2009

zusika, DVD 🙂
jooooj, ranne prebudzanie s robosmi poznam a vrazdila by som vtedy 😠
ja neznasam, ked ma nad ranom zobudia smetiari, mame otvorenu vetracku na okne, tak je vsetko pocut a tu u nas v tych ulickach sa vsetko tak strasne ozyva 😖

jani, skus portal porada.sk , tam im napises co potrebujes zistit a oni ti odpisu, su to ludia z praxe a odpisuju normalne, nie ako ked citas zakon.

katina2209
10. nov 2009

alex vypočítal mi to presne po dňoch a povedal,že v sobotu 26.12.2009 osem týždňov,alex a sociálna poisťovňa platí aj víkendy? či si to nemám dať od 28.12.?

katina2209
10. nov 2009

lolka ja mám tiež problém s tými smetiarmi tiež máme otvorenú vetračku 🙂 ale teraz mi to ešte nevadí keď som v práci ale v sobotu idem za to zabíjať 😠

alex
10. nov 2009

jani, dúfam, sa ti podarí s niekým dohodnúť. A ak nie, tak určite zisťuj na úrade práce, aké všelijaké možné príspevky by ste mohli získať, ako radí olifcek. Veď z takej almužny, sa predsa nedá žiť. Ešteže sú v zákonoch diery, ktoré nám pomáhajú si to ako tak prilepšiť.

zusika, no nepríjemné...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre