Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

cukruska1920
10. nov 2009

zuci... tak to netusim ani ja...ale ved uvidim teraz co vyjde... uz by som chcela mat po tom vsetko a byt tak ako vy

lolka
10. nov 2009

cukru, teraz to preliecis a na jar otehulkujes 😉 ale uplne ta chapem, my sme sa tiez dost dlho nacakali a vselicim si presli a este sa mi aj teraz zda neuveritelne, ze mam brusko a v nom babetko......ja to beriem ako zazrak a som za neho velmi vdacna.

zuci, ok, DVD poziciam, nech ti to sestra napali.....ale je toho dost, cca 30 ks. 😀

cukruska1920
10. nov 2009

dakujem babulky za podporu...ked budem vediet vysledky dam vam vediet... 😉

zucana
10. nov 2009

loli tak mi hodis do IP cislo na teba? resp. kde byvas ? 😉

zoska
10. nov 2009

caute 😉
ahoj cukru 🙂 drzim palce silno, nech pridete na tu pravu pricinu a nech naozaj od januara zacnete 😉

baby dufam, ze ten smad nebude tou cukrovkou...ja to mavam od zaciatku tehu a vtedy bola krv o.k., ved o 2 tyzdne uvidim, az vtedy idem na testy 😒

inak cely vokend som vstavala skoro, lebo sme boli na navsteve a decka vstavali okolo7mej, vcera som vstavala do skoly a dnes som to dohnala a vstala 11.45 😀

zoska
10. nov 2009

ozaj olif...postielku mam 120cm/60cm... postielka stala 60eur, matrac 40eur...cize spolu 3tisicky a vsetko je nove, matrac je kokosovy antialergicky...

nasla som u nas v meste taky mensi obchodik a tu moju postielku tam maju dokonca lacnejsie, tak som nastvana, ale z kaslem n to...a je polohovatelna do 3 poloh a 2 tycky sa daju vyberat na boku...

takze skus si pobehat take mensie obchody s detskym sortimentom u vas a pokukat ceny 😉

zucana
10. nov 2009

zosi dobra spachtoska skoro ako ja 😅
inak moja postielka ma 125x70

deda
10. nov 2009

Caute, včera som bola na tej glukoze,bol to zažitok, hned ako som to vypila, mi ostalo zle od zaludka, bol to pre neho asi velky šok na lačno, a mala som pocit, že odpadnem,tak som sa musela isť von rozdychať na vzduch ale potom to prešlo chvalabohu.dnes mi nevolali od doktorky, tak by som mala mať dobre vysledky,volaju len ak su zle, a doktorka mi dala magnezium B6, lebo v poslednej dobe mi často tvurdne bruško, tak dufam, že to zaberie...

lolka
10. nov 2009

deda, hlavne, ze si to rozdychala a nevyhodila, lebo by si to musela opakovat 😒

ja sa uz konecne pustam do zehlenia.... 😒

zoska
10. nov 2009

loli pri aj ku mne 😀 prosiiiim, je tam asi 20 manzelovych kosiel...okrem ineho, a na to ja fakt nemam nervy 😒

alex
10. nov 2009

no ja som si včera kúpila tú glukózu. Inak je to pekne plná krabička... Teta mi ale povedala, že si môžem priniesť polku citrónu, takže to oklameme. Mne zle nebýva, tak hádam ani nebude.

zoska
10. nov 2009

ja si ten glukózový shake musim urobit sama doma a hned potom sa dopravit k dr., snad to zvladnem bez ujmy 😒

maculik
10. nov 2009

ja idem na glukozu tiez zajtra, uz som si to bola kupit, je to 300ml 😝

lolka
10. nov 2009

zoska, eee....kosele nerada zehlim, je to otrava 😖 nastastie dnes to boli len tricka, rifle ... nic narocne 😵
prave si robim obed, spagety + paradjkovu omacku s parmezanom 🙂 dufam, ze to stravim, lebo pred obedom som hodila sablu 😝

baby, glukoza nist moc, ale da sa zvladnut 😉

zucana
10. nov 2009

aj ja by som mala zehlit ale este sa mi neoplati...este to nie je kopcom 😀

granado
10. nov 2009

ahojte ako sa máme? Ja som to ako tak prežila ale bez citrona by som to určite nedala. Výsledky budú až na poradni takže ešte budem tlačiť sladkosti 😉

zusika
autor
10. nov 2009

juj,aj mne bolo po glukoze vselikajo,myslela som ze sa povraciam....
len nechapem,ako to, ze niektorym povednia nech si to zarobia doma...ve dpredsa prvy odber sa robi nalacno a druhy po ton "napoji"... ako to moze mat potom vyznam?? ked nemaju ti vzorku bez glukozy? ide o to, ze zistia,ako ti telospracovava cukor, nie?

zusika
autor
10. nov 2009

ja som dala aj bez citronu.... myslim, ze by to bolo jedno 😝
bola som u svojej obvodnej a bolo som rada, ze mi to vobec urobila.....

granado
10. nov 2009

zisťujú ti či nemáš vysoký cukor aj bez záťaže a potom zo záťažou a ver mi že jedno to určite nie je, toto som mala takú sladšiu citronádu 😉

zoska
10. nov 2009

zusi
no ved ja to tiez nechapem...minule sme tu rozoberali, ze vsade to robia inak...mne nalacno brat krv nebudu, asi pouziju vysledky z krvi co mi brali skor 😠 ale uz kaslem na to...robim co mi povedia, nebudem sa hadat s mudr., aj ked mam na mnohe veci uz svoj nazor...hlavne na tie, ze co nie je povinne o tom sa ani nezmieni... 😖

zuci, no ja mam uz plny kos a na kosi este poriadnu kopu ☹ a to som zehlila min. tyzden 2 hodiny 😲

loli dobru chut 😉 to mi je stale zahada ako to ze ti byva este zle...juj nezavidim ti 😒

zucana
10. nov 2009

zosi no ved uvidis...skus jej to povedat...
inak som dala moje brusisko...
baby a vy co ste tak jak ja daleko dajte foto lebo mne sa zda ze mam velikanske 😅

zoska
10. nov 2009

zuci ake bruškooo, no toto... pekne rastiete 😉

alex
10. nov 2009

zuci fíííí, to je už riadne brušeno 🙂

zucana
10. nov 2009

no vsak ja uz mam 11 kil navyse 😢

alex
10. nov 2009

zuci, ale však ty si už 29tt, tak sa nečuduj.

zucana
10. nov 2009

inak volala som na krv ..na pecen ze este nemam na nete vysledky ze ci ich oni nemaju v nemocke lebo ze normalne ich mam za den....a oni ze nie...ze jedny vysledky trvaju dlhsie ze mam pockat do zajtra...zlozim...pihlasim sa na net a mam ich tam...a vsetko oki 😉 🙂

alex
10. nov 2009

zuci, tak super, že výsledky sú ok.

maculik
10. nov 2009

zuci, ja som o par dni za tebou a brusko som dala vcera a mam cca +8,5kg 🙂

lolka
10. nov 2009

zuci, super, ze su vysledky ok 😉 a brusko tiez pekne rastie 🙂

zucana
10. nov 2009

no tak maci to aby som sa zacala krotit s jedlom....ale ty mas trosku mensie ako ja zejo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre