Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matka331
10. nov 2009

zuci tak ty mas krasne brusko..... 😉

maculik
10. nov 2009

hej, ja mam trosku mensie 🙂
ale vies co, mne to vyskoci pri konci tie kila, aj pri Adelke to tak bolo. Takze vobec sa neobmedzuj, aj tak to pribera babo a voda a prsia a tak. Ty mas napr.aj prsia vacsie, mne sa len teraz trosku naliali, ale stale ich mam male, takze ty mas vahu aj tam 😉

katina2209
10. nov 2009

no vidíš zucanka a už môžeš papať všetko a nemusíš sa obmedzovať 🙂 no ja už mám poriadne brušenko a to som v 26 týždni musím vložiť lebo mám to odfotené v mužovom telefone 🙂 ja mám už 9 kíl navyše

alex
10. nov 2009

ja som sa vážila ráno a mám + necelých 6kg.

katina2209
10. nov 2009

alex ty máš ale malé brušenko oproti mne 🙂 musím to tam dnes vložiť

zucana
10. nov 2009

kati lebo ty uz cakas druhe a alexka prve 😀
veruze spravim ja rezniky tento piatok....ale nebudem to prehanat 😎
maci a mas pravdu ...moj muik moje prsa vola ze mliekaren a tam su isto aspon 2 kilca 😀

alex
10. nov 2009

kati, hej, ja mám celkom malé bruško, ale bundu zimnú už ledva zapnem 🙂 Ale ja som spokojná, lebo ešte prídu Vianoce a to ja určite dosť naberiem počas Vianoc.

zucana
10. nov 2009

idem urobit trochu tiramisu lebo mi ostalo mascarpone...tak nech si muzik pochuti...ja nemozem lebo vsak je tam surove vajco ale dam si piskotky 😅

alex
10. nov 2009

nooo tiramisu by som si dala. Inak ja sa v jedle nejako neobmedzujem, dám si aj plesň. syr, aj to tiramisu by som si dala, aj keď je tam to vajce. Ale samozrejme nepreháňam a nejem také veci čo by sa nemali na kilá, ale keď mám chuť, tak si dám.

zucana
10. nov 2009

alex ja som taky posera...vies po tom,co sa nam stalo....ale inak som za to ze co ti nerobi zle tak v miere sa moze...to len na seba som taka 😔

alex
10. nov 2009

zuci chápem, ale myslím si, že aj tak si už za vodou, tak sa nemusíš báť. Všetko dobre dopadne 🙂 Ale jasné, radšej opatrne, ako potom niečo ľutovať.

selyma
10. nov 2009

Ahojte babky. Hlasim sa. Ja mam na vrch 8 kil. No, no. ZAjtra idem tiez na ten glukozovy test. Sladke mam rada, nemalo by mi to robit problem. Horsie potom s tym cakanim. A hladom. To sa moze pit potom voda alebo chodit na zachod? MOzno mi to zajtra povedia.
Mnam. aj ja mam strasnu chut na hermelin alebo podobny syr.

matka331
10. nov 2009

selyma kde budes rodit?

katina2209
10. nov 2009

ja si tiež dám zo všetkého trošku... no ja som zvedavá,že či ešte vôbec niečo zapnem ku koncu 😀teraz mám zimnú bundu ale už na doraz 🙂 budem musieť asi niečo vymyslieť ku koncu pretože na mesiac sa mi neoplatí kupovať zimnú bundu asi požičiam od mamy 😉
Jaj aj ja by som si dala tiramisu

matka331
10. nov 2009

zuci a my nemozme surove vajicko?

katina2209
10. nov 2009

alex a ty už vieš kde budeš rodiť?

katina2209
10. nov 2009

Selyma ja keď som bola nič som po tom nemohla piť musela som čakať a ani sa nepohybovať na záchod som mohla ale som nepotrebovala iba som sedela a dve hodky si čítala už ma aj zadok bolel 🙂

selyma
10. nov 2009

matka, zatiel niesom pevne rozhodnuta, ale nie v Presove. Zatial.

selyma
10. nov 2009

To mam tam priniest aj moc?

zucana
10. nov 2009

no kvoli salmonele mati...
inak ja nezapnem uz nic...mam taky kabat stvorradovy a jedine tam jeden gombik 😎

selyma
10. nov 2009

Aha, uz som si to nasla, ze ten moc treba. Lebo ja si vetko pisem, som taka hlava derava. Napisala som si na papier, aky je postup. A dobre som urobila.
Ja mam este taky jeden kabat, ktory mi je este volnejsi, ked ho teraz obleciem, dufam, si nebudem kupovat novy. Nechcem robit velke vydavky ked som tehotna. To by som si radsej kupila novy po porode. Neviem, ci ma chapete.

zucana
10. nov 2009

mne kamoska donesie jednu tehotensku paperovu bundu...ale este netreba lebo dnes sme mali 18 stupnov a slnko 😕

katina2209
10. nov 2009

selyma ja mám tiež ten istý názor ale zase keď ho ešte využiješ na druhé tak sa dá 🙂

katina2209
10. nov 2009

zucanka normálne ti závidím ako tam máte v tom taliansku stále dobré počko a vo verone aj mrzne? 🙂 Alebo kde to vlastne bývaš?

matka331
10. nov 2009

selyma ja tak isto nechcem rodit v michalovciach a som sa rozhodla pe humenne vraj tam je super .....nechces ist sj ty tam rodit?

alex
10. nov 2009

ja budem rodiť asi na Antolskej.

zucana
10. nov 2009

ja budem rodit v Padove 🙂
a aj tu mrzne...ale sneh moc neni...akurat prvykrat min.rok a to mali vsetci letne gumy tak si to viete predstavit 😉

katina2209
10. nov 2009

Alex a už si sa informovala na Antolskej majú nadštandart.izby,pretože mňa tam operovali na pruh a nič moc teda na normálnych oddel.nemajú nadštandart. a bola som s takou hroznou babkou na izbe no veľmi zlá skúsenosť.... Ja budem určite v Ružinove....

katina2209
10. nov 2009

No v Taliansku sú v nemocniciach asi lepšie podmienky ako u nás nie?

maculik
10. nov 2009

mnam, vy tu robite chutky, ze tiramisu 😵 Dala by som si, zboznujem to. Len by som ho raz chcela vyskusat priamo v Taliansku, ci sa nejako lisi od tych, co tu robievaju v tal.restikach.

tak si idem dat aspon kolacik, co svokra v nedelu upiekla, taky cokoladovy, v ceste su aj jablcka a potrety je dzemom a posypany kokosom. Sice mam miesto kokosu radsej mlete orechy, ale zjem aj takyto 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre