Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
10. nov 2009

no katina neviem...moc sa mi nepaci....ze na izbe si s dalsimi troma a ked su navstevy a mas tam babo tak hocikto tam moze do tej izby prist a nieco doniest...takze ja chcem byt tiez na nadstandarde aby mi tam nik cudzi nechodil...............

maculik
10. nov 2009

ja som rodila v Luxe a tam su tiez 2-3 postelove izby alebo potom jedno postelove, sice to nevolaju nadstandard, ale plati sa viac 🙂 Platila mi porod robota, takze som si dala tu jednopostelovu a urcite tak chcem aj teraz, bude mi to platit Vladkova robota a este neviem, ci to tiez povolia, ale ak aj nie, urcite si to priplatime sami. Je to super, lebo sa mozem vyspat, neplace mi tam dalsie babo a teda mne to dost pomohlo, ked som v noci mohla aspon 3-4h spat (malu mi zatial zobrali sestricky, lebo pri mne v kuse plakala), cez den sa totiz nedalo.

matka331
10. nov 2009

ja tiez by som chcela nadstandard..ale nie jedno postelovu lebo ja nesom rada sama aledoj postelovu to je este v pohodeekdmasiba jdnu maminku pri sebe 😉
baby ste si pozerali neakevideo porodu ?

olifcek
10. nov 2009

i ja by som chcela byt na izbe s jednou zenou..nech mi ma kto poradit....ale uvidime..x;o)

janielah
10. nov 2009

zuziiiiiiiiiii, bruuusko pekne 🙂

zucana
10. nov 2009

ja najrdsej tiez sama...nech mam klud...
inak uz mam tiramisu a aj paradajkovu polievocku a cestoviny este z obeda..
zajtra idem na ten predporodny kurz na 10tu 😎

olifcek
10. nov 2009

paradajkovaaaaaa, ved toto som si dnes chcela\ urobiiiiit...neva...

notak startol...ale idem pozmyvat dlazku a dat tesnenie na vchodove dvere a okna v obyvacke x;o)

zucana
10. nov 2009

jani davaj pridaj aj ty nech porovname 😉 😎

zucana
10. nov 2009

olif ty sa moc zasa neprepracuj...
inak vikina sa opat prebrala odvcera....dnes dava ine vykopy 😎
dokonca aj vlnky robila...mama ze to asi tsunami 😀

janielah
10. nov 2009

ja mam asi take ako ty zuzi 😉
manzel slubil, ze mi zajtra odfoti to moje, tak musis vyckat do zajtra, oki?
a aj mne robila vlnky, tusim cez vikend to bolo... teraz uz trosku menej cvici 🙂

zucana
10. nov 2009

no jani tak budem musiet vydrzat 😀

blumka
10. nov 2009

a ja chcem izbu sama, minule som bola na izbe s jednou mamickou, ktora si den, noc nechala pri sebe babo a to jej plakalo asi 20 hodin vkuse a z toho najviac v noci....nevedelo sa jej prisat, tak bolo stale hladne...no a teda som sa nevyspala ani trosku...takze teraz radsej sama 😉

lenica81
10. nov 2009

zuci, ta ty jake pekne gulate brusko mas... 😀 moje je take nejake malinke oproti tvojmu... ☹ ale mozno sa rozbehne neskor... podla doca je vsetko ok... tak hadam rastie... 😅

inak moj synator mal cez vikend ruju... to ma kopal celu nedelu a vecer nenormalne kopy... vcera a dnes pomenej... ale len tak nepresvedcivo...

olif a na tu polievku si zabudla... 😕

ja si davam krupicu s grankom... mnami... uz od rana som si na nu robila zalusk... 😎

a co sa tyka nadstandardu... brala by som i ja... ale ked pocuvam a chodim na kurzy... bude nas vo februari v blave teda pozehnane... tak aby sa mi usla... ale najprv sa musim rozhodnut, kde vobec budem rodit... 🙄

zucana
10. nov 2009

leni aj ja si davam krupicku dost casto 😀
prave obsivam muzovy spodare...baby ja mam s nim taky problem ze on nechce nove slipy len tie jeho oblubene stare....a neviem co mam robit...mna to uz nebavi obsivat ...tie slipy maju aj 10 rokov...to ma len jednu znacku....teraz surfujem po nete ze kde ich maju a ci vobec este vyrabaju 😅

andrea2603
10. nov 2009

ja som bola na izbe tiež vždy s jednou mamičkou. Hneď sme si dobre rozumeli, takže fajn. Ale kolegyňa spomína, že jej na druhý deň dali na izbu cigánku, tak to bolo o zábavu a sm..d postarené. Naozaj záleží na koho na izbe natrafíte. Tak si držme v tomto palce.

lenica81
10. nov 2009

no... moj muz mal take pyzamo... ale uz je medzi handrami... ja mu uz kupujem len boxerky... 😀 tak ci tak si z neho kamosi strielaju, kedze je jediny slipar v partii.... 😀 ze kedy ho to uz prejde...

inak, ste si skusili kliknut na tu reklamku ze dekoruj byt a detsku izbu... velmi mile veci tam maju...

k tomu nadstandardu... aj ta baby, co chodim na gravid jogu aj na kurz vraveli, ze ona bola sama, aby sa mohla vyspat... takze budem o tom prudko premyslat... 😅

zucana
10. nov 2009

leni hod link...na to dekorovanie...
tie slipy som neobjavila...je to nejaka skotska znacka ...a vravim asi 10rokov minimalne...a je slipar...trenky nosi na spanie...a aj to som mu kupila dvoje a ma len tie stare svoje....ach jaj....on vlastne 365 dni v roku spi v trenkach a tricku s kratkym rukavom ...a moze byt aj zima ako v zime....

zucana
10. nov 2009

ale itak ho moooc lubim otrhanca mojho 😎 (teda inak ma oblecenie az moooc na urovni)

lenica81
10. nov 2009

tu je link...
http://www.artsablony.sk/

inak... moj tiez spi v kratkom pyzame... a ja zababusena vo frote pyzame s dlhymi rukami a nohavicami a k tomu teple ponozky... 😀

lenica81
10. nov 2009

kati, ty si divekyho ides aj zazmluvnit... ha... je to dost ecok... 😒

matka331
10. nov 2009

ja osobne si mysliim ze aj keby som mala byt na izbe zo zenou tmavsej pleti 😀 😀 😀 tak si myslim ze ked budemat na zaplatenie nadstand.izby tak urcite nebude napr.. z lunika 😀 😀 nie?

lolka
10. nov 2009

prave som doupratovala kupelku....mali sme tu majstra, ktory vyberal jednu kachlicku a kedze to robil bruskou, tak bol prach vsadeeee 😠 no, ale co uz, ked treba....

zucana, problem so slipami mame aj my, tie neni su dobre - ani ta znacka nevyhovuje....tak sa mi aj stalo, ze som obsivala a zurila 😠 no a na spanie je len v trenkach.....vlastne cely rok spi len v nich, aj ked vonku mrzne.

ja by som chcela byt na nadstandarte v Ruzinove, ale baby, bude nas teda dost vo februari....tak uvidim

lolka
10. nov 2009

teraz som si spomenula.....kolegyna co rodila pred 10 rokmi v Ruzinove mi spominala, ze na vedlajsej izbe mali ciganku a ked si jedna baba odskocila na wc a vratila sa na izbu, tak mila ciganka dojcila jej maleho 😕 doktorka aj vsetci jej vynadali, jak si to mohla dovolit a ona len "sak maly plakal, bol hladny....tak som mu dala mleko "
mna by asi porazilo 😠 😖

lenica81
10. nov 2009

loli... mna tiez... na infarkt... inak teda ides do ruzinova... a planujes si zazmluvnit doktora...

maculik
10. nov 2009

leni, ja som tiez mala krupicu s grankom, masielkom a cukrom, lebo som robila Adelke (len s grankom), tak som hned aj sebe 😀

lolka
10. nov 2009

leni, chcela by som, aj ked este neviem ku komu pojdem.

lolka
10. nov 2009

ja krupicnu kasu neluuuubim 😝 ked som bola mala, tak som sa jej prejedla a teraz ju nemozem ani citit.
malej ju bude robit asi muzik 😅

andrea2603
10. nov 2009

ja som taká naštvaná, dobre že som bola pred týždňom na poradni a asi budem musieť ku gyn. skočiť znovu. Dnes mám hrozný výtok, už to chytá aj farbu do žlta ☹ . Ináč, pred týždňom som aj mala nejaké stopy bielkovín v moči a sestrička, že môže byť že mám nejaký zápal, ale výtok som vtedy mala len občas taký bezfarebný, a gyn. ma vyšetril a že o.k.

maculik
10. nov 2009

lolka, no to by ma asi porazilo 😖

moj manzel tiez spava v trenkach a tricku, a nosi len trenky, ale minule si kupil jedny slipy a ja hrozne nemam rada, ked ich nosi, mne sa to totiz nepaci 😅 Nastastie on je dost na toto, takze ked mu kupim nove boxerky, tak ich nosi a nenapadko tie stare, roztrhane vyhadzujem 😀

zucana
10. nov 2009

andy al e ved biely vytok sa na bielych nohavickach do takeho zltunka zafarbi...a moze to byt aj moc...ze ti unikol a osuchol to...ale radsej to chod odkontrolovat...a bielkoviny som mala aj ja a potom som zacala viac pit a uz nemam....neboj bude oki 😉
loli vidim ze mame podobnych muzov...idem ja napisat ten zoznam logi 😉
inak moja svokra chce ist zajtra so mnou na ten kurz ze odviest ma a potom tam hodinu na mna cakat lebo ze tazko najdem parkovanie a ze co keby som sa vystresovala...no hroza...tak jej hovorim ze ja najdem vzdy parkovne a ze nemusi tam predsa na mna cakat a ona ani za nic....ze chce ist....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre