Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

andrea2603
19. nov 2009

kati, ako kto spinká, ja som už v práci od 7.00.
ja viem tak, že na prietoky sa chodí posledné týždne 4-5, tu v NZ do nemocnici, ak sa niečo nezmenilo medzitým.

mmaarrttiinnaa
19. nov 2009

ahojte ja som hore uz od pol 7 ale mam vela roboty a este idem o pol jednej do skoly a hned mam dva pisomky tak sa tesim 😒
ja som objednana na prietoky na sobotu 28.11. mne lekar kazal sa objednat v 30tt ale tesim sa lebo uvidim maleho

katina2209
19. nov 2009

aha no ja som myslela,že to tiež robia v 30 týždni takže to sa nemusím strachovať....
andrejka ja som tiež už od 7,30 v práci a ty kedy končíš?

andrea2603
19. nov 2009

15.30 h.

mmaarrttiinnaa
19. nov 2009

kati mne lekar povedal ze 1krat by sa mali robit prietoky v 30tt aby sa skor zistilo keby nieco ale to asi zalezi na lekarovi

katina2209
19. nov 2009

no mne sa tiež zdá že mi niečo také spomínal,že v 30 týždni a andy môžem ti len ticho závidieť ja do 17,30

lolka
19. nov 2009

cafte zienky 🙂
ja som bola dnes na krvi a zajtra mam poradnu, uz sa tesim na malu 🙂 o prietokoch mi zatial nic nespominala, tak uvidim ci mi k tomu nieco povie uz zajtra

alex
19. nov 2009

ahojte babuľky 🙂

alex
19. nov 2009

katina inak aj ja by som rada rodila 22.2.2010. Pekný dátum to je. Môj manžel to tipuje na 24.2.2010, tak uvidíme...

katina2209
19. nov 2009

ahoj lolka a cvičiť ešte chodíš ja by som sa chcela v decembri prihlásiť do nemocnice ružinov aj na predpôrodnú prípravu a ako s plávaním chodíš ešte na nivy? a čo tam stojí hodina? a odkedy, dokedy prevádzkujú?

katina2209
19. nov 2009

áno alex ja som 22.9. a môj starší synček ten dátum som si tiež vysnívala 22.4. takže druhý keby bol 22.2. to by bolo úplne super no nie? ja som taká čarodejnica baby mi prvé tipovali,že to bude 15.9. pretože malý bol o týždeň vačší a ja som si povedala to musí byť 22. ako maminka a bolo to tak 😉

alex
19. nov 2009

jéj, tak to by bolo fakt super, keby vám tento dátum vyšiel aj do tretice, budem držať palce.

katina2209
19. nov 2009

ďakujem alex keby to tak vyšlo bolo by fajn a ty si už rozhodnutá na tu antolskú? Kamoška tam rodila a nebola spokojná, ale to zase záleží asi od jednotlivca a na aké podmienky je zvyknutý, ja som tam bola operovaná na pruh a nemali tam vtedy nadštandartné izby a poviem ti zúfalstvo už by som tam asi viac nešla...
A ty by si chcela nadštandard?

lenica81
19. nov 2009

caute kocky...

datumy su obcas fakt carovne... 😀

co sa tyka prietokov, to mi vraj pozru v 30 tt, ked mi budu robit morfo... to by malo byt 10.12... uz sa tesim... na poradni mi slubil doc, ze mi urobi 3d foto tvaricky, a to bude 7.12. tak sa tesim... teda, ak zas nebude otrcat zadok... 😀 to bude ina foto... 😎

mati, drz sa v skole... nech to dobre vypali... 😉

lolka
19. nov 2009

katina, cvicit este chodim (aj ked som teraz 2 tyzdne nebola), ale buduci tyzden chcem ist. tiez chcem rodit v ruzinove, tak v dembri by som sla uz do nemocky kuknut na cvicenie. ved sa potom mozme dohodnut a ist spolu, len som este nepozerala, kedy sa tam cvici....
na plavarni som bola pred 2 tyzdnami, ono uz ked je chladnejsie, tak podvecer chodi viac ludi plavat 😒 ale ked budem mat uz dovolenku resp. na MD chcem chodit plavat do obeda. vstup je 5 eur (bazen + virivky) a je to na 1 hodinu a 20 min. ako je to otvorene, neviem, skuk kuk na nete 😉

lolka
19. nov 2009

baby a reagujete nejako na spln mesiaca ? pozrite si potom ci v nebude spl, ked mate termin alebo zhruba v tom termine, lebo mozno to na vas zaposobi a porodite skor 😵 kamoska takto rodila o 2 tyzdne skor, ked bol presne spl a bola plna porodnica - aj doki jej vravel, ze v case splnu je tam natresk 😀

alex
19. nov 2009

katina no viac menej som pre Antolskú rozhodnutá. Ja som tam ležala pred rokom, keď mi robili laparku a bola som spokojná. Neuvažujem nad nadštandardom. Skôr chcem nadštandardný pôrodný box.

olifcek
19. nov 2009

O com je ten nadstandartny box?

olifcek
19. nov 2009

Napisem kusok neskor, ze co a ako, dobe?

blumka
19. nov 2009

ahojteee...tak aj ja uz mam za sebou sladku vodu...bleeeeee 😝 ale zvladla som to a ani mi zle nebolo 😀

lolka
19. nov 2009

alex, ten nadstandartny box aj mna zaujima
😕
blumka, sikulka 😉

katina2209
19. nov 2009

ja som sa akurát naobedovala kurací rezník v cestíčku pyré a mrkvičkový šalátik dobre to bolo mňam všetko som to spraskala no lolka ja pracujem do 15.12.2009 tak keby si išla skorej na tú prípravu daj vedieť ja by som potom rada išla s tebou len dokiaľ pracujem tak som dlho v práci tak to by som nestíhala a tie nivy tiež vyskúšam skúsim pozrieť na nete ako majú otvorené

katina2209
19. nov 2009

a už sa mi zase drieme ako by som spinkala to preto,že v noci skoro vôbec nespím

alex
19. nov 2009

no je to vlastne samostatná miestosť so sprchou a wc len pre seba. Inak je pôrodná sála vraj jedna miestnosť a ak tam rodíte viaceré, tak to je oddelené nejakou polstenou a závesom či ako. No ja by som radšej chcela súkromie a nie počúvať aj ostatné kočky, čo budú rodiť. Ale tak je to na Antolskej, inde to môže byť inak.

katina2209
19. nov 2009

V ružinove sú viaceré pôrodné sály tuším 3

alex
19. nov 2009

kati neviem, možno aj tu je viac pôrodných sál.

katina2209
19. nov 2009

no vyzerá to tam pekne len ja to mám dosť ďaleko na Antolskú a keďže som rodila už v Ružinove a bola som spokojná tak budem zrejme tam

zoska
19. nov 2009

ahojte
som dom od dr. ☹ tabletkove antibiotika na 7 dni- augmentin 😖
ja dufam ze zaberu, malej by z nich nemalo byt nic...len nechi uz zacne byt lepsie, lebo sa scvoknem
dnesna noc katastrofa, kasel sa utisil, teraz mam pre zmene opuchnute vsetky dutiny a slzia mi oci...
naparujem sa nad repikom, poobede pride segra s ovocim a ppotom mamina navarit polievku 😵

neviem cim som si toto zasluzila, ale dufam, ze mam choroby odbite na dalsich par rokov....

blumi no co cukrova voda?? ine ako v USA? asi hej, coo?
ja idem az buduci tyzden...posledny mozny tt, moja dr. si asi rada dava nacas 😠

olif, myslim na teba...drzim palce, nech ta rychlo pustia

alex
19. nov 2009

zoska, tak nech ti to čím skôr prejde.

Ja idem tiež až budúci týždeň na cukrovkový test...neviem sa dočkať 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre