Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
20. nov 2009

olif ty sa drzkaj...a preco ti robili to cievkovanie a co to je?

lolka
20. nov 2009

zuci, zmen temu citania prispevkov, nech sa vyspis 😉
zuci, mas dnes poradnu, ze ? ja tiez, uz sa tesim na malu
😉
olfi, ano, preco ta cievkovali, ved nemas problem s cikanim nie ? mna tym strasili v nemocke, ale povedali, ze len ked sa sama nevycikam 😕

olifcek
20. nov 2009

Cievkovanie len preto, aby mali sterilny moc kvoli bielkovinam.

olifcek
20. nov 2009

Juj, pustaju dnes domov tu tehulku, co je chora, mimochodom tu prechladla uz v sobotu a az vcera jej zacali davat antibiotika, ach jaj. Sice vravi, ze ju picha brusko pri chodzi, ale vysledky sa po tyzdni nezhorsili, takze super.

olifcek
20. nov 2009

Len..ma doma maleho synceka, tak snad bude ozaj moct odpocivat. Verim, ze ma strach, ze by sa babo skor narodilo, teraz je v 29tt totiz...verim, ze to dotiahne tak ako i ja do uspesneho konca x:o)

zucana
20. nov 2009

loli jo mam o 17:00 ty?
inak som sla kupit lososa a zastavila ma svokra ze ci neprideme na tekvicove rizoto tak dojdeme...a losos az zajtra lebo mam este hovadzie ...
no a svokra mi dala peniaze za pokutu co som dostala ze lebo som bola jej autom a nech kupim nieco vikine...no nechcela som to vziat lebo sa muz uz kvoli tomu vcera hadal lebo ich od nej nechcel...ale povedala ze mu to nemam hovorit ze teraz peniaze potrebujeme.....
lenze ja muzikovi vsetko hovorim...tak vaham ze mu to predsa poviem...ci?
ozaj loli segra je chora preto sa neozvala... 😉

olifcek
20. nov 2009

Ja by som to manzelikovi nevydrzala nepovedat x;o)

zucana
20. nov 2009

olif inak toho sa aj ja bojim ze isto v porodke prechladnem...lebo ja po prve v nocnej koseli neprezijem a tam byva zima 😕
isto sa mi dnes vecer bude snivat ako som v nemocke prechladla 😀

zucana
20. nov 2009

uz to vie 😉

loginka
20. nov 2009

no nemocky u nas ziaden zazzrak, ziadna ruzova zahrada 😉
olif no ale pekne si sa tam nacakala, ale verim, ze tam dlho nezotrvas!
miab, blahozelam k mii, je to krasne meno
inak aj ja mam same take sny blbosti, asi to patri k tomu

loginka
20. nov 2009

pridala som fotku bruska, alebo skor brucha

zucana
20. nov 2009

loginka jake nadherne brusino 😉

zucana
20. nov 2009

idem na rizoto...
inak mi akurat volal muz....jaka nahoda...ta co si mala kupit od nas byt tak ju z realitky poslali pozret byty co postavila firma mojho muzika....takze kraska stale hlada....ale jaka nahoda....muz sa schovaval 😀

zusika
autor
20. nov 2009

jeeej logi,fakt pekneee....
aj jamam nove foto v albume.... 😉 brusko pridam hned 🙂

zusika
autor
20. nov 2009

a vlastne brusko nepridam...co mam su stare foto... 5 tt dozadu... musim odfotit aktualne 🙂

alex
20. nov 2009

logi, fííí, ty už máš veľké bruško.

zusi, krásna izbička 🙂

loginka
20. nov 2009

veru pridaj zusi, a dakujem, mame uz co nosit, co 😉

maculik
20. nov 2009

Ahojte
Dnes zase len nakukam, lebo sa venujem rodinke 🙂 Vonku je nadherne, bezoblacno, 16st, tak sme cele doobedie vonku. Teraz sme sa najedli a mala uz buva, Lubka s Matkom ostali este v meste, ja relaxujem.
Poobede zase pojdeme von, treba vyuzit, ked je tak krasne.

Olif, drz sa a nech ti vysetrenia dopadnu co najlepsie, aby si mohla ist co najskor domkov a oddychovat tam.

logi, krasne brusko 🙂

zusi, pristane vam to s manzelom a Dominik bude mat fakt peknu izbicku 🙂

zuci, dobru chut

alex
20. nov 2009

maculik tu u nás je hnusne. Zima a hmla... akurát na spánok.

petuskaxfun
20. nov 2009

ahojte babeny tak som sem kusok nakukla 🙂 musim vas poriadne docitat aby som bola v obraze 😕 a inak posunuli mi termin na 25.1. 😅 ako sa mate????

alex
20. nov 2009

petuska fí, tak to budeš asi prvá.

maculik
20. nov 2009

petuska, a to este teraz posuvaju? som myslela, ze v tretom trimestri uz je to nepresne a neposuvaju to.

katina2209
20. nov 2009

ahojte babenky, olifcek drž sa aj mňa cievkovali ale po pôrode keď som sa nemohla vycikať a boleli ma ladviny a to bolo bolestivé keď to je dole všetko pozašívané...
ahoj petuska ako sa máš?
logi aké pekné bruško a vidno ti aj tú čiarku 🙂

zucana
20. nov 2009

aj mne uz trosku vidno ciarku 😉
hodim foto po prehliadke...
inak ja som si tiez myslela ze uz neposuvaju teraz .... ked tak sa proste narodi skor.... 😎
ink som prejedena...som zjedla asi kilo ryze 😀
olif co si mala dobre na obed? inak ja myslela ze tehule by parky moc nemali...
maculik tu je tiez 16 stupnov ale take melancholicke pocko...tak si to uzite este

maculik
20. nov 2009

zuci, no uzijeme, lebo zajtra uz hlasia dazd a trochu ochladenie. Skoda. Mohlo by byt takto aspon do polky dec.a potom by mohlo na 2-3t nasnezit a zase sucho 🙂

zucana
20. nov 2009

jj maci tiez by sa mi pacilo...tu sneh moc nehrozi... ☹

maculik
20. nov 2009

inak, ja som si vcera konecne vychutnala cele pivo, manzel mi kupil nealko, tak som mohla vypit celu flasu, mnaam, tak mi dobre padlo 😝 🙂
A mam aj zmrzku a slahacku v chladnicke, ale pre istotu som to nemiesala, noc by som asi bez wecka neprezila 😉

alex
20. nov 2009

no u nás sa začína akosi vyčasovať.
Tú čiarku už aj mne trošičku vidno.

maculik
20. nov 2009

zuci, tu tiez asi nie, ale min.rok asi na tyzden napadlo, a celkom krasne, dokonca sa tu decka sankovali po ceste, si to uzivali. Tak by som chcela, keby aj teraz, aby aj Adelka to spoznala 🙂

olifcek
20. nov 2009

No a bola som na premeranie krcka. Mam ho 25mm, ale neotvaram sa. Chcela som aj vediet ake je babo velke, no lekar nestihal a kedze ani nebola v karte na to poziadavka...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre