Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
27. nov 2009

alex, ja mam este 2... ☹

hajdylca
27. nov 2009

ale potom si ho zrejme prestala pit? a je aj overene ze ma nejake ucinky- teda ze aj niekomu ulahcil porod???

olifcek
27. nov 2009

jani, ale da sa. dufam, ze konrola dobre dopadne a mozem paq ostat doma...

som manzelika rozsmutnila zrejme x;o( bol kupit nejake veci a medzi nimi aj druhy kos na pradlo, lebo jeden nestaci. kupil sivy, cakala som, ze bude biely, tak som mu povedala, ze sa nam farebne nehodi, a ze nemusel brat ziadny. ale nemyslela som to tak zle, ako to vyznelo. on sa chudacik snazi a ja to takto pokaslem. ale ten kos je inak super, lepsi ako ten, co mame, i skladnejsi je a dokonca farebne sa hodi k rucke na skrinke nad nim....manzelik zhodnotil, ze sa radsej zdrzi vonku, lebo ja mam nejaku zlu naladu. volali uz aj kvoli polickam, tak siel po ne a asi aj pomerat a pokukat nejake nocne stoliky k posteli.

dufam, ze sa teraz neude bat kupovat, klebo vzdy kupil super a aj teraz som spokojna...len proste...verim, ze mu to nepadlo dobre, fnuk. a uz nie je domenka. urobil mi kakauko a siel kupovat dalsie veci x;o( a mne je smutno z toho...co som urobila...tak ale ja mam fakt fajn naladu...teda mala som..teraz chcem plakat

hajdylca
27. nov 2009

ja uz iba 20 minut 😀 😀 🙂 pekny vikend potom vsetkym.. nebojte utecie Vam to rychlo...

blumka
27. nov 2009

olif, neblazni...ved to je normalka 😉 trepu s tebou hormony, manzelik to isto chape, podla toho co pises, mas velmi dobreho chlapa, ktory ta veeelmi lubi, tak nereeeeev 😀 ty si to isto viac pripustas k srdieku ako on 😉

olifcek
27. nov 2009

blumi uz mi zacina drbat z toho lezania asi...kedy ides kuknut nemocnicu v saci? 😉

ved to, je zlaty a ja som nepremyslala a kusok ublizila...

este aj sampon mi dobry kupil, bo som v nemocnici ten svoj zabudla

alex
27. nov 2009

no môj mužík tiež hovorí, že som neznesiteľná, keď som tehotná, že furt len frflem 😀

olifcek
27. nov 2009

moj tvrdil, ze som v pohode...a bude tvrdit asi nadalej, uz ho poznaaaam. vsetko bude robit tak ako aj robi, len aby som bola spokojna a v pohode...hech...maju to s nami teraz tazke no 😅

zucana
27. nov 2009

olif moc riesit ale to je normalne...
napis mu peknu smsku 😉
moj je zas nechapavy...furt sa mi chce miesat do veci a pritom staci ked bude robit co poviem 😀

zucana
27. nov 2009

alex aj moj...ze lezem na nervy 🙂

lenica81
27. nov 2009

baby, som zvedava aka budem ja na toho mojho... teraz som si 3 tyzdne robila co som chcela... tak hadam sa nepovadime do tyzdna na smrt... 😠

ja som skor "asertivna"... brutalne skaredo sa viem ozvat... ale zas nieco vobec neriesim, teda mam na salame... podla toho aka nalada, ale v podstate ak som vonku a mam za nieco platit, tak viem byt dost ostra... co som normalne nebyvala...

olifcek
27. nov 2009

hehe, zuci, Ty si podarena 😉

alex
27. nov 2009

zuci to si pekne napísala, že stačí keď bude robiť, čo povieš 😀

olifcek
27. nov 2009

leni 😅

zucana
27. nov 2009

leni napodobne....
ten moj napr.by strasne chcel zriadovat a kazit mi dizajn 😅
ja chcem totiz nabytok vsetok biely a potom bordury farebne, naleky na stenu farebne, hracky farebne, koberec farebny....a jemu sa to teraz nepaci...ze ako v nemocnici....a ze kupi cervenu stolicku a takto dovada... 🙄
vcera som povolila v tej izbe nech mame teda 1 vezu (radio) take celkom jemne a on chces repraky porozdelovat na skrinu a neviem este kde a snury by trcali no tak som ho hned musela zrusit ze ta izba je vikinina a nie jeho a ze ona nepotrebuje saburefore repraky... 😀 no to ste ho mali vidiet...ze nemoze nic povedat....
a takto to mame s kazdou vecou momentalne 😎

zoska
27. nov 2009

ahojte 🙂
alex aj ja idem na utz 11.12. 🙂
olif nembud smutna...napis mu sms-ku 🙂 to ho potesi 😉

podla mojho muza som ufrflana aj ked niesom tehu, len teraz mi to viac toleruje...ale snazim sa si hryzt do jazyka... a este mi hovori, ze som nanho drza, ze to si k nemu nikto nikdy nedovolil sa tak spravat k nemu ako to dokazem ja ked sa pochytime 😖 😀
no co...postupom casu sme na ludi ktorych mame najradsej horsi ako na cudzich...to sa stava, ale tak pokial si uvedomujeme ze sa lubime tak nie je o com 😉

blumka
27. nov 2009

mne moj muz nehovori nic..asi radsej, chudacisko, pri tych mojich vylevoch obcas 😀 😀 ..ale musia to ti chlapi pochopit, ved tie hormony to nie je sranda...mne zas zasibava, ze som stale s Terezkou v podstate sama..ale vcera som mala vecer bez nej, aj dnes mi ju vzala kamoska, tak uz mi je trosku lepsie...ono ziadny stereotyp nie je ok 😉

olifcek
27. nov 2009

rada citam, ked pisete zazitky z domu. je to vzdy vesele a poucne 😀

zoska
27. nov 2009

olif 😀

ozaj dnes som kupila manzelovi este knizku a manzetove gombiky na vianoce, takze jeho uz mam uplne vybaveneho 🙂
este svagrovci a moja segra...ale to nemam ani sajnu co im kupit...uz by som chcela mat darceky vybavene, lebo vsade je hrozne vela ludi a bude to este horsie 😒

zucana
27. nov 2009

zosi ja idem doriesit darceky ked pride segra...snad sa este bude dat
inak som zistila z akej hlavy to ten muz ma to vsetko biele ze budeme mat ....bola tu totiz svokra ze co nekupime nejaky farebny nabytok ona aj taku izbu chcela farebnu...
no tak ja take ikeacke vsetky farby jak u ciganov nejak neuznavam...som akoze divna ze mam rada ciste jemne linie? nech je mala po mamine a prostredie nech na nu vplyva hned od zacatku 😀

zoska
27. nov 2009

zuci uvidis ze ked bude izbicka komplet hotova tak aj muz uzna, ze to vyzera krasne 😉

cukruska ahoj 😉 dufam, ze vysledky su o.k. drzim ti palce, potom daj vediet co mas nove zase

jani, tak dufam, ze s manzelovou pracou vsetko dobre dopadne, ze podpise tu zmluvu a ze sa mu tam bude aj pacit 😉 a co on hovori na tie chlpy v pracke a vsade??

lenica81
27. nov 2009

ja som tiez za biely nabytok pre dieta... potom mozes zvolit rozne farebne doplnky... ale citala som, ked uz je dieta vacsie... tak zakladny nabytok by mal byt neutralny a k tomu nejake sialene farby podla volby dietata... 😀

ja darceky uz len pre segry a svagra s frajerkou... uz dajako dlho ti dvaja premyslaju... hadam to nebude nejaka palka, lebo mame setriaci rezim... 😒

zoska
27. nov 2009

no moja segra tiez dlho premysla...asi jej nic netreba 😀
buduci tyzden ideme na vikend do blavy k svagrovcom, aj na vianocne trhy a aj do parndorfu asi...tak snad to tam uz vsetko doriesim...duuufam

olifcek
27. nov 2009

ja toto uz neriesim, fnuk. tento rok vian. darceky asi nebudu..abo kupim z netu...uvidiiim

zucana
27. nov 2009

leni vsak ja som tiez za farby ale vramci normy....take tie zostavy z ikea kde je kazdy suflik inej farby to sa mi vobec nepaci 😖

zoska
27. nov 2009

olif no jo...ale zase u teba je to o inom...objektivne priciny 😉
a z netu sa da niekedy dobre nakupit, parfemy atd. mozno ti daco padne do oka...alebo si urobite Vianoce vo februari 😉

zucana
27. nov 2009

olif aspon usetrite 😉

olifcek
27. nov 2009

jo veru, chiii, itak uz bude menej penazi, bo pn a potom pn a md 😉

zoska
27. nov 2009

olif zaviaž sa do stuhy ako darček 😀

zucana
27. nov 2009

no to bude olif dvojdarcek 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre