• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
no, tak som vas zbezne docitala, jani, gratulujem manzelovi k novej praci, dufam, ze zmluvu podpisu.
zoska, super, ze to nebolo nic vazne, uf :slight_smile:

idem pomoct svokre varit, tak zatial pa, este kuknem, ci niekto neodpisal na tie hlivy
28. nov 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby...ja posledne dva dni tiez moc nespim.nasa vikinka ma zobudi a kazdu pol hodku gymnastikuje....
dnes vecer pride sestra :slight_smile: :dizzy_face:
inak teraz sen co napisem sa vyrovna ziadnemu ....
snivalo sa mi ze som mala maternicu ako taky vacok a hore som ju mohla otvorit (ako klokanka) a vybrat si viki ktora bola samoska napojena pupocnikovou snurou. ked som ju uvidela tak som zakricala ze stefano, ma bradu ako ty! potom som ju vlozila naspat a mama mi povedala ze mam zavolat doktorovi ci je vsetko ok ked som ju vybrala..... :confused:
28. nov 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko ja som tu 2 dni nebola a vy ste popisali 10 stran super potom docitam ale teraz sa idem pochvalit vcera sme boli na tie prietoky vsetko je v poriadku malicky ma dost vyzivy je krasny ma 1340 g a je asi taky velky ako by mal byt v 31tt a ja som v 29 tt je nozickami dole tak dufam ze sa otoci placenta co som mala nizko sa pekne dvihla super len nam nechcel ukazat tvaricku ked prilozila k jeho hlavicke ultrazvuk lekarka tak sa pohotovo otocil k mojej chrbtici a este aj rucky si dal obe na tvar takze ho uvidime asi az pri porode :slight_smile:
28. nov 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super marti :wink: tesime sa s tebou o to vacsie bude prekvapko :slight_smile:
28. nov 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi :grinning: jaky sen....ty kokso :grinning: upne sa smejem, to lebo kazdy den len o babatkach tocime :grinning:
najvacsia sranda bude, ked bude mat mala bradu ako manzel :slight_smile: to tak byva niekedy taketo sny :wink:
28. nov 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, tak ty mas ine sny :grinning: Ale lepsie, nez nejake negativne, nad tymto sa aspon zasmejes :slight_smile:
marti, tak super, ze vsetko je v poriadku. Maly sa asi uz finti, nech je pekny, ked sa narodi, preto nechce ukazat, ako vyzera :grinning:

nam tu uz rozvoniava zemlovka, mnam, tesim sa :dizzy_face:
28. nov 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka super drobec sa ukaze v plnej krase aj ked tvaricku nechcel ukazata potom sa bude chciet fotit jedna radosť :grinning:

zucana aky sen :dizzy_face: :dizzy_face: a s tou bradou to moze byt :grinning:
28. nov 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maculik tu hlivovu polivku by som asi este nedavala malej
28. nov 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bradu ma vpoho takmoze byt :grinning:
uz som sa stihla aj vytocit opat raz rano lebo muz chcel ist na motorke do mesta v tejto kose...tak som mu to zarazila a je oduty :sunglasses:
ale uz volal ze ake ma kupit hrusky :wink:
28. nov 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maculik, dakujem :slight_smile:

Citam, ze sa vam zle spi viacerym. Aj nejake zname mali problem. Ale vy asi skor kvoli starsim detickam. Hmm, to ja dokazem aj 10 hodin prespat, az sa potom hanbim :wink: . Obcas sa prebudim, lebo menim polohu, ale inak zatial dobre. Mohlo by to tak byt do konca :grinning: (Nuz ale to len cez vikend, cez tyzden praca slachti :stuck_out_tongue_closed_eyes: ).
28. nov 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,pridala som nove foto bruška...kuk
28. nov 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deda krasnucke :slight_smile:
28. nov 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zucana som sa pytala susedy na tu deku s tymi hračkami,kde kupila, a že ona to ma z nemecka....
28. nov 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik deda nasla som to uz na nete niekto mi poslal link...stoji ale 60 eur tak este pojdem tu pozriet co maju a ked nie tak ju objednam :wink:
28. nov 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa na chvilku zvalit na postel lebo ma boli chrbát,a mali skače ako divy asi sa mu nepači, že sedim,potom vas dočitam
28. nov 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

prave študujem tehu preukaz a kuk ja mam RH protilatky negativne vy mate ake? brali mi ešte raz odbery a potom ešte v 34tt :confused: to je niečo zle?
28. nov 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deda krasne brusko
28. nov 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme s manzelikom fane potiahli spanocek, do 11.00 x;o)) mne sa s nim tak fajne spinka, juuuj, i malicka ma nechala vyhajat. mamka nam priniesla obedik, nech si drahy oddychne, mnam, kolienka s kuriatkom na smotane, a hurky...oliv este kuriatko na smotane nepapala a zjavne jej chutilo x;o)
teraz lezim, nech dlo nesedIM a potom hajde do sprsky

zuci funny dream x;o)))
28. nov 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka neviem ti poradit...lebo ja ma AB pozitiv a tak minerobili na rh negativ...a muz ma nulku
28. nov 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif mnam
ja som robila steaky zo svieckovice
pre mna prepeceny a pre muzika surovy....
so zemiakovym pyrem a vecer robim tekvicove torteliny segra ich milujem
a zajtra robim kare pecene s hruskami a zemiakmi...
28. nov 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci Ty ale vyvaras. asi naozaj prideme k Tebe na dovcu o dva roky :wink:

mojmu muzikovi nik nerobil rozbor...ale obaja mame A, ibaze ja som pozitiv, manzelik negativ
28. nov 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dobre sa citate takto v sobotu poobede...ja sa chcem spytat, ako sa chranite pred pripadnou chripkou? a keby sa uz nahodou vyskytla, ake je velke riziko nejakych nasledkov?
28. nov 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi no ja sa moc neflakam...a stranim sa ludi co kaslu a tak a v obchode si dam sal...muzika som uz dlho nebozkavala na usta lebo on stale lieta ale dnes uz som zacala lebo zacal byt z toho nervny :wink:
28. nov 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci ja sa len preto pytam lebo mam O pozitív ale Rh negatívne to su protilatky :unamused: fuha hadam to neni nič zle

mňam ja ozaj letím lebo ty stale take dobrotky varíš :stuck_out_tongue_closed_eyes: a aj zajtra prikvitnem na fajnovy obed :grinning:
28. nov 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisiska

ja sem tam vybehnem do obchodu aj to len včera som urobila vynimku keď som bola kuki kočiar :wink: inač pijem každý deň actimel, acidko a ak sa mi chce uvarím si zazvorový čajík s čerstvo nastruhaneho zazvoru a poviem ti zatim to zabera :wink:
28. nov 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dojdite dojdite :grinning: ja bych sa len tesila...
garonka no ja tym negativ poztiv nerozumiem...viem ze ked je negativ sa musia robit nejake testy a podat injekciu po porode kvoli dalsiemu tehu...ale mozno lebo mas 0...ale to by ti povedali...uz moc nezistuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci

to maš pravdu len ja som z nudy listovala tehu preukaz a kukam Rh negatív a ďalšiu krvičku mi brala sestrička pred týždňom no keby bolo zle tak by mi povedali no ja som take bojko :sweat_smile: všetkeho sa bojím ako čert kríža :grinning:
28. nov 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co sa vlastne moze babatku stat, ak by som chripku prekonala v tehu?
28. nov 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj je chripka v poslednom trimestri nebezpecna...
28. nov 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi neviem...teplota nerobi dobrotu...
zavisi od typu chripky asi...nemysli na to ja sa tiez strachujem a som na nervy podla muza nenormalna :sweat_smile:
28. nov 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok