Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
28. nov 2009

no, tak som vas zbezne docitala, jani, gratulujem manzelovi k novej praci, dufam, ze zmluvu podpisu.
zoska, super, ze to nebolo nic vazne, uf 🙂

idem pomoct svokre varit, tak zatial pa, este kuknem, ci niekto neodpisal na tie hlivy

zucana
28. nov 2009

cafte baby...ja posledne dva dni tiez moc nespim.nasa vikinka ma zobudi a kazdu pol hodku gymnastikuje....
dnes vecer pride sestra 🙂 😵
inak teraz sen co napisem sa vyrovna ziadnemu ....
snivalo sa mi ze som mala maternicu ako taky vacok a hore som ju mohla otvorit (ako klokanka) a vybrat si viki ktora bola samoska napojena pupocnikovou snurou. ked som ju uvidela tak som zakricala ze stefano, ma bradu ako ty! potom som ju vlozila naspat a mama mi povedala ze mam zavolat doktorovi ci je vsetko ok ked som ju vybrala..... 😕

mmaarrttiinnaa
28. nov 2009

dobre ranko ja som tu 2 dni nebola a vy ste popisali 10 stran super potom docitam ale teraz sa idem pochvalit vcera sme boli na tie prietoky vsetko je v poriadku malicky ma dost vyzivy je krasny ma 1340 g a je asi taky velky ako by mal byt v 31tt a ja som v 29 tt je nozickami dole tak dufam ze sa otoci placenta co som mala nizko sa pekne dvihla super len nam nechcel ukazat tvaricku ked prilozila k jeho hlavicke ultrazvuk lekarka tak sa pohotovo otocil k mojej chrbtici a este aj rucky si dal obe na tvar takze ho uvidime asi az pri porode 🙂

zucana
28. nov 2009

super marti 😉 tesime sa s tebou o to vacsie bude prekvapko 🙂

janielah
28. nov 2009

zuzi 😀 jaky sen....ty kokso 😀 upne sa smejem, to lebo kazdy den len o babatkach tocime 😀
najvacsia sranda bude, ked bude mat mala bradu ako manzel 🙂 to tak byva niekedy taketo sny 😉

maculik
28. nov 2009

zuci, tak ty mas ine sny 😀 Ale lepsie, nez nejake negativne, nad tymto sa aspon zasmejes 🙂
marti, tak super, ze vsetko je v poriadku. Maly sa asi uz finti, nech je pekny, ked sa narodi, preto nechce ukazat, ako vyzera 😀

nam tu uz rozvoniava zemlovka, mnam, tesim sa 😵

martulanr
28. nov 2009

martinka super drobec sa ukaze v plnej krase aj ked tvaricku nechcel ukazata potom sa bude chciet fotit jedna radosť 😀

zucana aky sen 😵 😵 a s tou bradou to moze byt 😀

martulanr
28. nov 2009

maculik tu hlivovu polivku by som asi este nedavala malej

zucana
28. nov 2009

bradu ma vpoho takmoze byt 😀
uz som sa stihla aj vytocit opat raz rano lebo muz chcel ist na motorke do mesta v tejto kose...tak som mu to zarazila a je oduty 😎
ale uz volal ze ake ma kupit hrusky 😉

rivatha
28. nov 2009

Maculik, dakujem 🙂

Citam, ze sa vam zle spi viacerym. Aj nejake zname mali problem. Ale vy asi skor kvoli starsim detickam. Hmm, to ja dokazem aj 10 hodin prespat, az sa potom hanbim 😉 . Obcas sa prebudim, lebo menim polohu, ale inak zatial dobre. Mohlo by to tak byt do konca 😀 (Nuz ale to len cez vikend, cez tyzden praca slachti 😝 ).

deda
28. nov 2009

ahojte,pridala som nove foto bruška...kuk

zucana
28. nov 2009

deda krasnucke 🙂

deda
28. nov 2009

Zucana som sa pytala susedy na tu deku s tymi hračkami,kde kupila, a že ona to ma z nemecka....

zucana
28. nov 2009

dik deda nasla som to uz na nete niekto mi poslal link...stoji ale 60 eur tak este pojdem tu pozriet co maju a ked nie tak ju objednam 😉

deda
28. nov 2009

idem sa na chvilku zvalit na postel lebo ma boli chrbát,a mali skače ako divy asi sa mu nepači, že sedim,potom vas dočitam

garonka
28. nov 2009

ahojte 😉

prave študujem tehu preukaz a kuk ja mam RH protilatky negativne vy mate ake? brali mi ešte raz odbery a potom ešte v 34tt 😕 to je niečo zle?

mmaarrttiinnaa
28. nov 2009

deda krasne brusko

olifcek
28. nov 2009

ahojte, my sme s manzelikom fane potiahli spanocek, do 11.00 x;o)) mne sa s nim tak fajne spinka, juuuj, i malicka ma nechala vyhajat. mamka nam priniesla obedik, nech si drahy oddychne, mnam, kolienka s kuriatkom na smotane, a hurky...oliv este kuriatko na smotane nepapala a zjavne jej chutilo x;o)
teraz lezim, nech dlo nesedIM a potom hajde do sprsky

zuci funny dream x;o)))

zucana
28. nov 2009

garonka neviem ti poradit...lebo ja ma AB pozitiv a tak minerobili na rh negativ...a muz ma nulku

zucana
28. nov 2009

olif mnam
ja som robila steaky zo svieckovice
pre mna prepeceny a pre muzika surovy....
so zemiakovym pyrem a vecer robim tekvicove torteliny segra ich milujem
a zajtra robim kare pecene s hruskami a zemiakmi...

olifcek
28. nov 2009

zuci Ty ale vyvaras. asi naozaj prideme k Tebe na dovcu o dva roky 😉

mojmu muzikovi nik nerobil rozbor...ale obaja mame A, ibaze ja som pozitiv, manzelik negativ

sisiska
28. nov 2009

ahojte, dobre sa citate takto v sobotu poobede...ja sa chcem spytat, ako sa chranite pred pripadnou chripkou? a keby sa uz nahodou vyskytla, ake je velke riziko nejakych nasledkov?

zucana
28. nov 2009

sisi no ja sa moc neflakam...a stranim sa ludi co kaslu a tak a v obchode si dam sal...muzika som uz dlho nebozkavala na usta lebo on stale lieta ale dnes uz som zacala lebo zacal byt z toho nervny 😉

garonka
28. nov 2009

zuci ja sa len preto pytam lebo mam O pozitív ale Rh negatívne to su protilatky 😒 fuha hadam to neni nič zle

mňam ja ozaj letím lebo ty stale take dobrotky varíš 😝 a aj zajtra prikvitnem na fajnovy obed 😀

garonka
28. nov 2009

sisiska

ja sem tam vybehnem do obchodu aj to len včera som urobila vynimku keď som bola kuki kočiar 😉 inač pijem každý deň actimel, acidko a ak sa mi chce uvarím si zazvorový čajík s čerstvo nastruhaneho zazvoru a poviem ti zatim to zabera 😉

zucana
28. nov 2009

dojdite dojdite 😀 ja bych sa len tesila...
garonka no ja tym negativ poztiv nerozumiem...viem ze ked je negativ sa musia robit nejake testy a podat injekciu po porode kvoli dalsiemu tehu...ale mozno lebo mas 0...ale to by ti povedali...uz moc nezistuj 😝

garonka
28. nov 2009

zuci

to maš pravdu len ja som z nudy listovala tehu preukaz a kukam Rh negatív a ďalšiu krvičku mi brala sestrička pred týždňom no keby bolo zle tak by mi povedali no ja som take bojko 😅 všetkeho sa bojím ako čert kríža 😀

sisiska
28. nov 2009

a co sa vlastne moze babatku stat, ak by som chripku prekonala v tehu?

sisiska
28. nov 2009

vraj je chripka v poslednom trimestri nebezpecna...

zucana
28. nov 2009

sisi neviem...teplota nerobi dobrotu...
zavisi od typu chripky asi...nemysli na to ja sa tiez strachujem a som na nervy podla muza nenormalna 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre