Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
28. nov 2009

siska

určite nič je veľa bab ktoré prekonaju chrípku a maju zdrave babenka 😉 lepšie je sa chrípke braniť preto papaj veľa ovocia, pi čajík 😉 a vyhybaj sa preplnenym priestorom hlavne obchodom, kinam

garonka
28. nov 2009

to veru teplota vie narobiť šarapatu ale radšej zbytočne nestresovať a ani ja už tehu preukaz neotvorím 😀

zucana
28. nov 2009

ja by som povedala ze je nebezpecna v prvom trimestri...takze sisi nestresuj a mysli pozitivne....

olifcek
28. nov 2009

sisiska ja beriem vytaminy centrum materna s DHA nove zlozenie, nechodm von a odpocivam x;o)

garonka ja som RH pozitiv, a viem, ze ak je negativ, tak sa deje to co pise zucana...ked, tak adnrea Ti vie presne povedat, lebo ona ma rh negativ a uz jej davali injekciu pri prvom aj sruhom babu x;o)

zucana
28. nov 2009

olif aj ja papam maternu..
kolko stoji v BA?
lebo tu stoji 14 eur 30tabletkova.....

garonka
28. nov 2009

olif

lepšie byť pozitív ako negatív len moja doktorka mlčí ako hrob 😠 tak hadam sa tej injekcii nevyhnem po pôrode no ak mi teraz vyskočia protilatky pozitivne budem happy 😵

olifcek
28. nov 2009

ja v tehu preukaze nemam vela veci zapisanych ako som zistila, hehe...ale mam take spravicky z kazdej poradne ale nesledujem to nejak , ked je cosi zle, oni vzdy povedia 😵

olifcek
28. nov 2009

garonka jj, pozitiv je fajn, viem x;o)

zuci v ke stoji 30 tbl. 18,15eur

garonka
28. nov 2009

olif maš pravdu stres škodí 😵 a nebudeme stresovať 🤐 ja mam tehu preukaz taky starší skladaci a nove sa mi pačia viac 🙂

garonka
28. nov 2009

olif a už mas v Šaci vybrateho pôrodnika?

zucana
28. nov 2009

este ze nemam tehu knizku 😀

sisiska
28. nov 2009

baby, a citrusove ovocie jete normalne? lebo ja ho jem celkom dost a teraz som niekde citala, ze by sa v tehu asi ani nemalo...lebo ze moze vyvolat alergie u babenka, atopicke ekzemy a neviem co este vsetko...tak ja potom neviem, ake ovocko mam vlastne jest...iba jablka?

garonka
28. nov 2009

zuci no jak ti fajneeeeeeeee 😀 ja už som ju odložila het do kabelky nech ma nedraždi 😀

garonka
28. nov 2009

sisi

ja papam všeko ovocie banany, kivi sem tam a dnes ma čaka granatove jablko 🙂

zucana
28. nov 2009

sisi ty zu nic necitaj lebo ja som bola taka ista a len som sa viac vystresovala...
aj mandarinky papam idem si dat prave ...nemali by sa v enormnych mnozstach....

garonka
28. nov 2009

zuci

ja som dnes mandarinky vyhodila do koša boli take suche no nechapem že aj take vysušene predavaju inač šupka bola krasna pomarančova a aj pekne voňali ale boli bez chuti a ja mandarínky chcem 🙄

sisiska
28. nov 2009

ved aj ja jem citrusy, lebo mi chutia, len ked clovek je niekedy uz celkom domagoreny z toho, co vsetko sa v tehu nesmie...ale dik baby, idem si dat nejake ovocko🙂

garonka
28. nov 2009

sisi kľudne papaj ovocie ak maš chuť 😉

deda
28. nov 2009

Zucana fajne som si zdriemla,už som takto poobede nespala ani nepamätam,dufam, že večer zaspim, ja papm vela bananou, pomarančou a teraz poslwdne dni fičim na mandarinkach, a ešte jablčka...tolko ovocia čo som zjedla za toto tehu som tušim nezjedla za cely život,normalne sa mi to žiada,a pritom berem aj vitaminy centrum materna,inak Zucana u nas v Trnave stoji 90 tabletove balenie 33 eur.

olifcek
28. nov 2009

citrusy mozeme, az ked kojit budeme, tak nie, lebo vtedy by babo mohlo mat alergie...

garonka este nie, ale asi Martinu Vargovu skusim, alebo mojho lekara, Marcel Luptak, no zazm,uvnovat nechcem

deda ono su aj viac ako 30 tabletove? wow...a to mas uz to nove zlozenie?

deda
28. nov 2009

nie ašte to stare zloženie,o aku zložku maju viac ty nove?lebo už si budem musiet kupiť

garonka
28. nov 2009

baby ja zatiaľ neberiem vitamíny ako beriete vy lebo mne nasadili lieky na pečienku 😠 no a už len do utorka vezmem poslednu tabletku huraaaaaaa tak sa opytam lekarky či to ma vyznam aby som brala kyselinu listovu lebo doma mam celu krabičku 😕

garonka
28. nov 2009

olif

Luptak je super 🙂 v nemocke ma vyšetroval a ozaj je to dobra ľudska duša na všetko sa ma pytal zlaty to lekar je no ja budem mať primara Tomašu 😵

andrea2603
28. nov 2009

garonka, mamičkám po pôrode s RHneg. krvou pichajú injek. do 24 hod. v prípade , že bábätko má krv RHpozit., aby nebol problém v druhom tehotenstve.

garonka
28. nov 2009

andrejka

ja som dnes panikarila lebo krvnu skupinu mam O pozitív a Rh protilatky negatívne tak som z toho bola jeleň, no uvidím ake budu na poradni 3.12 😕

zucana
28. nov 2009

jaj deda super ze si si pospala....aj tu stoji to 90 tabletkove taknejak...len som chcela na porovnanie ja si kupujem to 30 tabl.a sa mi to zdalo drahe...
inak garonka kyselina listova je dobra najma v prvom trimestri 😉 teraz uz skor mix vitaminov (tak mi lekar povedal)
ja som napr.1 trim brala len listovu a potom som zacala maternu
a novu zlozku som este nevidela 😅
juuj baby som prave dorobila poriadky s vecickami a poviem vam ze uz mam pekne...cca po 10 kusov z dupiek, triciek, gaturok, svetrikov ....baby druhorodicky...kolko mi treba toho do poctu? ze napr.kolko dupiek mam mat? a tak...lebo 10 sa mi zda uz dost ale ked si zoberiem ze kazdy den aj 2krat prezliekam....

maculik
28. nov 2009

zuci, no podla mna 10 staci az az, ale zalezi aj, ako casto peries. ja som nemala pri malej ani 10 a stacilo mi. Ked sa ti aj ogrcka alebo prekaka, tak ja som to vzdy hned preprala v ruke, nech tam neostanu flaky.
Radsej kup potom neskor, ked uz bude vacsie 🙂

deda
28. nov 2009

ja myslim, že to ti bude stačiť ved tie vecičky bude mať len chvilku, a podla mna je zbytočne kupovať viac....ak by ti chybalo lahko dokupiš,ale myslim že nebude treba

garonka
28. nov 2009

a aky mate nazor na spací vak? teraz ho priniesol drahy domov že krstna kupila je to rozkošne no len som neuvažovala o tom vaku 😀

zucana
28. nov 2009

no tak dik...ved ja som kupila len jedno 😅
ale su take co mam ze 1-3 mesiace 😉
a periem raz tyzdenne 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre