Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

andrea2603
28. nov 2009

hajdylca, určite máš krčok o.k., Keď do tehu knižky nepíšu hodnotu CS, tak je automaticky 0 - myslím 😕

janielah
28. nov 2009

a to kde je uvedene to CS ? ja kukam do tej knizky a nic tam take nevidim...ale tam je viac takych hakybakov, ktore ani netusim, ze co znamenaju... 😒

maminnka
28. nov 2009

Andrea, no ved ako citam Ty uz mas dve deticky, tak mas narok... a ked nie je skrateny, tak to je tazka pohoda 🙂

andrea2603
28. nov 2009

ja mám takú knižku, kde je v riadkoch pod sebou uvedený vždy týždeň a v poslednom stlpci je max.hodnota CS v danom týždni.

andrea2603
28. nov 2009

😀 maminka, no to je jasné, že mám nárok na väčšie číslo.

selyma
28. nov 2009

No tak ja asi nemam na taky krcok narok, kedze som prvorodicka, ale asi je to zatial dobre, ved aj v knizke pise, ze je maximalna hrania v danom tyzdni. to som bola vtedy este v 26 tyzdni

maminnka
28. nov 2009

ja mam to CS v tej textovej casti, kde mi vzdy na poradni zapisuje vysledky

selyma
28. nov 2009

no tak babky, idem popozerat slavika. Dobru nocku a zatial sa majte.

andrea2603
28. nov 2009

selyma, ak to je max. hodnota v danom týždni, tak je to o.k., Ja som mala 3 v 26.tt a tiež som bola ešte v tolerancii.

zucana
28. nov 2009

baby tak segra ma 21 (trosku som rozmyslala tak kukala 😕 ) inak vas pozdravuje a ideme sa teda venovat 😉
uz sme dopapali
a zajazd plati 😉

andrea2603
28. nov 2009

ja tiež vypínam, lebo dnes mi tento net viac nejde ako ide, už mám z neho nervy 😠 . Pekný večer vám ešte želám a potom krásne sníčky 🙂

maminnka
28. nov 2009

inak, niekde som citala, ze akykolvek zasah na krcku (aj cistenie po odideni babetka) sa rata ako porod pokial ide o stav krcka

ewelyne
28. nov 2009

ahojte all 😉

vitam vsetky nove baby 😉

som rada, ze ste vsetky v poriadku a dari sa vsetkym, aj ked sice niektore pod stresom,
ale drzim vam palce...

my to mame rusne, teda ja, od minuleho vikendu si dorabam a dokncujem a som v kolobehu kurzov a koncim v utorok a potom mam dalsi tyzden a pol volno 😉 tak sa tesim...

nejako nie som v obraze co sa tu vsetko rozobera, pozeram ze popisy v tehu knihe nemam sama chaoticke 😀

Strie, co sa toho tyka, som tu uz pisala daaavno, ze si mozete mazat aj najdrahsi krem na svete,
ale ak vam chyba Calcium Fluoride, tak mate smolu...da sa inak brat ako mineral v tehu...
Ide o to, ze on ma na starosti elasticitu tkaniv- cize kozu, dolezity je aj v tehu hlavne, lebo jeho nedostatok ma za nasledok- strie, hemoroidy,inkontinencia, hemoroidy, krcove zily, praskajuce zilky- lamavost kapilar, popraskane paty...mozu boliet chrupavky a stavce. ma na starosti hlavne aj zubnu sklovinu- citlive zuby, obnazene krcky, preto su tehulky, takto citlivejsie na zuby ...
a este pikoska 😀 na tej sa ja stale smejem, tak obrazne aj elasticita pamäte- cize preto casto ta nasa tehu skleroza 😉
a celkovo clovek moze byt taky neflexibilny, rigidny, strnuly, mat strach a malu flexibilitu...
a typicke pri velkom nedostatku su- hnede kruhy pod ocami..a vrasky na tvari mozu byt dotakej mriezky- to je podla diagnostiky kedy sa da podla niektorych tvarovych znakov urcit chybajuci mineral, ked nejaky je...
takze som sa zasa rozpisala, sumarum, kremy na strie nepomozu, ak sa to nelieci z vnutra, ale pisem to tu hadam aj stvrty krat 😉

bru noc all

olifcek
28. nov 2009

ewe a kde mas foto? x;o)

baby a co je to CS? 😅 😅

zusika
autor
29. nov 2009

ahojte,peknu nedelu vam prajem 🙂
dnes pridam bruchate fotos.. 😉

olifcek
29. nov 2009

Baby fakt je nedela, lebo tu nikoho, az na zusi rano 😅

andrea2603
29. nov 2009

ahoj olifcek,
my sme boli u sestry, lebo je Katka a dcérku má Bibianu, tak trošku sme oslavovali meniny 🙂 A net mi štrajkuje zas, zajtra by nám mali prísť vymeniť anténu.

sisiska
29. nov 2009

ahojte, babule, zdravim vas vsetky....ja mam zas hlavu v smutku, ja neviem, co sa mi este podari vykonat do konca tehotenstva, ale dnes sa mi podarilo rozbit ortutovy teplomer, manzel to, samozrejme, hned upratal, ale mam stale obavy, ak niekde ostala nejaka stratena gulicka ortuti, ci to nemoze ublizit babatku, ked sa to bude vyparovat. Nemate niekto skusenost? Dakujem.

sisiska
29. nov 2009

inak materna s tym novym zlozenim ma hlavne pridane nenasytene mastne kyseliny DHA, nie? a uziva tu niekto Calibrum mami, lebo ja ano, a prave rozmyslam, ze by som kvoli tym DHA presla na maternu, myslite, ze to este ma zmysel v siedmom mesiaci?

janielah
29. nov 2009

sisa, ja uzivam od zaciatku calibrum, najprv to pre prve tri mesiace a teraz to pokracujuce..
zevraj v materne je obsiahnuty rastovy hormon a mojmu kolegovi sa kvoli tomu narodilo 4,5 kg dieta...
tak mi to neodporucal z vlastnej skusenosti, tak ja calibrum ani menit nebudem...

sisiska
29. nov 2009

janielah, a tie nenasytene mastne kyseliny beries odkial? vraj su dolezite pre vyvoj mozgu babatka...tak ja teraz neviem...

zoska
29. nov 2009

ahojte 😉
ja mam tiez od zaciatku calibrum...najprv babyplan a potom mami...
DHA su v rybach, margarinoch...ale to nejak extra neriesim, snad staci ze papam to calibrum a vela ovocia 🙂

zoska
29. nov 2009

a DHA najdete aj vo vlasskych orechoch, lanovych semiackach a lanovom oleji 😉

sisiska
29. nov 2009

zoska, no len ja ryby akosi velmi nejem, lebo zas kvoli tazkym kovom...ale tak dufam aj ja, ze to calibrum je ok...

zoska
29. nov 2009

ja som zatial mala rybky asi 3krat 😉 tiez to obmedzujem, ale lososa na vianoce si neodpustim 😀
myslim ze sa absolutne nemusis bat, ze by sa malo vyvijal mozog babatka...ale ak zmenis calibrum na maternu alebo napr. pregnium (od walmarku) tak tiez nic nepokazis

olifcek
29. nov 2009

sisiska tak si kupl len ryby tuk v kapsuliach, a mas poriesene. ja od zaciatku beriem calibrum materna tak som to uz nemenila. a vseobecne, ked berieme umele vitaminy, sa vraj narodia vacsie babatka...

olifcek
29. nov 2009

teda centrum, nie calibrum x;o)

olifcek
29. nov 2009

sisiska ortut i Tebe moze ublizit, ale tak snad bol mannzel pozorny, a ked, este to tam povysavajte, hm? 😉

zucana
29. nov 2009

baby na chvilu som sem nakukla segra sa sprchuje 😉
ja beriem centrum materna a to ake bude babo velke myslim ze nezavisi iba na vitamonoch lebo poznam vela co brali a babetka boli male 😉 a my tu calibrum nemame ☹ takze snad to moje bude tak akorat 😀
dnes sme nalepovali nalepky a bordury budeme az ked pride nabytok ale zatial je to velmi pekne...inak ostanu mi 2 valce bordury...keby niekto chcel 😉
http://www.babyeshop.sk/detail.php?zbozi=1161518
inak prave ma zacala trosku boliet na pravo kost panvova alebo lonova je to tak napoku brucha...mate to niekto?
inak co sa tyka ryb tak sa odporucaju...nie na kvanta a velmi mastne a samoska podla svokry take chytane u nas (v IT pripadne Norsko) takze losos joooo 😉

maminnka
29. nov 2009

zucana, presne tie iste bordury mame aj my 🙂 vsak ta izba vyzera hned krajsie a utulnejsie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre