Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

andrea2603
1. dec 2009

hej, veď ja viem, len keď sa cítim dobre, tak ma to k tomu doktorovi neláka 😉 . A ja sa snažím užívať si ešte prácu pokým môžem, už viem, čo ma čaká potom na MD a RD 🙂 - kolotoč plienky-kojenie-plienky-kojenie 🙂

olifcek
1. dec 2009

adi, hech ;o)

maminnka
1. dec 2009

Olif, neboj, bud pokojna... presne take pocity ja mavam vzdy po odbere cyto...
Andrea, ani mne sa do poradne velmi nechce, ale budu mi robit aj odber na protilatky a kedze mam Rh negat., nechcem to podcenit.

zoska
1. dec 2009

ahojte,
ja som sa dnes pokusala ucit, zajtra mam pisomku 😒

olif...juj, no verim, ze to bolo to iste co u mna...cize plany poplach 😉 a je super ze krcok sa drzi... 🙂
gratulujem vsetkym k dobrym vysledkom na poradniach 😉

my pojdeme tiez v autosedacke domkov 😉

inak baby mne tuto noc narastlo brucho 😀 normalne som sa zobudila na take napate brucho a rano bol mij prepadnuty pupok zarovnany s bruskom a okolo neho popraskana sucha koža...tak som vyvalila oci, ze toto co ma znamenat, ze furt nic nic a teraz za jednu noc taka zmena 😀 😀
no tak sa natieram 2 krat za den, aby sa tie strie nezacali robit 😠

andrea2603
1. dec 2009

maminka, ja som bola na krv vo štvrtok, síce som nevolala pre výsledky, ale hádam sú o.k., sestrička povedala, že potom na poradni mi ich napíše do tehu knižky. Aj ja mám tú nešťastnú RHnegatív a manželík je RHpozitív 😖

andrea2603
1. dec 2009

zoska, veď by sa už patrilo tomu brušku podrásť 😉 .

maminnka
1. dec 2009

Andrea, u nas presne aka ista kombinacia Rh.

olifcek
1. dec 2009

zoska konecne si bruchata? 😉

zoska
1. dec 2009

jj zacinam dobiehat vacsinu z vas pomaly ale isto! 😀

katina2209
1. dec 2009

ahojte babulky dlho som tu nebola v práci fofry zaúčam kolegyňu a predstavte si kolegyňa ktorú zaúčam otehotnela, takže super, dúfam,že ste všetky v poriadku chcela som sa vás opýtať či mi neviete poradiť tento alebo na budúci týždeň by som mala ísť na utzvuk 30 týždeň na prietoky a môj gynekolog nema ultrazvuk myslíte,že keby som sa objednala v ružinove,že by mi ho tam spravili alebo mám ísť niekam inam?

alex
1. dec 2009

ahojte,

zoska čo tak hodiť nové foto, nech pozrieme ako si nám vyrástla?
Ja som dnes tiež zaúčala, uvidíme ako si nová zvykne...

zucana
1. dec 2009

cafte baby ..tak dalsi ubehany den ale zajtra idem na kurz tam si pomeditujem a segra zajtra odchadza ☹
inak sme boli kupovat vybavu aj pre mna do nemocky aj flasky dudliky a take...a som stretla jednu z kurzu co ma termin jak ja a ona uz ma vsetko pripravene...
inak tu su take nehorazne ceny ze segra mi zakazovala nejake veci kupovat...ze mi kupi ona na SKK
pocujte moj matrac ma 12 cm....moze ist pod to ten angelcare?
inak a tych 20% mam zlavu len na oblecko takze nic....
zosi daj foto 😉 🙂

zoska
1. dec 2009

kati no ja neporadim...to sa musia blavacky ozvat... 😉

alex, ok, zajtra prihodim 🙂

katina2209
1. dec 2009

no ak by ste mi niektorá vedela poradiť tak by som bola rada, ohľadne toho utz, ja som dostala v noci taký krč do lýtka,až som zvreskla a manžel si už myslel,že to na mňa prišlo a ja že noha noha bolesť tak začal masírovať no zúfalstvo 🙂a ráno do práce v noci už skoro vôbec nespím kôli tým lonovým kostiam....
už ani v práci veľmi nevládzem ešte že pracujem do 15.12. to už nejako ubehne
teraz som si spravila zeleninový šalátik tak papkám a vy čo robkáte?

katina2209
1. dec 2009

zosi jedine že by som si odskočila do martina no to by som mala dosť ďaleko 🙂

alex
1. dec 2009

kati a tvoj lekár ti nevie poradiť, kde sa máš objednať, keď on nemá ultrazvuk?
Skús si teda zavolať do toho Ružinova, či ti to tam urobia.

loginka
1. dec 2009

zuci, sa mi zda, ze je to do 10cm 😒 radsej si to over, a ake flasky si kupila?

ja som si robila toastiky 🙂

katina2209
1. dec 2009

zucanka ty už máš skoro všetko zaobstarané nie? však už ti toho veľa nechýba máš plno vecí v albumčeku a tie sexi fotky to ťa tak sestra pekne pofotila? Už máš veľké bruško skoro ako ja 🙂 len ja som tam stále nedala fotky 🙂 neviem ako to zmenšovať musím muža poprosiť

katina2209
1. dec 2009

alex skúsim tam zavolať lebo pri prvom si pamatám,že som bola v ružinove, len neviem či potrebujem aj sprievodný lístok alebo iba tehotenskú knižku...

zoska
1. dec 2009

zuci podla mojich info by mal byt matrac max. 10cm vysoky pri angel care...

kati v statnych zariadeniach treba sprievodny listok

zoska
1. dec 2009

teda aspon u nas vzdy ked som sla na sono do statneho tak pytali sprievodny listok, len v sukromnych centrach netreba...ale mozno je to vsade inak
moja dr. nema sono a vzdy ked treba aby som sla na sono tak mi napise

zucana
1. dec 2009

veru uz skoro vsetko...ale iba skoro
flasku som kupila len jednu....zatial ... taku s takym speci cumlom co nesposobuje koliky a vnutri ma taky neviemco co sa zafarbi ked je mlieko moc horuce...(10 eur to stalo) ale taku som kupila len na zaciatok ze na prve 3 mesiace...
inak este aj steriliator do mikrovlnky....ten bol v akcii za 20 eur a zmestia sa 4 flasky a cumple a vsetko...umyjes a das do mikrovlnky s vodou na 8 minut a mas....
no a dalsie take veci naoaj co potrebujeme aj stietkove gatule
a doktor povedal ze tie soli v peceni ze moze byt hormonmi a ze to je mala odchylka...a ze ostatne veci su velmi dobre len aj ja zacinam tabletky na zelezo ..... pridavam sa do skupiny malo zeleza ....

olifcek
1. dec 2009

kati, listok potrebujes urcite...i ja mam 😉

brdooo, mna tak veeelmi bolia lonove kostiiii a to len lezim, no, ked idem na wc, skriabem stenu, hech 🤐

ale len nech sa roztiahnem ako treba 😉 hlavne nech je brusko v pohode 😉

..ked si predstavim, ze ja este nemam nic kupene, glg...

baby a tie jednorazove nohavicky kupujete ako? velkost pred tehu?

olifcek
1. dec 2009

zuci, sietkove su tie na prve dni?

zoska
1. dec 2009

olif ja mam zatial jdnu krabicku od chicco-su tam 4 ks....ale v obchode som ich mohla vytiahnut a kuknut a myslim ze budu sediet...

zoska
1. dec 2009

jj olif sietove alebo aj tzv. papierove...ja mam tie papierove jednorazovky, ale 4 ks asi nebudu stacit, este dokupim jedny bud sietovky alebo take iste ako mam

loginka
1. dec 2009

olif netusim ale ja by som kupila o cislo vacsie ako pred tehu, nech ta netlacia
ja ich este nemam, olif a co neobjednavas z netu, ved sa da vsetko nakupit
v inej diskusiii som nasla clanok o flasiach, tak tie moje asi vyhadzujem
http://www.alinka.sk/c/bisfenol-a-v-detskych-fl...

olifcek
1. dec 2009

zoska toto si asi fakt pojdem kupit sama,neposlem manzelika x;oD sama na pohlad neviem, ake slonie gate mi teraz treba...snad mi to kamaratka prepaci a vezme ma i do lekarne a lekarskych potrieb, nech nakupim x;o)

olifcek
1. dec 2009

logi, ked u nas je lekarni dost x;o) na kazdom rohu su...a chcem si aj nechat poradit, vies? lebo ja toto moc nestudujem, nech nekupim horsie, alebo cosi zbytocne x;o)

flase ja kupim od aventu x;o) tiez tie, co su proti kolikam x;o)

zoska
1. dec 2009

olif no iba ak by si manzelovi dala nohavicky co ti teraz sedia nech prirovna 😀 ale snad ta kamoska vezme a pokupis si vsetko potrebne 😉

logi a coze? 😕 kupila si znacku ktora obsahuje tu latku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre